4,0



Na podstawie 2 opinii
Teisseire syrop truskawka-malina bez cukru 600ml - Koktajle (1 opakowanie)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
40,78 zł
58,09 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Syrop Monin o smaku marakui – intensywniejszy i bardziej kwaśny smak, 250 mlJednorazowe85,96 zł/1l
21,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Syrop do napojów Teisseire Lemon/Lemon 0% - 600 ml (1 opakowanie)Jednorazowe103,50 zł/1kg
72,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Syrop barmański arbuzowy 700ml - RiobaJednorazowe39,70 zł/1l
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Syrop do napojów Teisseire Grenadine 0% - 600 ml (1 opakowanie)Jednorazowe
57,28 zł/1kg
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Teisseire Drink Syrup Pina Colada 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
107,99 zł/1kg
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Teisseire Syrop do napojów Mojito 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
101,05 zł/1kg
70,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

YO SYRUP syrop owocowy malina 700mlJednorazowe
36,17 zł/1l
25,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Fruit de la Passion syrop napój bezalkoholowy 600mlJednorazowe
127,78 zł/1l
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Teisseire Passion Fruit Syrop do napojów Passion Fruit Martini Passion Fruit 0% 600ml (1 opakowanie)Jednorazowe
110,48 zł/1kg
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Teisseire Syrop do napojów Orange Spritz 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
110,48 zł/1kg
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

More Nutrition More ZERUP 65mlJednorazowe
883,29 zł/1l
61,83 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Teisseire Syrop do napojów Truskawka 600ml - Intensywny smak (1 opakowanie)Jednorazowe
80,29 zł/1kg
70,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Syrop truskawkowy Monin z naturalnym aromatem 1000 mlJednorazowe
67 442,86 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorazowe
29,32 zł/1l
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop FruttaMax Cola 500mlJednorazowe
57,98 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do napojów Mathieu Teisseire Truskawka 0% cukru 0,25 l (opakowanie 1 szt.)Jednorazowe
359,96 zł/1l
89,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

SodaStream 1924223490, Syrop do saturowania, Niebieski, Brązowy, Zielony, Biały, Żółty, Brzoskwinia, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
61,34 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 250 mlJednorazowe
85,44 zł/1l
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire syrop Cassis zero cukru 600ml - Koktajle mleczne (1 opakowanie)Jednorazowe
58,59 zł/1kg
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Syrop Teisseire truskawka-malina zero cukru - Naturalna przyjemność bez dodatku cukru!
Z dumą prezentujemy syrop Teisseire Truskawka-Malina bez dodatku cukru. Ten kuszący syrop o dużej pojemności 600 ml łączy słodki smak truskawek z owocową nutą malin i nadaje napojom orzeźwiający i pyszny smak. Co jest w nim najlepsze? Teisseire Strawberry-Raspberry Syrup Zero Sugar nie zawiera dodatku cukru! Ciesz się naturalnym smakołykiem, który gasi pragnienie bez wpływu na spożycie cukru.
Naturalny bez dodatku cukru
Jak już wspomniano, syrop Teisseire truskawka-malina zero cukru nie zawiera dodatku cukru. Możesz więc cieszyć się pełnym smakiem soczystych truskawek i dojrzałych malin, nie martwiąc się o spożycie cukru. Syrop ten jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce świadomie unikać cukru lub zmniejszyć jego spożycie bez uszczerbku dla pysznego smaku.
Dwa naprawdę kreatywne i kuszące przepisy na syrop truskawkowo-malinowy Teisseire
Syrop truskawkowo-malinowySkładniki:
- 30 ml syropu truskawkowo-malinowego Teisseire zero cukru
- 200 ml wody gazowanej
- Kostki lodu
- Plasterek cytryny do dekoracji
Przygotowanie:
Wsyp kostki lodu do szklanki i dodaj syrop truskawkowo-malinowy Teisseire zero cukru. Zalać wodą gazowaną i delikatnie zamieszać. Udekoruj szklankę plasterkiem cytryny i już możesz cieszyć się tym orzeźwiającym napojem!
Składniki:
- 30 ml syropu Teisseire truskawka-malina bez cukru
- 150 g mieszanki jagód (truskawki, maliny, borówki)
- 200 ml mleka lub roślinnego zamiennika mleka
- 1 banan
- 5 kostek lodu
Przygotowanie:
Umieść wszystkie składniki w blenderze i miksuj do uzyskania gładkiej konsystencji. Przelej smoothie do szklanki i udekoruj świeżą truskawką lub maliną. Ciesz się tym owocowym smoothie jako pysznym i zdrowym napojem!
Więcej wskazówek
- Dodaj syrop do wody, wody mineralnej lub wody gazowanej, aby stworzyć pyszne orzeźwiające napoje.- Uszlachetnij swoje koktajle mleczne, jogurty lub desery odrobiną syropu truskawkowo-malinowego Teisseire bez cukru, aby uzyskać owocowy akcent.
- Twórz pyszne sorbety owocowe, mieszając syrop z wodą i zamrażając w maszynce do lodów.
- Użyj syropu jako polewy do naleśników, gofrów lub lodów, aby dodać owocowy akcent do ulubionych potraw
Ciesz się tym syropem w pełni i zamów go oraz wiele innych na wark24.de!
Zamów Teisseire Strawberry Raspberry Syrup Zero Sugar na wark24.pl już dziś i ciesz się nieodpartym smakiem truskawek i malin bez dodatku cukru. Odkryj nowy poziom naturalnego smaku i rozpieszczaj swoje kubki smakowe z Teisseire!
Dostawa obejmuje:Teisseire syrop truskawka-malina zero cukru 600ml
Owocowa rozkosz w postaci syropów w wielu smakach – syropy Teisseire w różnych odmianach Syropy Teisseire zachwycają intensywnymi aromatami owocowymi i szerokim wyborem różnych smaków. Te aromatyczne syropy można wszechstronnie wykorzystywać w napojach i przepisach. Dzięki skoncentrowanej recepturze uzyskują intensywny aromat, który można indywidualnie dozować. Po zmieszaniu z wodą szybko powstaje owocowy napój dostosowany do indywidualnych upodobań. Różne rodzaje oferują szeroki wybór smaków, od klasycznych po kreatywne warianty. Dzięki temu syrop nadaje się do wielu różnych okazji. Teisseire to marka z bogatą tradycją, znana z aromatycznych syropów o różnorodnych smakach. Dzięki syropom Teisseire można urozmaicić smak napojów i deserów. Cztery sposoby wykorzystania syropu Teisseire Syrop doskonale nadaje się do przygotowywania owocowych napojów z wodą niegazowaną lub gazowaną. Nadaje również aromatyczny smak koktajlom, koktajlom bezalkoholowym i napojom mieszanym. Syrop można również wszechstronnie wykorzystać w deserach, takich jak lody, jogurty czy kremy. Ponadto nadaje się również do wzbogacania wypieków lub słodkich potraw. Owocowa rozkosz o różnych porach dnia Syrop Teisseire można stosować w dowolnym momencie do przygotowywania napojów lub deserów. Ilość można indywidualnie dozować w zależności od pożądanej intensywności smaku. Inne syropy i pomysły na napoje zapewniające różnorodną przyjemność Osoby ceniące aromatyczne syropy często sięgają również po syropy owocowe, koncentraty owocowe lub syropy do napojów. Również składniki takie jak soki owocowe, syropy ziołowe lub aromatyczne dodatki oferują podobne możliwości tworzenia kreatywnych napojów i deserów. W zależności od upodobań składniki te można łączyć na wiele sposobów.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Zawartość
- 0.6 l
- Lista składników
- Składniki: Woda, sok owocowy z koncentratów soków owocowych 15,5%, (truskawki 7%, czarne porzeczki 5,5%, maliny 3%), substancja wypełniająca: polidekstroza, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, naturalny aromat truskawkowy z innymi naturalnymi aromatami, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, substancja słodząca: sukraloza, glikozydy stewiolowe ze stewii, substancja konserwująca: sorbinian potasu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych na 100g / 100ml - Energia: 53kJ / 13kcal, Tłuszcz: 0g, Nasycone kwasy tłuszczowe: 0g, Węglowodany: 3.2g, Cukier: 1g, Białko: 0g, Sól: 0.03g
- Waga
- 702 g
- Firma spożywcza
- Teisseire CS 70501 38926 Crolles cedex Frankreich
- Nazwa handlowa
- Teisseire syrop truskawka-malina zero cukru 600ml
- Producent
- Teisseire
- Numer producenta
- 75613
- EAN
- 3092718638658
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Zawartość
- 0.6 l
- Lista składników
- Składniki: Woda, sok owocowy z koncentratów soków owocowych 15,5%, (truskawki 7%, czarne porzeczki 5,5%, maliny 3%), substancja wypełniająca: polidekstroza, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, naturalny aromat truskawkowy z innymi naturalnymi aromatami, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, substancja słodząca: sukraloza, glikozydy stewiolowe ze stewii, substancja konserwująca: sorbinian potasu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych na 100g / 100ml - Energia: 53kJ / 13kcal, Tłuszcz: 0g, Nasycone kwasy tłuszczowe: 0g, Węglowodany: 3.2g, Cukier: 1g, Białko: 0g, Sól: 0.03g
- Waga
- 702 g
- Firma spożywcza
- Teisseire CS 70501 38926 Crolles cedex Frankreich
- Nazwa handlowa
- Teisseire syrop truskawka-malina zero cukru 600ml
- Producent
- Teisseire
- Numer producenta
- 75613
- EAN
- 3092718638658
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

Syrop do napojów Teisseire Grenadine 0% - 600 ml (1 opakowanie)Jednorazowe
57,28 zł/1kg
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Teisseire Drink Syrup Pina Colada 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
107,99 zł/1kg
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Teisseire Syrop do napojów Mojito 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
101,05 zł/1kg
70,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Teisseire Syrop do napojów Truskawka 600ml - Intensywny smak (1 opakowanie)Jednorazowe
80,29 zł/1kg
70,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Syrop do napojów Teisseire Lemon/Lemon 0% - 600 ml (1 opakowanie)Jednorazowe
103,50 zł/1kg
72,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Teisseire Fruit de la Passion syrop napój bezalkoholowy 600mlJednorazowe
127,78 zł/1l
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorazowe
29,32 zł/1l
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Teisseire syrop Cassis zero cukru 600ml - Koktajle mleczne (1 opakowanie)Jednorazowe
58,59 zł/1kg
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Teisseire Passion Fruit Syrop do napojów Passion Fruit Martini Passion Fruit 0% 600ml (1 opakowanie)Jednorazowe
110,48 zł/1kg
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

More Nutrition More ZERUP 65mlJednorazowe
883,29 zł/1l
61,83 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

SAFLAX - Bio - Pomidor - Czarna Wiśnia - 10 Nasiona - Solanum lycopersicum
1 960,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX

Teisseire Syrop do napojów Orange Spritz 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
110,48 zł/1kg
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

YO SYRUP syrop owocowy malina 700mlJednorazowe
36,17 zł/1l
25,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ekspres do kawy De'Longhi z Cappuccinatore Nespresso Lattissima One EN510.W 19 bar biały
811,92 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

SodaStream 1047200490, Butelka karbonizowana, Przezroczysty, 0,6 l, 2 szt., CE, 205 mm
71,98 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
41,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Schwartau Caramel Sauce przepysznie smaczny sos deserowy 125ml
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop waniliowy Monin o smaku waniliowym z delikatnym aromatem 250mlJednorazowe
138,36 zł/1l
34,59 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SodaStream Crystal 3.0, Metal, Stal nierdzewna, Czarny, SodaStream 60 L PINK, 155 mm, 260 mm, 440 mm
500,00 zł
Sprzedawca: Bellerofonte

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
340,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Syrop Rainbow Slush 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrat do maszyn do lodów Slushy Maszyny do lodów Napoje 1:5Jednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 1000 mlJednorazowe
43,38 zł/1l
43,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, schwip 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
104,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1132120410, Ładowarka saturatora, Niebieski, Różowy, 60 l, SodaStream DUO, Pudełko
112,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

WISFOR wytrzymały wieszak na ubrania przemysłowy wieszak na ubrania do montażu na ścianie 90/135/180cm regulowany z 3 haczykami
108,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

7-strefowy materac ergonomiczny 160x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
554,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
50%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Smak Zero
Zawartość 0,6 l
Miałem inne syropy Zero o znacznie lepszym smaku niż ten. Owszem, da się go wypić, tylko nie zachęca nikogo do tego, by faktycznie to zrobić. Dla nas niestety klapa
Oceniono dnia 13 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 3,6 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l