Kulki proteinowe Carp Zoom Act-X 20mm 800g CZ9509
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
29,63 zł
37,04 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 24,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Zanęty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Kulki zanętowe Carp Zoom Act-X 16 mm 800 g CZ9431
37,04 zł/1kg
29,63 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Carp Zoom Wet Method Groundbait
33,80 zł/1kg
28,73 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Carp Zoom – kukurydza w sosie Amur Corn 220 ml
102,82 zł/1l
22,62 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Carp Zoom mieszanka przynęt Carp Fiesta 3kg Smak: Feeder Carp
11,91 zł/1kg
35,74 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Carp Zoom spray AttractX 50 ml Smak: Ryba – Halibut
355,60 zł/1l
17,78 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Carp Zoom Amur Lupin Lupin Lupin 220ml
88,14 zł/1l
21,55 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,39 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

CCT Master Prémium Method Mix Chilli Baby 700 g
35,74 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Carp Zoom Feed La Sirene X21 Zanęta 2,5kg
541,50 zł/1kg
54,15 zł
Sprzedawca: Rybina

CCT Master pelety Smokybut Hook Pellet Krill Tuna 120 g Średnica: 14 mm
24,96 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Mikbaits Halibutky V Dipu 150ml 8mm czerwona ryba halibut
111,93 zł/1l
16,79 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

CCT Master Prémium Method Mix Natur Fish 700 g
35,74 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

CCT Master – granulki Smoky PVA Bag Pellet Banana Krill 2–3 mm 700 g
45,91 zł/1kg
32,14 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Preparat Nutrafin neutralizator dla żółwi
703,18 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: VISO

CCT Master – granulki Smoky PVA Bag Pellet Hirosima 2–3 mm 700 g
45,91 zł/1kg
32,14 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

CCT Master – granulki Smoky PVA Bag Pellet Krill-Tuna 2–3 mm 700 g
45,91 zł/1kg
32,14 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

CCT Master – granulki Smoky PVA Bag Pellet Spicy Squid 2–3 mm 700 g
45,91 zł/1kg
32,14 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

CCT Master – granulki Smoky PVA Bag Pellet Chilli-Orange 2–3 mm 700 g
45,91 zł/1kg
32,14 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

CCT Master Premium Method Mix Mandaringo – mandarynka i mango 700 g
51,06 zł/1kg
35,74 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

CCT Master – granulki Smoky PVA Bag Pellet Nutilla 2–3 mm, 700 g
45,91 zł/1kg
32,14 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Zammataro Black Sultan X-Factor - 1 kg
403,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kulki zanętowe wykonane z wysokiej jakości składników o odpowiednim stosunku białek i aminokwasów.
Zawartość opakowania: 800 g
- Producent
- Carp Zoom
- Waga
- 0.8 kg
- EAN
- 5999561839509
- Producent
- Carp Zoom
- Waga
- 0.8 kg
- EAN
- 5999561839509
Pasuje również do tego

Mivardi V1 Carp 2850g scopex vanilla
9,14 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: Rybina

LK Baits Nutrigo Predator Pop-up 30 mm 400 ml
125,25 zł/1l
50,10 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

MVDE Method Mix Classic 2kg
23,92 zł/1kg
47,84 zł
Sprzedawca: VISO

Zanęta Marcel Van Den Eynde Gold Pro Bream Classic
22 950,00 zł/1kg
22,95 zł
Sprzedawca: VISO

Jack Links Beef Jerky Original lekko wędzona słodycz 60g
249,90 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

Carp servis Václavík Boilies Měkule 140 g 16 mm Dory
239,70 zł/1kg
23,97 zł
Sprzedawca: Rybina

LK Baits Pellets Euro Economic Amur Special 1kg - 20mm
27,06 zł/1kg
27,06 zł
Sprzedawca: VISO

Mivardi Feed Mix V1 Carp 2850g karp trawiasty
9,14 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: Rybina

Pellet Carp Zoom Bloody Halibut 15mm 150g – intensywna zanęta na karpia, suma i amura
20,00 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

CC Moore Cube Japoński skorupiak Belachan 250g
128,56 zł/1kg
32,14 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Mango 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Jeseter Special Boilies Cheese 18mm 1kg
50,09 zł/1kg
50,09 zł
Sprzedawca: VISO

Carp Servis Václavík Biorapid II Gel 200 ml Satan
213,70 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Carp servis Václavík – granulki na amura
98,30 zł/1kg
9,83 zł
Sprzedawca: Rybina
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pellet rybny - Karma dla karpi / sumów
285,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
15,05 zł/1kg