5,0



Na podstawie 4 opinii
SKIN1004 Centella Ampoule Foam, Pianka oczyszczająca, Kobiety, Skóra normalna, Skóra wrażliwa, Nawilżający, Kojąca, Tubka, 125 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
52,29 zł
41,83 zł / 100ml
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809738316412, Unisex, 30 ml159,97 zł/100ml
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem383,06 zł/100ml
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml746,05 zł/100ml
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
ULTRATIME przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 50 ml969,90 zł/100ml
484,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SKIN1004 Centella Ampoule, Kobiety, Skóra uniwersalna, 55 ml
109,07 zł/100ml
59,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule 50 ml
93,40 zł/100ml
49,23 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,70 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream, 15ml
199,33 zł/100ml
29,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
466,67 zł/100ml
350,00 zł
Sprzedawca: gg-market

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsja 30 ml
396,67 zł/100ml
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

ABIB Heartleaf Spot Pad Calming Touch 80 Pads - Płatki Kojące z Liściem Heartleaf
998,80 zł/1kg
99,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Arencia Vitamin C Booster Shot 30 ml
248,33 zł/100ml
74,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dark Spot Correcting Glow Toner tonik wyrównujący koloryt skóry 125ml
61,35 zł/100ml
76,69 zł
Sprzedawca: Tersorte

Annemarie Börlind 4011061214752, Kobiety, Starzejąca się skóra, Bardzo sucha skóra, 30 ml
470,33 zł/100ml
141,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Annemarie Börlind ABANSRFS50, Kobiety, Skóra normalna, 50 ml
329,90 zł/100ml
164,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sesderma SAMAY, Kobiety, Skóra wrażliwa, 30 ml
539,67 zł/100ml
161,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Declare Cosmetics 16076500, Kobiety, Skóra normalna, 50 ml
404,32 zł/100ml
202,16 zł
Sprzedawca: somnia24

SKIN1004 Madagascar Centella Tone Brightening Cleansing Gel Piankowy żel oczyszczający rozjaśniający i nawilżający 125 ml
32,29 zł/100ml
42,61 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,36 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Speick 436, Serum do oczu, 15 ml, Kobiety, Nawilżający, Kojąca, Skóra normalna, Paraben
592,67 zł/100ml
88,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Holika Holika 20012051, Kobiety, Skóra wrażliwa, 30 ml
324,20 zł/100ml
97,26 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule pianka oczyszczająca 125 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule pianka oczyszczająca 125 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule Foam oczyszcza wrażliwą skórę problematyczną, nie podrażniając jej. Bogata w witaminy Centella Asiatica i oczyszczający pory wodorowęglan sodu pielęgnują i odświeżają podrażnioną cerę. Bluszcz dynia uspokaja skórę, ekstrakt z korzenia chinensis Coptis łagodzi stany zapalne.
Formuła o fizjologicznym pH 5 jest odpowiednia nawet dla skóry wrażliwej. Kremowa konsystencja zmienia się w gęstą piankę, która pozostawia skórę czystą, miękką i odświeżoną – bez uczucia ściągnięcia.
Centella Ampoule Foam to delikatna, ale skuteczna pianka oczyszczająca, przeznaczona do codziennego mycia twarzy. Zawiera ekstrakt z wąkroty azjatyckiej z Madagaskaru, który koi skórę, redukuje stany zapalne i wspiera regenerację. Produkt łagodnie usuwa zanieczyszczenia, nadmiar sebum i resztki makijażu, nie naruszając bariery hydrolipidowej skóry.
Pojemność : 125 ml
Składniki aktywne:
Ekstrakt z wąkroty azjatyckiej – łagodzi podrażnienia i działa przeciwzapalnie
Ekstrakt z kakaowca – działa antyoksydacyjnie, nawilża i zmiękcza skórę
Hialuronian sodu – intensywnie nawilża i zapobiega utracie wody
Ekstrakt z eclipta prostrata – wspiera regenerację, łagodzi i nawilża
Kwas cytrynowy – delikatnie złuszcza martwy naskórek i rozjaśnia cerę
Działanie produktu:
Skutecznie oczyszcza skórę twarzy
Nawilża i zmiękcza
Łagodzi podrażnienia i redukuje stany zapalne
Wspiera regenerację naskórka
Chroni przed działaniem wolnych rodników
Rekomendowany dla:
Każdego rodzaju skóry
Skóry wrażliwej
Sposób użycia:
Nanieś niewielką ilość produktu na wilgotne dłonie i rozetrzyj do uzyskania piany. Delikatnie wmasuj w skórę twarzy, a następnie dokładnie spłucz letnią wodą. Stosuj codziennie, rano i wieczorem.
Środki ostrożności:
- Produkt tylko do użytku zewnętrznego.
- Nie stosuj na uszkodzoną, podrażnioną skórę.
- Unikaj kontaktu z oczami.
- W przypadku pojawienia się jakichkolwiek oznak podrażnienia, zaprzestań używania.
- Trzymaj poza zasięgiem dzieci.
100% gwarancji otrzymania towaru zgodnego z opisem i zdjęciami
profesjonalną obsługę klienta: udzielimy pomocy najlepiej jak potrafimy
- Typ produktu:
- Pianka oczyszczająca
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra normalna, Skóra wrażliwa
- Efekt pielęgnacji:
- Nawilżający, Kojąca
- Typ dozownika:
- Tubka
- Pojemność:
- 125 ml
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
SKIN1004 - Madagascar Centella Ampoule Foam
Azjatycka pianka do mycia twarzy
Pojemność: 125 ml
SKIN1004 - Madagascar Centella AmpouleFoam to delikatna pianka do mycia twarzy. Zawiera ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej pozyskiwanej na Madagaskarze, który działa łagodząco, przeciwzapalnie i regenerująco. Jest szczególnie odpowiednia dla skóry wrażliwej. Produkt został również wzbogacony o ekstrakt z kakaowca, który działa antyoksydacyjnie, pobudza i łagodzi oraz hialuronian sodu, który nawilża, zmiękcza, poprawia elastyczność skóry i wygładza. Produkt posiada pH 5.
Produkt zawiera:ekstrakt z pępowinyazjatyckiej - łagodzi, działa antybakteryjnie i przyspiesza proces regeneracji.
ekstrakt z kakaowca - działa antyoksydacyjnie, pobudza i łagodzi
hialuronian sodu - zapobiega nadmiernej utracie wody ze skóry, chroni, przyspiesza regenerację, zmiękcza, poprawia elastyczność i wygładza skórę.
Cechy produktu:
usuwa zanieczyszczenia
łagodzi podrażnienia
nawilża suchą skórę
usuwa pozostałości makijażu i kosmetyków pielęgnacyjnych
Producent zaleca produkt do następujących typów skóry i niedoskonałości kosmetycznych:
wszystkie typy skóry
Sposób użycia: nanieść piankę na zwilżone dłonie i dokładnie wmasować w skórę twarzy. Następnie spłukać letnią wodą.
Przed pierwszym użyciem wykonać test tolerancji. Więcej informacji można znaleźć we wpisie na naszym blogu "Test tolerancji".
Data ważności: na opakowaniu.
Kraj pochodzenia: Korea Południowa
Pianka oczyszczająca o pH 5 zawierająca środki powierzchniowo czynne z kokosa i kwas cytrynowy delikatnie oczyszcza skórę, nie wysuszając jej i nie powodując ściągnięcia. Naturalna jasnobrązowa kremowa pasta w kontakcie z wodą przekształca się w bogatą i gładką piankę, która doskonale przylega do skóry, dokładnie ją oczyszczając bez wysuszania i podrażniania.
Bohatá, krémová čistící pěna na obličej s ideální úrovní pH 5 účinně odstraňuje make-up a nečistoty, aniž by dráždila nebo vysušovala pokožku. Hlavní složkou čistící pěny SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule Foam je extrakt z pupečníku asijského získaného na Madagaskaru, který zklidňuje, má protizánětlivé účinky a regeneruje. Pupečník asijský v té nejčistší podobě doplňuje soda bikarbona, která zajišťuje jemné, ale důkladné vyčištění pórů i od těch nejmenších nečistot. Mírně kyselé složení (pH 5) udržuje vyrovnanou a zdravou pleť, odolnou proti působení vnějších vlivů. Hyaluronát sodný a extrakt z kakaa se postarají o hloubkovou hydrataci a výživu. Čisticí pěna je hypoalergenní a vhodná pro všechny typy pleti, i pro přecitlivělou pokožku.
Skin1004 Madagascar Centella Ampoule Foam to coś więcej niż zwykła pianka oczyszczająca. To innowacja w dziedzinie pielęgnacji skóry, która łączy głębokie właściwości oczyszczające z delikatną pielęgnacją Centella Asiatica. Dzięki pH 5 ta bogata pianka oczyszczająca jest doskonale zbalansowana, aby skutecznie usuwać makijaż i zanieczyszczenia bez zdzierania skóry. Korzyści: Zapewnia dokładne oczyszczenie skóry, pozostawiając uczucie świeżości Utrzymuje naturalną wartość pH skóry i wzmacnia jej barierę ochronną Łagodzi i intensywnie nawilża skórę Główne składniki: Ekstrakt z Centella Asiatica (33%): Łagodzi skórę i wspomaga jej nawilżenie Nie zawiera substancji zapachowych, alkoholu denaturowanego, parabenów ani siarczanów, dzięki czemu jest wyjątkowo łagodny dla skóry Odpowiedni dla: Wszystkie rodzaje skóry, szczególnie dla osób poszukujących skutecznego, ale delikatnego środka oczyszczającego, który nie wysusza skóry. Stosowanie: Nałożyć odpowiednią ilość na zwilżone dłonie i spienić. Delikatnie rozprowadź na twarzy okrężnymi ruchami, a następnie spłucz letnią wodą. Warto wiedzieć: Skin1004 Madagascar Centella Ampoule Foam zawiera 84% ekstraktu z wąkrotki azjatyckiej i sodę oczyszczoną, dzięki czemu głęboko oczyszcza skórę, jednocześnie zapewniając jej kojącą pielęgnację. Jej formuła jest wolna od drażniących składników i zapewnia luksusową, bogatą, pieniącą się konsystencję, która pozostawia skórę czystą, ale nie odwodnioną.
Skin1004 Madagascar Centella Ampoule Foam
SKIN1004_Madagascar Centella Ampoule Foam pianka do twarzy z wąkrotą azjatycką 125 ml
- Waga
- 125 g
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 sztuka w opakowaniu
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8809576261127
- Numer producenta
- SK1004-MCA-F125
- Waga
- 125 g
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 sztuka w opakowaniu
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8809576261127
- Numer producenta
- SK1004-MCA-F125
Pasuje również do tego

Anua Heartleaf Pore Control Olejek oczyszczający 200 ml
372,75 zł/1l
74,55 zł
Sprzedawca: VISO

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Skin1004 Madagascar, Ampułka, Serum do twarzy, 100% ekstrakt z Centella Asiatica, Dla ukojenia skóry wrażliwej i trądzikowej, 100ml
789,00 zł/1l
78,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
144,00 zł/100ml
72,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

SKIN1004 Centella Ampoule, Kobiety, Skóra uniwersalna, 55 ml
109,07 zł/100ml
59,99 zł
Sprzedawca: ISEI

SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream 50ml
483,81 zł/1kg
74,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
3 997,33 zł/1l
119,92 zł
Sprzedawca: somnia24

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask 27 g
1 074,88 zł/1kg
85,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
273,33 zł/100ml
82,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
433,27 zł/100ml
64,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

SKIN1004 - Madagascar Centella Soothing Cream, 75ml
89,51 zł/100ml
70,75 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,13 zł
Sprzedawca: ISEI

Medicube PDRN Różowe serum peptydowe 30 ml
2 562,33 zł/1l
76,87 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

SKIN1004 Centella Toner, Tonik do twarzy, Kobiety, 210 ml, Skóra normalna, Skóra wrażliwa, Łuszczenie się, Kojąca, Butelka
63,64 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,79 zł
Sprzedawca: ISEI

SKIN1004 Madagascar Centella Light Cleansing Oil 30 ml - lekki olejek do demakijażu i oczyszczania twarzy
27,00 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner, 210ml
66,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

SKIN1004 Centella Tone Brightening Ampoule, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna, 100 ml
799,90 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Biodance Bio Collagen Real Deep Mask 4er Pack
406,49 zł/1kg
91,46 zł
Sprzedawca: somnia24

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
2 099,67 zł/1l
65,49 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
173,98 zł/100ml
86,99 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
53,09 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

EQQUALBERRY Vitamin Illuminating Serum 30 ml
3 809,00 zł/1l
114,27 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Skin1004 Madagascar Centella Ampoule Foam (Mini)
1 299,50 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

MIXSOON - Bean Essence, 50 ml - Wygładzająca esencja do twarzy
793,25 zł/1kg
95,19 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Skin1004 Madagascar Centella Toning Toner (duy)
90,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid 30 ml
163,30 zł/100ml
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule 100 ml
645,00 zł/1l
64,50 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

SKIN1004 Madagascar Centella Lekki olejek oczyszczający 200 ml
56,23 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Babor Sensitive Anti-Redness Cream 50ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
254,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
508,98 zł/100ml

Ahava Ladies Krem z kwasem hialuronowym 24/7



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
160,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
320,48 zł/100ml

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
316,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,37 zł/100ml

Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Sprzedawca: apohealth
31 254,00 zł/100ml

Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml

Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml

MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
355,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 251,03 zł/1kg

Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
129,17 zł
-6,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 785,17 zł/1l

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
746,05 zł/100ml

Valmont V-Lift krem liftingujący do szyi 50 ml
888,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 777,68 zł/100ml

Sisley Supremÿa La Nuit, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający,..., Słoik, AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA)...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
999,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 660,80 zł/100ml

Kedma PLATINUM ULTIMATE CREAM 50g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
223,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
446,00 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter Krem przeciwzmarszczkowy 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
265,22 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 768,13 zł/100ml

Eudalie - Intensywnie Regenerujący Krem Do Twarzy 50 Ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
215,73 zł
-33,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
182,60 zł
Sprzedawca: WR-Products
18 260,00 zł/100ml

POND'S | Rejuveness - krem przeciwzmarszczkowy - krem do twarzy - z kwasami AHA i kolagenem - 200 g
79,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
40,00 zł/100ml

Guerlain Abeille Royale Daily Repair Serum, Kobiety, 50 ml
570,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 405,00 zł/1l