4,9



Na podstawie 16 opinii
BVLGARI Omnia Amethyste, Kobiety, 100 ml, Grejpfrut, Soki z drzew, Irys, Różowy, Heliotrop, Spray
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
350,90 zł
3 509,00 zł / 1l
+ 16,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax5 463,00 zł/1l
546,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula5 986,50 zł/1l
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Annick Goutal Eau D´Hadrien woda toaletowa unisex 100 ml5 759,80 zł/1l
575,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M2 758,11 zł/1l
482,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

BVLGARI Omnia Amethyste EDT 25ml
8 723,20 zł/1l
218,08 zł
Sprzedawca: somnia24

BVLGARI Omnia Crystalline, Kobiety, 40 ml, Spray, 1 szt.
9 965,25 zł/1l
398,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

BVLGARI Rose Goldea Blossom Delight EDT 50ml
5 235,00 zł/1l
337,39 zł
-75,64 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
261,75 zł
Sprzedawca: Glampact

BVLGARI Omnia Crystalline, Kobiety, 100 ml, Liście bambusa, Kwiat lotosu, White peony, Piżmo, Spray
4 210,40 zł/1l
421,04 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

BVLGARI Omnia Paraiba, Kobiety, 65 ml, Butelka jednorazowa, Pomarańczowy, Gardena, Kakao, Wetiwer
16 331,69 zł/1l
1 061,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

BVLGARI Omnia Amethyste, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Grejpfrut, Zielony, Irys, Różowy, Heliotrop, Drewniany
4 563,40 zł/1l
456,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight Woda toaletowa, 75 ml
4 201,33 zł/1l
315,10 zł
Sprzedawca: Glampact

BVLGARI Omnia Crystalline, Kobiety, 50 ml, Liście bambusa, Kwiat lotosu, White peony, Piżmo, Spray
7 346,20 zł/1l
367,31 zł
Sprzedawca: Tersorte

Edt Spray 100ml/Edt Spray 15ml Zestaw upominkowy Bvlgari Omnia Crystalline
5 340,20 zł/1l
534,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

BVLGARI Omnia Crystalline, Kobiety, 65 ml, Kwiat lotosu, Spray, 1 szt.
7 789,69 zł/1l
506,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Miss Dior Blooming Bouquet 2023 EDT 100 ml W
4 048,20 zł/1l
404,82 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 100 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
2 699,90 zł/1l
269,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M
3 924,20 zł/1l
392,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rochas Femme, Kobiety, 100 ml, Paczula, Różowy, Drzewo sandałowe, Wetiwer, Spray
1 398,60 zł/1l
139,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Parfums Grès Cabotine Rose, Kobiety, 100 ml, Gruszka, Mimoza, Piwonia, Pieprz, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wetiwer, Spray
924,80 zł/1l
92,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Givenchy Very Irresistible, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Anyż, Różowy, Paczula, Wanilia
4 693,33 zł/1l
352,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Omnia Amethyste to kreatywny i doskonale wyrafinowany zapach, zainspirowany współczesną, pełną koloru biżuterią Bvlgari. Kolejna interpretacja z linii trylogii Omnia dedykowana jest młodej kobiecie, której wdzięczna osobowość odzwierciedla kombinację czystych i autentycznych nut, takich jakim jest sam Amethyst. Ten urzekający symbol równowagi przywołuje jej szlachetnego ducha, pełnego wdzięku i harmonii. Natomiast silna kobiecość wyraża się przez dyskrecję zmysłowości. Szlachetna esencja kwiatowego aromatu jest tak wyjątkowa i delikatna jak subtelna woń irysowych i różanych ogrodów pieszczona kroplą porannej rosy.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: /nuty zielone, różowy grejpfrut
Nuta serca: /irys, róża bułgarska
Nuta bazy: /heliotrop, nuty drzewne
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 100 ml
- Nuty zapachowe główne:
- Grejpfrut, Soki z drzew
- Główne nuty zapachowe serca:
- Irys, Różowy
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Heliotrop
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- alcohol denat. (sd alcohol 39-c), parfum (fragrance), aqua (water), ethylhexyl methoxycinnamate, limonene, linalool, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl salicylate, citronellol, citral, bht, ci 60730 (ext. violet 2)
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Nuty głowy
Nuty zielone, różowy grejpfrut
Nuty serca
Irys, róża bułgarska
Nuty bazy
Heliotrop (kwiat wanilii), nuty drzewne
Pozwól, aby w Parfum Bvlgari 42061 EDT zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Bvlgari!
- Pojemność: 100 ml
- Rodzaj: EDT (woda toaletowa)
- Płeć: Dama
- Rodzaj zapachu: EDT
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktów:
Bulgari España, S.A.
Serrano, 16, 4.º derecha
28001 - Madrid
+34934677065
[email protected]
Bvlgari - Omnia Amethyste EDT 100ml Standard package. For women.
Woda toaletowa Omnia Amethyste marki Bvlgari została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Woda toaletowa Omnia Amethyste marki Bvlgari została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Bvlgari Omnia Amethyste Edt Spray
Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.
- Model
- Omnia Amethyste
- Waga
- 0.12 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Bvlgari Omnia Amethyste Woda toaletowa, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0783320420610783320420610
- Numer producenta
- 42061
- Model
- Omnia Amethyste
- Waga
- 0.12 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Bvlgari Omnia Amethyste Woda toaletowa, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0783320420610783320420610
- Numer producenta
- 42061
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

BVLGARI Omnia Coral Eau de Toilette, Kobiety, 100 ml, Spray, alcohol denat. (sd alcohol 39-c), parfum (fragrance), aqua (water), linalool, alpha-isomethyl..., 1 szt.
4 266,30 zł/1l
426,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

BVLGARI Omnia Amethyste, Kobiety, 50 ml, Grejpfrut, Soki z drzew, Irys, Różowy, Heliotrop, Spray
6 228,20 zł/1l
311,41 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss Deep Red Woda perfumowana, 90ml
3 133,44 zł/1l
282,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 100 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
2 699,90 zł/1l
269,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, 200 ml, Jabłko, Cytryna, Dzwonek, Bambusowy, Jaśmin, White rose, Bursztyn, Drzewo cedrowe, White oakmoss, Spray
1 769,60 zł/1l
365,87 zł
-11,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
353,92 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

BVLGARI Omnia Amethyste EDT 25ml
8 723,20 zł/1l
218,08 zł
Sprzedawca: somnia24

Bvlgari AQVA Divina woda toaletowa dla kobiet 40 ml
7 495,75 zł/1l
299,83 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

BVLGARI Omnia Crystalline, Kobiety, 40 ml, Spray, 1 szt.
9 965,25 zł/1l
398,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

BVLGARI Omnia Amethyste EDT 30ml
8 432,00 zł/1l
252,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

BVLGARI Rose Goldea Blossom Delight EDT 50ml
5 235,00 zł/1l
337,39 zł
-75,64 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
261,75 zł
Sprzedawca: Glampact

BVLGARI Omnia Crystalline, Kobiety, 100 ml, Liście bambusa, Kwiat lotosu, White peony, Piżmo, Spray
4 210,40 zł/1l
421,04 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

BVLGARI Omnia Crystalline EDT 30ml
10 095,00 zł/1l
302,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight Woda toaletowa, 75 ml
4 201,33 zł/1l
315,10 zł
Sprzedawca: Glampact

Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou Eau De Parfum 65 ml (kobieta)
6 799,69 zł/1l
441,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

BVLGARI Omnia Amethyste, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Grejpfrut, Zielony, Irys, Różowy, Heliotrop, Drewniany
4 563,40 zł/1l
456,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Bvlgari Omnia Amethyste EDT 100 ml + EDT 15 ml W
3 816,52 zł/1l
600,11 zł
-161,21 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
438,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Bvlgari Omnia Amethyste Giftset Edt Spray 100ml/Edt Spray 15ml 115 ml
4 904,60 zł/1l
490,46 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Versace, Bright Crystal, Eau De Toilette, For Women, 90 ml
2 737,11 zł/1l
246,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

BVLGARI Rose Goldea, Kobiety, 90 ml, Spray, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Citronellol;..., 1 szt.
5 298,00 zł/1l
476,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Kobiety, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 szt.
1 772,60 zł/1l
177,26 zł
Sprzedawca: Sykz

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 25 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, White rose
5 288,00 zł/1l
132,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ePubIsland

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach
Zawartość 0,1 l
Nie ma tu wiele do napisania. Po prostu uwielbiam ten zapach.
Oceniono dnia 29 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Zawartość 0,1 l
Bardzo dobrze !!!
Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zalecana wartość
Zawartość 0,1 l
Bardzo dobry!
Oceniono dnia 19 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
perfeto
Zawartość 0,04 l
doskonały
Oceniono dnia 18 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonała obsługa
Zawartość 0,1 l
Top
Oceniono dnia 3 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko na wierzchu
Zawartość 0,04 l
Bardzo dobrze
Oceniono dnia 9 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 4 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 820,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l