4,5



Na podstawie 176 opinii
Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar Parfém 75 ml UNISEX
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
157,21 zł
2 096,13 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX12 317,00 zł/1l
615,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Tiziana Terenzi Burdel ekstrakt perfum pray, 100 ml9 262,70 zł/1l
926,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Vertus Sole Patchouli EDP 100 ml UNISEX5 463,50 zł/1l
546,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Gritti Noctem Arabs Parfém 100 ml UNISEX4 685,00 zł/1l
468,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Swiss Arabian Shaghaf Oud Aswad Woda perfumowana, 75 ml
1 748,80 zł/1l
131,16 zł
Sprzedawca: somnia24

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Swiss Arabian Musk 74 Poudré parfémovaná voda pro ženy 50 ml
4 746,00 zł/1l
237,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Abyad Woda perfumowana, 75 ml
2 825,07 zł/1l
211,88 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis:
- Nowy zapach z popularnej serii Shaghaf
- Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud Tonka 75 ml to egzotyczna kompozycja zapachowa, w której dominuje szlachetny oud i słodki bób tonka. Ta wyjątkowa mieszanka tworzy fascynujące i niezapomniane doznania zapachowe.
- Formuła tych perfum została starannie opracowana, aby zapewnić długotrwały efekt zapachowy. Urzekający zapach Shaghaf Oud Tonka towarzyszy Ci przez cały dzień, od rana do wieczora.
- Perfumy są prezentowane w eleganckim flakonie o pojemności 75 ml, który nie tylko chroni wykwintny zapach, ale także zachwyca stylowym wyglądem. Opakowanie podkreśla luksusową jakość tego produktu.
- Shaghaf Oud Tonka uosabia zmysłowość i wyrafinowanie w każdym sprayu. Starannie dobrane aromaty łączą się, tworząc uwodzicielski, ale subtelny zapach, który pozostawia niezatarte wrażenie.
- Swiss Arabian opiera się na składnikach najwyższej jakości. Zastosowanie szlachetnego oudu i zmysłowej fasoli tonka podkreśla ekskluzywność tej wody perfumowanej i sprawia, że jest to zapach będący klasą samą w sobie.
Składniki:
Rodzina zapachowa: Korzenna, Oud, Aromatyczna
Nuty głowy:Szafran, Lawenda
Nuty środkowe:Oud, gałka muszkatołowa
Nuty bazy:Piżmo, paczula.
Alcohol Denat (80%) vol Aqua/D.Water, Perfume, Ethylhexyl, Methoxycinnamate, Butyl, Methoxydibenzoylmethane, Ethylexil, Salicylate, Anisyl Alcohol, Citronella, Geraniol, Hexylcinnamate
Pojemność: 75 ML
Kraj pochodzenia: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Lista składników może ulec zmianie. Prosimy o sprawdzenie opakowania zakupionego produktu.
Wskazówki dotyczące stosowania:
Nakładaj na punkty tętna: Aby uzyskać optymalną dyfuzję, rozpyl perfumyDesire w miejscach, w których wyczuwalne jest bicie serca. Obejmuje to wewnętrzną stronę nadgarstków, zgięcie łokci, skronie, pod płatkami uszu, zgięcie szyi, podstawę szyi, tył kolan i wszelkie inne obszary, w których można wyczuć puls. Ciepło ciała z tych punktów pomoże wydychać zapach przez cały dzień.
Nie pocierać: Unikaj pocierania nadgarstków po nałożeniu perfum. Może to w rzeczywistości rozbić cząsteczki perfum i zmienić zapach. Pozwól perfumom wyschnąć w naturalny sposób.
Chronić przed światłem i ciepłem: Aby zachować jakość perfum, przechowuj je w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i źródeł ciepła, które mogłyby wpłynąć na ich nuty zapachowe. Idealnym miejscem jest chłodna, sucha szafka.
Ostrożnie aplikuj na odzież: Jeśli chcesz perfumować ubrania, spryskaj je z odległości co najmniej 15 cm, aby uniknąć poplamienia. Upewnij się, że tkanina jest kompatybilna z alkoholem zawartym w perfumach.
Nawilżaj skórę: zapach utrzymuje się dłużej na dobrze nawilżonej skórze. Zastosuj bezzapachowy balsam przed użyciem perfum, aby wydłużyć ich trwałość.
Perfumy UNISEX
brzoskwinia, bergamotka, frezja, irys
bursztyn, jabłko, róża, bób tonka
bursztyn, wanilia, piżmo, drzewo sandałowe, cedr, wietnamskie drzewo agarowe (oud)
Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar Eau de Parfum to wykwintna kreacja łącząca świeże akordy owocowe z cennymi nutami drzewnymi i kwiatowymi. Nutę głowy otwiera owocowo-kwiatowa gra brzoskwini, melona, bergamotki, frezji i irysa, która natychmiast emanuje orzeźwiającą, kwiatową lekkością. Uwodzicielska mieszanka jabłka, bursztynu, bobu tonka i róży rozwija się w sercu, tworząc słodką, ale pikantną głębię. Nuta bazy dopełnia doznania ciepłym i zmysłowym połączeniem wanilii, bursztynu, piżma, drzewa sandałowego, cedru i oudu, nadając zapachowi niepowtarzalną, długotrwałą obecność.
Zapach, który doskonale łączy w sobie świeżość i ciepło i jest idealny dla eleganckich i pewnych siebie osobowości, które cenią luksusowe i głębokie perfumy.
Shaghaf Oud Ahmar to ciepły zapach z nutami bergamotki, owoców tropikalnych i wanilii. Apetyczny, elegancki i niezapomniany – zapach codziennego luksusu.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: irys, frezja, bergamotka, melon, brzoskwinia
Nuta serca: fasolka tonka, róża, jabłko, bursztyn
Nuta bazy: agar (oud), drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, bursztyn, cedr
Woda perfumowana marki Swiss Arabian została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 75 ml.
Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar Eau de Parfum to ciepły bursztynowo-gourmand zapach, który delikatnie mówi o luksusie i bogactwie. Musujące otwarcie z bergamotką i świeżymi zielonymi nutami. Pyszne serce z melona, jabłka i ananasa jest dojrzałe do beztroskiego bogactwa. Bujny powiew złotej wanilii, wspaniałego drewna i miękkiego, pudrowego piżma to Twój trwały podpis, ponieważ Shaghaf Oud Ahmar pozostawia wyjątkowe wspomnienia.
- Wymiary
- 500
- Waga
- 0.075 kg
- Rodzaj zapachu
- EAU DE PARFUM
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6295124042836
- Numer producenta
- SHAGHAF AHMAR
- Wymiary
- 500
- Waga
- 0.075 kg
- Rodzaj zapachu
- EAU DE PARFUM
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6295124042836
- Numer producenta
- SHAGHAF AHMAR
Pasuje również do tego

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Swiss Arabian Shaghaf Oud Azraq EDP 75 ml UNISEX
2 649,73 zł/1l
198,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: K6_Werkzeuge

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Royale EDP 75 ml UNISEX
2 148,93 zł/1l
161,17 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee EDP 75 ml UNISEX
1 398,90 zł/1l
139,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Aswad Woda perfumowana, 75 ml
1 748,80 zł/1l
131,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
2 721,40 zł/1l
136,07 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Elixir EDP 75 ml UNISEX
3 030,27 zł/1l
227,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 016,00 zł/1l
101,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Azzure Oud 100ml EDP
156,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 74% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
74%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Zawartość 0,075 l
Już po pierwszym psiknięciu całe moje mieszkanie wypełniło się tak dobrze znanym zapachem Shaghaf Oud Eau de Parfum. Kto więc ocenia trwałość tego zapachu poniżej 9,0, powinien raczej zgłosić się do laryngologa.
Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Seria Swiss Arabian
Zawartość 0,075 l
Jestem w pełni zadowolona – to wysokiej jakości zapach, który długo się utrzymuje, ma przepiękne opakowanie, co sprawia, że idealnie nadaje się na prezent... Krótko mówiąc, to wspaniały zapach, który nie tylko podarowuję innym, ale sama też chętnie go noszę!
Oceniono dnia 10 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra i niedroga alternatywa dla Erba Pura
Zawartość 0,075 l
Dla mnie ten zapach jest niestety trochę za kobiecy. Zapach ma dobrą projekcję, a także niezłą trwałość (podobnie jak np. Oud Tonka). Kto lubi melona i brzoskwinię, może tu zaryzykować zakup w ciemno!
Oceniono dnia 17 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szlachetny i pikantny
Zawartość 0,075 l
Zapach Swiss Arabian Shaghaf Oud Royale Limited Edition 75 ml jest wyrafinowany, subtelny, ale obecny. Równowaga między ziemisto-drzewno-korzennym i drzewnym została osiągnięta bez przytłaczania. Dla mnie świetny zakup w ciemno.
Oceniono dnia 8 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Zawartość 0,075 l
Produkt jest bardzo dobry, jak zawsze świetnie zapakowany. Wysyłka była w porządku
Oceniono dnia 1 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Absolutny młot
Zawartość 0,075 l
Rzadko wąchałem tak genialne i wyrafinowane perfumy. Jest bardzo gładki, a jednocześnie silny jak wół.
Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
TOP Suft
Zawartość 0,075 l
Trwały zapach o pięknym charakterze
Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry zapach
Zawartość 0,075 l
Dobry zapach, ale muszę powiedzieć, że zanika szybciej niż inne zapachy od Shaghaf.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l