3,0



Na podstawie 1 opinii
Wicklein Nuremberg Mini Elisen Piernik z orzechami mleczny 300g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
44,30 zł
147,67 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Schulte Prinzess piernik z persipanem i gorzką czekoladą 2500g77,99 zł/1kg
194,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mini kruche ciasteczka z nadzieniem jabłkowo-wiśniowym od Schulte 2500g67,82 zł/1kg
169,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Wicklein drobny norymberski piernik waflowy "Meistersinger", gładki113,70 zł/1kg
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Nuremberg Mini Elisen piernik glazurowany z orzechami 300g
144,93 zł/1kg
43,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Finest Nuremberg Mini Elisen Gingerbread Pieczone Jabłko 150g
206,20 zł/1kg
30,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Meistersinger Nuremberg wafle piernikowe w czekoladzie 200g
117,20 zł/1kg
23,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Burggraf Wafle norymberskie piernikowe w mlecznej czekoladzie 200g
97,55 zł/1kg
19,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mini speculoos - mleczna czekolada 150g
149 266,66 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Bahlsen Mini Chocolate Speculoos z mleczną czekoladą 200g
82,35 zł/1kg
53,35 zł
-69%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mini maślane kruche ciasteczka speculoos bez glutenu i laktozy 150 g
99,27 zł/1kg
14,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Gebäck Mini Contessa 81230 130St
130,63 zł/1kg
146,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
71,35 zł/1kg
14,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Nürnberger Allerlei piernik z delikatną polewą 300g
57,63 zł/1kg
17,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Speculoos Chocolate Shortbread z masłem czekoladowym 200g
99,05 zł/1kg
19,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Aachener Schokoladen Printinchen w formacie mini 200g
145,15 zł/1kg
29,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Feine Nürnberger Meistersinger piernik waflowy oblany czekoladą
720,35 zł/1kg
144,07 zł
Sprzedawca: Benture

LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Ciastka czekoladowo-maślane „CHOCO VOLLMILCH”, 125 g
465,33 zł/1kg
69,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mini Cookie - Czekolada z orzechami laskowymi 125g
107,28 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Mini herbatniki - solone masło i nadzienie karmelowe 170 g
120,24 zł/1kg
20,44 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wicklein Nuremberg Mini Elisen Gingerbread with Nuts Milk 300g
Miękkie, małe pierniczki Elisen są aromatyzowane orzechami i migdałami i rozpływają się w ustach. Piernik jest idealny jako przekąska między posiłkami na rozpoczęcie sezonu świątecznego lub jako deser po posiłku w zimnych porach roku.
Gottfried Wicklein GmbHZollhausstr. 3090469 Norymberga (D)- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Nasiona oleiste (orzechy laskowe, migdały, orzechy włoskie), cukier, czekolada mleczna (cukier, masło kakaowe, CAŁE MLEKO W PROSZKU, masa kakaowa, emulgator: Lecytyny słonecznikowe), MĄKA PSZENNA, suszone figi, skórka pomarańczowa, syrop glukozowo-fruktozowy, syrop cukru inwertowanego, LIQUID WHOLE EGG, skórka cytrynowa, CHICKEN EGG WHITE, substancja utrzymująca wilgoć: Sorbitol; przyprawy (zawierają cynamon), skrobia ziemniaczana, miód kwiatowy, syrop cukru karmelizowanego, sól, BIAŁKO MLEKA, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu; koncentrat soku z cytryny, woskowa skrobia kukurydziana. Może zawierać śladowe ilości innych orzechów, sezamu i soi.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia: 1812 kilodżuli (kJ) Wartość kaloryczna: 434 kilokalorii (kcal) Tłuszcz: 22,6 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 5,5 g Węglowodany: 45,7 g w tym cukier: 39,5 g Białko: 8,0 g Sól: 0,65 g
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Gottfried Wicklein GmbHZollhausstr. 30 90469 Nürnberg (D)
- Nazwa handlowa
- Piernik norymberski Elisen z 25% orzechów i migdałów. 19 % czekolada mleczna
- Producent
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Numer producenta
- 4865
- EAN
- 4008355033915
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Nasiona oleiste (orzechy laskowe, migdały, orzechy włoskie), cukier, czekolada mleczna (cukier, masło kakaowe, CAŁE MLEKO W PROSZKU, masa kakaowa, emulgator: Lecytyny słonecznikowe), MĄKA PSZENNA, suszone figi, skórka pomarańczowa, syrop glukozowo-fruktozowy, syrop cukru inwertowanego, LIQUID WHOLE EGG, skórka cytrynowa, CHICKEN EGG WHITE, substancja utrzymująca wilgoć: Sorbitol; przyprawy (zawierają cynamon), skrobia ziemniaczana, miód kwiatowy, syrop cukru karmelizowanego, sól, BIAŁKO MLEKA, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu; koncentrat soku z cytryny, woskowa skrobia kukurydziana. Może zawierać śladowe ilości innych orzechów, sezamu i soi.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia: 1812 kilodżuli (kJ) Wartość kaloryczna: 434 kilokalorii (kcal) Tłuszcz: 22,6 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 5,5 g Węglowodany: 45,7 g w tym cukier: 39,5 g Białko: 8,0 g Sól: 0,65 g
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Gottfried Wicklein GmbHZollhausstr. 30 90469 Nürnberg (D)
- Nazwa handlowa
- Piernik norymberski Elisen z 25% orzechów i migdałów. 19 % czekolada mleczna
- Producent
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Numer producenta
- 4865
- EAN
- 4008355033915
Pasuje również do tego

Wicklein Nuremberg Elisen czekolada piernikowa bez mąki 275g
210,22 zł/1kg
57,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein drobny norymberski piernik waflowy "Meistersinger", gładki
113,70 zł/1kg
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Nuremberg Mini Elisen piernik glazurowany z orzechami 300g
144,93 zł/1kg
43,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Finest Nuremberg Mini Elisen Gingerbread Pieczone Jabłko 150g
206,20 zł/1kg
30,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Elisen mini pierniczki z marcepanem i czekoladą 150g
212,80 zł/1kg
31,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Nuremberg Elisen piernik z pysznym kruchym migdałem 275g
207,38 zł/1kg
57,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Meistersinger Nuremberg wafle piernikowe w czekoladzie 200g
117,20 zł/1kg
23,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wicklein Meistersinger Wafle norymberskie piernikowe różne 200g
116,30 zł/1kg
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8005533001236, 45 kcal, 0,1 g, 10 g, 0,1 g, 0,1 g, 10 g
0,03 zł/1kg
48,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel glazurowane kruche ciasto 250g
57,60 zł/1kg
14,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kinkartz Aachener Schokoprinten z ciemną czekoladą 200g
126,95 zł/1kg
25,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
65,67 zł/1kg
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
46,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Przędza dziewiarska
488,04 zł/1kg
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Bahlsen Contessa piernik na bazie czekolady o delikatnym smaku 200g
102,30 zł/1kg
20,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lizaki Cool Cola Mix 200 sztuk pakowane pojedynczo w torebkę 1000g
45,71 zł/1kg
45,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
451,65 zł/1kg
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wicklein Hey Mini Elisen piernikowa ciemna czekolada z orzechami 150g
212,80 zł/1kg
31,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz czekoladowe gwiazdki piernikowe serca i precle 250g
87,12 zł/1kg
21,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Super Dickmanns 9er mus czekoladowy na bazie wafli 250g
56,84 zł/1kg
14,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 694,67 zł/1l
20,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Nürnberger Allerlei piernik z delikatną polewą 300g
57,63 zł/1kg
17,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma do żucia Kwaśna arbuzowa guma balonowa 300 sztuk puszka 1600g
53,05 zł/1kg
84,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
190,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dominosteine Kinkartz 250g
87,96 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hirsch czerwone wiśniowe lizaki 400 czerwonych lizaków w wiaderku 1200g
69,34 zł/1kg
83,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
100%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne
Piernik jest bardzo smaczny, ale moim zdaniem cena nie jest uzasadniona ilością. Na zdjęciu nie widać wielkości puszki, a jest ona naprawdę bardzo mała w stosunku do ceny.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Rabat 5% od 2 szt.






Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Bestseller
Bestseller





Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,30 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
422,00 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg

Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 990,00 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg

OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg

Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg

Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg

OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,44 zł/1kg

Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg

Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg

Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,32 zł/1kg

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg

Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,33 zł/1kg