4,6



Na podstawie 11 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
YVES SAINT LAURENT Libre L'Absolu Platine Parfum 90ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
646,65 zł
7 185,00 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray2 541,50 zł/1l
254,15 zł
Sprzedawca: motivoo

Więcej informacji o reklamie
VERSET Ceix for Him edp 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml5 777,67 zł/1l
519,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Więcej informacji o reklamie
Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml4 943,70 zł/1l
494,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent - Libre L'Absolu Platine Parfum 50ml
8 118,00 zł/1l
405,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 815,89 zł/1l
343,43 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 30ml
10 247,33 zł/1l
307,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre Le Parfum Perfumy, 90ml
5 732,22 zł/1l
515,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Libre 150ml edp
4 526,67 zł/1l
679,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Azjasklep

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 126,00 zł/1l
412,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

YVES SAINT LAURENT Libre L’Eau Nue EDP 90ml
5 080,56 zł/1l
457,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Libre Berry Crush woda perfumowana dla kobiet 90 ml
6 033,22 zł/1l
542,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Woda perfumowana Yves Saint Laurent Libre Couture Edition Woda perfumowana 50ml
14 053,00 zł/1l
702,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

YVES SAINT LAURENT Libre EDP refill 100ml
4 725,10 zł/1l
472,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

YVES SAINT LAURENT Libre Flowers&Flames EDP 90ml
4 827,78 zł/1l
434,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

YVES SAINT LAURENT Mon Paris Intensément EDP 30ml
11 513,67 zł/1l
345,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Yves Saint Laurent - Y L´Elixir Parfum Concentre 60ml
6 031,67 zł/1l
400,00 zł
-38,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
361,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

YVES SAINT LAURENT Libre L'Eau Nue Parfum 50ml
6 961,00 zł/1l
348,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg YVES SAINT LAURENT Libre L'Absolu Platine Parfum 90ml Yves Saint Laurent 3614273924030
Producent: Yves Saint Laurent
Rodzaj: perfumy
Pojemność: 90ml
Libre L'Absolu Platine to orientalno - kwiatowa kompozycja dla kobiet wydana w 2023 roku.
Nuty zapachowe:
-nuta głowy: Aldehydy, Bergamotka i Mandarynka;
-nuta serca: Lawenda, Niebieska lawenda i Kwiat pomarańczy;
-nuta podstawy: Wanilia i Bursztyn
Absolutna intensywność wolności, której żarliwość przyprawia o dreszcze. Libre L'Absolu Platine to zapach odważnej współczesnej kobiety, która pokonuje żywioły, by doświadczyć wszelkich skrajności. /
Skład zapachu
Na początku oczaruje Cię nuta bergamotki połączona z olejkiem mandarynkowym. Następnie pojawia się musujący kwiat pomarańczy, który doskonale łączy się z nieodpartym i zmysłowym akordem białej lawendy. Ciepło jest lekko schłodzone przez lawendę Diva, która celowo kontrastuje z ognistym sercem. Na koniec na pierwszy plan wysuwają się nuty wanilii bourbon oraz akordy ambry i rzepy.
Czyste perfumy marki Yves Saint Laurent została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 90 ml.
YSL Libre L'Absolu Platine Parfum Spray
FREE ABSOLU PLATINE EDP 90ML
- Wymiary
- 14x10x5
- Model
- Libre L'Absolu Platine
- Waga
- 0.14 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiecisty
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, limonene, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna, benzylosalicylan, eugenol, alfa-izometylionon
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 x Perfumy
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3614273924030
- Numer producenta
- RFNBQAW6PV
- Wymiary
- 14x10x5
- Model
- Libre L'Absolu Platine
- Waga
- 0.14 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiecisty
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, limonene, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna, benzylosalicylan, eugenol, alfa-izometylionon
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 x Perfumy
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3614273924030
- Numer producenta
- RFNBQAW6PV
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 815,89 zł/1l
343,43 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Peace & Love, Kobiety, 100 ml
1 279,00 zł/1l
127,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

zestaw 2 stołków barowych Braga tkanina czarny
755,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Prasa do wycierania Leifheit Profi XL z kółkami i wycieraczką podłogową
208,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Braun Satin Hair 3 AS 330, Szczotka z gorącym powietrzem, Czarny, Niebieski, Liliowy, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
661,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

YVES SAINT LAURENT Libre L’Eau Nue EDP 90ml
5 080,56 zł/1l
457,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 126,00 zł/1l
412,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 541,50 zł/1l
254,15 zł
Sprzedawca: motivoo

Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
4 521,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Granitan

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Yves Saint Laurent - Libre L'Absolu Platine Parfum 50ml
8 118,00 zł/1l
405,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
5 777,67 zł/1l
519,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
3 333,33 zł/1l
300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
4 943,70 zł/1l
494,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
7 018,00 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Burberry Goddess, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 szt.
4 435,20 zł/1l
443,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Angham Second Song woda perfumowana dla kobiet 100 ml
860,90 zł/1l
86,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
2 400,00 zł/1l
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
433,27 zł/100ml
64,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
4 795,11 zł/1l
431,56 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
770,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Burberry London, Kobiety, 100 ml, Wiciokrzew, Różowy, Jaśmin, Piwonia, Tiare kwiat, Piżmo, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
2 550,60 zł/1l
255,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
2 180,00 zł/1l
470,00 zł
-252,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
218,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
9%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine PAR W 90 ml
Szybka i sprawna dostawa, świetna cena, wszystko na najwyższym poziomie! Moja żona była zachwycona prezentem; przypomina jej perfumy YSL Manifesto.
Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
WSZYSTKO SUPER
spełnia oczekiwania!
Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mega zapach!
Absolutnie świetny zapach dla kobiet, ale niestety zawyżona cena ...
Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko ok
Darek
Oceniono dnia 20 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybko, dobrze i tanio
Bardzo dobry artykuł
Oceniono dnia 12 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 201,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 017,70 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
541,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 834,80 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 735,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,29 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 723,87 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 421,70 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE