4,7



Na podstawie 14 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Pyłek kwiatowy ImkerPur, 500 g, całkowicie bez pozostałości, słodko-łagodny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
233,15 zł
466,30 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Miody i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Miód Manuka 550+250g PROPHARMA938,29 zł/1kg
269,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Pyłek pszczeli 1kg pszczelarstwo miodowe, Pasieka Słodka Kraina105,26 zł/1l
80,00 zł
Sprzedawca: Sweet_Land_Apiary

Więcej informacji o reklamie
Miód spadziowy 710 ml - Schronisko Bukowina93,37 zł/1l
66,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kanakis | Miód kwiatowy i leśny - 500 G - Produkt naturalny - Z Grecji227,86 zł/1l
95,70 zł
Sprzedawca: GreekBox

MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
360,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bionic

Czysta słodka rozkosz: 1 kg surowego i czystego miodu akacjowego Sweet Land Apiary
45,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Sweet_Land_Apiary

Open Food 4023300901903, B, 304 kcal, 82 g, 82 g
79,48 zł/1kg
39,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Manuka Health MGO 400+, Miód manuka, 250 g, Nowa Zelandia, 400 mg/kg, Słoik
913 239,96 zł/1kg
228,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Larnac Miód Manuka MGO 300+, 250g
575,48 zł/1kg
143,87 zł
Sprzedawca: taleoo

Hoyer 4002029030545, Miód z kwiatu polnego, 250 g, Słoik
91,00 zł/1kg
22,75 zł
Sprzedawca: taleoo

Manuka Health MGO 400+, Miód manuka, 500 g, Nowa Zelandia, 400 mg/kg, Słoik
720,64 zł/1kg
413,09 zł
-52,77 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
360,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Mid jukataski
218,00 zł/1kg
109,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Pudełko upominkowe Atlas Honey - 18 kawałków włoskiego miodu, 630 g
309,52 zł/1l
195,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

MIÓD SPADZIOWY ZE SPADZI IGLASTEJ400 g - PASIEKA PUCER
199,15 zł/1kg
79,66 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Hoyer 4002029030538, 250 g, Słoik
91,00 zł/1kg
22,75 zł
Sprzedawca: taleoo

Migdały w miodzie akacjowym, 240 gramów.
259,00 zł/1kg
62,16 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Czysty i naturalny: 1 kg surowego i czystego miodu z mniszka lekarskiego Sweet Land Apiary
50,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Sweet_Land_Apiary

Chleb pszczeli 100g
984,70 zł/1l
107,07 zł
-8,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,47 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Czysta natura: 1 kg surowego i czystego miodu leśnego Sweet Land Apiary z nektaru i spadzi
50,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Sweet_Land_Apiary

25 kg wiadro bezpieczne dla żywności Oryginalny niemiecki miód wiosenny z Górnej Frankonii (Północna Bawaria) Miód czysty i naturalny
37,55 zł/1kg
938,85 zł
Sprzedawca: Bienen-Schmidt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
nATURALNY: Twój pakiet korzyści z pyłku kwiatowego (pyłek miodowy) zawiera mniej kalorii niż cukier domowy, mnóstwo aminokwasów i prawie całe spektrum niezbędnych minerałów i witamin. Zawarte w nim flawonoidy mają również właściwości przeciwutleniające, a zatem działają jako wymiatacze wolnych rodników
pEŁNA RÓŻNORODNOŚĆ: Pyłek kwiatowy wzbogaca wiele potraw, niezależnie od tego, czy posypiesz nim deser, poranne musli czy pyszną sałatkę, jego pikantna słodycz jest zawsze idealna. Pyłek kwiatowy świetnie nadaje się również do smoothie
Znamy osobiście każdego z naszych pszczelarzy, a każdemu z naszych miodów towarzyszy wielka troska i miłość aż do gotowego produktu. Stare techniki produkcji są decydującym kryterium przy wyborze naszych pszczelarzy
rAZEM PRZECIW WYMIERANIU PSZCZÓŁ: Wspieraj nas w walce ze śmiertelnością pszczół. Rolnictwo przemysłowe, uszczelnianie gruntów i powszechne stosowanie pestycydów pozbawiają pszczoły ich siedlisk, powodując u nich głód i atakując ich układ nerwowy. Ich zapylanie jest podstawą naszego ekosystemu. Wspieramy pszczelarzy, którzy pracują blisko natury i organizujemy warsztaty, aby uczyć dzieci i młodzież, dlaczego pszczoły są dla nas tak ważne.
ZAWSZE NATURALNE: Absolutnie naturalna jakość pszczelarstwa premium, to właśnie oznacza ImkerPur
- Lista składników
- Pyłek kwiatowy
- Informacja o wartościach odżywczych
- 340
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- ImkerPur
- Nazwa handlowa
- Pyłek kwiatowy
- Producent
- ImkerPur
- Pochodzenie
- Polska
- EAN
- 8719689244507
- Lista składników
- Pyłek kwiatowy
- Informacja o wartościach odżywczych
- 340
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- ImkerPur
- Nazwa handlowa
- Pyłek kwiatowy
- Producent
- ImkerPur
- Pochodzenie
- Polska
- EAN
- 8719689244507
Pasuje również do tego

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote

Pyłek kwiatowy ImkerPur, 1 kg, całkowicie wolny od pozostałości, słodko-łagodny
297,85 zł/1kg
297,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
360,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bionic

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa
4,08 zł/1l
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

10" lampa pierścieniowa LED 12W ze statywem i wyzwalaczem Bluetooth 3 kolory 10 poziomów jasności 10% -100% regulowana jasność 160 LED uchwyt na smartfona Oświetlenie świetlne
87,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Wahl Magic Clip, Czerwony, 0,8 mm, 2,5 mm, 4 cm, AC/Bateria, 90 min
1 017,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Pistolet do masażu Pistolet do masażu elektrycznego Pistolet do masażu LED Pistolet do masażu mięśni szyi Mięśnie ramion 4 prędkości Masażer pleców Głowice tkankowe Retoo
278,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Telewizor Hisense 43E78HQ QLED - 43 cale (109 cm przekątnej ekranu) - 4K Smart-TV - ULtra HD / HDR / Potrójny tuner DVB-C/S/S2/T2 - Nagrywanie USB, Bluetooth, Alexa)
7 910,34 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

2x Kabel do ładowania Samsung Galaxy USB typu C Kabel do transmisji danych Szybka ładowarka do S9 S10 A50 Biały
69,18 zł/1m
83,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Oil - Egyptian black cumin oil 100ml
39,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Oryginalny kabel Samsung USB C EP-DG950CBE 1,2 m czarny wytrzymały kabel do ładowania Kabel do szybkiego ładowania typu C kabel do transmisji danych S20 S10 S9 S8 Note 9 Note 8 P30 P20 P10 P9 i wiele więcej.
66,52 zł/1m
79,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

ZMH LED Lampa Sufitowa Ciepła Biała Lampa Sufitowa 25.5CM 17W Nowoczesna Czarna Geometryczna Lampa do Sypialni Salon Przedpokój Wejście Kuchnia
149,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: ZMH

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

Krople jodowe SinoPlaSan 150 µg | 50 ml | 1100 kropli | wegańskie | bez glutenu i laktozy
1 090,40 zł/1l
54,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Materac 140x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
779,99 zł
Sprzedawca: hatservice
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
7%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Dobrze smakuje Dobra dostawa -> szybka
Oceniono dnia 2 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Dobry smak
Oceniono dnia 19 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Alles Prima
,,
Oceniono dnia 19 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Open Food 9421023629244, B, 332 kcal, 82,1 g, 82,1 g, 0,9 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
523,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
952,35 zł/1kg

Miód Manuka Health MGO 850+, 250 g
712,56 zł
Sprzedawca: apohealth
1 700,62 zł/1kg

Miód Manuka 550+250g PROPHARMA
269,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
938,29 zł/1kg

Miód Manuka 100+500g PROPHARMA
199,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
362,35 zł/1kg

Miód akacjowy z plastrami 350 g
57,50 zł
Sprzedawca: eMarlenka
164,29 zł/1l

Pyłek pszczeli 1kg pszczelarstwo miodowe, Pasieka Słodka Kraina



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48
80,00 zł
Sprzedawca: Sweet_Land_Apiary
105,26 zł/1l

Miód malina leśna 710 ml/1kg - Schronisko Bukowina
60,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,90 zł/1l

Miód lipowy duży 700ml/1kg - Schronisko Bukowina
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,70 zł/1l

Miód akacjowy 710ml/1kg - Schronisko Bukowina
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
84,49 zł/1l

Miód faceliowy 710 ml/1kg -Schronisko Bukowina
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
82,94 zł/1l

Miód mniszkowy 700ml/1kg - Schronisko Bukowina
65,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,26 zł/1l

Miód wielokwiatowy 700ml/1kg - Schronisko Bukowina
54,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
78,39 zł/1l

Miód gryczany duży - Schronisko Bukowina



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,45 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,46 zł/1l

Miód kwiatowy Fulmer 1000 g
45,96 zł
Sprzedawca: eMarlenka
45,96 zł/1l

Miód rioba saszetki Zestaw 50x15 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,00 zł/1l

MIÓD SPADZIOWY ZE SPADZI IGLASTEJ400 g - PASIEKA PUCER
79,66 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
199,15 zł/1kg

BREITSAMER HONIG 222801 BREITSAMER HONIG Imkergold cremig Honig, 120x 20,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
151,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
633,25 zł/1kg

Kanakis | Miód kwiatowy i leśny - 500 G - Produkt naturalny - Z Grecji
95,70 zł
Sprzedawca: GreekBox
227,86 zł/1l

Miód z propolisem 240 ml/315 gramów - Schronisko Bukowina



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
163,29 zł/1l

Miód wrzosowy 240ml/315g - Schronisko Bukowina
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
166,63 zł/1l