SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

50,00 zł

384,62 zł / 1kg

+ 22,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – czw. 8 października
Łap promocję, póki trwa!
Makarony i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco
Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco
13,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
32,11 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Miracoli spaghetti classic z sosem pomidorowym i przyprawami 376g
Miracoli spaghetti classic z sosem pomidorowym i przyprawami 376g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
17,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nissin Cup Noodles Chicken Teriyaki błyskawiczny makaron o smaku kurczaka 67g
Nissin Cup Noodles Chicken Teriyaki błyskawiczny makaron o smaku kurczaka 67g
108,51 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Gorący kurczak Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
Gorący kurczak Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
70,17 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
45,61 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Ostry makaron instant o pikantnym smaku kurczaka
Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Ostry makaron instant o pikantnym smaku kurczaka
478,14 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
66,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Samyang 8801073211667, Błyskawiczny makaron ramen, 80 g, Kurczak, Pikantny, Mleko, Soja, Pszenica, 330 kcal, 12 g
Samyang 8801073211667, Błyskawiczny makaron ramen, 80 g, Kurczak, Pikantny, Mleko, Soja, Pszenica, 330 kcal, 12 g
151,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Samyang Buldak Rosé Hot Chicken Flavor Ramen 140 g
Samyang Buldak Rosé Hot Chicken Flavor Ramen 140 g
101,57 zł/1kg
14,22 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla SAMYANG Ramen Hot Carbonara - pikantny makaron instant 130 g
SAMYANG Ramen Hot Carbonara - pikantny makaron instant 130 g
93,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,09 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Ita-San Instant Ramen Noodle 200g
Ita-San Instant Ramen Noodle 200g
18,14 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour (5×140g)
Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour (5×140g)
97,23 zł/1kg
68,06 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla House Of Asia makaron ramen 300g
House Of Asia makaron ramen 300g
38,34 zł/1kg
12,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla NISSIN Makaron błyskawiczny o smaku kaczki 100g
NISSIN Makaron błyskawiczny o smaku kaczki 100g
44,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
4,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
19,92 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY BIO 280 g - DIET-FOOD
MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY280 g - DIET-FOOD
74,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
20,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Makaron z mąką gryczaną Soba 300g - Chunsi
Makaron z mąką gryczaną Soba 300g - Chunsi
25,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron z serem Kraft 206 g
Makaron z serem Kraft 206 g
75,97 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
15,65 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Makaron Udon 200g - Ita-San
Makaron Udon 200g - Ita-San
19,05 zł/1kg
4,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Yum Yum  70 gramów gotowej zupy z makaronem o smaku pikantnych owoców morza
Yum Yum 70 gramów gotowej zupy z makaronem o smaku pikantnych owoców morza
87,14 zł/1kg
6,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Samyang Hot Chicken CARBONARA 130g

Samyang Hot Chicken Carbonara, bardzo pikantny koreański makaron instant o smaku carbonara.

Składniki:

Makaron (77,5%): Mąka pszenna, zagęszczacz (E1420, E412), olej palmowy, sól, emulgator (E422, E322 (Zawiera soję)), olej sojowy, regulator kwasowości (E501, E500, E339, E330), woda, tokoferol w proszku (Zawiera: soję), ekstrakt z herbaty Güner, barwnik: E101.

Zupa (12,7%): Woda, sztuczny aromat kurczaka (Zawiera: pszenicę, gluten), sos sojowy, cukier, papryka chili, papryka habanero, olej sojowy, cebula, olej z nasion chili, czosnek, substancja zagęszczająca E1420, oleożywica z papryki chili, barwnik 160c, pieprz czarny, przyprawa curry (Zawiera: seler)

Proszek (9,8%): Pełne mleko, mleko, cukier, sól, przyprawa do masła (Zawiera: mleko), ser mozzarella (Zawiera: mleko), substancja zagęszczająca E1420, kędzierzawa pietruszka, olej sojowy, czosnek, czarny pieprz, .

Informacje dla alergików:

Pszenica, seler, gluten, soja, mleko.
Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym również skorupiaki, jaja, ryby, mięczaki, mleko, orzechy, orzeszki ziemne, nasiona sezamu.

Waga netto/zawartość netto:

130g

Importer/producent:


Samyang Foods Co, Ltd, 177, Usan-ro, Wonju-si, Gangwon-do, Korea Południowa, 26335
Importer: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202, 6370 Landgraaf, Holandia

Przechowywanie/wymagania dotyczące przechowywania:

Przechowywać w suchym, chłodnym i chronionym przed światłem miejscu.

Kraj pochodzenia:

Korea Południowa

Termin przydatności do spożycia:

Termin przydatności do spożycia: Nigdy nie jest długi. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładnej daty.

Sposób przygotowania:

1. Dodać makaron i płatki do 600 ml wrzącej wody i gotować przez 5 minut. 2. Usunąć do 8 łyżek wody i dodać pastę przyprawową. 3. Mieszać przez 30 sekund.

Informacje ogólne:

Drodzy klienci, wszyscy producenci zmieniają opakowania i etykiety (naklejki) swoich produktów co kilka lat. Może się zdarzyć, że nie zawsze będziemy na bieżąco, ale zawsze natychmiast to zaktualizujemy.

Średnie informacje o wartościach odżywczych na 100 g

Wartość kaloryczna1170 kJ
423 kcal
Tłuszcz
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe
15,4g
7,7g
Węglowodany
- w tym cukier
64,6g
3,8g
Błonnik pokarmowy2,5g
Białko6,2g
Sól2,6g
Sód-


SAMYANG Buldak Hot Ramen Instant Noodles with Chicken Carbonara Flavour (5x 130g)
Hot Chicken Carbonara Flavour Ramen

Składniki:
Makaron(77,5%):Mąka pszenna(Zawiera: gluten), zagęszczacz: E1420, E412; olej palmowy, sól, emulgator: E422, E322 (Zawiera: soję); olej sojowy, regulator kwasowości: E501, E500, E399, E330; woda, tokoferol w proszku (Zawiera: soję), ekstrakt z zielonej herbaty, barwnik: E101.
Zupa w płynie (12,7%): Woda, sztuczny aromat kurczaka (Zawiera: pszenicę, gluten), sos sojowy, cukier, papryka chili, papryka habanero, olej sojowy, cebula, olej z nasion chili, czosnek, substancja zagęszczająca: E1420, oleożywica z papryki chili, barwnik: E160c, pieprz czarny, przyprawa curry (Zawiera: seler).
Proszek (9,8%):mleko pełne, mleko, cukier, sól, masło korzenne(zawiera: mleko), ser mozzarella (zawiera: mleko), substancja zagęszczająca: E1420, natka pietruszki, olej sojowy, czosnek, pieprz czarny.

Alergeny: pszenica, gluten, soja, mleko, seler.

Informacje o alergenach: Wyprodukowano w firmie, która przetwarza również skorupiaki, jaja, ryby, mięczaki, gorczycę, orzechy, orzeszki ziemne i sezam.

Przygotowanie: Umieścić makaron na patelni z 600 ml wrzącej wody i gotować przez 5 minut. Następnie odcedź wodę, pozostawiając około 8 łyżek wody. Dodać zawartość saszetki z sosem oraz proszek i mieszać przez 30 sekund.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Zawartość: 650 g (5 porcji po 130 g)

Pochodzenie: Korea Południowa

Importer: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202, 6370KE Landgraaf - Holandia

Waga przesyłki: 850g


Durchschnittliche Nährwertangaben pro 100g / Średnie wartości odżywcze na 100g:

Brennwert / Energia 1644 kJ / 393 kcal
Fett / Tłuszcz 12,9g
davon gesättigte Fettsäuren / ofw tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,4g
Kohlenhydrate / Węglowodany 60g
davon Zucker / w tym cukry 5,0g
Eiweiß / Białko 9,3g
Salz / Sól 2,6g



SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Instant Flavour Ramen 130 g

Ten błyskawiczny makaron ramen o smaku kremowej carbonary od SamYang to popularny koreański posiłek, który wyśle Twoje kubki smakowe w niezapomnianą podróż.

UWAGA: Pikantne!

Producent / Dystrybutor:Heuschen and Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 16374 AG Landgraaf

Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen firmy SAMYANG przenosi słynne "Fire Noodle Challenge" do Twojego domu. To opakowanie zawiera 1 sztukę niesławnego makaronu, każdy o wadze 140 g, gwarantując wyzwanie dla kubków smakowych z nutą carbonary i ekstremalną ostrością. Delektuj się idealną mieszanką kremowej carbonary i ciepła legendarnego pikantnego makaronu SAMYANG.

Cechy produktu:

  • Pikantny makaron o smaku carbonara
  • Znany z konkursu "Fire Noodle Challenge"
  • Szybki i łatwy w przygotowaniu
  • Certyfikat halal

Składniki
Makaron (73,9%): Mąka pszenna, modyfikowana skrobia z tapioki, rafinowany olej palmowy, gluten pszenny, rafinowana sól, emulgator [lecytyna sojowa (E322)], kwasowośćregulator kwasowości [bezwodny węglan potasu (E501(i)), węglan sodu (E500(i)), dwuzasadowy fosforan sodu (E339(ii)), kwas cytrynowy (E330)], substancja zagęszczająca [guma guar (E412)], olejek aromatyczny z zielonej herbaty
Zupa (24,7%): Woda, cukier, sos o smaku masła, wzmacniacz smaku [L-glutaminian monosodowy (E621), 5'-rybonukleotyd disodowy (E635)], sztuczny aromat kurczaka, pełne mleko w proszku, sztuczny kurczakw proszku, sos sojowy, mleko w proszku, olej sojowy, cebula, curry w proszku, papryka chili w proszku, sól, chili w proszku, czosnek, kminek w proszku, ekstrakt z papryki, odbarwiony ekstrakt z chili, czarny pieprz w proszku, gałka muszkatołowa w proszku
Płatki (1,4%): suszona marchew w płatkach, suszona cebula w płatkach, suszony bok choy
Zawiera alergeny: seler, zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, mleko, małże, gorczyca, orzechy, orzeszki ziemne, sezam, produkty sojowe

Informacje o wartościach odżywczych na 100 g:

  • Energia: 1644 kJ / 393 kcal
  • Tłuszcz: 12,9 g
  • w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 6,4 g
  • Węglowodany: 60,7 g
  • w tym cukier: 5 g
  • Białko: 9,3 g
  • Sól: 2,7 g


Doświadcz azjatyckiego smaku w zaledwie kilka minut dzięki Samyang Buldak Ramen Hot Chicken Carbonara. Przyjemna ostrość makaronu jest łagodzona przez kremowy sos carbonara, który dodaje dodatkowego wymiaru smaku. Idealne na szybką przekąskę lub nieskomplikowany posiłek. Specjalne przyprawy zapewniają wyjątkowy smak Samyang.
Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Lista składników
Makaron (77,5%): MĄKA PSZENNA (Zawiera: GLUTEN), zagęszczacz: (E1420, E412), olej palmowy, sól, emulgator: [E422, E322 (Zawiera: SOJA)], olej SOJOWY, regulator kwasowości: (E501, E500, E339, E330), woda, tokoferol w proszku (Zawiera: SOJA), ekstrakt z zielonej herbaty, barwnik: E101 / Zupa w płynie (12,7%): Woda, sztuczny aromat kurczaka (Zawiera: BIAŁKO, GLUTEN), sos SOJOWY, cukier, papryka chili, papryka habanero, olej SOJOWY, cebula, olej z nasion chili, czosnek, substancja zagęszczająca: E1420, oleożywica z papryki chili, barwnik: E160c, pieprz czarny, przyprawa curry (Zawiera: CELERYZM). Proszek (9,8%): MLEKO PEŁNOTŁUSTE, MLEKO, cukier, sól, przyprawa MASŁO (Zawiera: MLEKO), SER MOZZARELLA (Zawiera: MLEKO), substancja zagęszczająca: E1420, natka pietruszki kędzierzawej, olej sojowy, czosnek, pieprz czarny. Alergeny: Informacje o alergenach znajdują się w pogrubionych składnikach. Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym również skorupiaki, jaja, ryby, mięczaki, musztardę, orzeszki ziemne, nasiona sezamu.
Informacja o wartościach odżywczych
Energia kj 1770 kj Energia kcal 423 kcal Tłuszcz 15,4 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 7,7 gM Węglowodany 64,6 gM Węglowodany, w tym cukier 3,8 gM Białko 6,2 gM Sól 2,6 gM
Waga
130 g
Firma spożywcza
Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BV
Nazwa handlowa
Ramen z kurczakiem na ciepło Carbonara Instant
Producent
Zakres dostawy
Zakres dostawy: 1 sztuka 130 g smażonego makaronu Samyang Buldak Carbonara
Numer producenta
3563798
EAN
8801073113893

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Lista składników
Makaron (77,5%): MĄKA PSZENNA (Zawiera: GLUTEN), zagęszczacz: (E1420, E412), olej palmowy, sól, emulgator: [E422, E322 (Zawiera: SOJA)], olej SOJOWY, regulator kwasowości: (E501, E500, E339, E330), woda, tokoferol w proszku (Zawiera: SOJA), ekstrakt z zielonej herbaty, barwnik: E101 / Zupa w płynie (12,7%): Woda, sztuczny aromat kurczaka (Zawiera: BIAŁKO, GLUTEN), sos SOJOWY, cukier, papryka chili, papryka habanero, olej SOJOWY, cebula, olej z nasion chili, czosnek, substancja zagęszczająca: E1420, oleożywica z papryki chili, barwnik: E160c, pieprz czarny, przyprawa curry (Zawiera: CELERYZM). Proszek (9,8%): MLEKO PEŁNOTŁUSTE, MLEKO, cukier, sól, przyprawa MASŁO (Zawiera: MLEKO), SER MOZZARELLA (Zawiera: MLEKO), substancja zagęszczająca: E1420, natka pietruszki kędzierzawej, olej sojowy, czosnek, pieprz czarny. Alergeny: Informacje o alergenach znajdują się w pogrubionych składnikach. Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym również skorupiaki, jaja, ryby, mięczaki, musztardę, orzeszki ziemne, nasiona sezamu.
Informacja o wartościach odżywczych
Energia kj 1770 kj Energia kcal 423 kcal Tłuszcz 15,4 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 7,7 gM Węglowodany 64,6 gM Węglowodany, w tym cukier 3,8 gM Białko 6,2 gM Sól 2,6 gM
Waga
130 g
Firma spożywcza
Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BV
Nazwa handlowa
Ramen z kurczakiem na ciepło Carbonara Instant
Producent
Zakres dostawy
Zakres dostawy: 1 sztuka 130 g smażonego makaronu Samyang Buldak Carbonara
Numer producenta
3563798
EAN
8801073113893
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
401,29 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
56,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Samyang 8801073211667, Błyskawiczny makaron ramen, 80 g, Kurczak, Pikantny, Mleko, Soja, Pszenica, 330 kcal, 12 g
Samyang 8801073211667, Błyskawiczny makaron ramen, 80 g, Kurczak, Pikantny, Mleko, Soja, Pszenica, 330 kcal, 12 g
151,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Ostry makaron instant o pikantnym smaku kurczaka
Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Ostry makaron instant o pikantnym smaku kurczaka
478,14 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
66,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Buldak Hot Chicken Carbonara Flavour Ramen Noodles 5 sztuk 650g
Buldak Hot Chicken Carbonara Flavour Ramen Noodles 5 sztuk 650g
81,53 zł/1kg
55,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Samyang 8801073211254, Błyskawiczny makaron ramen, 70 g, Kurczak, Ser, Mleko, Ziarenka sezamu, Soja, Pszenica, 290 kcal, 10 g
Samyang 8801073211254, Błyskawiczny makaron ramen, 70 g, Kurczak, Ser, Mleko, Ziarenka sezamu, Soja, Pszenica, 290 kcal, 10 g
172,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla SAMYANG Ramen Hot Carbonara - pikantny makaron instant 130 g
SAMYANG Ramen Hot Carbonara - pikantny makaron instant 130 g
93,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,09 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Zupa instant Shin Ramyun pikantna 120 g
Zupa instant Shin Ramyun pikantna 120 g
42,08 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
5,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gorący kurczak Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
Gorący kurczak Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
70,17 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
45,61 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Samyang Dukboki Topokki in Cup Hot Chicken Geschmack 185g
Samyang Dukboki Topokki in Cup Hot Chicken Geschmack 185g
166,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Samyang Hot Chicken Carbonara 40x130g
Samyang Hot Chicken Carbonara 40x130g
67,12 zł/1kg
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
349,02 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
78,35 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
89,50 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Okrągły papier ryżowy do sajgonek i pierogów Średnica 22 cm
Okrągły papier ryżowy do sajgonek i pierogów Średnica 22 cm
34,82 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
11,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY BIO 280 g - DIET-FOOD
MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY280 g - DIET-FOOD
74,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
20,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Papier ryżowy 22cm 200g - Asia Kitchen
Papier ryżowy 22cm 200g - Asia Kitchen
36,05 zł/1kg
7,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla koreańska Zupa instant Shin Ramyun Black 130g - Nong Shim pikantna
koreańska Zupa instant Shin Ramyun Black 130g - Nong Shim pikantna
79,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,98 zł
-20%
10,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (3 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (3 mm) 400 g - FARMER
38,60 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
15,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
32,10 zł/1l
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Risoni n26 500g - Barilla
Makaron Risoni n26 500g - Barilla
11,63 zł/1kg
6,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Maggi Ravioli in pikanter Soße
Maggi Ravioli in pikanter Soße
26,15 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Makaron Casarecce n88 500g - Rummo
Makaron Casarecce n88 500g - Rummo
12,69 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf w sosie śmietanowym 810g
Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf w sosie śmietanowym 810g
26,05 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pellet drzewny Corciano Opał zimowy Paleta 750kg
Pellet drzewny Corciano Opał zimowy Paleta 750kg
1 899,99 zł
-100,00 zł
1 799,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Corciano
Zdjęcie produktu dla Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen
Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen
131,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zupa ramen z owocami morza instant Neoguri łagodna
Zupa ramen z owocami morza instant Neoguri łagodna
37,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Recenzje klientów

Na podstawie 23 opinii
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Dużo!
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Dobrze
Oceniono dnia 17 marca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super szybko
Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Divella Spaghetti Ristorante Nr. 8 - 500 gr.
Divella Spaghetti Ristorante Nr. 8 - 500 gr.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,38 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,76 zł/1kg
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
59,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
59,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%
53,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OstroVit Diät-Reis Konjac, 400 g
OstroVit Diät-Reis Konjac, 400 g
29,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg
MAKARON PROTEINOWY (Z GROSZKU ZIELONEGO) ŚWIDERKI BIO 250 g - BIO PLANET
MAKARON PROTEINOWY (Z GROSZKU ZIELONEGO) ŚWIDERKI250 g -PLANET
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
57,16 zł/1kg
MAKARON (KONJAC) BEZGLUTENOWY 1 kg - DIET-FOOD
MAKARON (KONJAC) BEZGLUTENOWY 1 kg - DIET-FOOD
37,06 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
37,06 zł/1kg