Koń na Kiju - Hobby Horse Skippi - Czarny

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

299,00 zł

+ 13,90 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 22 – pt. 23 października

Bezpłatny zwrot towaru – 30 dni

Nasze najlepszeoferty
Koniki na patyku i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Ponnie Charlotte A3
Hobby Horse Ponnie Charlotte A3
762,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ponnie
Zdjęcie produktu dla HKM Track Pylons Jumping -Hobby Horsing-151651200.0001
HKM Track Pylons Jumping -Hobby Horsing-151651200.0001
267,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Goki hobby horse
Goki hobby horse
215,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy
Zdjęcie produktu dla HKM Kids Martingale Hobby Horsing Black
HKM Kids Martingale Hobby Horsing Black
135,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Skippi. Koń na kiju szary
Hobby Horse Skippi. Koń na kiju szary
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
299,00 zł
Sprzedawca: toprezent
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Duży koń na kiju Premium - ciemnogniady A3
Hobby Horse Duży koń na kiju Premium - ciemnogniady A3
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
479,70 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution
Zdjęcie produktu dla byAstrup Hobby Horse Hobbyhorse White
byAstrup Hobby Horse Hobbyhorse White
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
271,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore
Zdjęcie produktu dla byAstrup Hobby Horse Sky Hobbyhorse Grey
byAstrup Hobby Horse Sky Hobbyhorse Grey
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
351,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore
Zdjęcie produktu dla HKM Hobby Horse brązowy 137502400 - Koń dla dzieci od 3 lat z miękkim futrem i zdejmowaną uzdą
HKM Hobby Horse brązowy 137502400 - Koń dla dzieci od 3 lat z miękkim futrem i zdejmowaną uzdą
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
267,35 zł
Sprzedawca: conquestgmbh
Zdjęcie produktu dla Happy People hobby horse z dźwiękiem; 58080
Happy People hobby horse z dźwiękiem; 58080
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
179,86 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla HKM Kids Hobby Horse, Grau
HKM Kids Hobby Horse, Grau
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
356,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore
Zdjęcie produktu dla Przyjaciele koni Hobbyhorse "Amigo"
Przyjaciele koni Hobbyhorse "Amigo"
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 087,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Hobby Horse - Maya (biało nakrapiany)
Hobby Horse Hobby Horse - Maya (biało nakrapiany)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
254,58 zł
Sprzedawca: conquestgmbh
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Duży koń na kiju Premium - tarantowaty A3
Hobby Horse Duży koń na kiju Premium - tarantowaty A3
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
498,15 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution
Zdjęcie produktu dla Różowy konik na kiju "Pink Papaya" z wodzą i siodłem, idealny do zabawy dla dzieci
Różowy konik na kiju "Pink Papaya" z wodzą i siodłem, idealny do zabawy dla dzieci
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
218,41 zł
Sprzedawca: Vevendo
Zdjęcie produktu dla Teddykompaniet Hobbyhorse
Teddykompaniet Hobbyhorse
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
144,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Duży koń na kiju Premium - gniady A3
Hobby Horse Duży koń na kiju Premium - gniady A3
479,70 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution
Zdjęcie produktu dla Maska na muchę HKM - Hobby Horsing - szara
Maska na muchę HKM - Hobby Horsing - szara
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
75,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Duża podwójna stajnia Hobby Horse z drzwiczkami
Duża podwójna stajnia Hobby Horse z drzwiczkami
498,15 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution
Zdjęcie produktu dla Zestaw dla Hobby Horse A3: derka + nauszniki - jasny różowy
Zestaw dla Hobby Horse A3: derka + nauszniki - jasny różowy
71,96 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

KOŃ NA KIJU - HOBBY HORSE SKIPPI - CZARNY

️ Duży koń hobby horse z kantarem i wodzami w zestawie.

️ Hobby Horse Skippi to duży, starannie wykonany konik na kiju, który zachwyci każde dziecko kochające konie. To wspaniała zabawka, która zaprasza dziecko do zabaw ruchowych z przyjaciółmi. Zapytaj dziecko czy chce takiego konia i pokaż mu zdjęcie, a w mig rozwieje twoje wątpliwości.

️ Hobby horsing podbija serca coraz większej liczby dziewczynek i nastolatek. Jazda i skoki na koniku hobby horse są doskonałym uzupełnieniem treningów na prawdziwym koniu. Pasję, która zrodziła się podczas wizyt w stadninie koni, można kontynuować w dowolnym miejscu i czasie.

 Każdy konik Skippi ma w zestawie czarny kantar i wodze. Dzięki temu mała miłośniczka koni może od razu zacząć zabawę. Choć koniki innych producentów lubią pozować do zdjęć w kantarach, to często wcale nie mają ich w zestawie.

Nasz hobby horse ma idealnie dobraną długość kija. Konia wygodnie się prowadzi, a kijek nie zawadza podczas skoków przez przeszkody. Odpowiednia długość kija jest bardzo ważna - zbyt długi kij może utrudniać zabawę. Kij jest osadzony sztywno, nie rusza się na boki i nie obraca, dzięki czemu chwyt jest pewny i wygodny.

️ GADŻET W SZCZEGÓŁACH:

  • Duży koń w rozmiarze A3
  • Materiał: 100% poliester. Wypełnienie: włókno silikonowe (sztuczny puch)
  • Produkt ręcznie robiony
  • Produkt jest chroniony zarejestrowanym znakiem towarowym
  • Produkt posiada certyfikat/li>
  • Bezpieczny dla dzieci w wieku 3+
  • Kij: Materiał: drewno. Wymiary: 30 cm (długość), 2 cm (średnica)
  • Wymiary w opakowaniu: 13 x 30 x 62 cm
  • Waga: 0,65 kg
  • Wyprodukowano w Polsce
Waga
0.65 kg
Wymiary
16 cm x 41 cm x 60 cm
Model
Hobby Horse Skippi
Zawiera baterie
Nie
Numer producenta
HORSE-SCHWARZ
EAN
5906660867036
Długość
30 cm
Kolor
Czarny
Producent
Froster
Zakres dostawy
Koń na Kiju - Hobby Horse Skippi - Czarny

Waga
0.65 kg
Wymiary
16 cm x 41 cm x 60 cm
Model
Hobby Horse Skippi
Zawiera baterie
Nie
Numer producenta
HORSE-SCHWARZ
EAN
5906660867036
Długość
30 cm
Kolor
Czarny
Producent
Froster
Zakres dostawy
Koń na Kiju - Hobby Horse Skippi - Czarny
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Skippi. Koń na kiju szary
Hobby Horse Skippi. Koń na kiju szary
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
299,00 zł
Sprzedawca: toprezent
Zdjęcie produktu dla HKM Halter undrick - Hobby Horsing - różowy
HKM Halter undrick - Hobby Horsing - różowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de
Zdjęcie produktu dla HKM halter undrick - Hobby Horsing - ciemnoniebieski
HKM halter undrick - Hobby Horsing - ciemnoniebieski
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de
Zdjęcie produktu dla HKM halter undrick - Hobby Horsing - szary
HKM halter undrick - Hobby Horsing - szary
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
128,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Duży koń na kiju Premium - ciemnogniady A3
Hobby Horse Duży koń na kiju Premium - ciemnogniady A3
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
479,70 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution
Zdjęcie produktu dla Maska na muchę HKM - Hobby Horsing - szara
Maska na muchę HKM - Hobby Horsing - szara
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
75,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Kosmos 62100, Pies robot, 8 lat(a)
Kosmos 62100, Pies robot, 8 lat(a)
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
244,63 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ninja AF300, Frytkownica na gorące powietrze, 7,6 l, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Podwójny
Ninja AF300, Frytkownica na gorące powietrze, 7,6 l, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Podwójny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 349
771,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2865
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla byAstrup Hobby Horse Hobbyhorse White
byAstrup Hobby Horse Hobbyhorse White
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
271,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore
Zdjęcie produktu dla byAstrup Hobby Horse Sky Hobbyhorse Grey
byAstrup Hobby Horse Sky Hobbyhorse Grey
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
351,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Skippi. Koń na kiju gniado-srokaty
Hobby Horse Skippi. Koń na kiju gniado-srokaty
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
299,00 zł
Sprzedawca: toprezent
Zdjęcie produktu dla HKM Hobby Horse brązowy 137502400 - Koń dla dzieci od 3 lat z miękkim futrem i zdejmowaną uzdą
HKM Hobby Horse brązowy 137502400 - Koń dla dzieci od 3 lat z miękkim futrem i zdejmowaną uzdą
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
267,35 zł
Sprzedawca: conquestgmbh
Zdjęcie produktu dla HKM Kids Hobby Horse, brązowo-biały
HKM Kids Hobby Horse, brązowo-biały
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
254,58 zł
Sprzedawca: conquestgmbh
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Hobby Horse - Bobby (schwarz)
Hobby Horse Hobby Horse - Bobby (schwarz)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
254,58 zł
Sprzedawca: conquestgmbh
Zdjęcie produktu dla byAstrup Hobby Horse Hobbyhorse Black
byAstrup Hobby Horse Hobbyhorse Black
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
259,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore
Zdjęcie produktu dla byAstrup Hobby Horse Hobbyhorse Grey
byAstrup Hobby Horse Hobbyhorse Grey
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
271,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse brązowy koń z otwartym pyskiem i lejcami, ze zdejmowanym potnikiem Novelty 2023
Hobby Horse brązowy koń z otwartym pyskiem i lejcami, ze zdejmowanym potnikiem Novelty 2023
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
351,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore
Zdjęcie produktu dla HKM Kids Hobby Horse, Grau
HKM Kids Hobby Horse, Grau
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
356,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore
Zdjęcie produktu dla Happy People hobby horse z dźwiękiem; 58080
Happy People hobby horse z dźwiękiem; 58080
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
179,86 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Skippi. Koń na kiju bursztyn
Hobby Horse Skippi. Koń na kiju bursztyn
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
299,00 zł
Sprzedawca: toprezent
Zdjęcie produktu dla Koń hobbystyczny blondynka z otwartym pyskiem i lejcami, ze zdejmowanym potnikiem Novelty 2023
Koń hobbystyczny blondynka z otwartym pyskiem i lejcami, ze zdejmowanym potnikiem Novelty 2023
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
351,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Skippi. Koń na kiju biały
Hobby Horse Skippi. Koń na kiju biały
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
299,00 zł
Sprzedawca: toprezent
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Hobby Horse - Maya (biało nakrapiany)
Hobby Horse Hobby Horse - Maya (biało nakrapiany)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
254,58 zł
Sprzedawca: conquestgmbh
Zdjęcie produktu dla HKM Kids Hobby Horse, jasnobrązowy
HKM Kids Hobby Horse, jasnobrązowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
254,58 zł
Sprzedawca: conquestgmbh
Zdjęcie produktu dla byAstrup Hobby Horse Hobbyhorse White Spotted
byAstrup Hobby Horse Hobbyhorse White Spotted
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
454,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore
Zdjęcie produktu dla Przyjaciele koni Hobbyhorse "Amigo"
Przyjaciele koni Hobbyhorse "Amigo"
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 087,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla byAstrup Hobby Horse Hobbyhorse Brown
byAstrup Hobby Horse Hobbyhorse Brown
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
271,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore
Zdjęcie produktu dla Maska na muchę HKM - Hobby Horsing - ciemnoniebieska
Maska na muchę HKM - Hobby Horsing - ciemnoniebieska
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Teddykompaniet Hobbyhorse
Teddykompaniet Hobbyhorse
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
144,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Recenzje klientów

Na podstawie 5 opinii
Oceniono dnia 22 kwietnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobry stosunek ceny do jakości!
Oceniono dnia 25 grudnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Pięknie wykończony
Oceniono dnia 28 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Hobbyhorse biały
Oceniono dnia 2 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 lipca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Ponnie Blue Moon A3
Hobby Horse Ponnie Blue Moon A3
762,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ponnie
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Black Lady A3
Hobby Horse Black Lady A3
762,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ponnie
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse Ponnie Charlotte A3
Hobby Horse Ponnie Charlotte A3
762,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ponnie
Zdjęcie produktu dla Koniec na jazdę - Pluszowy konik na kółkach
Koniec na jazdę - Pluszowy konik na kółkach
720,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: oCreon
Zdjęcie produktu dla Kucyk Ponnie Hazel A202_01
Kucyk Ponnie Hazel A202_01
419,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ponnie
Zdjęcie produktu dla Lena 61414, 3 lat(a)
Lena 61414, 3 lat(a)
250,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy
Zdjęcie produktu dla Goki 53940, 3 lat(a)
Goki 53940, 3 lat(a)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
241,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse – koń na kiju dla dzieci, 80 cm, jednorożec różowy
Hobby Horse – koń na kiju dla dzieci, 80 cm, jednorożec różowy
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion
Zdjęcie produktu dla Hobby Horse – koń na kiju dla dzieci 80 cm, beżowy
Hobby Horse – koń na kiju dla dzieci 80 cm, beżowy
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion
Zdjęcie produktu dla Goki hobby horse
Goki hobby horse
215,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy
Zdjęcie produktu dla Goki, drewniana zabawka – konik na patyku, model Lili
Goki, drewniana zabawka – konik na patyku, model Lili
202,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy
Zdjęcie produktu dla Relaxdays – konik na patyku z dźwiękiem, dla dzieci, plusz i tworzywo sztuczne, wysokość 68 cm, uroczy konik na patyku, ciemnobrązowy
Relaxdays – konik na patyku z dźwiękiem, dla dzieci, plusz i tworzywo sztuczne, wysokość 68 cm, uroczy konik na patyku, ciemnobrązowy
84,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Johntoy koń hobby z dźwiękiem - brązowy koń hobby 80 cm zabawka
Johntoy koń hobby z dźwiękiem - brązowy koń hobby 80 cm zabawka
161,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy
Zdjęcie produktu dla Hobbyhorse A3 | hobbyhorse | hobbyhorse czarny | + zestaw akcesoriów
Hobbyhorse A3 | hobbyhorse | hobbyhorse czarny | + zestaw akcesoriów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
237,32 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Hobbyhorse A4 | Hobbyhorse | Hoppihorse Tarant | + zestaw akcesoriów
Hobbyhorse A4 | Hobbyhorse | Hoppihorse Tarant | + zestaw akcesoriów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
207,27 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Hobbyhorse A4 | hobbyhorse | hobbyhorse czarny | + zestaw akcesoriów
Hobbyhorse A4 | hobbyhorse | hobbyhorse czarny | + zestaw akcesoriów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
207,27 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Hobbyhorse A4 | Hobbyhorse | Hoppihorse szary | + zestaw akcesoriów
Hobbyhorse A4 | Hobbyhorse | Hoppihorse szary | + zestaw akcesoriów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
207,27 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Teddykompaniet Hobbyhorse
Teddykompaniet Hobbyhorse
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
149,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Teddykompaniet Hobbyhorse
Teddykompaniet Hobbyhorse
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
144,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Miniaturowe drewniane krzesło dla konia, meble do domków dla lalek w skali 1:12
Miniaturowe drewniane krzesło dla konia, meble do domków dla lalek w skali 1:12
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24