Wszechstronny system koloryzacji i odżywiania ze zintegrowaną technologią Dual Bond pozwala sprostać każdemu wyzwaniu związanemu z blondem i stworzyć najbardziej oszałamiające blond stylizacje. Zintegrowana technologia Dual Bond we wszystkich produktach do koloryzacji BLONDME pomaga ograniczyć uszkodzenia na wszystkich poziomach. Chroni wiązania podczas procesów chemicznych i pomaga tworzyć nowe wiązania podczas specjalnej pielęgnacji w salonie i w domu. System podwójnego wiązania zapewnia maksymalną pewność podczas koloryzacji i rozjaśniania. Lightener 7 nadaje się do precyzyjnego rozjaśniania odrastających włosów. Nowa formuła Swell Control zmniejsza obrzęk i zapewnia niezrównaną precyzję, zapewniając czystsze rezultaty koloryzacji bez rozpraszających linii między kolorami. Zintegrowany kompleks równoważący temperaturę zapewnia efekt chłodzenia podczas zabiegu, a zintegrowana technologia Anti Metal Bond Protection chroni włókno włosa podczas zabiegu, aby zmniejszyć jego łamliwość.
Kos...
Schwarzkopf Professional BlondMe Precision Lightener 7 puder rozjaśniający do włosów 350 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
78,73 zł
224,94 zł / 1kg
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
sob. 10 – śr. 14 października
Nasze najlepszeoferty
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml
625,08 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
Więcej informacji o reklamie
Kiehl's Super Multi-Corrective Soft Cream 75ml
577,89 zł/100ml
433,42 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej informacji o reklamie
Vichy, Liftactiv Supreme H.A, Krem SPF 30, 50ml
2 541,83 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
152,51 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej informacji o reklamie
Xhekpon-Creme 40 ml
264,57 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
105,83 zł
Sprzedawca: VogueVista
Reparierendes Serum L'Oreal Make Up Elvive Bond Repair 150 ml
Wszechstronny system koloryzacji i odżywiania ze zintegrowaną technologią Dual Bond pozwala sprostać każdemu wyzwaniu związanemu z blondem i stworzyć najbardziej oszałamiające blond stylizacje. Zintegrowana technologia Dual Bond we wszystkich produktach do koloryzacji BLONDME pomaga ograniczyć uszkodzenia na wszystkich poziomach. Chroni wiązania podczas procesów chemicznych i pomaga tworzyć nowe wiązania podczas specjalnej pielęgnacji w salonie i w domu. System podwójnego wiązania zapewnia maksymalną pewność podczas koloryzacji i rozjaśniania. Lightener 7 nadaje się do precyzyjnego rozjaśniania odrastających włosów. Nowa formuła Swell Control zmniejsza obrzęk i zapewnia niezrównaną precyzję, zapewniając czystsze rezultaty koloryzacji bez rozpraszających linii między kolorami. Zintegrowany kompleks równoważący temperaturę zapewnia efekt chłodzenia podczas zabiegu, a zintegrowana technologia Anti Metal Bond Protection chroni włókno włosa podczas zabiegu, aby zmniejszyć jego łamliwość.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Produkty koloryzujące Schwarzkopf Professional z kolekcji BlondMe zostały stworzone z myślą o włosach blond specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 350 g.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Koloryzacja marki Schwarzkopf Professional z kolekcji BlondMe zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy blond.
Precyzyjny rozjaśniacz premium 7 BLONDME (Precision Light ener) 350 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Łóżko tapicerowane Flieks 180x200cm ze stelażem listwowym, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i wezgłowiem, łóżko do przechowywania funkcjonalne łóżko podwójne velvet
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(40)Liczba wystawionych ocen: 40
1 451,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop
Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
Wella Blondor Plex 9, Proszek, 800 g, Słoik
505,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1003)Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Fleau Beauty Hairbrush - PRO Edition - Multistyler - Pędzel do loków - Airstyler - Pędzel do stylizacji - Hairstyler - Zestaw 6 w 1 - Biały
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(41)Liczba wystawionych ocen: 41
359,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fleaugoods
Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
3 569,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Smartiee
LUCKRACER fotel gamingowy fotel biurowy fotel gamingowy ergonomiczny z poduszką lędźwiową poduszką zagłówka fotel gamingowy z regulacją wysokości udźwig 150 kg, podnóżek biały
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
499,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-100,00 zł
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER
Namiot turystyczny dla 2-4 osób. Montana 23481
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(66)Liczba wystawionych ocen: 66
137,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik
Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(523)Liczba wystawionych ocen: 523
99,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(220)Liczba wystawionych ocen: 220
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Yaheetech łóżko tapicerowane z regulowanym zagłówkiem łóżko podwójne 140×200 cm łóżko materiałowe łóżko młodzieżowe tapicerowana rama łóżka z listwami ciemnoszara
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(244)Liczba wystawionych ocen: 244
769,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech
Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(655)Liczba wystawionych ocen: 655
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Łóżko tapicerowane Flieks 90x200 cm z USB, łóżko młodzieżowe z pojedynczym łóżkiem z listwowym stelażem i schowkiem, łóżko do przechowywania z LED, pościel, szare
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(280)Liczba wystawionych ocen: 280
1 275,96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-28,38 zł
1 247,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop
Masseno Narożnik ASPRA z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt U, Rozkładana sofa, Rogówka - Kremowy, POSO 100
3,1Średnia ocena: 3,1 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
1 999,00 zł
Sprzedawca: masseno
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2412)Liczba wystawionych ocen: 2412
99,55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
By Terry Hyaluronic Global Serum, Kobiety, 30 ml
352,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 174,30 zł/100ml
NUTRABROW Wzmacniacz brwi 2.0 - 5 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
7 310,20 zł/100ml
NUTRASKIN Serum z witaminą C - 30 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash
608,80 zł/100ml
NUTRASKIN Serum z witaminą C - 10 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash
683,40 zł/100ml
Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
316,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,24 zł/100ml
Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml
Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
625,08 zł/100ml
Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Darmowa wysyłka15% zniżki
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml
Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Darmowa wysyłka15% zniżki
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml
MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
355,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 251,03 zł/1kg
MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 785,17 zł/1l
MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
746,05 zł/100ml
Sisley Supremÿa La Nuit, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający,..., Słoik, AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA)...
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 000,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 670,73 zł/100ml
Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
138,08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-7,27 zł
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml
Valmont V-Lift krem liftingujący do szyi 50 ml
890,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 780,32 zł/100ml
Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml
MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter Krem przeciwzmarszczkowy 15 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
265,22 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 768,13 zł/100ml
Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
129,17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-6,80 zł
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml
Sisley Sunleÿa Soin Solaire Anti-Âge SPF50+, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Buteleczka z pompką, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Ochrona, Skóra uniwersalna, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
783,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 566,98 zł/100ml
Kedma PLATINUM ULTIMATE CREAM 50g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1