5,0



Na podstawie 1 opinii
Old Spice - Oasis Deostick 50ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
20,83 zł
20,83 zł / 1kg
+ 21,60 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Lawenda - 73 G - Męska pielęgnacja - Wilderness684,79 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Old Spice | Deo Stick - Aqua Reef - 85g - Bez aluminium - Świeży i przyjazny dla skóry529,29 zł/1l
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Coconut Palm - 73g - Zapach drzew palmowych - Old Spice Fiji671,10 zł/1l
59,99 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g364,92 zł/1l
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Old Spice, Dezodorant w sztyfcie Oasis, 50 ml
1 100,00 zł/1l
55,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Old Spice | Dezodorant w kremie dla mężczyzn - Wanilia i masło shea - 22g - Dezodorant bez aluminium - Dezodorant do ciała
908,64 zł/1l
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Old Spice Deep Sea Dezodorant w sztyfcie, 50 ml
253,00 zł/1l
18,40 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,65 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Old Spice - Stały dezodorant dla mężczyzn Bearglove (Dezodorant w sztyfcie) 50 ml 50ml
600,00 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Old Spice Swagger dezodorant w sztyfcie 14g | Męski dezodorant o zapachu drewna cedrowego | Bez alkoholu
642,14 zł/1l
9,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Old Spice Night Panther Dezodorant w sztyfcie dla mczyzn 50ml 48H Fresh 0% soli aluminium przeciw biaym ladom i tym plamom
330,40 zł/1l
16,52 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Old Spice Tigerclaw Dezodorant w sztyfcie, 50 ml
490,80 zł/1l
24,54 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Old Spice Captain Dezodorant w sztyfcie 50ml
1 100,00 zł/1l
55,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MadiHealth

Old Spice | Antyperspirant w elu 70 ml - Whitewater - 48-godzinna ochrona - wiey zapach - Mska pielgnacja
235,29 zł/1l
16,47 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Old Spice Wolfthorn dezodorant w sztyfcie 50ml
552,60 zł/1l
27,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Old Spice Whitewater Dezodorant, 150 ml
151,93 zł/1l
22,79 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Old Spice Bearglove Dezodorant dla mężczyzn 250 ml
117,20 zł/1l
29,30 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Old Spice Bearglove Dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn 85ml
439,88 zł/1l
37,39 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Old Spice Nightpanther Dezodorant do ciała w aerozolu 150 ml
151,93 zł/1l
22,79 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Old Spice Captain Dezodorant, 150 ml
113,95 zł/1kg
22,79 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Old Spice Bearglove Dezodorant, 150 ml
113,95 zł/1kg
22,79 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nie czekaj, zamów już dziś i poczuj świeżość i elegancję! teraz i ciesz się długotrwałą ochroną!
Stały dezodorant Oasis zapewnia całodzienną ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem.
Aplikacja Sztyft Pojemność/waga 50 ml Zapach Oryginalny zapach producenta Skład Dipropylene glycol, aqua, propylene glycol, sodium stearate, poloxamine 1307, parfum, ppg-3 myristyl ether, tetrasodium edta, hexyl cinnamal, linalool, coumarin, alpha-isomethyl ionone, limonene, benzyl benzoate, amyl cinnamal, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, ci 42090 Waga jednostkowa brutto 0,09 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl Zawartość alkoholu (wagowa w LZO) 1 g Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 648 op. zb. (DU) Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 8006540839362 Marka: Old Spice Kategoria: KOSMETYKI Podkategoria: DEZODORANTY W SZTYFCIE Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl Waga jednostkowa brutto: 0.09 kg
Old Spice - Oasis Deostick 50ml . For men.
Dezodorant Oasis Solid zapewnia całodzienną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem.Właściwości:Dezodorant Solid dla mężczyzn,Chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem,Nie pozostawia śladów na ubraniu.StosowanieNakładać na pachy w razie potrzeby.
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Dipropylene glycol, aqua, propylene glycol, sodium stearate, poloxamine 1307, parfum, ppg-3 myristyl ether, tetrasodium edta, hexyl cinnamal, linalool, coumarin, alpha-isomethyl ionone, limonene, benzyl benzoate, amyl cinnamal, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, ci 42090
- Producent
- Liczba sztuk
- 31
- EAN
- 8006540839362
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Dipropylene glycol, aqua, propylene glycol, sodium stearate, poloxamine 1307, parfum, ppg-3 myristyl ether, tetrasodium edta, hexyl cinnamal, linalool, coumarin, alpha-isomethyl ionone, limonene, benzyl benzoate, amyl cinnamal, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, ci 42090
- Producent
- Liczba sztuk
- 31
- EAN
- 8006540839362
Pasuje również do tego

Old Spice Wolfthorn Żel pod Prysznic 3w1 675ml
8,00 zł/1l
32,40 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Old Spice Oasis Dezodorant w sprayu dla mężczyzn 150 ml
17,30 zł/100ml
25,95 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Coconut Palm - 73g - Zapach drzew palmowych - Old Spice Fiji
671,10 zł/1l
59,99 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Old Spice, Dezodorant w sztyfcie Oasis, 50 ml
1 100,00 zł/1l
55,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Old Spice | Dezodorant w kremie dla mężczyzn - Wanilia i masło shea - 22g - Dezodorant bez aluminium - Dezodorant do ciała
908,64 zł/1l
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Old Spice Deep Sea Dezodorant w sztyfcie, 50 ml
253,00 zł/1l
18,40 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,65 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Old Spice Tigerclaw Dezodorant w sztyfcie, 50 ml
490,80 zł/1l
24,54 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Old Spice - Stały dezodorant dla mężczyzn Bearglove (Dezodorant w sztyfcie) 50 ml 50ml
600,00 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Canon PIXMA TS3450, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
888,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mbosmart

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Krzesło biurowe – Ergonomiczne siedzisko – Krzesło z podłokietnikiem odchylanym pod kątem 90° – Podparcie lędźwiowe – Regulacja wysokości – Różowe
299,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Urbanico-Stav

6 czarnych szklanych kubków na jajka Podstawka na jajka Szklany kubek na jajka
72,24 zł
Sprzedawca: Sendez_GmbH

COSTWAY 6V zdalnie sterowane samochodziki dla dzieci, pojazdy elektryczne z kolorowymi światłami i muzyką, pojazdy dla dzieci 360 stopni, pojazd dla dzieci w wieku 2-5 lat (różowy)
439,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Old Spice Swagger dezodorant w sztyfcie 14g | Męski dezodorant o zapachu drewna cedrowego | Bez alkoholu
642,14 zł/1l
9,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Nautica - Voyage EDT 100ml
631,50 zł/1l
63,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSTWAY 6V samochód elektryczny dla dzieci 2,8-4,6 km/h mini samochód dla dzieci z przełącznikiem do przodu i do tyłu, pojazdy elektryczne, quad ATV dla dzieci 3+ do 30 kg
258,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

Huawei WATCH 2, 3,05 cm (1.2"), AMOLED, 4 GB, Wi-Fi, GPS, 40 g
2 729,86 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Ogrodowa Poduszka 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
41,27 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Old Spice | Deo Stick - Aqua Reef - 85g - Bez aluminium - Świeży i przyjazny dla skóry
529,29 zł/1l
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Odwieacz dezodorant do butw i obuwia sportowego 100ml
32,60 zł
Sprzedawca: EDANTI
326,00 zł/1l

Lady Speed Stick | Antytranspirant, Wild Freesia, Antytranspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, Dezodorant 39,6 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez aluminium - Skuteczna ochrona - Przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
470,47 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Krakengard - 85g - Bez aluminium - Świeżość przez cały dzień



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
576,35 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
379,13 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
364,92 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Ochrona przed potem - 73 g - Skuteczna świeżość - Długotrwała ochrona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
643,70 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fresh - 85 g - Bez aluminium - Świeżość do 48 godzin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
352,82 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fiji - 85 g - Bez aluminium - Długotrwała ochrona - Uczucie świeżości



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
588,12 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Aqua Reef - 85g - Bez aluminium - Świeży i przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
529,29 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Original - 85 g - Długotrwała ochrona - Świeżość dla mężczyzn



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
411,65 zł/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-godzinna ochrona - Świeżość i komfort



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,30 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Dezodorant w sztyfcie Lavender Essentials A&H 71 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,95 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
380,14 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
245,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 451,00 zł/1l

Old Spice Pure Sport dezodorant w sztyfcie 68g | Bez aluminium | Męski dezodorant | 48h świeżości
39,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
485,15 zł/1l

Arm & Hammer - Bezzapachowy Dezodorant w Sztyfcie 71g - Essentials Unscented - Bez Aluminium
21,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
309,72 zł/1l