5,0



Na podstawie 6 opinii
RUF 4384655001 RUF PORRIDGE SCHOKO BANANE 65,0 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
4,23 zł
65,08 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Desery i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Oetker Mus czekoladowy 0,092 kg126,20 zł/1kg
11,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
RUF Porridge Himbeer White Choc 65g64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
RUF 220266000 RUF Speisestärke, 2,5 kg13,21 zł/1kg
33,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ruf Torten delikatny krem twarogowy48,63 zł/1kg
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
581 100,01 zł/1kg
58,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

RUF Erdbeer-Geschmack Puddingpulver
27,78 zł/1kg
27,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Tortencreme Pulver
74,80 zł/1kg
7,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mus czekoladowy Ruf
77,80 zł/1kg
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Banane Softeis Pulver 333 g
207,78 zł/1kg
69,19 zł
Sprzedawca: Crownseller

Banane Rolleis Pulver 10 kg
58,84 zł/1kg
588,40 zł
Sprzedawca: Crownseller

RUF 216839003 RUF Vanille Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
57,10 zł/1kg
57,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joghurt Zimt Speiseeis Pulver 333 g
207,78 zł/1kg
69,19 zł
Sprzedawca: Crownseller

Krem budyniowy w proszku Ruf
27,89 zł/1kg
3,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Joghurt Banane Speiseeis Pulver 333 g
207,78 zł/1kg
69,19 zł
Sprzedawca: Crownseller

RUF 1364571001 RUF Schlemmercreme Erdbeer 1,0 kg, 1 St.
65,65 zł/1kg
65,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Banane Milcheis Pulver 1 kg
112,71 zł/1kg
112,71 zł
Sprzedawca: Crownseller

Dr. Oetker 709516000 Dr. Oetker Schokolade Dessertsauce, 1,0 kg
101,40 zł/1kg
101,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Joghurt Schoko Streicheis Pulver 333 g
259,73 zł/1kg
86,49 zł
Sprzedawca: Crownseller

Pudding wysokobiałkowy - wanilia 58 g
153,97 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Banane Streicheis Pulver 100 kg
58,41 zł/1kg
5 841,14 zł
Sprzedawca: Crownseller
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
RUF Porridge Chocolate Banana 65g - Płatki owsiane z kakao w proszku i chipsami bananowymi - Producent: RUF Lebensmittelwerk KG, Odenburger Straße 1,D-49610 Quakenbrück 1er Pack
RUF Easy Going Porridge Schoko Banane łączy w sobie kremową czekoladę z owocowym bananem. Kakao w proszku i chipsy bananowe zapewniają harmonijne doznania smakowe, a pełnoziarniste płatki owsiane zapewniają długotrwałe uczucie sytości. Ta łatwa w przygotowaniu owsianka jest idealna na słodkie śniadanie lub małą przekąskę w przerwie obiadowej.
To takie proste:
- Wsypać zawartość torebki do miseczki
- Dodaj 150 ml wrzącej wody
- Wymieszać i odstawić na 3 minuty
- Ciesz się smakiem
Owocowo-czekoladowy
- Z chipsami bananowymi i kakao
- Sycący dzięki pełnoziarnistym płatkach owsianym
- Kremowa konsystencja
- Praktyczne opakowanie porcjowane
- Idealny na drogę
Uwaga: opakowanie może obecnie wyglądać inaczej, ponieważ wprowadzamy zmiany. Zawartość pozostaje jednak niezmieniona.
NOWOŚĆ: Złap misia!
Na każdym opakowaniu RUF Easy Going Porridge znajdziesz kod kolekcjonerski, który możesz wymienić na punkt. Zbierz siedem punktów i wymień je na słodkiego misia RUF!
Może zawieraćśladowe ilości jaj, soi iorzechów.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- PŁATKI OWSIANE Z PEŁNEGO ZIARNA (53,5%), MLEKO W PROSZKU, skrobia (ziemniaczana i kukurydziana), cukier trzcinowy, niskotłuszczowe kakao w proszku (5,2%), chipsy bananowe 2% (banany, olej kokosowy, cukier, naturalny aromat), sól morska, naturalny aromat. Może zawierać śladowe ilości JAJ, SOI i ORZECHÓW DRZEWNYCH
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1624 kj Energia kcal 386 kcal Tłuszcz 6GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2,9GRM Węglowodany 39GRM Węglowodany, w tym cukier 9,7GRM Białko 8,2GRM Sól 0,34GRM
- Waga
- 65 g
- Firma spożywcza
- RUF Lebensmittelwerk KGOdenburger Straße 1,D-49610 Quakenbrück
- Nazwa handlowa
- Mączka owsiana z kakao w proszku i chipsami bananowymi
- Producent
- Numer producenta
- 878562
- EAN
- 4002809018602
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- PŁATKI OWSIANE Z PEŁNEGO ZIARNA (53,5%), MLEKO W PROSZKU, skrobia (ziemniaczana i kukurydziana), cukier trzcinowy, niskotłuszczowe kakao w proszku (5,2%), chipsy bananowe 2% (banany, olej kokosowy, cukier, naturalny aromat), sól morska, naturalny aromat. Może zawierać śladowe ilości JAJ, SOI i ORZECHÓW DRZEWNYCH
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1624 kj Energia kcal 386 kcal Tłuszcz 6GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2,9GRM Węglowodany 39GRM Węglowodany, w tym cukier 9,7GRM Białko 8,2GRM Sól 0,34GRM
- Waga
- 65 g
- Firma spożywcza
- RUF Lebensmittelwerk KGOdenburger Straße 1,D-49610 Quakenbrück
- Nazwa handlowa
- Mączka owsiana z kakao w proszku i chipsami bananowymi
- Producent
- Numer producenta
- 878562
- EAN
- 4002809018602
Pasuje również do tego

RUF Bourbon Vanilla Porridge 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Porridge Himbeer White Choc 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Porridge Strawberry Vanilla 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
581 100,01 zł/1kg
58,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

RUF Porridge Chocolate 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Porridge Apple Cinnamon 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Owsianka Chia Mandel 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 4384651009 RUF PORRIDGE BLUEBERRY YOGHURT 65,0 g
65,08 zł/1kg
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Porridge Cranberry Kokos 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 2509163 Kölln Beere 375,0 g
184,93 zł/1kg
69,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

RUF Porridge Bircher style 65g
65,08 zł/1kg
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
298,36 zł/1kg
74,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Maggi 5 minute terrine spaghetti w kremowym sosie serowo-śmietanowym 62g
163,17 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jopassy LED lampki choinkowe 12 gwiazdek IP44 ciepły biały
89,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Yuet-Chi

mini sztuczna choinka 60 cm z węzłem, oświetleniem LED i klapką, mała sztuczna choinka do dekoracji świątecznych, wakacyjnych i imprezowych
272,40 zł/1kg
81,72 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: StarCommerce

Lampa Biurkowa Lampa Stołowa LED Z Dotykowym Ściemniaczem 3 Jasności Lampa Biurkowa Światło Biurowe Poziomy Jasności Lampka Nocna Do Czytania Biała Retoo
11,89 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Retoo

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa bezkofeinowa Cappuccino 250 g – Ristora
66,64 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

Sklep dla dzieci
450,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Maggi 5 Minute Terrine Broccoli Noodle Pot Warzywny z makaronem 51g
195,80 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Automatyczny pistolet na wodę Watersplash akumulatorowy zasięg do 10 m 280 ml
75,00 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OnetDigital

Oxford TOUCH, Obraz, Kolor Aqua, A4+, 80 ark., 90 g/m², Papier w linię
237,59 zł/1m
52,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Oreo Wafer Roll Vanilla Rurki Wafelkowe Z Kremem Waniliowym 54 G
175,19 zł/1kg
9,46 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Maggi Fix do sznycla po zurysko – kremowa konsystencja, 47 g
115,74 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

APS-Germany 30058, 1 l, g, ML, Polipropylen (PP), Silikon, Przezroczysty, Niemcy, 125 mm
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Maggi 5 minute terrine spaghetti w kremowym sosie szynkowym 64g
161,00 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minut makaron terrine w sosie śmietanowo-pikantnym 67g
138,00 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,08 zł/1kg

Dr.Oetker Jelly Tropic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
147,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez gotowania
134,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,53 zł/1kg

Dr.Oetker krem jogurtowy cytrynowy
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Mus o smaku orzechowym 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr. Oetker mus o smaku jagodowym 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr Oetker Mus o smaku truskawkowo-rabarbarowym 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr Oetker Mus Noisette smak 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,74 zł/1kg

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,74 zł/1kg

Dr.Oetker krem z czerwonego wina bez gotowania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Krem deserowy brzoskwinia



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96,14 zł/1kg

Dr. Oetker Kasza manna – mniej słodka, słodki posiłek, 76 g, opakowanie 12 sztuk
104,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 368,82 zł/1kg

SANSEI galaretka malina 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

Dr.Oetker Creme Caramel
82,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,44 zł/1kg

SANSEI Jelly Strawberry 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Galaretka pomarańczowa 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów,



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Galaretka cytrynowa 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów, ekoopakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Jelly Cola 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów, ekoopakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Sansei
142,83 zł/1kg

Krem pistacjowy Gusto Etna 190 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
123,53 zł/1l