4,5



Na podstawie 2 opinii
Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake czekoladowo-orzechowy, 396 g PUL
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
49,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,38 zł-12%
109,55 zł / 1kg
+ 86,09 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Proteiny i białka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Izolat serwatki (1816 g)263,91 zł/1l
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
100% CASEIN COMPLEX (2,350 kg)147 892,59 zł/1kg
479,26 zł
-79,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
SWEDISH Supplements | Casein Royal Chocolate238,46 zł/1l
214,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
Iso Whey Zero (908G)323,92 zł/1l
294,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Nutri+ Vegan Natures Protein 500g czekolada
583,00 zł/1kg
291,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

KBruShop Czekoladowy Shake Zastępujący Posiłek 520 g Farmasi Nutriplus Whey Protein Vegan
46,15 zł/1l
239,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KBruSHOP

Immortal Nutrition Protein 2000 g proszek WPC 66 porcji – truskawkowy – białko wieloskładnikowe
43,00 zł/1l
85,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

ProFuel V-Protein Vegan 8K Blend 750g
158,59 zł/1kg
118,94 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

nutri+ 3K Protein Powder - Wegańskie białko w proszku bez laktozy - Chocolate-Brownie
338,35 zł/1l
338,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

MyBIOTIK®IMMUGY 30x2 g proszku +60 kapsułek 1 P
2 619,05 zł/1kg
215,81 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Apoday Slim Czekolada w proszku, 450 g proszku
197,67 zł/1kg
105,36 zł
Sprzedawca: apohealth

SWEDISH Supplements | Lifestyle Whey Chocolate shake
218,63 zł/1l
196,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

GreenFood Nutrition Chlorella 90 kapsułek
99,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Weider Vegan Protein - 750 g
404,24 zł/1l
303,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Mutant Mass, Gainer 6800g 17868
1 612,35 zł/1l
322,47 zł
Sprzedawca: VISO

More Nutrition Protein Satisbites 12 x 2x25g
302,20 zł/1l
181,32 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

GymBeam Protein Powder Just Whey 2000 g, bez smaku
204,45 zł/1l
408,89 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake Chocolate-Nut, 396 g PUL
PZN: 18117754
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Producent
- Layenberger Nutrition
- Waga
- 396 g
- Liczba sztuk
- 1
- Zawartość
- 396 ml
- Lista składników
- Składniki: koncentrat białka mleka (mleko), skrobia modyfikowana, izolat białka sojowego, dekstryna kukurydziana, olej sojowy, inulina, koncentrat białka mleka, maltodekstryna, cytrynian potasu, białko mleka, aromat, węglan magnezu, chlorek potasu, fosforan sodu, fosforan wapnia, substancje słodzące (cyklamin sodowy, sukraloza, sacharyna), emulgator: lecytyny (soja), askorbinian sodu, barwnik (beta-karoten), pirofosforan żelaza, octan DL-alfa-tokoferylu, siarczan cynku, nikotynamid, octan retinolu, pantotenian wapnia, siarczan manganu, siarczan miedzi, cholekalcyferol, chlorowodorek pirydoksyny, chlorowodorek tiaminy, filochinon, ryboflawina, jodek potasu, kwas foliowy, selenian sodu, biotyna, cyjanokobalamina, przeciwutleniacze (DL-alfa-tokoferol, estry kwasu askorbinowego). Może zawierać: soję, mleko
- Zalecany sposób podawania
- Spożywać zgodnie z instrukcjami na opakowaniu lub w instrukcji użycia.
- Firma spożywcza
- Layenberger Nutrition Group GmbH
- Nazwa handlowa
- Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake czekoladowo-orzechowy, 396 g PUL
- EAN
- 403655470534004036554705340
- Numer producenta
- 18117754
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Producent
- Layenberger Nutrition
- Waga
- 396 g
- Liczba sztuk
- 1
- Zawartość
- 396 ml
- Lista składników
- Składniki: koncentrat białka mleka (mleko), skrobia modyfikowana, izolat białka sojowego, dekstryna kukurydziana, olej sojowy, inulina, koncentrat białka mleka, maltodekstryna, cytrynian potasu, białko mleka, aromat, węglan magnezu, chlorek potasu, fosforan sodu, fosforan wapnia, substancje słodzące (cyklamin sodowy, sukraloza, sacharyna), emulgator: lecytyny (soja), askorbinian sodu, barwnik (beta-karoten), pirofosforan żelaza, octan DL-alfa-tokoferylu, siarczan cynku, nikotynamid, octan retinolu, pantotenian wapnia, siarczan manganu, siarczan miedzi, cholekalcyferol, chlorowodorek pirydoksyny, chlorowodorek tiaminy, filochinon, ryboflawina, jodek potasu, kwas foliowy, selenian sodu, biotyna, cyjanokobalamina, przeciwutleniacze (DL-alfa-tokoferol, estry kwasu askorbinowego). Może zawierać: soję, mleko
- Zalecany sposób podawania
- Spożywać zgodnie z instrukcjami na opakowaniu lub w instrukcji użycia.
- Firma spożywcza
- Layenberger Nutrition Group GmbH
- Nazwa handlowa
- Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake czekoladowo-orzechowy, 396 g PUL
- EAN
- 403655470534004036554705340
- Numer producenta
- 18117754
Pasuje również do tego

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake czerwone jagody, 396 g PUL
88,69 zł/1l
39,98 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,12 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake Banana-Quark, 396 g PUL
109,55 zł/1kg
43,38 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake Espresso-Macch, 396 g PUL
100,13 zł/1l
39,65 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake Peach-Marac, 330 ml
34,64 zł/1l
11,43 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kosz Termiczny Składany Turystyczny Na Zakupy Plażę 30L + 3Wkłady
45,00 zł
Sprzedawca: Mgrupa

Layenberger Nutrition Group 3K PROTEIN SHAKE Vanille-Sahne, Proszek, Białko mleka, Proteiny sojowe, Koncentrat białka serwatkowego, Wanilia, 366 kcal, 1554 kJ, 2,9 g
128,05 zł/1kg
61,97 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,70 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake Schokolade, 330 ml
36,70 zł/1l
12,11 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Składana bieżnia do domu, 1400 W Bieżnia elektryczna 1-12 km/h Ze składaną pochyloną podstawą Głośnik Bluetooth, wyświetlacz LED, biuro
892,03 zł
Sprzedawca: mindsupply

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake Himbeer-Vanill, 330 ml
34,64 zł/1l
11,43 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Hydrangea macrophylla Early Pink 20-30 cm / doniczka 10,5 - Hortensja o okazałych kwiatach
15,30 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
114,62 zł
Sprzedawca: Katomix

XXL Hibiscus moscheutos 'Summer Storm' ® Hibiskus olbrzymi Hibiskus wieloletni
31,91 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

VASAGLE Półka stojąca, regał, półka drabinkowa, z 4 poziomami, półka drabinkowa, półka stojąca
327,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

George Foreman 22460-56, 2400 W, Gril, 1500 cm², 4,45 cm, 15 os., 3,5 l
614,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake Caffe Latte, 330 ml
34,64 zł/1l
11,43 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: WohnWunder

Lampka do czytania LED z uchwytem zaciskowym - elastyczna gęsia szyja, ściemniana, ładowana przez USB, ochrona oczu, lampa stołowa idealna do czytania i pracy 3W Retoo
19,89 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo

ATIKA MB 2500 Rozdrabniacz ogrodowy Rozdrabniacz nożowy Rozdrabniacz elektryczny | 230 V | 2500 W
359,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

Gigaset A170, Telefon w systemie DECT, Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy, Głośnik, 50 wejścia, Nazwa i identyfikacja dzwoniącego, Biały
238,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Blackview Smartwatch dla dzieci 1.85", funkcja "Dotknij, aby połączyć się z przyjaciółmi", idealny prezent, licznik kroków, GPS, bateria 850mAh, przycisk SOS, 4G, tryb szkolny bez gier, wodoszczelność IP68
306,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Opiekacz do kanapek Bestron XL, nieprzywierający opiekacz do 2 kanapek, z uchwytem cool-touch z klipsem blokującym, 900 W, kolor: miedziany
278,65 zł
-100,25 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
178,40 zł
Sprzedawca: TR8

Revo-loo One - Automatyczna samoczyszcząca kuweta z aplikacją - W zestawie mata i obroża dla kota - 80L XXL
140,70 zł/1kg
1 266,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: brosmenbrandgroup

Regał VASAGLE z 8 poziomami wykonany z drewna 141,5 cm w kształcie drzewa Półka stojąca
293,68 zł
Sprzedawca: Lumarko

Outsunny leżak ogrodowy, leżak plażowy, składany z daszkiem przeciwsłonecznym (brązowy)
195,90 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: AOSOM-DE

Tortownica z pokrywką i uchwytem, Ø 26 cm, metalowa
42,58 zł
Sprzedawca: Fernity

Okrągły stół do jadalni Tribesigns, 120 cm, czarny, dla 4-6 osób, stół do jadalni z solidną metalową ramą, nowoczesne meble do jadalni
629,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tribesigns

Misa drewniana, 30 x 30 x 10 cm
81,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Zamrażarka Gorenje FN4172CW, pojemność: 194 litry, odwracalne zawiasy drzwi, biała
1 639,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Rule1 | R1 Protein | 100% Izolat Serwatki i Hydrolizat Serwatki Truskawka i Banan
767,03 zł
Sprzedawca: FIT1EU

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
181,29 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
185,78 zł/1l

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
238,33 zł/1l

Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
393,53 zł
Sprzedawca: PolleoSport
173,36 zł/1kg

Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Whey Protein Isolate Snickers
572,09 zł
Sprzedawca: FIT1EU
286,05 zł/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - torba Snickers



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
501,53 zł
Sprzedawca: FIT1EU
71,65 zł/1kg

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
350,66 zł
Sprzedawca: FIT1EU
175,33 zł/1kg

100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

100% hydroizolat (2kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)
395,48 zł
Sprzedawca: FITADIUM
219,71 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
289,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
277,86 zł/1l

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Whey Strawberry
393,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
196,62 zł/1l

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Whey Snickers
393,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
196,62 zł/1l