Duschdas Fresh Gold 3w1 Żel pod prysznic, 225ml (PRODUKT Z NIEMIEC)

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

8,16 zł

27,20 zł / 1kg

+ 13,35 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 13 – czw. 15 października
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Żel pod prysznic i do mycia Linola, 500 ml
Żel pod prysznic i do mycia Linola, 500 ml
190,76 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
95,38 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Biofresh Rose of Bulgaria dla mężczyzn, żel pod prysznic i szampon 2w1, 3 x 330 ml
Biofresh Rose of Bulgaria dla mężczyzn, żel pod prysznic i szampon 2w1, 3 x 330 ml
95,96 zł/1l
95,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International
Zdjęcie produktu dla Balea Men, Żel pod prysznic, Golden Intense, 300 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Balea Men, Żel pod prysznic, Golden Intense, 300 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
296,67 zł/1kg
89,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
Zdjęcie produktu dla Linola Radioderm Shower Care 200 ml
Linola Radioderm Shower Care 200 ml
375,30 zł/1l
75,06 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Duschdas Żel pod prysznic Magno i Marakuja, 225ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Duschdas Żel pod prysznic Magno i Marakuja, 225ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
26,40 zł/1kg
7,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Duschdas, Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1, 225ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Duschdas, Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1, 225ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
102,53 zł/1l
23,07 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Palmolive, Wellness, el pod prysznic, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Palmolive, Wellness, el pod prysznic, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
92,00 zł/1l
23,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Zdjęcie produktu dla Duschdas, Brzoskwiniowy Żel pod prysznic, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Duschdas, Brzoskwiniowy Żel pod prysznic, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
31,68 zł/1l
7,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Treaclemoon, One Ginger Morning Żel pod prysznic, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Treaclemoon, One Ginger Morning Żel pod prysznic, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
289,94 zł/1l
187,67 zł
-42,70 zł
144,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Zdjęcie produktu dla Gold - żel pod prysznic, 250 ml
Gold - żel pod prysznic, 250 ml
31,68 zł/1l
7,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Dresdner Essenz, Żel pod prysznic 3w1,  pomarańcza z wanilią, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Dresdner Essenz, Żel pod prysznic 3w1, pomarańcza z wanilią, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
107,52 zł/1l
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Sebamed Żel pod prysznic z granatem, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Sebamed Żel pod prysznic z granatem, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
140,24 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
35,06 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Żel pod prysznic GOLD 600 ml
Żel pod prysznic GOLD 600 ml
87,77 zł/1l
52,66 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Fa, Meeresliebe, Żel pod prysznic, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Fa, Meeresliebe, Żel pod prysznic, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
477,40 zł/1l
153,51 zł
-34,16 zł
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Zdjęcie produktu dla Sebamed Fresh Shower 200 ml
Sebamed Fresh Shower 200 ml
117,60 zł/1l
23,52 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Lavera, Vitalisierend, Żel pod prysznic, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Lavera, Vitalisierend, Żel pod prysznic, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
64,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,24 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Palmolive Shower Men Acti Care - 250ml
Palmolive Shower Men Acti Care - 250ml
1 020,00 zł/1l
51,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Old Spice Original Żel pod Prysznic 3w1 400ml
Old Spice Original Żel pod Prysznic 3w1 400ml
37,67 zł/1l
15,98 zł
-5%
15,07 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Palmolive, Płyn do kąpieli, kokos, 650ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Palmolive, Płyn do kąpieli, kokos, 650ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
30,65 zł/1l
19,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Żel pod prysznic Duschdas Fresh Gold z formułą zapachową Fresh Energy zapewnia orzeźwiający początek dnia

Żel pod prysznic i szampon Duschdas 3 w 1 Fresh Gold z formułą zapachową Fresh Energy zapewnia aktywny i energetyzujący początek dnia pełnego wrażeń. Mistyczny, świeży zapach orientalnych przypraw i drewna ożywia i dodaje energii na cały dzień. Praktyczne połączenie żelu pod prysznic i szamponu może być stosowane do ciała, twarzy i włosów i zapewnia orzeźwiające chwile w codziennym życiu. Żel pod prysznic i szampon Duschdas jest w praktycznej butelce wielokrotnego napełniania o pojemności 225 ml, która jest wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu** (rPET) i może być w pełni poddana recyklingowi. Jest stabilna, łatwa do otwarcia i nadaje się do pojedynczego lub wielokrotnego napełniania. Dzięki wypróbowanemu i przetestowanemu formatowi "do góry nogami", żel pod prysznic 3 w 1 w ekologicznej butelce jest gotowy do natychmiastowego użycia, a także zapewnia doznania pod prysznicem aż do ostatniej kropli. Odświeżający żel pod prysznic jest łatwy w dozowaniu, szybko się pieni na ciele i włosach oraz łatwo spłukuje. Pozostawia uczucie świeżości i czystości. Żel pod prysznic Duschdas ma neutralne pH, dzięki czemu jest szczególnie łagodny dla skóry. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczy zwilżyć suchą skórę pod prysznicem, rozprowadzić żel na ciele, wmasować i spłukać. Ożywiony, odświeżony lub pobudzony - żel pod prysznic zapewnia mężczyznom pozytywny początek dnia. Odkryj teraz inne żele pod prysznic marki Duschdas. Jako pierwsza niemiecka marka żeli pod prysznic, Duschdas niezawodnie zapewnia dobrą jakość, duży wybór inspirujących zapachów i długotrwałą świeżość dla każdego. A wszystko to dzięki wysoce biodegradowalnej formule w ekologicznych opakowaniach. Bez fanaberii, ponadczasowe, przyziemne, mocne rezultaty w funkcjonalnych korzyściach. Kiedy ludzie myślą o prysznicu, myślą o Duschdas. Duschdas pozostawia uczucie odświeżenia i ożywienia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Świeża energia - z Duschdas. *Zgodnie z metodami OECD **Bez nakrętki i etykiety

  • Żel pod prysznic i szampon Duschdas 3 w 1 Fresh Gold do skóry i włosów z formułą zapachową Fresh Energy zapewnia orzeźwiające doznania pod prysznicem
  • Żel pod prysznic z formułą w 99% biodegradowalną* i 0% mikrodrobin plastiku
  • Żel pod prysznic i szampon Duschdas w ekologicznej butelce wielokrotnego napełniania wykonanej w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu** i nadającej się do recyklingu
  • Żel pod prysznic z przebadaną dermatologicznie kompatybilnością ze skórą, odpowiedni do codziennego użytku
  • żel pod prysznic i szampon o neutralnym dla skóry pH i orzeźwiającym, pikantnym zapachu
  • Żel pod prysznic 3 w 1 jest łatwy w dozowaniu i praktyczny w użyciu dzięki formatowi do góry nogami


Odkryj wszechstronną pielęgnację z Duschdas Fresh Gold 3w1 Żel pod prysznic. Idealny do mycia ciała, twarzy i włosów, zapewnia świeżość i energię na cały dzień.
Wymiary
225 ml
Model
Fresh Gold
Waga
300 g
Zawartość
225 ml
Składniki
Duschdas Fresh Gold 3w1 Żel pod prysznic, 225ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Producent
duschdas
Zakres dostawy
Duschdas fresh Gold 3 w 1 żel pod prysznic i szampon mistycznie świeży 225 ml
EAN
8720181334146
Numer producenta
VX13418-einzeln

Wymiary
225 ml
Model
Fresh Gold
Waga
300 g
Zawartość
225 ml
Składniki
Duschdas Fresh Gold 3w1 Żel pod prysznic, 225ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Producent
duschdas
Zakres dostawy
Duschdas fresh Gold 3 w 1 żel pod prysznic i szampon mistycznie świeży 225 ml
EAN
8720181334146
Numer producenta
VX13418-einzeln
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Captain Fawcett - Expedition Reserve - Żel Pod Prysznic 250 ml
Captain Fawcett - Expedition Reserve - Żel Pod Prysznic 250 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makita Adventskalender 24 Türchen
Makita Adventskalender 24 Türchen
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 57
525,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Zündapp Blue 5.0 26 cali, rower górski z pełnym zawieszeniem, rozmiar ramy: 47 cm, kolor: czarny/czerwony
Zündapp Blue 5.0 26 cali, rower górski z pełnym zawieszeniem, rozmiar ramy: 47 cm, kolor: czarny/czerwony
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
1 290,00 zł
-40,00 zł
1 250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IWOGROUP
Zdjęcie produktu dla Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Rower górski premium Chillaxx Bike Falcon w rozmiarach 24 i 26 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - hamulce tarczowe - 21 biegów - pełne zawieszenie
Rower górski premium Chillaxx Bike Falcon w rozmiarach 24 i 26 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - hamulce tarczowe - 21 biegów - pełne zawieszenie
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
1 124,69 zł
Sprzedawca: ChillaxxBike
Zdjęcie produktu dla Pokrowiec na fotel z podłokietnikami, osłona na fotel z bocznymi kieszeniami, przeznaczona do foteli relaksacyjnych
Pokrowiec na fotel z podłokietnikami, osłona na fotel z bocznymi kieszeniami, przeznaczona do foteli relaksacyjnych
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 81
69,04 zł
-4%
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Rower górski Licorne Bike Guide premium w rozmiar 24
Rower górski Licorne Bike Guide premium w rozmiar 24
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 192
1 200,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Zdjęcie produktu dla Rower dziecięcy Volare Gradient - chłopięcy - 26 cali - czarno-niebieski - 7 biegów - Prime Collection
Rower dziecięcy Volare Gradient - chłopięcy - 26 cali - czarno-niebieski - 7 biegów - Prime Collection
2 501,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 335
739,99 zł
-94,99 zł
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Palmolive Men Citrus Crush Odświeżajacy żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 500 ml
Palmolive Men Citrus Crush Odświeżajacy żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 500 ml
29,38 zł/1l
14,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Ajax, Plyn uniwersalny Strong & Safe, 1000 ml
Ajax, Plyn uniwersalny Strong & Safe, 1000 ml
6,91 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,60 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla rozrusznik samochodowy 5 w 1 z kablem rozruchowym i sprężarką powietrza 150PSI Rozrusznik 6000A 12000mAh
rozrusznik samochodowy 5 w 1 z kablem rozruchowym i sprężarką powietrza 150PSI Rozrusznik 6000A 12000mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 197
256,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official
Zdjęcie produktu dla Rower górski Licorne Bike Strong V Premium w rozmiarach 24 i 26 cali - rower dla chłopców, dziewczynek, kobiet i mężczyzn - 21 biegów Shimano - pełna amortyzacja
Rower górski Licorne Bike Strong V Premium w rozmiarach 24 i 26 cali - rower dla chłopców, dziewczynek, kobiet i mężczyzn - 21 biegów Shimano - pełna amortyzacja
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 172
1 250,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Zdjęcie produktu dla Majtki damskie (opakowanie 4 szt.) - Bezszwowe majtki typu hipster - Bielizna komfortowa - Majtki elastyczne - Majtki biodrówki
Majtki damskie (opakowanie 4 szt.) - Bezszwowe majtki typu hipster - Bielizna komfortowa - Majtki elastyczne - Majtki biodrówki
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
85,61 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 129
972,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Rower górski Licorne Bike Strong 2D Premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - przednie i tylne hamulce tarczowe - 21-biegowa przekładnia Shimano -
Rower górski Licorne Bike Strong 2D Premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - przednie i tylne hamulce tarczowe - 21-biegowa przekładnia Shimano -
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 172
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Zdjęcie produktu dla Poli rattanowy zestaw wypoczynkowy stół jadalnia salon meble ogrodowe zestaw ogrodowy 1x stół + 2x krzesła + 1x ławka + 2x taborety - szary
Poli rattanowy zestaw wypoczynkowy stół jadalnia salon meble ogrodowe zestaw ogrodowy 1x stół + 2x krzesła + 1x ławka + 2x taborety - szary
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 188
1 790,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Zdjęcie produktu dla Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1957
422,72 zł
-35,32 zł
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 955
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 724
1 347,00 zł
-348,00 zł
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Duschdas FreshGold
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla 3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic
Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
94,19 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
200,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml
Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
91,40 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
365,60 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla 5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Naturalne masło CEYLON MANGO
Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla 3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,79 zł
278,55 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 228,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed
Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX
Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
245,50 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,27 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
810,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml
Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
222,44 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 112,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,72 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
931,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,67 zł/1l