Serum dla cery z problemami naczynkowymi: Intensywna pielęgnacja i ochrona.
Rozpocznij każdy dzień z promienną skórą! Nasze COUPEROSE-STOP Serum to lekka formuła stworzona specjalnie dla cery z problemami naczynkowymi. Działa jak tarcza, wzmacniając i uszczelniając ścianki naczynek krwionośnych, aby chronić je przed rozszerzaniem. Dodatkowo, serum delikatnie wyrównuje koloryt skóry.
Korzyści dla Twojej skóry:
Witamina C: wzmacnia ścianki naczynek krwionośnych, neutralizuje wolne rodniki i wyrównuje koloryt skóry.
Ekstrakt z miłorzębu japońskiego: poprawia ukrwienie skóry i wzmacnia ścianki naczynek krwionośnych.
Proteiny jedwabiu: działają nawilżająco i wygładzająco, zapewniając skórze miękkość i elastyczność.
Kwas hialuronowy: intensywnie nawilża, utrzymując skórę pełną blasku.
Ceramidy: działają nawilżająco i chronią skórę przed utratą wilgoci.
To Twoje tajemnicze narzędzie do walki z problemami naczynkowymi. Wypróbuj je i ciesz się zdrową, piękną skórą!
Sposób użycia : Stosować zgodnie ...
Apis - Couperose-Stop - Serum dla cery z problemami naczynkowymi 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
68,25 zł
68,25 zł / 100ml
+ wysyłka od 14,55 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
sob. 3 – wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Przeciwstarzeniowe Serum do Twarzy z Egzosomami, 50 ml
137,00 zł
15% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BasketGuru
Więcej informacji o reklamie
Seren Babor SeaCreation The Serum
1 953,13 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
Apis - Acne-Stop - Koncentrat dla Cery Trądzikowej 30ml
227,50 zł/100ml
68,25 zł
Sprzedawca: AllYour
Apis - Ceramide Repair - Regenerujący krem z ceramidami i kwasami omega 3-6-9 100ml
46,20 zł/100ml
46,20 zł
Sprzedawca: AllYour
Serum multiaktywne z kwasem hialuronowym i kawiorem
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
190,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-39,81 zł
151,00 zł
Sprzedawca: ADONIS
The Ordinary Retinal 0,2% emulsja
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
146,16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-27,16 zł
119,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
The Ordinary Serum do ciała z kwasem salicylowym 0,5%
70,42 zł/100ml
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
Bielenda SupremeLab Specjalistyczny Krem normalizująco-nawilżający z bakuchiolem, 50 ml
99,98 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Serum depigmentujące BIO10 FORTE kroplomierz 30ml
631,33 zł/100ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
189,40 zł
Sprzedawca: somnia24
Bielenda, Kuracja Młodości Liftingujący krem przeciwzmarszczkowy 50+, 50 ml
41,98 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,99 zł
Sprzedawca: Indizio
MIXSOON Bifida Ferment Essence - Esencja do twarzy, 100ml
90,99 zł/100ml
90,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Farmona Ceramidowo-Peptydowy Krem Pod Oczy 50 Ml.
101,76 zł/100ml
50,88 zł
Sprzedawca: Dermes
Ryor Argan Oil Serum rewitalizujące z kwasem hialuronowym i olejem arganowym
218,98 zł/100ml
109,49 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Avène Serum XeraCalm A.D Concentré Apaisant
288,10 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
144,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Serum dla cery z problemami naczynkowymi: Intensywna pielęgnacja i ochrona.
Rozpocznij każdy dzień z promienną skórą! Nasze COUPEROSE-STOP Serum to lekka formuła stworzona specjalnie dla cery z problemami naczynkowymi. Działa jak tarcza, wzmacniając i uszczelniając ścianki naczynek krwionośnych, aby chronić je przed rozszerzaniem. Dodatkowo, serum delikatnie wyrównuje koloryt skóry.
Korzyści dla Twojej skóry:
Witamina C: wzmacnia ścianki naczynek krwionośnych, neutralizuje wolne rodniki i wyrównuje koloryt skóry.
Ekstrakt z miłorzębu japońskiego: poprawia ukrwienie skóry i wzmacnia ścianki naczynek krwionośnych.
Proteiny jedwabiu: działają nawilżająco i wygładzająco, zapewniając skórze miękkość i elastyczność.
Kwas hialuronowy: intensywnie nawilża, utrzymując skórę pełną blasku.
Ceramidy: działają nawilżająco i chronią skórę przed utratą wilgoci.
To Twoje tajemnicze narzędzie do walki z problemami naczynkowymi. Wypróbuj je i ciesz się zdrową, piękną skórą!
Sposób użycia : Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Szczegóły użycia znajdują się na opakowaniu. Producent: APIS NATURAL COSMETICS Sp. z o.o.
Zadbaj o skórę wrażliwą i naczynkową z Couperose-Stop, przywracając jej zdrowy koloryt i witalność!
jpg
Couperose-Stop serum dla cery z problemami naczynkowymi 100ml
Apis
5901810001001
Serum dla cery z rozszerzonymi naczynkami. Zawiera witaminę C, ceramidy, proteiny jedwabiu, ekstrakt z miłorzębu japońskiego i alg morskich o właściwościach wzmacniających ścianki naczynek krwionośnych. Nawilża, wygładza skórę i działa immunostymulująco.
APIS_Couperose-Stop serum do twarzy z problemami naczynkowymi 100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48
258,99 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion
Cyfrowy termometr higrometr z zegarem do pomiaru temperatury i wilgotności w pomieszczeniach. Mierzy temperaturę i wilgotność, wyświetla wyniki w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita. Produkt firmy Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(242)Liczba wystawionych ocen: 242
11,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Odkurzacz piorący LEHMANN ULTRAWASH All-in-One, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych, na mokro/sucho zbiornik 20-l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(448)Liczba wystawionych ocen: 448
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Tefal GC7148, Czarny, Stal nierdzewna, Prostokątny, Dotyk, Siatka, 600 cm²
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(95)Liczba wystawionych ocen: 95
747,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(181)Liczba wystawionych ocen: 181
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
MIXSOON - Bean Essence, 50 ml - Wygładzająca esencja do twarzy
793,25 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
95,19 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics
Odkurzacz piorący - Woda - Przemysł - Samochód MPM MOD-22
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
817,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-168,99 zł
649,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MPM
Bestseller
Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
223,00 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(41)Liczba wystawionych ocen: 41
66,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Projektor z dekodowaniem 4K, 1080P WiFi6 BT5.4, system Android 11 z 100-calowym wyświetlaczem, ta sama technologia ekranu, obrotowy projektor filmowy 180¡ã, wbudowany głośnik, pozioma korekcja trapezowa, obsługuje TV Box, komputerowy dysk flash do kina domowego, odtwarzacz multimedialny, rozrywka, przenośny z pilotem zdalnego sterowania
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
438,27 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Lionelo Emma Plus składany wózek spacerowy z pozycją leżącą ciemnoszary
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(299)Liczba wystawionych ocen: 299
559,84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-180,84 zł
379,00 zł
Sprzedawca: CenterSklep24
COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte
COSTWAY 12V 2-osobowy pojazd dla dzieci, 3-biegowy samochód elektryczny 2,5-4 km/h, od 3 lat (czarny)
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
1 020,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(201)Liczba wystawionych ocen: 201
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics
HP DeskJet 2720e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Szary
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(800)Liczba wystawionych ocen: 800
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
1 182,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Wieszak na ubrania, metalowa konstrukcja z dwiema listwami na wieszaki, półka na ubrania, półka na buty, idealny do sypialni, Retoo
2,9Średnia ocena: 2,9 z 5(328)Liczba wystawionych ocen: 328
33,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 8+256GB 6.67" 5G Black EU Xiaomi
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
2 187,35 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NovaMBSmart
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8+256GB 6.67" 5G biały EU Xiaomi
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
2 049,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Bestseller
Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
De’Longhi ECAM 22.110.SB, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny, Srebrny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(477)Liczba wystawionych ocen: 477
1 579,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
HOMCOM Elektryczny quad dla dzieci, 12 V 10 Ah, quad dziecięcy z funkcją jazdy do przodu i do tyłu, 2 silniki, port USB, odtwarzacz muzyki MP3, pojazd dziecięcy z reflektorami, 3-8 km/h, dla dzieci w wieku 3-5 lat, żółty
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
902,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
Lionelo Tris trójkołowy rowerek biegowy od 1 roku trójkołowy rowerek dziecięcy z kierownicą wózek dziecięcy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
775,19 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store
Przenośny Stacja zasilania generator energii SWAREY S500 Pro 500W(szczyt 1000W) Solar Storage Power Station 518Wh Ładowarka do generatora słonecznego
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(127)Liczba wystawionych ocen: 127
1 110,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 16,9 cm (6,67") Hybrid Dual SIM Android 11 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Biały
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
2 414,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
84,00 zł/100ml
Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,99 zł/100ml
Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,12 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg
Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,32 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
632,64 zł/100ml
LA MER krem morski 250ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 897,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 959,20 zł/100ml
Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml
MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg
MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml
Bestseller
La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml
CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,79 zł
Sprzedawca: apohealth
699,88 zł/1kg
Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg
Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-20,00 zł
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml
PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,70 zł/100ml
Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg
41S701 La Mer Tonik równoważący
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,55 zł/100ml
Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13