5,0



Na podstawie 7 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Woda kolońska, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
102,01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,20 zł-13,81zł
882,00 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody kolońskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray6 918,80 zł/1l
691,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Acqua di Parma Colonia C.L.U.B. Woda kolońska, 100 ml3 519,10 zł/1l
351,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Woda kolońska Jo Malone Mimosa & Cardamom w sprayu (30 ml)10 147,33 zł/1l
304,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 100 ml1 492,50 zł/1l
149,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Woda kolońska, 170ml
2 005,71 zł/1l
340,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 50 ml
1 580,40 zł/1l
79,02 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

4711 Acqua Colonia Starfruit & White Flowers Woda kolońska, 100 ml
1 058,30 zł/1l
105,83 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander Woda kolońska, 100 ml
721,50 zł/1l
76,60 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,15 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Jo Malone Grapefruit Woda kolońska, 30ml
7 653,33 zł/1l
229,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander Woda kolońska, 50ml
1 723,40 zł/1l
86,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kilian Rose Oud Unisex woda perfumowana 50 ml
14 164,60 zł/1l
708,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

4711 Acqua Colonia Peony & Sandalwood Woda kolońska, 100 ml
1 021,10 zł/1l
102,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

4711 Acqua Colonia Lychee & White Mint Woda kolońska, 50 ml
1 178,00 zł/1l
58,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Starfruit & White Flowers Woda kolońska, 50 ml
1 254,00 zł/1l
62,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Lychee & White Mint Woda kolońska, 170 ml
600,94 zł/1l
102,16 zł
Sprzedawca: MANADA

Alvarez Gomez skoncentrowana woda kolońska Orange spray 30ml
1 694,00 zł/1l
50,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Acqua Colonia 4711 White Peach & Coriander woda kolońska spray (100 ml)
870,60 zł/1l
87,06 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Neroli Nasimba, woda perfumowana, spray, 30 ml
14 457,00 zł/1l
433,71 zł
Sprzedawca: somnia24

4711 Acqua Colonia Lime & Nutmeg Woda kolońska, 100 ml
1 181,60 zł/1l
118,16 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

4711 Acqua Colonia Yuzu & Cedarwood EDC 100 ml UNISEX
1 741,20 zł/1l
174,12 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit woda kolońska spray 100ml 4711 4011700748723
Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit to woda kolońska od marki 4711. Aromatyczno-przyprawowa kompozycja zapachowa wydana w 2013 roku. Orzeźwiający zapach zaskakujący świeżością i lekkością.
Nuty zapachowe: różowy grejpfrut, różowy pieprz
Woda kolońska Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit marki 4711 została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- 4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Woda kolońska, 100 ml
- Producent
- 4711 ACQUA COLONIA
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4011700748723
- Numer producenta
- 748723
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- 4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Woda kolońska, 100 ml
- Producent
- 4711 ACQUA COLONIA
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4011700748723
- Numer producenta
- 748723
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Woda kolońska, 170ml
2 005,71 zł/1l
340,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

4711 - Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit EDC 50ml
1 328,00 zł/1l
66,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 50 ml
1 580,40 zł/1l
79,02 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Woda kolońska, 100 ml
1 421,50 zł/1l
142,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander Woda kolońska, 170ml
656,41 zł/1l
111,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

4711 Remix Urban Summer Woda kolońska, 100ml
849,80 zł/1l
102,44 zł
-17,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

4711 Acqua Colonia Lime & Nutmeg woda kolońska 50 ml
1 308,20 zł/1l
65,41 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander Woda kolońska, 100 ml
721,50 zł/1l
76,60 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,15 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 100 ml
1 492,50 zł/1l
149,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Xerjoff La Capitale czyste perfumy unisex 50 ml
16 731,20 zł/1l
836,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Tommy Hilfiger Tommy Girl Woda toaletowa, 200ml
940,75 zł/1l
188,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clinique Happy For Men, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol denat., water\aqua\eau, fragrance (parfum), limonene, linalool, benzyl salicylate,...
1 523,30 zł/1l
152,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

20.8AH 20-calowy rower elektryczny Składany rower elektryczny Rower elektryczny 20 cali z 7-biegowym składanym rowerem Shimano z koszykiem Do 150 km
3 799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Prada Luna Rossa Black Woda perfumowana, 100ml
2 180,00 zł/1l
339,00 zł
-121,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
218,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Hermes Un Jardin Sur Le Toit, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 szt.
3 069,00 zł/1l
306,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Annayake Pour Elle woda perfumowana dla kobiet 100 ml
2 593,50 zł/1l
259,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love, Kobiety, 100 ml, Perfumy w płynie, Jaśmin, Herbata, Jabłko, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE,...
3 918,50 zł/1l
391,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ard Al Zaafaran Meethaq Extrait De Rouge woda perfumowana unisex 100 ml
764,50 zł/1l
76,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

VERSACE Eros Najim Pour Homme Parfum 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Al Haramain Amber Oud Aqua Dubai Extrait de Parfum 100ml
2 693,70 zł/1l
269,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Maison Alhambra Reyna edp 100ml
1 182,70 zł/1l
118,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Jaśmin, Herbata, Jabłko, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE,...
6 270,80 zł/1l
313,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Jo Malone Myrrh & Tonka Intense Woda kolońska, 100 ml
7 384,70 zł/1l
738,47 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dyskretny, świeży zapach.
Szybka dostawa, znałam już ten zapach. Niezrównany stosunek ceny do jakości za 100 ml. To zapach na co dzień.
Oceniono dnia 26 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świeży, letni zapach
To po prostu najpiękniejsze letnie perfumy! Pachną niesamowicie świeżo, a to już moja druga buteleczka! Wystarczy kilka psiknięć, a perfumy są bardzo wydajne
Oceniono dnia 26 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Klasyk tej marki. Oszałamiająca jakość!
Zapachy to w 100% kwestia gustu. Jego jakość tkwi w niezwykle oryginalnej i eleganckiej nucie serca tego zapachu.
Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Mój ulubiony zapach
Oceniono dnia 3 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Szybka dostawa, oryginalny produkt
Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt spełnia oczekiwania
Wszystko w porządku
Oceniono dnia 17 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka






Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Rabat 2% od 2 szt.

Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
502,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 244,77 zł/1l

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 119,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
373 116,66 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (kobieta)
717,82 zł
Sprzedawca: Parfumart

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
581,38 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 813,80 zł/1l

Armaf Club de Nuit Untold, woda perfumowana unisex, pojemność 105 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,75 zł
Sprzedawca: AromaVibe
1 235,71 zł/1l

Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Neroli, Bergamot, Neroli, Lawenda, Różowy, Fioletowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 757,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 719,40 zł/1l

Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 585,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
21 143,87 zł/1l

Woda kolońska Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
713,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
691,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 918,80 zł/1l

Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 869,50 zł/1l

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense - woda perfumowana
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska spray, 200 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85
301,14 zł
Sprzedawca: pttonline
1 505,70 zł/1l

Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
729,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 648,75 zł/1l

Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense Spray (50 ml)
566,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
538,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 381,60 zł/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
524,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 249,30 zł/1l

Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer woda toaletowa spray 50ml
412,14 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 242,80 zł/1l

Jo Malone English Pear & Sweet Pea – woda toaletowa w sprayu, opakowanie zbiorcze
507,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 076,60 zł/1l

Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold Intense Woda kolońska, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
495,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 915,40 zł/1l

Jo Malone Blackberry & Bay – woda toaletowa w sprayu – opakowanie zbiorcze
498,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 980,30 zł/1l