4,5



Na podstawie 4 opinii
Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
33,53 zł
167,65 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Lakiery do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Natural Finish Spray Osis + Sparkler Schwarzkopf Osis Sparkler 300 ml116,63 zł/1l
35,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Professional Osis+ Spray teksturyzujący do włosów, 300 ml114,26 zł/1kg
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 6x500ml70,33 zł/1l
210,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Lakier Do Włosów Syoss Fullness 3 Zwiększający Objętość 300 Ml96,63 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
135,96 zł/1l
33,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Upload wypełniający krem do włosów, 200ml
165,10 zł/1l
33,02 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Lakier do włosów mocno utrwalający, 500 ml
67,25 zł/1kg
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Sparkler nabłyszczający spray do włosów, 300ml
114,13 zł/1l
34,24 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional Osis+ Freeze Lakier mocno utrwalający do włosów, 300 ml
109,17 zł/1l
32,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional Osis+ Soft Dust Puder nadający włosom objętość, 10 g
3 899,00 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Elastycznie utrwalający lakier do włosów, 500ml
75,98 zł/1l
39,12 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Super Shield Wielofunkcyjny spray ochronny, 300 ml
113,30 zł/1l
33,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Freeze Pump Mocno utrwalający lakier do włosów, 200ml
139,95 zł/1l
29,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Got2B Volumania Lakier do włosów nadający objętość, 300ml
139,43 zł/1l
41,83 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Joanna Volume Spray nadający objętość, 300ml
98,63 zł/1l
29,59 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

L'Oreal Professionnel Puder w sprayu nadający objętość włosom Force 4, 250ml
994,93 zł/1l
149,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Joanna Professional Curls Pianka do loków Sprężystość i Elastyczność, 150ml
184,80 zł/1l
27,72 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Garnier Fructis StyleMarked pianka do loków 200ml
263,40 zł/1l
52,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Taft Keratin Lakier do włosów utrwalenie 4 250 ml
62,11 zł/1kg
16,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nadaj cienkim i delikatnym włosom naturalną /objętość /i /sprężystość /dzięki temu lekkiemu sprayowi! Spray Osis+ Hairbody tworzy wrażenie wyraźnie pełniejszych i grubszych włosów - bez uczucia sztywności i lepkości. Daje naturalny efekt i jednocześnie wzmacnia włosy. /
Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne włosy. Wysuszyć suszarką przy pomocy okrągłej szczotki, aby uzyskać objętość, lub pozwolić włosom wyschnąć, aby uzyskać naturalną definicję.
- Zwiększ naturalną objętość i ruch dzięki OSiS Hairbody od Schwarzkopf Professional, lekkiemu sprayowi zwiększającemu objętość (+), który tworzy iluzję grubości i sprawia, że włosy wyglądają naturalnie, a jednocześnie są wzmocnione.
- Delikatnie rozprowadza się bez użycia aerozolu, zapewniając subtelne, nieklejące utrwalenie i sprawiając, że włosy wyglądają bardziej naturalnie bez ich obciążania.
- Łatwe rozczesywanie i stylizacja dzięki polimerom kondycjonującym, które ułatwiają układanie włosów podczas suszenia i sprawiają, że włosy pozostają miękkie i nie plączą się.
- Chroni włosy przed uszkodzeniami termicznymi dzięki ochronie termicznej el przed temperaturą do 230°C, dzięki czemu można bezpiecznie stylizować włosy za pomocą gorących narzędzi, takich jak prostownica lub lokówka.
- Idealny do wszystkich rodzajów włosów, ale szczególnie do włosów wiotkich, aby dodać im grubości i objętości. Wystarczy dodać
SchwarzkopfOsis Hairbody Bodifying Spray | Spray modelujący do włosów 200ml
Odkryj lekkość i objętość dzięki Schwarzkopf Osis Hairbody Bodifying Spray. Ten wszechstronny lakier do włosów dodaje naturalnej objętości i lekkości, zapewniając jednocześnie łatwe rozczesywanie i ochronę przed wysoką temperaturą. Jego unikalna formuła zmiękcza włosy i nadaje im zdrowy wygląd bez ich obciążania. Idealny do codziennego stosowania, nadaje włosom elastyczność i niewidoczne utrwalenie.
Zalety produktu:
- Nadaje naturalną objętość i lekkość.
- Ułatwia rozczesywanie.
- Chroni przed wysoką temperaturą.
- Niewidoczne utrwalenie bez obciążania włosów.
Schwarzkopf to tradycyjna marka znana z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji włosów, wybierana przez profesjonalistów na całym świecie.
Pojemność:
200ml
- \ Rozpyl
- produkt równomiernie na wilgotne włosy,
- delikatnie wmasuj we włosy i skórę głowy, a następnie
- włosy jak zwykle za pomocą suszarki do włosów lub pozostaw do naturalnego wyschnięcia
OSiS+ Hairbody to lekki spray zwiększający objętość włosów, który został specjalnie opracowany, aby nadać wiotkim włosom naturalną objętość i sprężystość. Tworzy iluzję objętości bez sklejania i obciążania włosów. Pozostawia włosy naturalne, ale wzmocnione. Dzięki dodatkowej ochronie przed wysoką temperaturą do 230°C chroni również włosy przed gorącymi narzędziami do stylizacji.
- Lekkie utrwalenie
- Delikatne rozpylanie bez aerozolu
- Nadaje włosom naturalną objętość i lekkie utrwalenie bez sklejania
- Ułatwia rozczesywanie i poprawia podatność na układanie podczas suszenia
- Ochrona przed wysoką temperaturą do 230°C
[Aplikacja]
Nałożyć spray dodający objętości na wilgotne włosy. Wysuszyć włosy okrągłą szczotką, aby nadać im objętość, lub pozostawić do wyschnięcia, aby uzyskać naturalny efekt.
Składniki
Aqua (Water, Eau), Alcohol denat, VP/VA Copolymer, Propylene Glycol, Quaternium-80, Parfum (Fragrance), Linalool, Lactic Acid, Limonene, Geraniol, Benzoic Acid, Methyl Benzoate
{Wzmocnij swoje włosy dzięki Schwarzkopf OSiS+ Hairbody, lekkiej mgiełce do stylizacji, która dodaje tekstury i objętości bez obciążania włosów. Idealna do tworzenia zwiewnych, naturalnych fryzur o gładkim wykończeniu }
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Spraye do stylizacji Schwarzkopf Professional z kolekcji Osis+ zostały stworzone z myślą o wszystkich rodzajach włosów, a w szczególności o kobietach. To fryzjerskie cudo ma pojemność 200 ml.
Osis Hairbody Prep Spray 2873068 DEUTSCHLAND Karton @ 1 Stueck x 200 ml
Schw. OSIS+ Hairbody Bodifying Spray 200ml
OSIS HAIRBODY Style & Care Spray 200 ml
Odkryj żel do włosów Schwarzkopf OSiS Hairbody, tajną broń dla cienkich i wiotkich włosów. Ten wyjątkowy spray do modelowania włosów nie tylko nadaje włosom naturalną objętość i lekką kontrolę, ale także chroni je przed wysoką temperaturą do 230°C. Formuła jest w 100% wegańska i wzbogacona specjalnymi polimerami kondycjonującymi, które zapewniają subtelne utrwalenie bez lepkości - idealne dla naturalnego ruchu i siły.
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Model
- OSiS+
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 4045787999778
- Numer producenta
- 3066421
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Model
- OSiS+
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 4045787999778
- Numer producenta
- 3066421
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P102: Chronić przed dziećmi.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
EUH 203: Zawiera chrom (VI). Może powodować reakcje alergiczne.
Pasuje również do tego

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
135,96 zł/1l
33,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Spray teksturyzujący do włosów, 300 ml
114,26 zł/1kg
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Upload wypełniający krem do włosów, 200ml
165,10 zł/1l
33,02 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf Creme Osis+ Volume Upload
174,95 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

VASAGLE Półka pływająca, półka ścienna, 80 x 20 x 3,8 cm brązowa
101,53 zł
Sprzedawca: Lumarko

Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml
134,95 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Lakier do włosów nadający połysk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml
137,98 zł/1kg
68,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Eveline Cosmetics Variete Wydłużający tusz do rzęs Black, 10 ml
2 474,00 zł/1l
24,74 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Schwarzkopf BC Bonacure Odżywka do włosów w sprayu, 200ml
179,95 zł/1l
35,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional - Osis+ Velvet Lightweight Wax-Effect Spray 200ml
181,00 zł/1l
36,20 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

VT Cosmetics PDRN Essence 100, 30 ml
396,67 zł/100ml
119,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Lakier do włosów mocno utrwalający, 500 ml
67,25 zł/1kg
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Schwarzkopf Professional Osis+ Sparkler nabłyszczający spray do włosów, 300ml
114,13 zł/1l
34,24 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional - Session - Extremely strong hairspray 100ml
159,90 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Freeze Lakier mocno utrwalający do włosów, 300 ml
109,17 zł/1l
32,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Lakier do włosów mocno utrwalający, 300 ml
89,97 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner spray termoochronny, 200ml
139,95 zł/1l
28,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Szybko utrwalający lakier do włosów, 500ml
111,20 zł/1l
55,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Elastyczna guma włóknista, 100 ml
299,90 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Elastycznie utrwalający lakier do włosów, 500ml
75,98 zł/1l
39,12 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Lakier elastycznie utrwalający do włosów, 300 ml
93,30 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Kuracja do włosów Ultimate Repair bez spłukiwania (Miracle Hair Rescue), 30 ml
4 073,33 zł/1l
122,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Soft Dust Puder nadający włosom objętość, 10 g
3 899,00 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
83,31 zł/1l
124,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
89,31 zł/1l
133,97 zł
Sprzedawca: MANADA
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
25%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 200 ml, Zwiększanie objętości, 1 szt.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
54,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
254,95 zł/1l

Natural Finish Spray Osis + Sparkler Schwarzkopf Osis Sparkler 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
35,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
116,63 zł/1l

Balmain Session Spray Strong, Lakier do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, 300 ml, Utrwalanie, 1 szt.
164,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
547,47 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Spray teksturyzujący do włosów, 300 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
114,26 zł/1kg

Lakier do włosów mocno utrwalający Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
188,68 zł/1l

Goldwell StyleSign Lakier do włosów extra mocny 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
83,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
182,09 zł/1kg

Lakier do włosów Schwarzkopf Osis Freeze Strong Hold 6x500ml
227,99 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
216,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
72,33 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 6x500ml
210,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,33 zł/1l

Schwarzkopf Silhouette Super Hold 5x750ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
175,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
234,65 zł/1l

Kevin Murphy - Session Spray Flex 400ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
334,97 zł/1l

Lakier do włosów Schwarzkopf Silhouette Super Hold 750ml x3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
46,66 zł/1l

Lakier Do Włosów Syoss Fullness 3 Zwiększający Objętość 300 Ml
28,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
96,63 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 3x300ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
76,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,54 zł/1l

Lakier do włosów Schwarzkopf Osis Freeze Strong Hold 2x500ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
71,99 zł/1l

Schwarzkopf Silhouette Classic Formula 2 x 750 ml lakier do włosów mocno utrwalający



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
69,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
46,66 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x500ml
69,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
69,99 zł/1l

L'Oreal Professionnel Tecni Art Fix Anti-Frizz Fixing Spray mocno utrwalający lakier do włosów Force 4, 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
65,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
213,30 zł/1kg

Kevin Murphy Bedroom.Hair Elastyczny teksturyzujący lakier do włosów 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
749,90 zł/1l

L'Oreal Paris Tecni Art. Pli, Spray termoochronny do włosów, 190ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
60,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
321,00 zł/1l

L'Oréal Haarspray Infinium Pure Infinitely Profesjonalny lakier do włosów 500ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
284,24 zł
Sprzedawca: VogueVista
568,48 zł/1l