African Pride Black Castor Miracle Braid, Loc & Twist Gel 227 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
35,00 zł
154,19 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Zestawy do pielęgnacji włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml1 711,96 zł/1l
427,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml341,32 zł/1l
255,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Revlon Uniq One All in One 10w1, 6x150ml244,43 zł/1l
219,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Revlon Uniq One All In One 10 w 1 3x 150ml251,09 zł/1l
112,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Żel do stylizacji Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g
245,36 zł/1l
29,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Red One Red Hair Wax 150ml – Wosk do włosów, żel dający efekt mokrych włosów, zapewniający mocne utrwalenie, blask, idealny do krótkich włosów, stylizacji barberskiej, męskiej stylizacji włosów, profesjonalnych produktów do włosów, męskich kosmetyków. Dostępny w sklepach Temu i TikTok
243,13 zł/1l
36,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

African Pride – Czarny olej rycynowy „Miracle” do pielęgnacji włosów i skóry głowy, 177 ml
97,50 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Lets Dred With Natures Bees Wax 4oz Wosk do włosów z naturalnego wosku pszczelego
271,28 zł/1kg
42,32 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

ORS Organic Root Stimulator Lock & Twist Gel 13oz 385ml
33,81 zł/1kg
33,81 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

African Pride Moisture Miracle Curl Defining Gel 16 uncji
116,42 zł/1l
46,57 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

African Pride Braid Sheen Spray Extra Shine 12 oz 355 ml
414,02 zł/1kg
178,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

African Pride Moisture Miracle 5 olejków eterycznych 118ml
316,80 zł/1kg
46,57 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

African Pride Shea Butter Miracle Moisture Intense Silky odżywka nawilżająca do włosów 355ml
107,24 zł/1l
38,07 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Jamaican Mango & Lime Black Castor Oil Lemongrass 4oz.
105,80 zł/1l
42,32 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

African Pride Olive Miracle 1 Complete Touch-Up Relaxer Kit Super
73,90 zł/1l
29,56 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Lets Dred Coconut Oil 4oz.
336,90 zł/1kg
38,07 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

As I Am Twist Defining Cream 454g
84,86 zł/1kg
84,86 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Haarmaske Restore & Repair Jamaican Black Castor Oil As I Am (227 g)
217,77 zł/1kg
76,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Shea Moisture JAMAICAN BLACK CASTOR OIL STRENGTHEN & RESTORE SMOOTHIE 340 g
72,10 zł/1kg
72,10 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Cantu Guava Curl Strengthening Cream Gel 12oz.
116,50 zł/1kg
39,61 zł
Sprzedawca: Tersorte
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Cudowny warkocz z czarnym olejem rycynowym od African Pride, żel do loków i skrętów 227 g – główne cechy: wzbogacony o naturalne składniki, wzbogacony o czarny olej rycynowy. Cudowny warkocz z czarnym olejem rycynowym, krem do loków i skrętów – główne zalety: w naturalny sposób oczyszcza i poprawia elastyczność włosów, wspomaga wzrost włosów, głęboko nawilża, wzmacnia i chroni włosy poprawia zatrzymywanie wilgoci i elastyczność stymuluje skórę głowy informacje o produkcie cudowny warkocz z czarnym olejem rycynowym African Pride, żel do loków i skrętów 227 g jest idealny do wygładzania opornych końcówek, pokrywania siwych włosów i wypełniania miejsc, gdzie włosy są rzadkie. W przeciwieństwie do tradycyjnych sprayów nie pozostawia włosów przetłuszczonych ani łuszczących się. Uwaga: wyłącznie do użytku zewnętrznego. Podczas stosowania tego produktu należy unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z produktem należy obficie przepłukać oczy wodą. Wypróbuj African Pride Black Castor Miracle Braid, Loc & Twist Gel 227 g już dziś! Sposób użycia: stosować na wilgotne lub suche włosy. Nałóż niewielką ilość żelu na nasadę włosów lub na linię włosów. Zapleć, skręć i ułóż fryzurę według własnego uznania. Pozostaw do wyschnięcia na powietrzu lub umieść pod suszarką z kapturem, aby utrwalić fryzurę. O marce: Żel African Pride Black Castor Miracle Braid, Loc & Twist Gel 227g należy do African Pride Hair, ekskluzywnej marki z USA, która produkuje produkty do pielęgnacji skóry i włosów! Tutaj możesz zapoznać się ze wszystkimi produktami African Pride mi w Beauty GT.
- Waga
- 227 g
- Składniki
- Strona internetowa gt world
- Producent
- African Pride
- EAN
- 8025351004800802535100480
- Numer producenta
- 999750
- Waga
- 227 g
- Składniki
- Strona internetowa gt world
- Producent
- African Pride
- EAN
- 8025351004800802535100480
- Numer producenta
- 999750
Pasuje również do tego

Dax Wave & Groom, Wosk do włosów, Unisex, Kręconych włosów, Proste włosy, Słoiczek, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Fragrance (Parfum), Benzyl Benzoate, Coumarin, Geranoil,..., 1 szt.
547,27 zł/1kg
54,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Kamera retro ZELURXX 64 GB CCD, uchwyć chwile w dowolnym momencie, z 16-krotnym zoomem, wyświetlaczem 2,4 cala, jakością HD, filtrem vintage, kamerą dla dzieci
148,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx

Xiaomi Redmi 12, 128 GB, Dual-SIM, kolor: Midnight Black. Świetny telefon
Odnowiony
588,93 zł
Sprzedawca: NESATEC

Red One Red Hair Wax 150ml – Wosk do włosów, żel dający efekt mokrych włosów, zapewniający mocne utrwalenie, blask, idealny do krótkich włosów, stylizacji barberskiej, męskiej stylizacji włosów, profesjonalnych produktów do włosów, męskich kosmetyków. Dostępny w sklepach Temu i TikTok
243,13 zł/1l
36,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

African Pride – Czarny olej rycynowy „Miracle” do pielęgnacji włosów i skóry głowy, 177 ml
97,50 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Żel do stylizacji Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g
245,36 zł/1l
29,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

African Pride Moisture Miracle Leave-In Cream 15oz
105,12 zł/1kg
46,57 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Pozostawić płyn do płukania tkanin Mielle granat i skarb
317,55 zł/1l
112,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
997,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym
27,50 zł/100ml
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Fair & White So Carrot Rozjaśniający balsam do ciała 500ml.
16,12 zł/100ml
80,60 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

ORS Organic Root Stimulator Lock & Twist Gel 13oz 385ml
33,81 zł/1kg
33,81 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Palmer's Cocoa Butter Formula Daily Skin Therapy, Kremowy, Unisex, Matujący, Zmiękczający, Leczenie, Skóra sucha, Szorstka skóra, 400 ml, Buteleczka z pompką
11,42 zł/100ml
45,68 zł
Sprzedawca: Tersorte

Morgan's Pomade przyciemnia siwe włosy 3,5 uncji 100 g
169,34 zł/1kg
43,86 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

ULWEHOME Meble kuchenne Zestaw mebli kuchennych Kuchnia Milan 260cm | szafka • regał • blat • aneks kuchenny | Kaszmir 2,6 m
1 399,00 zł
Sprzedawca: UlweHome

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, MicroSD (TransFlash), 32 GB
742,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mbosmart

Bomann Kombi SBS, Wolnostojący, Typ amerykański, Czarny, Dotyk, LED, Na drzwiach
2 259,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Sofa narożne BEALIFE, 250x136x40 cm, obita tkaniną typu cord, wypełnione pianką termoelastyczną | Kształt L, część wypoczynkowa po lewej stronie | Przeznaczone dla 3-4 osób, w zestawie poduszki i kieszeń boczna | Kolor: kremowy (AR35)
1 688,92 zł
Sprzedawca: Connected-Living

Yari 100% czysty olejek rycynowy / cudowny olejek z drzewa rycynowego do skóry i włosów
120,00 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
530,00 zł/1l
53,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Aunt Jackie's Curls & Coils Błyszcząca galaretka do loków 426g
58,00 zł/1kg
58,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Balsam do ciała z masłem kakaowym Queen Helene - 907 gr
42,32 zł/100ml
42,32 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Dudu-Osun Czarne mydło afrykańskie, 150g
59,93 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Walizka z twardą skorupą FCH, zestaw walizek podróżnych, zestaw na wózek, 3 szt., z płynnie obracającymi się kółkami 360°, ABS
405,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml
427,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 711,96 zł/1l

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
400,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 673,27 zł/1l

Revlon Uniq One All in One 10w1, 6x150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
219,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
244,43 zł/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml
255,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
341,32 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
197,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
263,99 zł/1l

Maszyna do pielęgnacji włosów ozonowa maszyna do terapii włosów parownica 360° obrotowa dysza salonowa parownica do włosów
395,60 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021
879,11 zł/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Maintenance Szampon 250ml + Odżywka 250ml + Maska 500ml
168,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
675,96 zł/1l

Akcesoria do pielęgnacji zwierząt domowych – maszynki do strzyżenia psów i kotów
484,50 zł
Sprzedawca: Easybuy

Nioxin System 3 Light Thinning Kit
134,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
44 996,67 zł/1l

Szampon i maska z olejem rycynowym i biotyną z minerałami z Morza Martwego Zapobiega wypadaniu włosów i przyspiesza ich wzrostuu
199,90 zł
Sprzedawca: TotesMeerProdukte
285,57 zł/1l

Nioxin System 4 Trial Kit SMALL 340ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
146,99 zł
-39,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
107,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
269,97 zł/1kg

Australian Gold SPF 50 Lotion 237ml + Australian Gold Rapid Tanning Intensifier Lotion 250ml
160,99 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
591,96 zł/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - szampon 250ml + odżywka 250ml
145,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
224,60 zł/1kg

Revlon Uniq One All In One 10 w 1 3x 150ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
112,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
251,09 zł/1l

Schwarzkopf Osis Upload Volume Cream 2x 200ml
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
329,95 zł/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratin Smoothing Treatment (BOX)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
172,47 zł/1kg

Olivia Garden Blowout Speed White & Grey 45 mm
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Żel do stylizacji Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
245,36 zł/1l

Zestaw nożyczek fryzjerskich: 2 nożyczki proste, 20 cm, 1 nożyczki rozczesujące, 18 cm, stal nierdzewna 440C, kolor tytanowy czarny
407,95 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 359,83 zł/1kg

Red One Red Hair Wax 150ml – Wosk do włosów, żel dający efekt mokrych włosów, zapewniający mocne utrwalenie, blask, idealny do krótkich włosów, stylizacji barberskiej, męskiej stylizacji włosów, profesjonalnych produktów do włosów, męskich kosmetyków. Dostępny w sklepach Temu i TikTok



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39
36,47 zł
Sprzedawca: MFETradeShop
243,13 zł/1l