Najważniejsze informacje w skrócie

  • Wzbogacony organiczną oliwą z oliwek.
  • Zawiera pantenol i witaminę E dla bogatej formuły.
  • Ma jedwabistą konsystencję, która łatwo się wchłania.
  • Pozostawia skórę miękką i przyjemnie pachnącą.
  • Składa się w 92% ze składników naturalnych.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Herbolive Balsam do ciała Olive Oil Classic 200ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

46,34 zł

210,64 zł / 1kg

+ 47,39 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla REVIVAL Wygładzające mleczko do ciała 250ml
REVIVAL Wygładzające mleczko do ciała 250ml
260,00 zł/1l
65,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
Zdjęcie produktu dla Regenerujący balsam do ciała Bepanthol Derma, 400 ml
Regenerujący balsam do ciała Bepanthol Derma, 400 ml
263,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
125,60 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Fenjal Intensive Mleczko do ciała z awokado i masłem shea, 400 ml
Fenjal Intensive Mleczko do ciała z awokado i masłem shea, 400 ml
66,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
28,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Balsam do ciała z oliwą z oliwek i mleczkiem migdałowym 200 ml
Balsam do ciała z oliwą z oliwek i mleczkiem migdałowym 200 ml
311,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
70,47 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Herbolive Balsam do ciała Oliwa z oliwek i aloes 200ml
Herbolive Balsam do ciała Oliwa z oliwek i aloes 200ml
210,64 zł/1kg
46,34 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Mleczko do ciała Sebamed 50 ml
Mleczko do ciała Sebamed 50 ml
167,40 zł/1l
8,37 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Balsam do ciała Sebamed
Balsam do ciała Sebamed
134,72 zł/1l
101,04 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Masło do ciała vitalfrisch z oliwą z oliwek, 200 ml kremu
Masło do ciała vitalfrisch z oliwą z oliwek, 200 ml kremu
563,10 zł/1l
112,62 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla EMULSJA DO CIAŁA ECO 200 ml - WELEDA
EMULSJA DO CIAŁA ECO 200 ml - WELEDA
315,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
63,19 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Bio-Oil, Bio-Oil, Hydrating, Body Lotion, 175 ml
Bio-Oil, Bio-Oil, Hydrating, Body Lotion, 175 ml
409,83 zł/1l
71,72 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Nawilżający balsam do ciała 500ml
Nawilżający balsam do ciała 500ml
147,30 zł/1l
73,65 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Joanna Naturia Balsam do ciała 500ml  Odżywczy z oliwą z oliwek
Joanna Naturia Balsam do ciała 500ml Odżywczy z oliwą z oliwek
54,25 zł/1kg
28,75 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Masło shea - Balsam do ciała 150ml
Masło shea - Balsam do ciała 150ml
499,07 zł/1l
74,86 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Glysomed® – balsam do ciała – 500 ml
Glysomed® – balsam do ciała – 500 ml
103,98 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: HabitumPharma
Zdjęcie produktu dla Vaseline, Intensive Care aloe soothe, mleczko do ciała, 200ml
Vaseline, Intensive Care aloe soothe, mleczko do ciała, 200ml
55,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,16 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Olejek arganowy - balsam do ciała 150ml
Olejek arganowy - balsam do ciała 150ml
499,07 zł/1l
74,86 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mleczko do ciała z oliwką 270 g
Mleczko do ciała z oliwką 270 g
81,26 zł/1l
21,94 zł
Sprzedawca: ADONIS
Zdjęcie produktu dla Owsiane mleczko do ciała 500ml
Owsiane mleczko do ciała 500ml
98,64 zł/1l
49,32 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla The Body Shop Olive K&#246perlotion 200ml
The Body Shop Olive K&#246perlotion 200ml
320,00 zł/1l
64,00 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Balsam do ciała EXTRA NOURISHING 330 ml
Balsam do ciała EXTRA NOURISHING 330 ml
175,82 zł/1l
58,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Balsam do ciała Herbolive Olive Oil Classic

Balsam do ciała wzbogacony organiczną oliwą z oliwek. Łączy w sobie właściwości i zalety oliwy z oliwek, pantenolu i witaminy E, tworząc idealną i bogatą formułę o jedwabistej konsystencji, która jest wchłaniana przez skórę i poprawia jej koloryt, teksturę i jakość. Chroni i pozostawia skórę miękką i przyjemnie pachnącą.

92% pochodzenia naturalnego.

Model
Classic
Waga
220 g
Zawartość
200 ml
Składniki
Aqua (Water), Isopropyl Palmitate, Diethylhexyl Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Helianthus Annuus Hybrid Oil (Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil), Isoamyl Cocoate, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Argania Spinosa Kernel (Argan) Oil, Panthenol, Tocopherol, Olea Europaea (Olive*) Fruit Oil, Punica Granatum Fruit Extract, Helianthus Annuus (Sunflower*) Seed Oil, Aloe* Barbadensis Leaf Juice Powder, Donkey Milk, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Behenyl Alcohol, Hydroxyacetophenone, Dimethicone, Arachidyl Glucoside, Parfum (Fragrance)**, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 60, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate
Producent
MADIS S.A. GREECE
EAN
5200310408816
Numer producenta
40881

Model
Classic
Waga
220 g
Zawartość
200 ml
Składniki
Aqua (Water), Isopropyl Palmitate, Diethylhexyl Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Helianthus Annuus Hybrid Oil (Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil), Isoamyl Cocoate, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Argania Spinosa Kernel (Argan) Oil, Panthenol, Tocopherol, Olea Europaea (Olive*) Fruit Oil, Punica Granatum Fruit Extract, Helianthus Annuus (Sunflower*) Seed Oil, Aloe* Barbadensis Leaf Juice Powder, Donkey Milk, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Behenyl Alcohol, Hydroxyacetophenone, Dimethicone, Arachidyl Glucoside, Parfum (Fragrance)**, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 60, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate
Producent
MADIS S.A. GREECE
EAN
5200310408816
Numer producenta
40881
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Herbolive Balsam do ciała Oliwa z oliwek i aloes 200ml
Herbolive Balsam do ciała Oliwa z oliwek i aloes 200ml
210,64 zł/1kg
46,34 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive Balsam do ciała Oliwa z oliwek i granat 200 ml
Herbolive Balsam do ciała Oliwa z oliwek i granat 200 ml
210,64 zł/1kg
46,34 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive Krem do ciała z oliwą z oliwek i olejem arganowym 150 ml
Herbolive Krem do ciała z oliwą z oliwek i olejem arganowym 150 ml
280,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
50,56 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Herbolive Masło do ciała Oliwa z oliwek i aloes 250ml/ 40430
Herbolive Masło do ciała Oliwa z oliwek i aloes 250ml/ 40430
210,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
63,21 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive Balsam do ciała z oliwą z oliwek i awokado 200 ml
Herbolive Balsam do ciała z oliwą z oliwek i awokado 200 ml
210,64 zł/1kg
46,34 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive Balsam do ciała z oliwą z oliwek i olejem arganowym 200 ml
Herbolive Balsam do ciała z oliwą z oliwek i olejem arganowym 200 ml
229,82 zł/1kg
50,56 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive Krem do ciała z oliwą z oliwek Classic 150 ml
Herbolive Krem do ciała z oliwą z oliwek Classic 150 ml
297,41 zł/1kg
50,56 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive Balsam do ciała Oliwa z oliwek i Gardenia 200ml
Herbolive Balsam do ciała Oliwa z oliwek i Gardenia 200ml
210,64 zł/1kg
46,34 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive Masło do ciała z oliwą z oliwek i owocami egzotycznymi 250ml/ 40411
Herbolive Masło do ciała z oliwą z oliwek i owocami egzotycznymi 250ml/ 40411
221,79 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
63,21 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive Masło do ciała Oliwka i Olejek Arganowy 250ml
Herbolive Masło do ciała Oliwka i Olejek Arganowy 250ml
210,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
63,21 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive płyn do mycia twarzy 3w1, oliwa z oliwek i aloes 200ml wszystkie rodzaje skóry
Herbolive płyn do mycia twarzy 3w1, oliwa z oliwek i aloes 200ml wszystkie rodzaje skóry
46,34 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive masło do ciała oliwa z oliwek, jogurt i granat 250ml/ 40412
Herbolive masło do ciała oliwa z oliwek, jogurt i granat 250ml/ 40412
234,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
63,21 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive masło do ciała oliwa z oliwek, opuncja figowa i olej z pestek winogron 250ml/ 40472
Herbolive masło do ciała oliwa z oliwek, opuncja figowa i olej z pestek winogron 250ml/ 40472
210,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
63,21 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive Krem do ciała z oliwą z oliwek i aloesem 150 ml
Herbolive Krem do ciała z oliwą z oliwek i aloesem 150 ml
247,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
42,12 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive masło do ciała oliwa z oliwek, awokado i miód 250ml
Herbolive masło do ciała oliwa z oliwek, awokado i miód 250ml
210,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
63,21 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive przeciwzmarszczkowy krem do twarzy, oliwa z oliwek i pieprz mnicha 50ml
Herbolive przeciwzmarszczkowy krem do twarzy, oliwa z oliwek i pieprz mnicha 50ml
151,72 zł/100ml
75,86 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive Balsam do ciała z oliwą z oliwek i orchideą 200 ml
Herbolive Balsam do ciała z oliwą z oliwek i orchideą 200 ml
252,80 zł/1l
50,56 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive Krem do rąk z oliwą z oliwek i aloesem
Herbolive Krem do rąk z oliwą z oliwek i aloesem
30,89 zł/100ml
46,34 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive krem liftingujący do twarzy, szyi i dekoltu - oliwa z oliwek, chleb świętojański, kwas hialuronowy 50ml
Herbolive krem liftingujący do twarzy, szyi i dekoltu - oliwa z oliwek, chleb świętojański, kwas hialuronowy 50ml
399,26 zł/1kg
75,86 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Krem do twarzy Herbolive, rozjaśniający i przeciwdziałający plamom,  oliwa z oliwek, cypryśnik kreteński i salicornia 50 ml
Krem do twarzy Herbolive, rozjaśniający i przeciwdziałający plamom, oliwa z oliwek, cypryśnik kreteński i salicornia 50 ml
160,16 zł/100ml
80,08 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive Krem do rąk z oliwą z oliwek i nagietkiem, 150 ml
Herbolive Krem do rąk z oliwą z oliwek i nagietkiem, 150 ml
28,08 zł/100ml
42,12 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka
Zdjęcie produktu dla Swirl Y 05, Worek na kurz, Biały, Dirt Devil, Progress, Samsung, 100 mm, 70 mm, 30 mm
Swirl Y 05, Worek na kurz, Biały, Dirt Devil, Progress, Samsung, 100 mm, 70 mm, 30 mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
61,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Herbolive nawilżający krem na dzień oliwa z oliwek i aloes 50ml
Herbolive nawilżający krem na dzień oliwa z oliwek i aloes 50ml
99,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive Krem do ciała z oliwą z oliwek i krytyjską dyktanią 150 ml
Herbolive Krem do ciała z oliwą z oliwek i krytyjską dyktanią 150 ml
297,41 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
50,56 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive Masło do ciała Oliwa z oliwek & Kreteńska Dittany 250ml/ 40413
Herbolive Masło do ciała Oliwa z oliwek & Kreteńska Dittany 250ml/ 40413
210,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
63,21 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Odżywka do włosów Herbolive z oliwą z oliwek i awokado, 200 ml, do wszystkich rodzajów włosów
Odżywka do włosów Herbolive z oliwą z oliwek i awokado, 200 ml, do wszystkich rodzajów włosów
210,60 zł/1l
42,12 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Szampon Herbolive z oliwą z oliwek i aloesem – do włosów suchych i zniszczonych – 200 ml
Szampon Herbolive z oliwą z oliwek i aloesem – do włosów suchych i zniszczonych – 200 ml
210,60 zł/1l
42,12 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Herbolive Face Liftime Krem, oliwa z oliwek i witamina E 50 ml
Herbolive Face Liftime Krem, oliwa z oliwek i witamina E 50 ml
160,16 zł/100ml
80,08 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Zdjęcie produktu dla Osłona na przednią szybę samochodową Dino Osłona na przednią szybę XXL na zimę
Osłona na przednią szybę samochodową Dino Osłona na przednią szybę XXL na zimę
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
115,67 zł
Sprzedawca: Sotel

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml
Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
212,39 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 061,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów
Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml
Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml
Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond
Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml
Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 zł
205,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek
3 426,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
165,81 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla VariHelp – chłodzący krem do pielęgnacji nóg i żył dla zmęczonych nóg – 50 ml
VariHelp – chłodzący krem do pielęgnacji nóg i żył dla zmęczonych nóg – 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
153,01 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 060,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml
Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
344,55 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 297,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml
5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)
Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
279,70 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 398,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Balsam do ciała Byredo Gypsy Water
Balsam do ciała Byredo Gypsy Water
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
296,17 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 316,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,85 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 925,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
152,72 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 054,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hermès Un Jardin à Cythère BL plnitelný 200 ml UNISEX
Hermès Un Jardin à Cythère BL plnitelný 200 ml UNISEX
289,00 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 445,00 zł/1l