5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
AVON Incandessence Lotus Woda perfumowana dla niej 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
43,19 zł
863,80 zł / 1l
+ 13,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml2 930,10 zł/1l
293,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff " V " Amabile EDP 100 ml UNISEX6 815,00 zł/1l
681,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Ramon Monegal Faïsa EDP 50 ml UNISEX12 665,60 zł/1l
633,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Penhaligon's Empressa Woda perfumowana, 100 ml11 767,70 zł/1l
1 176,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Avon Incandessence woda perfumowana 50 ml
2 120,00 zł/1l
106,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Woda perfumowana Avon Luck dla Niej 50 ml
1 510,00 zł/1l
75,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Incandessence woda perfumowana 50 ml
1 987,40 zł/1l
99,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Avon Eve Confidence woda perfumowana 100 ml
637,00 zł/1l
63,70 zł
Sprzedawca: EMINI

Avon Perceive woda perfumowana 50 ml
2 075,00 zł/1l
103,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Avon TTA Today 100 ml EDP
1 109,00 zł/1l
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Today Tomorrow Always Tomorrow Woda perfumowana, 50 ml
1 511,80 zł/1l
75,59 zł
Sprzedawca: EMINI

Avon Little Black Dress 100 Ml Woda Perfumowana
775,00 zł/1l
77,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Cherish Woda perfumowana, 50 ml
1 880,00 zł/1l
94,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Avon Far Away Rebel woda perfumowana 50ml
1 600,00 zł/1l
80,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Avon Pur Blanca woda toaletowa 50 ml
519,40 zł/1l
25,97 zł
Sprzedawca: EMINI

Perfumy damskie AVON Eve Confidence woda perfumowana dla kobiet 50 ml
1 219,80 zł/1l
60,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Eve Truth Woda perfumowana 50 ml
1 620,00 zł/1l
81,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Premiere Luxe Woda perfumowana 50 ml
2 120,00 zł/1l
106,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Avon Perceive woda perfumowana 30 ml dla kobiet
1 233,33 zł/1l
37,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Avon Rare Gold 50 ml woda perfumowana
1 019,80 zł/1l
50,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda perfumowana Incandessence Lotus to /optymistyczny, kobiecy zapach z drzemiącą w sercu słodyczą kwiatu lotosu.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy:pigwa, jeżyna, bluszcz
Nuta serca:lotos, piwonia, biała lilia imbirowa
Nuta bazy:piżmo, fiołek, nuty drzewne, wanilia
Poczuj magiczną moc kwiatu lotosu - z nową wodą perfumowaną AVON Incandessence Lotus, pierwszym zapachem AVON z cennym kwiatem lotosu jako składnikiem. Podobnie jak kwiat lotosu, który oznacza rozkwitającą kobiecość, ta niebiańska, kwiatowa kompozycja z dodatkowymi ekstraktami z pigwy i amarantusa sprawi, że Twoje piękno będzie lśnić. 50 ml
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Skład produktów może ulegać zmianom. Dokładamy najwyższych starań, aby wykazy na stronie internetowej były zawsze aktualne. Opakowanie zakupionego produktu zawiera listę składników. Prosimy o zapoznanie się z nią przed użyciem produktu. ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZOPHENONE-1, POLYGLYCERYL-3 CAPRYLATE, GLYCERIN, CI 19140, CI 60730, CI 14700, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, BENZYL BENZOATE, METHYL 2-OCTYNOATE, FARNESOL, CITRAL, GERANIOL.
- Producent
- AVON
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5059018290052
- Numer producenta
- 1198410
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Skład produktów może ulegać zmianom. Dokładamy najwyższych starań, aby wykazy na stronie internetowej były zawsze aktualne. Opakowanie zakupionego produktu zawiera listę składników. Prosimy o zapoznanie się z nią przed użyciem produktu. ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZOPHENONE-1, POLYGLYCERYL-3 CAPRYLATE, GLYCERIN, CI 19140, CI 60730, CI 14700, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, BENZYL BENZOATE, METHYL 2-OCTYNOATE, FARNESOL, CITRAL, GERANIOL.
- Producent
- AVON
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5059018290052
- Numer producenta
- 1198410
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Avon Incandessence woda perfumowana 50 ml
2 120,00 zł/1l
106,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Woda Toaletowa Avon Woman Celebre 50 Ml
545,80 zł/1l
35,63 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,29 zł
Sprzedawca: EMINI

Avon TTA Today 100 ml EDP
1 109,00 zł/1l
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
790,30 zł/1l
79,03 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Avon Incandessence woda perfumowana 50 ml
1 987,40 zł/1l
99,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Avon Perceive Woman Woda perfumowana, 50 ml
698,40 zł/1l
34,92 zł
Sprzedawca: EMINI

Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP 5447/90
2 088,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Materac Arensberger VIKTORIA H3, 25 cm, materac sprężynowy kieszeniowy z wbudowanym pokrowcem z pianki NANOCELL o grubości 5 cm, zdejmowany i nadający się do prania pokrowiec
1 978,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Avon Little Black Dress 100 Ml Woda Perfumowana
775,00 zł/1l
77,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Woda perfumowana Avon Luck dla Niej 50 ml
1 510,00 zł/1l
75,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Far Away Rebel woda perfumowana 50ml
1 600,00 zł/1l
80,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Avon Pur Blanca woda toaletowa 50 ml
519,40 zł/1l
25,97 zł
Sprzedawca: EMINI

Avon Today Tomorrow Always Tomorrow Woda perfumowana, 50 ml
1 511,80 zł/1l
75,59 zł
Sprzedawca: EMINI

Avon Perceive Dew Woda Toaletowa Dla Kobiet 50ml EDT
1 000,00 zł/1l
50,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Passion Dance Dark EDT 50 ml
819,80 zł/1l
40,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: TinaBeauty

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Avon Passion Dance Woda toaletowa, 50 ml
819,80 zł/1l
40,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

AVON Little Black Dress EDP spray 50ml
1 100,00 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 118,33 zł/1l
67,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avon Summer White Sunset, 50 ml
357,80 zł/1l
17,89 zł
Sprzedawca: EMINI

Avon Perceive XXL 100 ml woda perfumowana
623,90 zł/1l
69,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,39 zł
Sprzedawca: EMINI

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 700,00 zł/1l
170,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Avon, Individual Blue for Him Woda toaletowa, 100 ml
311,90 zł/1l
35,63 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,19 zł
Sprzedawca: EMINI

Kuferek z kosmetykami make up
58,80 zł
Sprzedawca: MALIS

Far Away Beyond woda perfumowana spray 50ml
2 220,00 zł/1l
111,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Zasłona Store Langstore Jacquard Koblenz wys. x szer. 245 x 450 cm taśma marszczająca taśma uniwersalna biała wzór kwiatowy przezroczysta zasłona voile salon
220,81 zł/1m
540,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

CASARIA® Bombki świąteczne, zestaw 100 sztuk, bombki na choinkę, ozdoby choinkowe, dekoracje świąteczne, kolor: czerwony
457,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Narzędzie do liftingu rzęs K-Pro
33,67 zł
Sprzedawca: Tadima-GmbH

Avon Wild Country woda toaletowa 75 ml dla niego
673,33 zł/1l
50,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Bardzo lubię ten piękny zapach
Oceniono dnia 14 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
300,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 003,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
653,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
13 065,20 zł/1l

Volare Vanilla Pods 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
145,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 450,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
368,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 371,40 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(95)Liczba wystawionych ocen: 95
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

ETAT LIBRE D'ORANGE You Or Someone Like You EDP 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
256,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 122,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(141)Liczba wystawionych ocen: 141
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Guerlain Vol de Nuit, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, #09810 Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 687,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
56 239,33 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(587)Liczba wystawionych ocen: 587
409,99 zł
Sprzedawca: motivoo
6 833,17 zł/1l