4,7



Na podstawie 50 opinii
Gorący kurczak Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
45,61 zł
70,17 zł / 1kg
+ 89,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g384,62 zł/1kg
50,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Więcej informacji o reklamie
Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata32,11 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kritharaki od Liakada Grecki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g17,22 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY280 g - DIET-FOOD74,61 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Ostry makaron instant o pikantnym smaku kurczaka
95,29 zł/1kg
13,34 zł
Sprzedawca: Katomix

Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ita-San Instant Ramen Noodle 200g
18,14 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zupa instant Neoguri o smaku owoców morza 120 g
40,56 zł/1kg
13,16 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (3 mm) 400 g - FARMER
38,60 zł/1kg
15,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Samyang 8801073211667, Błyskawiczny makaron ramen, 80 g, Kurczak, Pikantny, Mleko, Soja, Pszenica, 330 kcal, 12 g
187,63 zł/1kg
15,01 zł
Sprzedawca: Katomix

SAMYANG Ramen Hot Carbonara - pikantny makaron instant 130 g
102,62 zł/1kg
13,34 zł
Sprzedawca: Katomix
![Zdjęcie produktu dla [400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
39,15 zł/1kg
8,11 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,83 zł
Sprzedawca: Katomix

Miyako - Japoński gotowany makaron Sanuki Udon - 200g
25,90 zł/1kg
5,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron instant SAMYANG Hot Kurczak Serowy 140g
119,71 zł/1kg
17,39 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,76 zł
Sprzedawca: Katomix

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour (5×140g)
97,23 zł/1kg
68,06 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Delverde Spaghetti 72 Makaron Spaghetti z semoliny z pszenicy durum 500g
16,70 zł/1kg
8,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron Udon 200g - Ita-San
19,05 zł/1kg
4,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Vifon Pho Bo – makaron ryżowy instant o smaku wołowym, 60 g
132,67 zł/1kg
7,96 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Diamond - makaron szklany - 100g
34,55 zł/1kg
3,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Samyang Hot Chicken CARBONARA
Samyang Hot Chicken Carbonara, bardzo ostre koreańskie makarony instant o smaku carbonara.
Składniki:
Makaron (77,5%): mąka pszenna, substancje zagęszczające (E1420, E412), olej palmowy, sól, emulgator (E422, E322 (zawiera soję)), olej sojowy, regulator kwasowości (E501, E500, E339, E330), woda, proszek tokoferolu (zawiera: soję), ekstrakt z zielonej herbaty, barwnik: E101.
Zupa (12,7%): woda, sztuczny aromat kurczaka (zawiera: pszenicę, gluten), sos sojowy, cukier, papryczka chili, papryczka habanero, olej sojowy, cebula, olej z nasion chili, czosnek, substancja zagęszczająca E1420, oleożywica z papryczki chili, barwnik 160c, czarny pieprz, przyprawa curry (zawiera: seler)
Proszek (9,8%):mleko pełne, mleko, cukier, sól, przyprawa maślana (zawiera: mleko), ser mozzarella (zawiera: mleko), środek zagęszczający E1420, pietruszka kędzierzawa, olej sojowy, czosnek, czarna papryka.
Informacje dotyczące alergii:
Pszenica, seler, gluten, soja, mleko.
Wyprodukowano w zakładzie, który przetwarza również skorupiaki, jaja, ryby, mięczaki, mleko, orzechy, orzeszki ziemne, nasiona sezamu.
Waga netto/zawartość netto:
5 x 130 g = 650 g
Importer/producent:
Samyang Foods Co., Ltd., 177, Usan-ro, Wonju-si, Gangwon-do, Korea Południowa, 26335
Importer: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202, 6370 Landgraaf, Holandia
Wymagania dotyczące przechowywania/konserwacji:
Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed światłem.
Kraj pochodzenia:
Korea Południowa
Data minimalnej trwałości:
Data minimalnej trwałości: Co najmniej 3 miesiące od daty wysyłki. Zazwyczaj dłużej. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładnej daty.
Przygotowanie:
1. Makaron i płatki wrzucić do 600 ml wrzącej wody i gotować przez 5 minut. 2. Odlać do 8 łyżek wody i dodać pastę przyprawową. 3. Następnie mieszać przez 30 sekund.
Informacje ogólne:
Drodzy Klienci, co kilka lat wszyscy producenci zmieniają opakowania swoich produktów oraz etykiety (naklejki). Może się zdarzyć, że nie zawsze będziemy na bieżąco, ale zawsze będziemy to natychmiast aktualizować.
Średnia wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 1170 kJ 423 kcal |
| Tłuszcz - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 15,4 g 7,7 g |
| Węglowodany - w tym cukry | 64,6 g 3,8 g |
| Błonnik | 2,5 g |
| Białko | 6,2 g |
| Sól | 2,6 g |
| Sód | - |
- Lista składników
- Zobacz opis
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Alergeny
- Nasiona sezamu i produkty pochodneMoże zawierać soję i produkty pochodne.Zawiera pszenicę i produkty pochodne.
- Waga
- 650 g
- Firma spożywcza
- Samyang
- Nazwa handlowa
- Przekąski - makaron instant
- Producent
- Zakres dostawy
- 5
- Numer producenta
- 3563798
- EAN
- 8801073142312
- Lista składników
- Zobacz opis
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Alergeny
- Nasiona sezamu i produkty pochodneMoże zawierać soję i produkty pochodne.Zawiera pszenicę i produkty pochodne.
- Waga
- 650 g
- Firma spożywcza
- Samyang
- Nazwa handlowa
- Przekąski - makaron instant
- Producent
- Zakres dostawy
- 5
- Numer producenta
- 3563798
- EAN
- 8801073142312
Pasuje również do tego

Barilla Spaghetti Nr. 5 - 500 gr.
12,44 zł/1kg
6,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

La Molisana 8004690101513, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, Brąz, 13 min
11,35 zł/1kg
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Delverde Spaghetti 72 Makaron Spaghetti z semoliny z pszenicy durum 500g
16,70 zł/1kg
8,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
![Zdjęcie produktu dla [400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
39,15 zł/1kg
8,11 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,83 zł
Sprzedawca: Katomix

Makaron Spaghetti Grossi n. 5 500g - Rummo
34,75 zł/1kg
17,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
25,38 zł/1kg
26,36 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,38 zł
Sprzedawca: Katomix

MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY280 g - DIET-FOOD
74,61 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Makaron Farfalle senza glutine 400g - Garofalo
10 370,00 zł/1kg
10,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Pappardelle 500g - Garofalo
19,52 zł/1kg
10,15 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
34,70 zł/1kg
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Vifon Pho Bo – makaron ryżowy instant o smaku wołowym, 60 g
132,67 zł/1kg
7,96 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Makaron bezglutenowy Orecchiette 250g - Farabella
12 990,00 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron czarny spaghetti Nero di Seppia 500g - Molisana
26,02 zł/1kg
13,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco
13,10 zł/1kg
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MAKARON (KONJAC) ANGEL HAIR BEZGLUTENOWY385 g (300 g) - BETTER THAN FOODS
28,18 zł/1kg
10,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
32,11 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MAKARON (ORZO RAZOWY)400 g - LAIDEA
42,45 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Seitz bezglutenowy makaron wstążki szeroki makaron bez jajek torebka 500g
25,12 zł/1kg
12,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kritharaki od Liakada Grecki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
17,22 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lubella Makaron Gniazda Wstęgi 400 G
17,00 zł/1kg
6,80 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Fregola Tostada, Trafilata al Bronzo, 500g, Sardische Pasta, Fregula, Nudeln, Sardinia Mea
52,14 zł/1kg
26,07 zł
Sprzedawca: artbook-service

Makaron - Lasagne pełnoziarnista 250g
51,96 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: taleoo

Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
16,46 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MAKARON (RYŻOWY) NOODLE SPAGHETTI BEZGLUTENOWY250 g - TERRASANA
51,36 zł/1kg
13,79 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,84 zł
Sprzedawca: taleoo

Miracoli spaghetti classic z sosem pomidorowym i przyprawami 376g
17,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Delverde 8000270013085, Penne, 500 g, 11 min, 347 kcal, 1467 kJ, 2,2 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Choi's Ramyeon, instantowe makarony pszenne o smaku kurczaka, 113g
73,36 zł/1kg
8,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAKARON (KONJAC) GOTOWY NA WOKA BEZGLUTENOWY270 g (200 g) - KETO CHEF
36,52 zł/1kg
9,86 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
2%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Obiad
Mój syn jest bardzo zadowolony, smakuje mu wielokrotnie. lubi go z cebulką dymką, małymi sznyclami lub czymkolwiek innym. ale jest również hitem w swojej naturalnej postaci.
Oceniono dnia 13 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka i niezawodna dostawa
Dla mojej córki. Bardzo jej się to podoba. W sklepie nie zawsze jest dostępne. W sklepie azjatyckim jest nieco tańsze, ale muszę najpierw pojechać do miasta.
Oceniono dnia 9 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorący
Profesjonaliści określają makaron jako bardzo ostry. Jest bardzo ostry, ale nadal jadalny.
Oceniono dnia 26 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorący makaron ramen o smaku kurczaka
Makaron dotarł po 3 dniach, wszystko było starannie zapakowane, jestem bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przesyłka dotarła na czas
Uważam, że ten makaron jest przepyszny
Oceniono dnia 25 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne
Kupuję je ponownie i ponownie Mega pyszne
Oceniono dnia 20 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
uważam, że jest mega pyszny
chciałbym zamawiać je ponownie co 2 tygodnie przez następny miesiąc
Oceniono dnia 6 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super szybka dostawa
Mój syn uwielbia te kluski:-)
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg

Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg

Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg

Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,29 zł/1kg

Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg

Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg

Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg

Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg

Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,59 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg

Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg

Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg

Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg

Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg

Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg

Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg

Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,22 zł/1kg

MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,92 zł/1kg