Urz?dzenie do podgrzewania 3 wk?ad?w woskowych do depilacji.
Ka?dy wosk mo?e by? podgrzewany osobno.
Estetyczny i ergonomiczny kszta?t u?atwia trzymanie podgrzewacza podczas zabiegu depilacji.
Podgrzewacz jest bezpieczny, oraz ?atwy w obs?udze.
Dane techniczne:
napi?cie 230 V
cz?stotliwo?? 50 Hz
moc 120 W
wymiary bazy
wysoko?? 5 cm
szeroko?? 26 cm
g??boko?? 16 cm
Podgrzewacz do wosku Trio jest odpowiedni do podgrzewania trzech wkładów z woskiem. Każdy wkład może być podgrzewany oddzielnie. Estetyczna i ergonomiczna konstrukcja sprawia, że jest łatwy w użyciu. Podgrzewacz do wosku jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Dane techniczne: Napięcie: 230 V Częstotliwość: 50 Hz Moc: 120 W Wymiary podstawy: Wysokość: 5 cm Szerokość: 26 cm Głębokość: 16 cm
Urządzenie do podgrzewania 3 wkładów woskowych do depilacji. Każdy wosk może być podgrzewany oddzielnie. Estetyczny i ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie podgrzewacza podczas zabiegów depilacji woskiem. Podgrzewacz jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Dane techniczne: napi...
Podgrzewacz wosku iWax rolka Trio 120W
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-4%
9,98 zł
Sprzedawca: AllYour
Podgrzewacz wosku iWax puszka 500 ml 100W bia?y
318,00 zł/1l
159,00 zł
Sprzedawca: Premium-Beauty
Jj5 Profesjonalny Wosk Do Depilacji Rolka 150G
11,99 zł
Sprzedawca: Martom
Miód z wosku pszczelego 250 g
133,99 zł/1kg
41,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
Depilflax 100 wosk do depilacji rolka oliwkowy 110 g
82,36 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: AllYour
Podgrzewacz wosku FHC-E 2052 500 ml 100W bia??y
259,94 zł/1l
129,97 zł
Sprzedawca: AllYour
SNÄ Epil Warmwachs 250 ml Warmwachs 250 ml
135,20 zł/1l
33,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zestaw do depilacji puszka 400 ml 100W 1.5.5
50,97 zł/1kg
88,18 zł
Sprzedawca: AllYour
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Urz?dzenie do podgrzewania 3 wk?ad?w woskowych do depilacji.
Ka?dy wosk mo?e by? podgrzewany osobno.
Estetyczny i ergonomiczny kszta?t u?atwia trzymanie podgrzewacza podczas zabiegu depilacji.
Podgrzewacz jest bezpieczny, oraz ?atwy w obs?udze.
Dane techniczne:
napi?cie 230 V
cz?stotliwo?? 50 Hz
moc 120 W
wymiary bazy
wysoko?? 5 cm
szeroko?? 26 cm
g??boko?? 16 cm
Podgrzewacz do wosku Trio jest odpowiedni do podgrzewania trzech wkładów z woskiem. Każdy wkład może być podgrzewany oddzielnie. Estetyczna i ergonomiczna konstrukcja sprawia, że jest łatwy w użyciu. Podgrzewacz do wosku jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Dane techniczne: Napięcie: 230 V Częstotliwość: 50 Hz Moc: 120 W Wymiary podstawy: Wysokość: 5 cm Szerokość: 26 cm Głębokość: 16 cm
Urządzenie do podgrzewania 3 wkładów woskowych do depilacji. Każdy wosk może być podgrzewany oddzielnie. Estetyczny i ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie podgrzewacza podczas zabiegów depilacji woskiem. Podgrzewacz jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Dane techniczne: napięcie 230 V częstotliwość 50 Hz moc 120 W wymiary podstawy wysokość 5 cm szerokość 26 cm głębokość 16 cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
92,98 zł
Sprzedawca: AllYour
Brazilian System Wax Beads Black 1000g
269,16 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
289,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia
Łóżko do masażu, fotel kosmetyczny, krzesło do zabiegów, fotel do masażu, fotel do tatuażu, fotel kosmetyczny z obrotową poduszką, kolor czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
872,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Termowentylator Brandson 2000W, ceramiczny termowentylator z pilotem, energooszczędny i cichy, zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatyczne wyłączanie, zabezpieczenie przed przewróceniem, oscylacja 35°, biały/czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(169)Liczba wystawionych ocen: 169
312,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Płaszcz Świętego Mikołaja rozmiar XL czerwony
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
183,95 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
340,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Blumtal prześcieradło 90x200cm - Prześcieradło z mikrofibry w kolorze antracytowym - Miękkie prześcieradło na materac 90x200 cm - Prześcieradło oddychające i łatwe w pielęgnacji
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(484)Liczba wystawionych ocen: 484
40,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent
UISEBRT Moskitiera Okno 80 X 100cm Moskitiera Moskitiera Moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub Antracyt
94,99 zł/1m
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(208)Liczba wystawionych ocen: 208
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome
Podgrzewacz wosku iWax Diamond Tech 400 ml 100W biały
174,92 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(471)Liczba wystawionych ocen: 471
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Veet, EasyWax, Wklad uzupelniajacy do kazdego rodzaju skory, 50 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3 553,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
177,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z przyssawką do samochodu
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Bosch Serie 4 WTH83V03, Wolnostojący, Od przodu, Kondensacja, Biały, Obrotowy, Prawy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29
3 470,20 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: BRaUN_Elektro
Łóżko Stół Kosmetyczny Do Masażu Elektryczny 3 Silniki 250 Kg Nantes - Turkus
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4 008,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QIKtech
Severin Chill, Bez worka, Czarny, Szary, Czerwony, Okrągły, LED, 65 dB, 0,35 l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
469,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-68,00 zł
401,00 zł
Sprzedawca: Apollo_store
HinHocker fotel wiszący dla 2 osób ze stelażem, brązowy, huśtawka wisząca XXL do wnętrz i na zewnątrz
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
1 177,93 zł
Sprzedawca: CS-Trading
Krzesło do jadalni Flieks zestaw 4 krzeseł obrotowych 360°, krzesło tapicerowane z aksamitnym pokryciem, krzesło kuchenne do salonu ze stalowymi nogami, fotel obrotowy, beżowy
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
2 274,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-127,60 zł
2 147,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop
HOME DELUXE - Znak ogrodowy - Kamienista ścieżka - wykonany ze stali nierdzewnej
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
606,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH
Zestaw 2 poszewek na poduszki Lavea®, 40x60 cm, 100% bawełna – Miękkie, pluszowe poszewki z zamkiem błyskawicznym, idealne jako poszewki na poduszki, seria Jasmin – kolor kremowy
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
89,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lavea
Duże, ścienne zegary-lustra 3D, zegar ścienny DIY, duży zegar ścienny 50-60 cm, nowoczesny design, dekoracyjny zegar do salonu, biały, Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
24,89 zł
Sprzedawca: Retoo
3w1 Inteligentna parownica do twarzy z ekranem dotykowym i gorącą i zimną dyszą Parownica SPA Urządzenie kosmetyczne głęboko oczyszczająca sauna do twarzy (1000 ml) do salonu kosmetycznego
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
580,50 zł
Sprzedawca: Easybuy
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Maszyna do depilacji woskiem elektroniczny podgrzewacz wosku, maszyna do gorącego wosku różowy
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
99,56 zł
Sprzedawca: A_und_G
200 części / partia depilator wosk do depilacji nóg twarz ramię papier
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,61 zł
Sprzedawca: A_und_G
RUMBIGO Wosk Twardy w Granulkach 500g – Odkryj Jedwabiście Gładką Skórę bez Wyrzeczeń! Profesjonalna Depilacja Bezpaskowa
22,90 zł
Sprzedawca: Really
45,80 zł/1l
RUMBIGO Wosk Twardy w Granulkach 500g – Odkryj Jedwabiście Gładką Skórę bez Wyrzeczeń! Profesjonalna Depilacja Bezpaskowa
22,90 zł
Sprzedawca: Really
45,80 zł/1l
SNÄ Epil Warmwachs 250 ml Warmwachs 250 ml
33,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
135,20 zł/1l
Urządzenie do depilacji woskiem Bolusso | zestaw do depilacji | podgrzewacz do wosku w zestawie | 5 rodzajów ziaren wosku (500g) | 50 pałeczek wosku | regulowana temperatura 30-120°C