5,0



Na podstawie 7 opinii
Wywołać ubijanie śmietany
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
6,58 zł
82,25 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Desery i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr. Oetker 709517003 Dr. Oetker Paradiescreme Erdbeer 1,0 kg94,91 zł/1kg
94,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Schwartau Caramel Sauce przepysznie smaczny sos deserowy 125ml13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr. Oetker Galetta Pudding śmietankowy waniliowy 80g98,38 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker GRIESSBREI THE CLASSIC WAY94,46 zł/1kg
8,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Tortencreme Pulver
74,80 zł/1kg
7,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
975,83 zł/1kg
58,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Dr. Oetker 130571007 Dr. Oetker Sahnesteif 5x 40,0 g, 5 St.
147,25 zł/1kg
5,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Baking Firm Pudding Cream Vanilla
90,00 zł/1kg
3,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Tiramisu Krem śmietankowy w proszku 70g
165,86 zł/1kg
11,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Aranca deser jogurtowy morela i marakuja
65,80 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Agartine (środek żelujący) 30g
229,33 zł/1kg
6,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

DOVGAN Słodzone mleko skondensowane w tubce 150 g
2 493,27 zł/1kg
373,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ruf Torten delikatny krem twarogowy
48,63 zł/1kg
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 3681221007 RUF Tortencreme Vanille 1,0 kg, 1 St.
77,09 zł/1kg
77,09 zł
Sprzedawca: somnia24

RUF 216839003 RUF Vanille Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
57,10 zł/1kg
57,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Danie na zimno bez gotowania truskawek
58,93 zł/1kg
4,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 1364571001 RUF Schlemmercreme Erdbeer 1,0 kg, 1 St.
65,78 zł/1kg
65,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Deser karmelowy Creme Caramel 200g - Cameo
53,43 zł/1kg
12,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Panna Cotta deser Cameo frutti di Bosco
75,13 zł/1kg
11,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
581 100,01 zł/1kg
58,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
RUF Lebensmittelwerk KG Oldenburger Straße 1, 49610 Quakenbrück Na jedną saszetkę potrzeba jeszcze: 250 ml (1/4 l) mleka (1,5% tłuszczu) Przygotowanie: Wlej żądaną ilość zimnego mleka (patrz 3.) do wysokiej miski miksującej, dodaj zawartość jednej saszetki i krótko wymieszaj elektrycznym mikserem ręcznym (trzepaczką) na najniższym ustawieniu. Następnie ubijać na najwyższych obrotach przez 2-3 minuty. Krem zwarty: 125 ml na delikatne, zwarte polewy. Miękki krem: 150 ml jako zamiennik kremu, np. do ciast. Zwiewna pianka: 175 ml jako dodatek do owoców i deserów. Uwaga: Jeśli krem jest zbyt twardy przy wybranej ilości mleka, można łatwo dodać dodatkowe mleko do już ubitego kremu, aż do uzyskania pożądanej konsystencji. Przygotowanie kremu z olejem roślinnym 1 opakowanie
Leżanka jest znana od czasów naszych babć. W czasach komunizmu trudno było się posmarować kremem, więc szybko trzeba było znaleźć alternatywę. Dziś šlager stále jest wykorzystywany wáwczasach, ale częściej jako krem názamkowy, który pomaga obniżyć cholesterol i mówić kalorie. Wystarczy wymieszać go z zimnymým mlékiem. W zależności od konsystencji, można zmieniać sztywność w zależności od ilości mléw, których używamy i tworzyć stałe szczyty lub lekką piankę. Ten šlounger jest lekkiájak piórkoái nieodparcie bájczastyá owocami, coárkami;lodami, šlounger jako delikatnaápolewa do kávu lub do sklejaniašení smacznych deserów i krétkich matek. Będziesz potrzebować ok. 125 ml lukru. Dodaj pożądaną ilość zimnego mleka do mieszanki. Dodaj zawartość sách i šlege šch za pomocą elektrycznego miksera ręcznego (šlege).miksuj na najniższym, a następnie na najwyższym poziomie przez 2-3 minuty.
Składniki:
Cukier, syrop glukozowy, olej palmowy, emulgator - estry kwasu mlekowego oraz mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, skrobia modyfikowana, olej palmowy, emulgator - estry kwasu mlekowego oraz mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych.kwasy tłuszczowe, skrobia modyfikowana, białko mleka, maltodekstryna, zagęszczacz karagen, aromat, barwnik karoten
Bita śmietana to produkt znany jeszcze z czasów naszych babć. W okresie wojny trudno było zdobyć śmietanę, dlatego szybko wymyślono jej zamiennik. Dzisiaj bita śmietana nadal jest popularna, ale raczej jako zamiennik śmietany, pozwalający ograniczyć spożycie cholesterolu i kalorii. Przygotowanie jest dziecinnie proste – wystarczy ubić z zimnym mlekiem i cieszyć się smakiem. Konsystencję można zmieniać, dostosowując ilość mleka, dzięki czemu w zależności od upodobań powstaje gęsty krem lub puszysta pianka. Nasza bita śmietana jest lekka jak piórko i nieodparcie pyszna do owoców, ciast, lodów, ubita jako delikatna dekoracja do kawy lub do uszlachetnienia pysznych deserów i kremów.
Może zawierać śladowe ilości jajek, laktozy, soi iorzechów .
Bita śmietana w proszku Ruf, 80 g
Bita śmietana w proszku Ruf jest idealna do szybkiego i łatwego przygotowania pysznej bitej śmietany. Jest wykonany z wysokiej jakości składników i nie zawiera konserwantów. Bita śmietana jest lekka, puszysta i ma doskonały smak. Nadaje się do dekoracji deserów, ciast i pucharów.
Składniki: cukier, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz roślinny (kokosowy, palmowy), odtłuszczone mleko w proszku, syrop glukozowy, stabilizatory (E340, E450, E452), emulgator (E322), aromat.
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, olej palmowy, emulgatory (E 471, E 472b, E 472e), BIAŁKO MLEKA, skrobia modyfikowana, stabilizator - fosforany potasu, maltodekstryna, substancja zagęszczająca - karagen, aromat, barwnik - karoten, może zawierać śladowe ilości JAJ, LAKTOZY, SOI i ORZECHÓW
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2325 kj Energia kcal 557 kcal Tłuszcz 33GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 28GRM Węglowodany 61GRM Węglowodany, w tym cukier 38GRM Białko 3,5GRM Sól 0,23GRM
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktozaJaja i produkty pochodneSoja i produkty pochodneOwoce łupinowe
- Waga
- 80 g
- Firma spożywcza
- RUF Lebensmittelwerk KGOldenburger Straße 1, 49610 Quakenbrück
- Nazwa handlowa
- Przygotowanie kremu z olejem roślinnym
- Producent
- Numer producenta
- 817366
- EAN
- 4002809001215
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, olej palmowy, emulgatory (E 471, E 472b, E 472e), BIAŁKO MLEKA, skrobia modyfikowana, stabilizator - fosforany potasu, maltodekstryna, substancja zagęszczająca - karagen, aromat, barwnik - karoten, może zawierać śladowe ilości JAJ, LAKTOZY, SOI i ORZECHÓW
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2325 kj Energia kcal 557 kcal Tłuszcz 33GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 28GRM Węglowodany 61GRM Węglowodany, w tym cukier 38GRM Białko 3,5GRM Sól 0,23GRM
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktozaJaja i produkty pochodneSoja i produkty pochodneOwoce łupinowe
- Waga
- 80 g
- Firma spożywcza
- RUF Lebensmittelwerk KGOldenburger Straße 1, 49610 Quakenbrück
- Nazwa handlowa
- Przygotowanie kremu z olejem roślinnym
- Producent
- Numer producenta
- 817366
- EAN
- 4002809001215
Pasuje również do tego

IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
52,08 zł/1kg
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Dr.Oetker Jelly Tropic
147,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Arla Pro Plant Based Soft Ice Cream Mix Vanilla na bazie roślinnej 2000ml
14,47 zł/1kg
28,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Frischli Bourbon sos waniliowy o najlepszym smaku waniliowym 1000ml
32,13 zł/1kg
32,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Banane Softeis Pulver 1 kg
86,49 zł/1kg
86,49 zł
Sprzedawca: Crownseller

SANSEI galaretka malina 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów
134,26 zł/1kg
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei

Krem pistacjowy Gusto Etna 190 g
123,53 zł/1l
23,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Schwartau sos czekoladowy pyszny sos deserowy 250ml
91,96 zł/1kg
22,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biszkopt Kinder Paradiso z mlecznym nadzieniem 29 g
175,33 zł/1kg
5,26 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

RUF Porridge Himbeer White Choc 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dovgan słodzone mleko skondensowane 370 g słodka Sguschonka rosyjska сгущёнка
1 027,00 zł/1kg
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Panna Cotta deser Cameo frutti di Bosco
75,13 zł/1kg
11,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem z orzechów laskowych i nugatu Nudossi 36% orzechów laskowych bez oleju palmowego (300 g)
202,73 zł/1kg
62,33 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,82 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Dr.Oetker 130560007 Dr.Oetker Puddingpulver 3 Pack
551,08 zł/1kg
61,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mr Lowcarb 1000 Island Dressing Zdrowy, szybki i pyszny 240ml
9,12 zł/1kg
13,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Arche - Żel owocowy, roślinny środek żelujący - 22g
295,45 zł/1kg
6,50 zł
Sprzedawca: taleoo

Galaretka owocowa Kühne Kirsch
55,39 zł/1kg
20,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

PUDDING RYŻOWY BEZGLUTENOWY(2 x 65 g) 130 g - BAUCK HOF
47,77 zł/1kg
10,19 zł
-39%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,21 zł
Sprzedawca: taleoo

Biovegan My Chocolate Pudding organiczny 55g
56,18 zł/1kg
6,93 zł
-55%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,09 zł
Sprzedawca: taleoo

YoPRO Jogurt pitny o smaku truskawka-malina 270g
27,00 zł/1kg
7,83 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lukull Sos deserowy o smaku waniliowym z kremową wanilią 1000ml
46,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Emix Fit Galaretka Bez Cukru O Smaku Jagodowym 25 G
110,00 zł/1kg
8,49 zł
-61%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,30 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Winiary Galaretka truskawkowa 71 g
57,57 zł/1kg
4,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Oetker kaszka manna waniliowa 90g
98,11 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jak zawsze dobrze zapakowane i nieuszkodzone. Dziękuję bardzo
Jestem bardzo zadowolony. Idealny do robienia ciast lub deserów twarogowych. Lub po prostu jako zamiennik kremu do ciasta
Oceniono dnia 2 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony!!!!
Wszystko na najwyższym poziomie! Informacje o kliencie, jakość towarów, dostawa... wszystko poszło bardzo dobrze!!! Z przyjemnością ponownie!!!!
Oceniono dnia 16 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Bardzo smaczne
Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,08 zł/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,74 zł/1kg

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,74 zł/1kg

Dr.Oetker Jelly Tropic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
147,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker krem jogurtowy cytrynowy
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Mus o smaku krwistej pomarańczy 1 opakowanie 1 x 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez gotowania
136,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
136,27 zł/1kg

Dr. Oetker mus o smaku jagodowym 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr. Oetker Mus o smaku orzechowym 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr Oetker Mus o smaku truskawkowo-rabarbarowym 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr Oetker Mus Noisette smak 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr. Oetker 709517003 Dr. Oetker Paradiescreme Erdbeer 1,0 kg



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,91 zł/1kg

Dr. Oetker 709524001 Dr. Oetker Vanille Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.
102,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,98 zł/1kg

SANSEI galaretka malina 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

Panna Cotta deser Cameo frutti di Bosco
11,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
75,13 zł/1kg

Deser karmelowy Creme Caramel 200g - Cameo



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,43 zł/1kg

SANSEI Jelly Cola 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów, ekoopakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Sansei
142,83 zł/1kg

SANSEI Galaretka pomarańczowa 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów,



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Galaretka cytrynowa 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów, ekoopakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

Krem pistacjowy Gusto Etna 190 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
123,53 zł/1l