4,6



Na podstawie 5 opinii
Palette Deluxe Oil-Care Color Farba do włosów z mikroolejkami 9-11 Chłodny Lekki Różany Blond
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
27,46 zł
137,30 zł / 1kg
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Koloryzacja i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loreal Majirel Cool Cover 8.1 3x50ml893,27 zł/1l
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Trwała koloryzacja Majirel L'Oreal Professionnel Paris Nº 6,0 (50 ml)859,80 zł/1l
42,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Matrix Socolor.Beauty Pre-Bonded 90ml 10AV411,00 zł/1l
37,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oréal Preference 4.0 Tahiti Brąz - Farba do włosów zapewniająca długotrwały, intensywny kolor
169,68 zł/1kg
42,42 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Syoss Cool Blonds Rozjaśniacz do włosów 12_59 Chłodny Platynowy Blond
166,10 zł/1l
33,22 zł
Sprzedawca: MANADA

Palette Permanent Naturals Go Blonde Rozjaśniająca farba 219/ 10-2 Super Popielaty Blond
410,40 zł/1kg
20,52 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Palette Deluxe Oil-Care Color Farba do włosów z mikroolejkami 11-11 Ultra Tytanowy Blond
94,69 zł/1l
27,46 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/96 - Wella Professionals
514,50 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Palette Deluxe Oil-Care Color Farba z mikroolejkami 240 (10-55) Chłodny Blond
2 746,00 zł/1kg
27,46 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Joanna Multi Effect Farba Do Włosów 3D 31.5 Rozświetlający Blond
235,00 zł/1l
23,50 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Garnier Color Naturals Farba 111 Super Jasny Popielaty Blond, 1 sztuka
424,20 zł/1kg
21,21 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

L'Oreal Paris Excellence Cool Creme Farba 8.11 Ultrapopielaty Jasny Blond
375,80 zł/1kg
37,58 zł
Sprzedawca: MANADA

Farba Do Włosów L'oréal Paris Olia 9.11 Przydymiony Srebrny
137,52 zł/1kg
34,38 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Garnier Olia 4.15, Mroźna Czekolada, Permanentna koloryzacja
197,59 zł/1l
34,38 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Farba Do Włosów Color Naturals 7.3 Naturalny Złoty Blond
81,00 zł/1kg
20,25 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Garnier Olia Farba do włosów 5.15 Mroźny Brąz
202,24 zł/1l
34,38 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Revlon ColorSilk Beautiful Color, Brązowy, Medium Golden Brown, Kobiety, Amoniak, Pudełko, 1 szt.
556,40 zł/1kg
27,82 zł
Sprzedawca: Scentist

Garnier Color Naturals Odżywcza farba do włosów 8.13 Naturalny Jasny Blond
81,00 zł/1kg
20,25 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Luksusowa koloryzacja dla Twoich włosów od Palette!
Farba do włosów Schwarzkopf Palette Deluxe Oil-Care Color zapewni Ci olśniewający odcień o długotrwałym blasku. Bogaty krem koloryzujący z wysoko skoncentrowanymi pigmentami koloru zapewnia długotrwały, niesamowity efekt koloryzacji, który utrzymuje się aż do 10 tygodni. Maska pielęgnująca Palette z naturalnym olejkiem Marula wygładza włókna włosów, nadając Twoim włosom fascynujący blask. Formuła Palette zapewnia rewelacyjny efekt koloryzacji od nasady aż po same końce.
Łatwa w użyciu buteleczka aplikacyjna Palette DELUXE pozwala na precyzyjne nałożenie produktu u nasady, a następnie jego rozprowadzenie na całej długości włosów bez skapywania.
• Odżywcze mikro-olejki dla bogatego, luksusowego i długotrwałego koloru.
• Rewelacyjny efekt koloryzacji od nasady aż po same końce.
• Doskonałe pokrycie siwych włosów.
• Koloryzacja trwała: poziom 3.
• Odpowiedni do włosów: EKSTRA JASNY BLOND PO ŚREDNI BLOND.
SCHWARZKOPF PALETTE - Ponad 50-letnie doświadczenie w koloryzacji oraz obecność w ponad 60 krajach na całym świecie sprawia, że Palette jest ekspertem w koloryzacji włosów dla Ciebie. Przez te wszystkie lata dokładano starań, tworząc unikalne i skuteczne formuły, aby spełnić i uprzedzić bardzo zróżnicowane oczekiwania konsumentów. Niezależnie czy chcesz trwale zmienić kolor na nowy i fascynujący, ukryć siwe włosy czy po prostu zmienić wizerunek, Palette oferuje szeroki zakres produktów, spełniających Twoje indywidualne potrzeby.
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W skład farby do włosów Palette Deluxe Oil-Care z mikroolejkami - 9-11 Chłodny Lekki Różany Blond wchodzą: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ammonium Hydroxide, Coconut Alcohol, Paraffinum Liquidum, Sodium Cetearyl Sulfate, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Ethanolamine.
- Producent
- EAN
- 9000101714739
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W skład farby do włosów Palette Deluxe Oil-Care z mikroolejkami - 9-11 Chłodny Lekki Różany Blond wchodzą: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ammonium Hydroxide, Coconut Alcohol, Paraffinum Liquidum, Sodium Cetearyl Sulfate, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Ethanolamine.
- Producent
- EAN
- 9000101714739
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
128,10 zł/1kg
1 050,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elektryczna maszyna do szycia Przenośna mini maszyna do szycia 2 prędkości Mini i podróżna maszyna do szycia Maszyna do szycia z podwójnym gwintem Pedał nożny Pedał nożny Retoo
28,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Komfortec, wodoodporna ochrona na materac, 90x200 cm | Oddychająca, bezgłośna, O
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Palette Deluxe Oil-Care Color Farba do włosów z mikroolejkami 8-11 Chłodny Blond
138,55 zł/1kg
27,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Schwarzkopf Perfect Mousse Foam Collection 0% amoniaku Odcienie trwaej farby do wosw
44,49 zł/100ml
66,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Bloomique - Zestaw 2 sztuk - Phoenix Canariensis - Palma daktylowa z Wysp Kanaryjskich - Palma mrozoodporna - Rośliny ogrodowe - 50-70 cm wysokości - Doniczka 15 cm
179,05 zł
Sprzedawca: Bloomique

Ergonomiczna nakładka na materac – nakładka z pianki zimnej – nakładka na materac 140x200
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Rower dziecięcy Volare Sportivo - chłopięcy - 20 cali - niebieski - dwa hamulce ręczne
1 182,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Intex 28005, Myjka basenowa robot, Basen, Czarny, Niebieski, Biały, Dolne, Ściana, Nad basenem naziemnym, 6 m³/h
460,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Toffees 4014400018530 Czekoladki, 125 g
90,60 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Schwarzkopf, Rozjaśniacz L1++ Extreme Brightener Plus, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 914,80 zł/1kg
95,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10027839 Schoko 500g
154,02 zł/1kg
77,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rower dziecięcy Volare Sportivo - chłopięcy - 24 cale - czarno-zielony
923,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Emerio EB-123177.1, 6 jaj., Przycisk, Czarny, Przezroczysty, 5,88 kg, 190 mm, 175 mm
165,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

AXENTIA – zapasowe ostrza do skrobaka do czyszczenia, 10 sztuk
17,26 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Bateria kuchenna Homelody, stal nierdzewna, obrotowa o 360°, bateria kuchenna z 3 trybami pracy, w tym dysza do mycia naczyń, bateria kuchenna wysokociśnieniowa, bateria zlewozmywakowa z prysznicem
173,00 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

VidaXL 272247, Poliester, 420 mm, 515 mm, 950 mm, 42 cm, 45 cm
1 708,99 zł
-64,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 644,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syoss Cool Blonds Rozjaśniacz do włosów 12_59 Chłodny Platynowy Blond
166,10 zł/1l
33,22 zł
Sprzedawca: MANADA

Ogrodowa Poduszka 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
41,27 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

MODFU IPL laser do usuwania owłosienia z 5 poziomami energii, 999 999 impulsów świetlnych, urządzenie do usuwania owłosienia IPL z chłodzeniem lodem, urządzenie kosmetyczne do pielęgnacji skóry
335,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fyntera

Materac z pianki zimnej 90 x 200 cm z 7 strefami twardości – materac dwustronny H2/H3 – wysokość 15 cm – materac ergonomiczny – Niemcy
429,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

elektryczna piła szablasta pracuje z prędkością 4800 obr./min, jest dostarczana z 2 aku i 4 brzeszczotami oraz walizką transportową. Nadaje się do cię
295,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore
![Zdjęcie produktu dla Lampa stołowa [51cm x Ø29cm] Lampa stołowa Lampka nocna Lampka do czytania Chrom [lux.pro]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/bf8b53bca58d1d45c0a3d3551b4feefc.webp)
Lampa stołowa [51cm x Ø29cm] Lampa stołowa Lampka nocna Lampka do czytania Chrom [lux.pro]
198,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

Pasta do zębów Violette – dla białych zębów, korygująca przebarwienia i usuwająca osady
934,17 zł/1l
59,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Samsung GU50CU7179U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
8 674,54 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Ergonomiczna nakładka na materac - nakładka z pianki termoelastycznej - wymiary 90x200 cm
279,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor: czarny
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
20%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
OK
ok
Oceniono dnia 6 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Natureza Cosmeticos Natural Therapy Escova de Biotina Biotyna do włosów 1l
400,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
400,99 zł/1l

Ybera GENOMA Fio Líquido Pro-Geno Molecular 500 ml - rekonstrukcja włosów
360,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
721,98 zł/1l

CACAU DO BRASIL HAIR TREATMENT Natureza keratyna do włosów
265,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
531,98 zł/1l

Natureza Btox Cenoura Marchewka
250,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
501,98 zł/1l

Love Potion Love Tox Brunette Botoks do Włosów 1000 ml
260,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
260,99 zł/1l

Love Potion Love Tox Blond 1000 ml do włosów
229,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
229,99 zł/1l

Loreal Majirel Cool Cover 8.1 3x50ml
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
893,27 zł/1l

Goldwell Topchic Lotion 20 VOL 6% 2x 1000ml
113,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
108,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
54,50 zł/1l

Loreal Majirel 7.44 3x50ml
127,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
773,27 zł/1l

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,99 zł/1kg

LOVE POTION Gelatina Matizadora 300 ml
105,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
353,30 zł/1l

Goldwell Men Reshade Odsiwiacz dla mężczyzn 6CA, 4x20ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
90,81 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
379,95 zł/1kg

Loreal Majirel Cool Cover 8.1 2x50ml
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
889,90 zł/1l

Loreal Majirel 6.3 2x50ml
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1l

Loreal Majirel 8.34 2x50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1l

Loreal Majirel 6 2x50ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
829,90 zł/1l

Loreal Majirel 9.3 2x50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1l

Loreal Majirel 10.21 2x50ml
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1l

Loreal Majirel 5 2x50ml
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1kg

Loreal Majirel 7,12 średni blond popielaty irisé 50 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
699,83 zł/1l