5,0



Na podstawie 6 opinii
RUF Porridge Himbeer White Choc 65g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
4,21 zł
64,77 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Desery i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu52,08 zł/1kg
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
SANSEI Jelly Strawberry 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów134,26 zł/1kg
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei

Więcej informacji o reklamie
Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.147,74 zł/1kg
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
SANSEI galaretka malina 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów134,26 zł/1kg
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei

RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
581 100,01 zł/1kg
58,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

RUF 4384655001 RUF PORRIDGE SCHOKO BANANE 65,0 g
65,08 zł/1kg
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
123,33 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker GRIESSBREI THE CLASSIC WAY
94,46 zł/1kg
8,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Tortencreme Pulver
74,80 zł/1kg
7,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Panna Cotta deser Cameo frutti di Bosco
75,13 zł/1kg
11,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dr Oetker Quarkfein Strawberry
128,93 zł/1kg
7,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Sweet Meal Classic Style Pudding ryżowy 125g
70,64 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker galaretka o smaku malinowym orzeźwiająca i pyszna 25g
311,20 zł/1kg
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Danie na zimno bez gotowania truskawek
58,93 zł/1kg
4,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Erdbeer-Geschmack Puddingpulver
27,78 zł/1kg
27,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pudding wysokobiałkowy - wanilia 58 g
153,97 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Ruf Torten delikatny krem twarogowy
48,63 zł/1kg
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Creme Brullee 95g
90,53 zł/1kg
8,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mus czekoladowy Ruf
77,80 zł/1kg
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 6770596006 RUF Götterspeise Kirsch-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
101,89 zł/1kg
101,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
RUF Porridge Raspberry White Choc 65g - Płatki owsiane z malinami i białą czekoladą - Producent: RUF Lebensmittelwerk KG, Odenburger Straße 1,D-49610 Quakenbrück 1 opakowanie
Owocowe maliny spotykają się ze słodką białą czekoladą: RUF Easy Going Porridge Himbeer White Choc łączy kremową owsiankę z delikatnymi kawałkami liofilizowanych malin i delikatną białą czekoladą. Pełnoziarniste płatki owsiane zapewniają przyjemne uczucie sytości, a praktyczne opakowanie porcjowane umożliwia szybkie przygotowanie w zaledwie 3 minuty – idealne na słodki początek dnia lub jako mały posiłek między posiłkami.
Szybkie i łatwe przygotowanie:
- Wsypać zawartość torebki do filiżanki lub miseczki
- dodać 150 ml wrzącej wody
- Dobrze wymieszać i odstawić na 3 minuty
- Gotowe!
Owocowo-kremowa rozkosz
- Z kawałkami malin liofilizowanych
- Biała czekolada dla delikatnej słodyczy
- Sycące i pożywne
- Szybkie przygotowanie
- Idealny na co dzień i w podróży
Uwaga: opakowanie może obecnie wyglądać inaczej, ponieważ wprowadzamy zmiany. Zawartość pozostaje jednak niezmieniona.
NOWOŚĆ: Złap misia!
Na każdym opakowaniu RUF Easy Going Porridge znajdziesz kod kolekcjonerski, który możesz wymienić na punkt. Zbierz siedem punktów i wymień je na słodkiego misia RUF!
Może zawieraćśladowe ilości jaj, soi iowoców z łupinami.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- PŁATKI OWSIANE (48%), 19,5% biała starta czekolada (cukier, masło kakaowe, CAŁE MLEKO w proszku, emulgator lecytyny), CAŁE MLEKO w proszku, skrobia (ziemniaczana i kukurydziana), cukier trzcinowy, liofilizowane kawałki malin (2,5%), sól morska, naturalny aromat (zawiera MLEKO). Może zawierać śladowe ilości JAJ, SOI i ORZECHÓW DRZEWNYCH
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1724 kj Energia kcal 410 kcal Tłuszcz 8,6 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 4,8 gM Węglowodany 38 gM Węglowodany, w tym cukier 14 gM Białko 7,3 gM Sól 0,34 gM
- Waga
- 65 g
- Firma spożywcza
- RUF Lebensmittelwerk KGOdenburger Straße 1,D-49610 Quakenbrück
- Nazwa handlowa
- Mączka owsiana z malinami i białą czekoladą
- Producent
- Numer producenta
- 878552
- EAN
- 4002809018510
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- PŁATKI OWSIANE (48%), 19,5% biała starta czekolada (cukier, masło kakaowe, CAŁE MLEKO w proszku, emulgator lecytyny), CAŁE MLEKO w proszku, skrobia (ziemniaczana i kukurydziana), cukier trzcinowy, liofilizowane kawałki malin (2,5%), sól morska, naturalny aromat (zawiera MLEKO). Może zawierać śladowe ilości JAJ, SOI i ORZECHÓW DRZEWNYCH
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1724 kj Energia kcal 410 kcal Tłuszcz 8,6 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 4,8 gM Węglowodany 38 gM Węglowodany, w tym cukier 14 gM Białko 7,3 gM Sól 0,34 gM
- Waga
- 65 g
- Firma spożywcza
- RUF Lebensmittelwerk KGOdenburger Straße 1,D-49610 Quakenbrück
- Nazwa handlowa
- Mączka owsiana z malinami i białą czekoladą
- Producent
- Numer producenta
- 878552
- EAN
- 4002809018510
Pasuje również do tego

RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
581 100,01 zł/1kg
58,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

RUF Porridge Strawberry Vanilla 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Bourbon Vanilla Porridge 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 4384655001 RUF PORRIDGE SCHOKO BANANE 65,0 g
65,08 zł/1kg
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Porridge Chocolate 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker GRIESSBREI THE CLASSIC WAY
94,46 zł/1kg
8,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Porridge Apple Cinnamon 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
123,33 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 4384651009 RUF PORRIDGE BLUEBERRY YOGHURT 65,0 g
65,08 zł/1kg
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Owsianka Chia Mandel 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 2509163 Kölln Beere 375,0 g
184,93 zł/1kg
69,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

RUF Porridge Cranberry Kokos 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE
78,55 zł/1kg
31,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Schogetten Stracciatella biała czekolada z wiórkami kakaowymi 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Porridge Bircher style 65g
65,08 zł/1kg
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Vitalis Porridge Classic do ciepłego posiłku owsianego 58g
103,17 zł/1kg
6,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minute terrine spaghetti w kremowym sosie serowo-śmietanowym 62g
163,17 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10027833 Caramel-Krokant 500g
155,00 zł/1kg
77,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
298,36 zł/1kg
74,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
91,58 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fairy, Płyn do mycia naczyń Kwiat Jaśminu, 450 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
97,02 zł/1l
43,66 zł
Sprzedawca: somnia24

NESTLE NESQUIK DUO Płatki zbożowe 325g
72,12 zł/1kg
23,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf w sosie śmietanowym 810g
26,05 zł/1kg
21,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

PUMA Buzz, Uni
181,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Coppenrath bezcukrowe kruche herbatniki waniliowe 200g
81,05 zł/1kg
16,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,08 zł/1kg

Dr.Oetker Jelly Tropic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
147,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez gotowania
134,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,53 zł/1kg

Dr.Oetker krem jogurtowy cytrynowy
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Mus o smaku orzechowym 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr. Oetker mus o smaku jagodowym 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr Oetker Mus o smaku truskawkowo-rabarbarowym 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr Oetker Mus Noisette smak 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,74 zł/1kg

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,74 zł/1kg

Dr.Oetker krem z czerwonego wina bez gotowania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Krem deserowy brzoskwinia



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96,14 zł/1kg

Dr. Oetker Kasza manna – mniej słodka, słodki posiłek, 76 g, opakowanie 12 sztuk
104,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 368,82 zł/1kg

SANSEI galaretka malina 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

Dr.Oetker Creme Caramel
82,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,44 zł/1kg

SANSEI Jelly Strawberry 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Galaretka pomarańczowa 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów,



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Galaretka cytrynowa 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów, ekoopakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Jelly Cola 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów, ekoopakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Sansei
142,83 zł/1kg

Krem pistacjowy Gusto Etna 190 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
123,53 zł/1l