4,3



Na podstawie 3 opinii
Woda Perfumowana Avon Rare Pearls 50 Ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
54,59 zł
1 091,80 zł / 1l
+ 13,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
VERSET woda perfumowana dla kobiet Luz Adriana 50ml1 348,00 zł/1l
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml2 927,40 zł/1l
292,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana dla kobiet TUBEROSE4 815,40 zł/1l
248,25 zł
-7,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
240,77 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana HIKKADUWA4 365,00 zł/1l
218,25 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Avon Rare Gold 50 ml woda perfumowana
1 019,80 zł/1l
50,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon TTA Today 100 ml EDP
1 109,00 zł/1l
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Today Tomorrow Always Today edp 50ml
1 700,00 zł/1l
110,00 zł
-25,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Woda perfumowana Avon Luck dla Niej 50 ml
1 510,00 zł/1l
75,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Incandessence woda perfumowana 50 ml
623,80 zł/1l
40,54 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,19 zł
Sprzedawca: EMINI

Avon woda perfumowana Rare Onyx 50 ml
1 190,00 zł/1l
59,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Pur Blanca woda toaletowa 50 ml
519,40 zł/1l
25,97 zł
Sprzedawca: EMINI

Avon Attraction For Her 50 ml woda perfumowana
1 550,00 zł/1l
77,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Woda perfumowana Incandessence 30 ml
1 516,67 zł/1l
45,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Gritti Aqua Incanta woda perfumowana spray 100 ml
4 557,80 zł/1l
455,78 zł
Sprzedawca: somnia24

AVON Incandessence Lotus Woda perfumowana dla niej 50 ml
863,80 zł/1l
43,19 zł
Sprzedawca: EMINI

Avon Attraction dla Niej 100 ml woda perfumowana
1 109,90 zł/1l
110,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Pani Walewska White Woda perfumowana, 30ml
1 266,67 zł/1l
38,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Woda perfumowana Avon Incandessence Bright 50 ml
1 110,00 zł/1l
55,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon - woda perfumowana LOV U - 50 ml
1 210,00 zł/1l
60,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Woda Perfumowana Avon Tta Everlasting 50 Ml Dla Kobiet
1 740,00 zł/1l
98,00 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda perfumowana Avon Rare Pearls 50 ml
Avon
️
WODA PERFUMOWANA AVON RARE PEARLS 50 ML
Odkryj esencję kobiecości z Avon Rare Pearls, wodą perfumowaną, która emanuje luksusem i elegancją. Zapach, który otuli Cię niczym drogocenna perła, dodając blasku każdej chwili. Wyjątkowa kompozycja dla kobiet, które cenią sobie klasę i wyrafinowanie.
Avon to marka z długą tradycją, która od lat tworzy kosmetyki i perfumy dla kobiet na całym świecie. Rare Pearls to jedna z flagowych kompozycji, która zdobyła uznanie dzięki swojemu wyjątkowemu charakterowi i trwałości. Marka Avon dba o jakość swoich produktów, korzystając z najlepszych składników i nowoczesnych technologii. Każdy zapach jest starannie opracowywany, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.
Woda perfumowana Rare Pearls to idealny wybór na każdą okazję - zarówno na co dzień, jak i na specjalne wyjścia. Zapach doskonale komponuje się z elegancką stylizacją, dodając pewności siebie i podkreślając indywidualny styl. Możesz go używać na skórę, ubrania lub włosy, aby cieszyć się jego pięknem przez cały dzień. Rare Pearls to zapach, który przyciąga uwagę i pozostaje w pamięci.
- ️
Kompozycja zapachowa Rare Pearls to połączenie kwiatowych i drzewnych nut, które tworzą harmonijną całość. W nutach głowy wyczuwalne są akordy frezji, białego pieprzu i śliwki, które dodają świeżości i energii. W sercu zapachu królują nuty magnolii, róży i drzewa sandałowego, które nadają mu elegancji i głębi. Baza zapachu to połączenie piżma, bursztynu i paczuli, które zapewniają trwałość i zmysłowość. Rare Pearls to zapach, który rozwija się na skórze, odkrywając swoje kolejne oblicza.
Wybierz Avon Rare Pearls i poczuj się wyjątkowo każdego dnia. Zapach, który podkreśli Twoją kobiecość i doda blasku Twojemu życiu. Zamów już dziś i doświadcz magii prawdziwych pereł!
AVON RARE PEARLS WODA PERFUMOWANA 50ML
- Elegancki zapach na każdą okazję
- Trwała kompozycja, która utrzymuje się przez cały dzień
- Wyrafinowany flakon, który ozdobi Twoją toaletkę
- Idealny na prezent dla bliskiej osoby
- Nuty zapachowe, które podkreślą Twoją kobiecość
- Pojemność 50 ml - idealna do torebki
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 293304
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 293304
- 0%+1.00PLN)] [C=0%]
- Dodatkowe informacje.
Woda perfumowana Avon Rare Pearls 50 ml
Avon Numer: 5059018289841, PGD-1EA5-293304. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Perfumy/Damskie (wody perfumowane, toaletowe)
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Woda perfumowana Avon Rare Pearls 50 ml, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Kategoria: kwiatowa
Główne nuty zapachowe: magnolia, drzewo różane, drzewo sandałowe
Nuty głowy: aldehyd, drzewo różane, soczysta zieleń
Nuty serca: magnolia, śliwka, pieprz Matico
Nuty bazy: piżmo, drzewo sandałowe, paczula
Nuty środkowe: magnolia, śliwka, pieprz
Nuty bazy: piżmo, drzewo sandałowe, paczula
Kwiatowe piękno
Zmysłowy zapach na każdy dzień
Woda perfumowana dla kobiet AVON Rare Pearls oczaruje Cię swoją zmysłową i aromatyczną kompozycją. Wzmocnij swoją pewność siebie i odkryj w sobie pragnienie nowych horyzontów. Poczuj lekki powiew magnolii, która wyróżnia się na pierwszym planie swoją lekkością, uzupełnioną zrównoważonym połączeniem świeżego drewna tekowego. Rozpieść swoje zmysły i zanurz się w kojącym słodko-drzewnym aromacie drzewa sandałowego. Poczuj się wyjątkowo i wyjątkowo z romantycznym zapachem AVON.
Perfumy Avon Rare Pearls to elegancki zapach dla osób kochających i przepych. Pozwól swojej najbardziej wymagającej kobiecie zabłysnąć dzięki tej zmysłowej kwiatowej kompozycji.Już w úwodzie urzeka zmysły ąlangenávąná ąvestka i miód, ísí z ątiplavýpepÅ™Matico. Następnie dochodzimy do popowej piżmowej magnolii. Połączenie ziemistego i aksamitnego drzewa sandałowego zapewnia doskonałe doznania zmysłowe. Avon Rare Pearls został wprowadzony na rynek w 2004 roku.
- Wymiary
- 50 ml
- Waga
- 0.25 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- AVON
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5059018289841
- Numer producenta
- 1184283
- Wymiary
- 50 ml
- Waga
- 0.25 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- AVON
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5059018289841
- Numer producenta
- 1184283
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Avon Rare Gold 50 ml woda perfumowana
1 019,80 zł/1l
50,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Today Tomorrow Always Tomorrow Woda perfumowana, 50 ml
1 511,80 zł/1l
75,59 zł
Sprzedawca: EMINI

Woda perfumowana Avon Luck dla Niej 50 ml
1 510,00 zł/1l
75,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Pur Blanca woda toaletowa 50 ml
519,40 zł/1l
25,97 zł
Sprzedawca: EMINI

Avon woda perfumowana Rare Onyx 50 ml
1 190,00 zł/1l
59,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Perfumy damskie AVON Eve Confidence woda perfumowana dla kobiet 50 ml
1 219,80 zł/1l
60,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Hugo Boss Orange Woman woda toaletowa 50 ml
1 993,40 zł/1l
99,67 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
163,35 zł
Sprzedawca: EVELATUS

BUF BOOF® P100 Fotelik samochodowy i-Size R129 40–150 cm, obracany 360°, ISOFIX, ochrona boczna, funkcja leżenia do 165°, BlackBear
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BUF_BOOF

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
353,30 zł
Sprzedawca: Green_Country

Woda Toaletowa Avon Woman Celebre 50 Ml
545,80 zł/1l
35,63 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,29 zł
Sprzedawca: EMINI

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Avon Incandessence woda perfumowana 50 ml
623,80 zł/1l
40,54 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,19 zł
Sprzedawca: EMINI

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Avon Perceive XXL 100 ml woda perfumowana
623,90 zł/1l
69,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,39 zł
Sprzedawca: EMINI

Just Perfecto JL-28: Zestaw naczyń kuchennych imitujących granit w kolorze beżowym, 15 elementów
476,82 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Lebula

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 138,50 zł/1l
113,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avon Perceive Woman Woda perfumowana, 50 ml
698,40 zł/1l
34,92 zł
Sprzedawca: EMINI

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
158,61 zł
-3,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
155,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 393,50 zł/1l
139,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Avon Passion Dance Woda toaletowa, 50 ml
819,80 zł/1l
40,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
658,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 145,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

AVON today woda perfumowana spray
189 999,99 zł/1l
95,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
33%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Bardzo, bardzo słodki
Oceniono dnia 23 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 098,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 939,80 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 062,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 623,80 zł/1l