5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Calvin Klein Defy Zestaw Woda toaletowa 100ml + Żel pod prysznic 100ml + Woda toaletowa 10ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
258,50 zł
2 585,00 zł / 1l
+ 16,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Armani Stronger With You Pour Homme Edt Spray2 895,47 zł/1l
434,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Pour Homme Woda toaletowa, 100ml2 150,80 zł/1l
215,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hugo Boss Bottled Woda toaletowa, 200ml363,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Prada L'Homme Woda toaletowa, 150ml3 759,53 zł/1l
563,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss Bottled Edt 100Ml + Żel Pod Prysznic 100Ml + Edt 10Ml
2 470,00 zł/1l
321,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA

La Rive Hitfire Woda toaletowa, 90ml
435,22 zł/1l
39,17 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

La Rive Aqua For Man Woda toaletowa, 90ml
493,00 zł/1l
44,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hugo Boss Hugo Man Woda toaletowa, 125ml
1 269,36 zł/1l
158,67 zł
Sprzedawca: Sykz

Gravity woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml - TABAC
4 245,00 zł/1l
212,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Loewe 7 Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
4 436,80 zł/1l
443,68 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Love Women woda toaletowa spray 100ml
539,90 zł/1l
53,99 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lanvin L'Homme Woda toaletowa, 100ml
2 204,30 zł/1l
220,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Cerruti 1881 Femme Edt Spray, 50 ml, zestaw
3 844,60 zł/1l
192,23 zł
Sprzedawca: somnia24

Hugo Boss Man woda toaletowa spray 75 ml
2 840,00 zł/1l
213,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml
3 695,30 zł/1l
369,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Omerta Faktz Select Homme Woda toaletowa, 100ml
333,40 zł/1l
33,34 zł
Sprzedawca: Katomix

Coach for Men, Woda toaletowa, 100ml
1 821,70 zł/1l
182,17 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Baldessarini Signature Edt 90ml
2 115,22 zł/1l
190,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Diesel Woda toaletowa, 30ml
5 833,33 zł/1l
175,00 zł
Sprzedawca: somnia24

La Rive Cash For Men Woda toaletowa, 30ml
1 241,67 zł/1l
37,25 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zestaw Calvin Klein Defy to doskonały wybór dla mężczyzn, którzy poszukują elegancji i nowoczesności w jednym. Ten zestaw zawiera trzy wyjątkowe produkty, które pomogą Ci podkreślić swój wyjątkowy styl. To woda toaletowa o pojemności 100 ml, żel pod prysznic o pojemności 100 ml i praktyczna miniatura wody toaletowej o pojemności 10 ml.
Nuty zapachowe Defy są wyważone i zachwycające, tworząc kompozycję o wyjątkowej głębi i trwałości. Nuty głowy to świeża bergamotka i delikatna lawenda, które nadają zapachowi eleganckiego początku. Nuta serca to intensywna wetyweria, która nadaje charakteru i męskości zapachowi. Nuta bazy to bursztyn, który otula całą kompozycję subtelną słodyczą i ciepłem.
Zapach Defy to perfekcyjne połączenie nowoczesności z klasyczną elegancją. To idealny towarzysz dla mężczyzn, którzy chcą podkreślić swój indywidualny styl i pewność siebie. Dodatkowo, żel pod prysznic w zestawie umożliwia Ci początek dnia odświeżającą kąpielą, pozostawiając delikatny zapach na skórze, który idealnie komponuje się z wodą toaletową.
Zestaw Calvin Klein Defy to doskonały prezent dla siebie lub bliskiej osoby, zapewniający zapach i pielęgnację, które pozostaną w pamięci na długo.
Zestaw zapachowy Defy, w skład którego wchodzi woda toaletowa 100ml, żel pod prysznic 100ml oraz woda toaletowa 10ml.
Świeży, uzależniający i męski... Zapach Calvin Klein Defy to śmiały kontrast orzeźwiającej świeżości i mocnego drewna. Zapach dla współczesnego mężczyzny, który przekracza granice, odkrywając swoją prawdziwą twarz i wewnętrzne kontrasty.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy:bergamotka, lawenda
Nuta serca:wetyweria
Nuta bazy:bursztyn
ZESTAW ZAWIERA: woda toaletowa 100 ml + woda toaletowa 10 ml + żel pod prysznic 100 ml
Calvin Klein Defy.
Woda toaletowa dla mężczyzn.
100 ml
Bardzo dobry produkt
- Waga
- 0.23 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- - Woda, alkohol denat., perfumy, limonen, benzoesan benzylu, kumaryna, gerosol, hexyl cinnamal, hydroksycytryronelal, linalol, kwas cytrusowy, benzen metoksyfenyloetanamid, octokrylena, butyl metoksydibenzolometan, etyloheksyl metoksykrylenometylopropionian, benzoesan etylu, polisorbat 20, woda, kwas benzoesowy, BHT, kwas benzoesowy metoksyfenyl pentanalu, dichloroadyfenylopropenid.
- Producent
- PADU
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3616304104824
- Numer producenta
- JTI-110739886
- Waga
- 0.23 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- - Woda, alkohol denat., perfumy, limonen, benzoesan benzylu, kumaryna, gerosol, hexyl cinnamal, hydroksycytryronelal, linalol, kwas cytrusowy, benzen metoksyfenyloetanamid, octokrylena, butyl metoksydibenzolometan, etyloheksyl metoksykrylenometylopropionian, benzoesan etylu, polisorbat 20, woda, kwas benzoesowy, BHT, kwas benzoesowy metoksyfenyl pentanalu, dichloroadyfenylopropenid.
- Producent
- PADU
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3616304104824
- Numer producenta
- JTI-110739886
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
552,00 zł/1l
110,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Valentino - Uomo Born in Roma Intense woda perfumowana 100 ml
4 274,50 zł/1l
427,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Iso E Super, Spray, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water)
6 327,50 zł/1l
648,00 zł
-15,25 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
632,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 890,00 zł/1l
289,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Prada - Luna Rossa Sport EDT 100ml
3 509,00 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 100 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
2 699,90 zł/1l
269,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Yves Saint Laurent, Libre, Eau De Toilette, For Women, 90 ml
4 998,89 zł/1l
449,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Gucci Rush For Women Edt Spray
2 670,13 zł/1l
200,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss Bottled Pacific, woda toaletowa, pojemność 100 ml
3 610,00 zł/1l
361,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nikos Sculpture for Men EDT 100 ml M
1 014,00 zł/1l
101,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce & Gabbana The One Pour Homme Woda Toaletowa 50 ml dla Mężczyzn
3 701,60 zł/1l
185,08 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray
1 645,00 zł/1l
329,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Jean Paul Gaultier Le Male, Mężczyźni, 200 ml, Butelka jednorazowa, Mięta, Lawenda, Wanilia
2 274,25 zł/1l
454,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Diptyque L'Eau Papier EDT 100 ml UNISEX
7 873,40 zł/1l
787,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 059,50 zł/1l
105,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bulgari Omnia Crystalline, woda toaletowa 100 ml + 15 ml + próbka
3 212,26 zł/1l
497,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JOOP! Jump woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
591,25 zł/1l
118,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Taj Sunset SONDEREDITION Limited Edition 50ml EDT spray dla kobiet
2 317,20 zł/1l
131,17 zł
-15,31 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Lanvin L'Homme Woda toaletowa, 100ml
2 204,30 zł/1l
220,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Dsquared2 Green Wood woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 586,10 zł/1l
158,61 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml
12 369,73 zł/1l
927,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Van Cleef & Arpels Orchidèe Vanille, Unisex, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Liczi, Mandarynka, Migdał, Różowy, Fioletowy
10 781,73 zł/1l
808,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.
3 914,60 zł/1l
391,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
2 024,00 zł/1l
202,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sawaar Vanille Blanc 100 Ml Ekstrakt Perfum W Sprayu Dla Kobiet
1 066,20 zł/1l
140,84 zł
-34,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

TOM FORD Eau d'Ombré Leather, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Kolendra, Imbir, Skóra, Wanilia, Ambroxan
6 988,60 zł/1l
349,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Moschino Pour Femme, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Frezja, Galbanum, Wiciokrzew, Śliwkowy, Goździk, Gardena, Gałka muszkatołowa, Pieprz, Różowy, Ylang-ylang, Ambra, Piżmo, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia
4 515,20 zł/1l
338,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Etienne Aigner No. 2 woda toaletowa 125 ml
1 752,00 zł/1l
219,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To wszystko poszło naprawdę szybko. Świetny zestaw!
To wszystko poszło bardzo szybko. Świetny zestaw!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l

Korres Kyma EDT 50 ml UNISEX



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
97,50 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 950,00 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l