Khadlaj - Sensual Night EDP 100ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

99,25 zł

992,50 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

sob. 10 – wt. 13 października
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1501
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Sensual Vanilla - EDP, 80 ml
Sensual Vanilla - EDP, 80 ml
1 087,70 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
108,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 284
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Khadlaj - Khadlaj Oud Noir EDP 100ml
Khadlaj - Khadlaj Oud Noir EDP 100ml
1 044,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
104,45 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2426
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1006
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Zdjęcie produktu dla Khadlaj - Shiyaaka Women EDP 100ml
Khadlaj - Shiyaaka Women EDP 100ml
505,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
64,51 zł
-21%
50,53 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
127,84 zł
-41,71 zł
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Khadlaj Rose Couture woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Khadlaj Rose Couture woda perfumowana dla kobiet 100 ml
781,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
78,10 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Khadlaj - Nuha EDP 100ml
Khadlaj - Nuha EDP 100ml
753,53 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
64,05 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 956,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 340
146,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 118,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 440
67,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 375
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 172
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 178,50 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 282
417,85 zł
Sprzedawca: Sykz
Zdjęcie produktu dla Khadlaj Musk Couture woda perfumowana unisex 100 ml
Khadlaj Musk Couture woda perfumowana unisex 100 ml
708,10 zł/1l
77,20 zł
-8%
70,81 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Khadlaj - La Fede Aura Crisp Flower EDP 100ml
Khadlaj - La Fede Aura Crisp Flower EDP 100ml
1 534,70 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
153,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 627
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Khadlaj - Cashmere Sunshine Musk EDP 100ml
Khadlaj - Cashmere Sunshine Musk EDP 100ml
963,00 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
96,30 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Woda perfumowana dla kobiet
zielone jabłko, cytryna, ananas
czarna porzeczka, jaśmin, róża, fiołek
bursztyn, drzewo cedrowe, paczula, wanilia



Sensuos Night to owocowa woda perfumowana dla kobiet, która zachwyci Cię bogatą i zmysłową formułą wprowadzającą intensywne nuty owoców tropikalnych, ananasa i cytryny, które uzupełnia świeży zapach zielonego jabłka oraz słodko-kwaśny aromat rabarbaru. Serce jest pełne musujących nut kwiatowych i owocowych, podczas gdy baza opowiada historię zmysłowości dzięki fuzji drzewa cedrowego, kokosa i ambry, z piżmem, ambroksanem i cukrem waniliowym, który rozświetla ciepłe słoneczne nuty. Zapach wywołuje poczucie spokoju i budzi wspomnienia gorącego lata, nocnego nieba usianego jasnymi gwiazdami i radosnej młodości pełnej namiętnych przygód.



Sensuos Night to zapach, który zabierze Cię w magiczny wieczór pełen tajemnicy i zmysłowości. Owocowe, kwiatowe i drzewne nuty łączą się w hipnotyzującą kompozycję, która pozostawia niezapomniane wrażenie.


Nuty zapachowe:

Nuta głowy: zielone jabłko, ananas, cytryna
Nuta serca: czarna porzeczka, jaśmin, fiołek, róża
Nuta bazy: wanilia, bursztyn, paczula, cedr



Pozwól, aby w Parfum Khadlaj Sensuos Night EDP 100 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Khadlaj!



  • Płeć: Kobieta
  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Nazwa zapachu: Sensuos Night
  • Pojemność: 100 ml
Od 30,00 / 100ml

Khadlaj - Sensual Night EDP 100ml Standard package. For women.

Woda perfumowana marki Khadlaj została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.

Khadlaj Sensuos Night Eau De Parfum 100 ml (Frau)

Khadlaj Sensuous Night to kwintesencja wieczornej zmysłowości – luksusowa woda perfumowana, która łączy świeże nuty owoców z ciepłem paczuli i drzewa sandałowego. Ta zbalansowana kompozycja otula skórę głębokim, aksamitnym aromatem, tworząc atmosferę elegancji i tajemnicy. Idealna na wieczór i wyjątkowe okazje, podkreśla indywidualny styl i przyciąga uwagę subtelnym wyrafinowaniem.
Model
Sensuos Night
Waga
0.605 kg
Rodzaj zapachu
Kwiatowy, owocowy
Zawartość
100 ml
Składniki
W opisie
Producent
Khadlaj
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
6291107974163
Numer producenta
2035673

Model
Sensuos Night
Waga
0.605 kg
Rodzaj zapachu
Kwiatowy, owocowy
Zawartość
100 ml
Składniki
W opisie
Producent
Khadlaj
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
6291107974163
Numer producenta
2035673
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
649,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
64,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 284
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara Elixir woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Lattafa Yara Elixir woda perfumowana dla kobiet 100 ml
844,80 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 66
90,48 zł
-6,00 zł
84,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
790,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 246
79,03 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 118,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 440
67,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 649,90 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 217
164,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Paris Corner Khair Felicity woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Paris Corner Khair Felicity woda perfumowana dla kobiet 100 ml
759,50 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
75,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Ajwad Pink To Pink, Kobiety, 60 ml
Lattafa Ajwad Pink To Pink, Kobiety, 60 ml
1 004,17 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
60,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa The Kingdom Women, Kobiety, 100 ml
Lattafa The Kingdom Women, Kobiety, 100 ml
798,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
81,98 zł
-2,18 zł
79,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1006
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1501
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 499,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 989
149,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2426
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
127,84 zł
-41,71 zł
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 375
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 277
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
850,10 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 251
85,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Reyna edp 100ml
Maison Alhambra Reyna edp 100ml
1 182,70 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
118,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 627
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
722,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 135
72,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 029,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 421
102,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 83
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 145
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
1 029,80 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
102,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 172
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Khadlaj - Nuha EDP 100ml
Khadlaj - Nuha EDP 100ml
753,53 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
64,05 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 105
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, 1 szt.
Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, 1 szt.
1 164,60 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 67
116,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 131
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Recenzje klientów

Na podstawie 6 opinii
Oceniono dnia 14 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 marca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
539,71 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
490,32 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
300,36 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 003,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml
Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
238,85 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
653,26 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
13 065,20 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Volare Vanilla Pods 100 ml
Volare Vanilla Pods 100 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
145,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 450,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 81
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray
Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 96
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ETAT LIBRE D'ORANGE You Or Someone Like You EDP 50ml
ETAT LIBRE D'ORANGE You Or Someone Like You EDP 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
256,10 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
5 122,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 141
113,33 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Guerlain Vol de Nuit, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, #09810 Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone,..., 1 szt.
Guerlain Vol de Nuit, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, #09810 Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone,..., 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
1 687,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
56 239,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 587
439,99 zł
Sprzedawca: motivoo
7 333,17 zł/1l