5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Babor Koncentrat ziołowy do oczyszczania skóry dojrzałej, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
81,47 zł
81,47 zł / 100ml
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid 30 ml159,97 zł/100ml
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Sisley Phytobuste + Décolleté, Kobiety, Skóra normalna, Ujędrniający, 50 ml, Buteleczka z pompką, 1 szt.1 680,26 zł/100ml
840,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Odżywcza esencja do twarzy, 100ml207,67 zł/100ml
207,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809738312728, Kobiety, 30 ml156,63 zł/100ml
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

krem przeciwzmarszczkowy HSR Lifting (krem przeciwzmarszczkowy) 50ml
601,22 zł/100ml
300,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Complex C 24H Cream
445,98 zł/100ml
222,99 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Nawilzajacy krem do cery suchej, 50ml
3 190,00 zł/1kg
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream Rich 50ml
1 053,50 zł/100ml
526,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dr. Hauschka Regenerating Serum odmładzające serum do skóry dojrzałej 30 ml
1 273,33 zł/1kg
229,20 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Embryolisse Nawilżająco-energetyzujący krem z witaminą C, 40 ml
191,07 zł/100ml
76,43 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

BABOR SOS Calming, Skóra wrażliwa, 14 ml
875,36 zł/100ml
122,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Dermacol Intensywnie ujędrniające serum przeciwzmarszczkowe, 12ml
631,57 zł/1kg
44,21 zł
Sprzedawca: MANADA

Academie Creme Renovatrice Normalisante - normalizujący krem pielęgnacyjny do skóry tłustej - 50ml
368,14 zł/100ml
184,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

KREM REGENERUJĄCY SKÓRĘ Z PEPTYDAMI 50 ml
316,42 zł/100ml
158,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Nagietek Weleda 30ml
302,67 zł/100ml
90,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Babor Rewitalizujące serum do skóry zmęczonej, 30ml
7 493,33 zł/1l
224,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kiehl's Retinol Odnawiające skórę codzienne serum w mikrodawkach
692,00 zł/100ml
346,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sesderma C-VIT, Tonik do twarzy, Kobiety, 50 ml, Skóra mieszana, Rozjaśniający, Odżywiający
339,72 zł/100ml
169,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Mincer Pharma Retinol 70+ Przeciwzmarszczkowy tłusty krem do twarzy No 504, 50 ml
272,00 zł/1kg
16,32 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Dla skóry tłustej i trądzikowej Babor Skinovage Purifying Cream
4 814,20 zł/1kg
240,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
2-fazowe oczyszczanie skóry – etap 2 – do stosowania z oliwką hydrofilną Hy-Öl Cleanser.
Koncentrat do dwufazowego oczyszczania skóry dojrzałej wymagającej regeneracji. Wzmacnia barierę ochronną skóry i chroni mikrobiom już na etapie oczyszczania.
Działanie: Ekstrakty z białej herbaty, żeń-szenia i miłorzębu japońskiego doskonale pielęgnują skórę już na etapie oczyszczania. Wygładzają i regenerują skórę oraz neutralizują wpływ wolnych rodników. Proteiny z nasion drzewa moringa chronią skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Orzeźwiający zapach pobudza zmysły.
Korzyści: odświeżona i oczyszczona skóra.
Sposób użycia: Nałóż 4 pompki oliwki HY-ÖL Cleanser na suchą skórę twarzy, szyi i dekoltu i delikatnie wmasuj, następnie nałóż na oliwkę 2 pompki koncentratu Phyto HY-ÖL Booster Reactivating. Zwilż opuszki palców wodą i wmasuj w skórę okrężnymi ruchami, aż powstanie mleczna emulsja. Dokładnie spłucz dużą ilością wody.
Babor Phyto Hy-Ol Booster Reactivating Cleanser to ożywczy eliksir oczyszczający, który łączy w sobie silne składniki roślinne, aby oczyszczać i rewitalizować skórę, promując odnowioną i pełną energii cerę.
- Zawiera rewitalizujące ekstrakty roślinne.
- Rewitalizuje skórę i dodaje jej energii.
- Idealny dla osób poszukujących rewitalizującej pielęgnacji skóry.
BABOR HY-ÖL® dwuetapowy suplement do pielęgnacji skóry zestresowanej i dojrzałej. Proces oczyszczania wspiera nienaruszoną barierę ochronną skóry i zrównoważony mikrobiom.
Babor - Phyto HY-ÖL Booster Reactivating - Esencja oczyszczająca do cery dojrzałej 100ml Kosmetyki. Dla kobiet.
Babor Cleansing Phyto Hy-Oil Booster Reactivating For Nature Haut 4.016.62 DEUTSCHLAND Karton @ 1 Stueck x 100 ml
Dla skóry dojrzałej Babor Cleansing Phyto Hy-Oil Booster Reactivating
Babor Cleansing Phyto Hy-Öl Booster Reaktywujący 100 ml
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Babor Koncentrat ziołowy do oczyszczania skóry dojrzałej, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 4015165363095
- Numer producenta
- 403468
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Babor Koncentrat ziołowy do oczyszczania skóry dojrzałej, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 4015165363095
- Numer producenta
- 403468
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Babor - HY-ÖL Cleanser - Olejek oczyszczający do skóry suchej i wrażliwej 200ml
46,08 zł/100ml
92,15 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Derma Filler Serum (30 ml)
1 553,33 zł/100ml
466,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Friseurtotal

schleich HORSE CLUB 98642, 5 lat(a)
571,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Babor Sensitive Anti-Redness Cream 50ml
574,38 zł/100ml
287,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml
63,24 zł/100ml
316,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Babor Cleansing Phyto Hy-Öl Booster Reaktywujący (100 ml)
88,36 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Phyto HY-ÖL Booster Balancing Koncentrat ziołowy do oczyszczania skóry mieszanej i tłustej, 100ml
87,18 zł/100ml
87,18 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Nawilzajacy krem do cery suchej, 50ml
3 190,00 zł/1kg
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Babor Moist + Lipid Cream Bogaty krem nawilżający do twarzy, 50ml
398,76 zł/100ml
199,38 zł
Sprzedawca: VISO

krem przeciwzmarszczkowy HSR Lifting (krem przeciwzmarszczkowy) 50ml
601,22 zł/100ml
300,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Phyto HY-ÖL Booster Hydrating Koncentrat ziołowy do oczyszczania skóry suchej, 100 ml
88,51 zł/100ml
88,51 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Argan Cream - Nourishing,Hydrating,Smoothing
387,44 zł/100ml
193,72 zł
Sprzedawca: VISO

Jeanne Piaubert Iniscience Demaquillant Łagodny żel oczyszczający 200ml
56,31 zł/100ml
112,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cacharel Eden Woda perfumowana, 50ml
2 624,40 zł/1l
131,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jean Louis Scherrer One Love EDP 100 ml W
1 011,90 zł/1l
101,19 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Payot Crème Hydratante Adaptogène, Kobiety, Skóra sucha, Nawilżający, Zmiękczający, Spulchnianie, Nawilżający, 50 ml, 1 szt.
290,90 zł/100ml
145,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

E.Arden Eight Hour Lip Protectant w puszce
4 316,15 zł/1l
56,11 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Briloner
94,98 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,01 zł
Sprzedawca: KupZarovky

Babor Complex C 24H Cream
445,98 zł/100ml
222,99 zł
Sprzedawca: VISO

LAMY 1202076 Lamy Tintenpatronen T10, rot
375,50 zł/1l
22,53 zł
Sprzedawca: VISO

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick Sunscreen SPF 15, Balsam do ust, Bezbarwny, Kobiety, Skóra normalna, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, PETROLATUM, PADIMATE, OXYBENZONE. RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, OZOKERITE, GLYCERYL...
17,70 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aloesowy tonik do twarzy 125ml
270,00 zł/1l
33,75 zł
Sprzedawca: taleoo

Teczka Falken 15072660 Pure Nature - A4, 8 cm, brązowa
47,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Koc Bloomingville Ekin, naturalny
94,34 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

La Roche-Posay - Anthelios Anti-Shine Dry Touch Gel-Cream SPF50+ 50ml
395,38 zł/100ml
197,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Maska do włosów niesfornych i puszących się ( Smoothen Mask) - Pojemność: 400 ml
608,70 zł/1l
243,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Cacharel Eden Woda perfumowana, 30ml
2 955,67 zł/1l
88,67 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Odmładzający preparat oczyszczający z enzymami i witaminą C 40gr.
107,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

LAMY 1234721 LAMY AL-star Patronenfüller türkis M (mittel)
5 254,17 zł/1kg
126,10 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oczyszcza dogłębnie i delikatnie
Podobnie jak wszystkie produkty marki Babor, również ten należy do klasy najwyższej. Doskonale nadaje się do skóry dojrzałej, ponieważ nie tylko oczyszcza głęboko i delikatnie, ale zawiera również składniki o działaniu regenerującym.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
218,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
14 599,33 zł/100ml

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
180,00 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
477,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 194,60 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1l

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,79 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 075,80 zł/1kg

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

Sisley Hair Rituel Olejek pielęgnacyjny do włosów, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
343,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 437,90 zł/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(332)Liczba wystawionych ocen: 332
313,00 zł
Sprzedawca: LOGNOW
313,00 zł/100ml

TITAN Gel GOLD - Najwyższej jakości żel do masażu dla mężczyzn | 50 ml
161,39 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 586,44 zł/1kg

Dr.Ceuracle - Hyal Reyouth Moist Sun, 50ml - krem przeciwsłoneczny
96,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
192,00 zł/100ml