LK Baits – granulki Fluoro Pellets Pineapple/N-Butyric 1 kg Rozmiar: 4 mm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
35,56 zł
35,56 zł / 1kg
+ 24,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Zanęty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Carp servis Václavík – granulki na amura
98,30 zł/1kg
9,83 zł
Sprzedawca: Rybina

MVDE Carp Groundbait Strawberry 1kg
26,36 zł/1kg
26,36 zł
Sprzedawca: VISO

Dynamite Baits Swim Stim Pellets Betaine Green - 8 mm
105,34 zł/1kg
94,81 zł
Sprzedawca: MisterShopping

MVDE Carp Groundbait Fishmeal 1 Kg
30,75 zł/1kg
30,75 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits CUC! 40 g Smak: Ananas
669,00 zł/1kg
26,76 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Dynamite Baits Belachan Hook Pellet 22 mm
177,46 zł/1kg
122,45 zł
Sprzedawca: MisterShopping

MVDE Hi-Pro Carp Yellow 1 kg
29,22 zł/1kg
29,22 zł
Sprzedawca: VISO

Chytil Perličky Foukačky 8 mm 20 g truskawkowe
302,00 zł/1kg
6,04 zł
Sprzedawca: Rybina

Zanęta Karp Dynamite Baits Red Krill Carp 1 kg
88 660,00 zł/1kg
88,66 zł
Sprzedawca: MisterShopping

Chytil Rohlíkové Boilies 8 mm 22 g Ananas
15,35 zł
Sprzedawca: Rybina

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 24mm 250ml
193,40 zł/1l
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

Dynamite Baits Carptec Boilies 300 g Krill & Crayfish 20 mm
274,30 zł/1kg
82,29 zł
Sprzedawca: MisterShopping

LK Baits Lukas Krasa Boilies Paste 200ml 04071801
241,75 zł/1l
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

Chytil Perličky Foukačky 14 mm 20 g scopex
302,00 zł/1kg
6,04 zł
Sprzedawca: Rybina

Pellet Zanętowy Dynamite Baits Carp 6 mm 700 g
88 270,00 zł/1kg
88,27 zł
Sprzedawca: MisterShopping

LK Baits CUC! Nugget Bloodworm 10 mm, 1 kg
43,33 zł/1kg
43,33 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Jeseter Special Paste Cheese 200ml
194,70 zł/1l
38,94 zł
Sprzedawca: VISO

MVDE Sinking Crumbs Yellow 500g
37,20 zł/1kg
18,60 zł
Sprzedawca: VISO

Kulki proteinowe Dynamite Baits Peppered Squid Boilies 1 kg 15 mm
108,63 zł/1kg
108,63 zł
Sprzedawca: MisterShopping

LK Baits Nutrigo Extra Bloodworm 24mm 250ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Peletki fluoro w naszych najbardziej sprawdzonych smakach. Idealne do stosowania w woreczkach PVA i siateczkach. Świetnie uzupełniają przynęty pływające.
Wędkarze polubili je również jako dodatek do swoich mieszanek metodowych.
Zawartość opakowania: 1 kg
- Producent
- LK-Köder
- Waga
- 1 kg
- EAN
- 8595602010455
- Producent
- LK-Köder
- Waga
- 1 kg
- EAN
- 8595602010455
Pasuje również do tego

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Honey Corn 20mm 800g
70,40 zł/1kg
56,32 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits – granulki Fluoro Pellets Carp Secret 1 kg Średnica: 4 mm
35,56 zł/1kg
35,56 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits – granulki Fluoro Pellets Pineapple/N-Butyric 1 kg Rozmiar: 2 mm
35,56 zł/1kg
35,56 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Łódź wędkarska GPS, łódź z przynętą, 180 punktów pozycjonowania, odległość zdalnego sterowania 800, obciążenie 6,6 funta, inteligentny rejs, automatyczny powrót, 20000 mAh
1 570,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

LK Baits – kulki Lukas Krasa Boilies World Record Carp Corn 1 kg Średnica: 18 mm
105,96 zł/1kg
105,96 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Euro Economic Boilies Spice Shrimp 5kg, 20mm
36,74 zł/1kg
183,70 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits – granulki Fluoro Pellets o smaku dzikiej truskawki, 1 kg Rozmiar: 2 mm
35,56 zł/1kg
35,56 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Pellets Euro Economic Amur Special 1kg - 20mm
27,06 zł/1kg
27,06 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Predator Pop-up 30 mm 400 ml
125,25 zł/1l
50,10 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits CUC! Specjalny Carp 90 g Smak: Nutric Acid
337,22 zł/1kg
30,35 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Carp servis Václavík – granulki na amura
98,30 zł/1kg
9,83 zł
Sprzedawca: Rybina

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml 04190165
53,13 zł
Sprzedawca: VISO

Starbaits Boilie Hot Demon 800g 20mm
460 989,98 zł/1kg
460,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Przenośna elektrownia 500W (szczytowa 1000W) Powerstation 518Wh/144000mAh Generator słoneczny Generator słoneczny Magazyn energii z panelami słonecznymi 100W Systemy solarne Ładowarka słoneczna Ogniwo słoneczne Pojemnik na baterie Ładowarka Powerbank Type-C/USB do zasilania awaryjnego / kempingu / awaryjnego / podróży / CPAP / samochodów kempingowych / domu
1 600,00 zł
-50,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 550,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

Kulki LK Baits Euro Economic Chilli Squid 04040602
39,44 zł/1kg
197,20 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 20mm 200ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Mango 24mm 250ml
203,40 zł/1kg
50,85 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Pop Up – pelety w dipie Amur Special 17 mm 40 g
669,00 zł/1kg
26,76 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Kulki proteinowe LK Baits Euro Economic Spice Shrimp 20mm 04040406
47,23 zł/1kg
47,23 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Wild Strawberry 20mm 200ml
50,47 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

Delphin Eazy Safe Pad
584,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

4-suwowy silnik zaburtowy o mocy 6,5 KM ze zbiornikiem paliwa o pojemności 3,2 galona silnik benzynowy z chłodzeniem wodnym silnik do pontonu łódź wędkarska
4 278,50 zł
Sprzedawca: Easybuy

Boilie 20mm 10kg Mulberry Magic
19,80 zł/1kg
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl

LK Baits Nutrigo Extra Bloodworm 30mm 400ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

Tasty Baits Killer Krill 10 kg - Kryl - Boilie - 20 mm
19,80 zł/1kg
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl

Kulki LK Baits Fish Activ Plus 200 ml Smak: Nutric Acid
133,80 zł/1l
26,76 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Mango 20mm 200ml
47,85 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits boilie v dipu Fresh Boilie TopRestart Purple Plum 250ml 47030417
116,84 zł/1l
32,56 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,21 zł
Sprzedawca: VISO
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pellet rybny - Karma dla karpi / sumów
285,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
15,05 zł/1kg