Bańki są jak magiczne balony, które dziecko może wyczarować i podziwiać ich tęczowy kolor. Na górze znajduje się okrągły labirynt - układanka z kulką. To bardzo satysfakcjonująca zabawka, która zapewni dziecku rozrywkę na długi czas. Doskonała zabawka na przyjęcie dla dzieci! Odpowiednia dla dzieci w wieku od 3 lat.
Bańki mydlane o pojemności 60 ml dostępne w opakowaniach z wizerunkiem ulubionej postaci z kreskówki - Bluey. Bańki te nie tylko zapewniają fantastyczną zabawę, ale także stymulują rozwój motoryczny i sensoryczny dzieci. Łatwe w użyciu, idealne na prezent! Zawierają bezpieczny płyn, który tworzy kolorowe, trwałe...
Bańki mydlane Bluey 60 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,19 zł
169,83 zł / 1l
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Bańki mydlane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Pistolet do robienia baniek 668-50
44,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-48%
22,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Więcej informacji o reklamie
Pistolet na bańki mydlane
35,15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-2%
34,27 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Więcej informacji o reklamie
Płyn do baniek mydlanych 1l MIX
13,91 zł
Sprzedawca: POPventure
Bańki mydlane 60 ml Spiderman
283,00 zł/1l
16,98 zł
Sprzedawca: VISO
Bańki mydlane 60 ml Kraina Lodu Frozen II
169,83 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
10,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Bańki mydlane 60 ml Bing
84,90 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
53,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Płyn do robienia baniek mydlanych Tuban 60 ml
121,67 zł/1l
7,30 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet
Miecz do mydlanych 120ml Minionki 194006
169,25 zł/1l
20,31 zł
Sprzedawca: MATFEL
Lody Bublifuk 100 ml
89,90 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: HARDAT_toys
Pistolet na bańki mydlane
36,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Pistolet do baniek Pustefix
1 527,86 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
106,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Miecz na bańki mydlane
4,91 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Bańki mydlane 60ml Minions 611008 /36
207,33 zł/1l
2,6Średnia ocena: 2,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,44 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zamów już dziś i przenieś się do świata Bluey!
{PRODUCT_NAME}
{PRICE}
{DESCRIPTION_TITLE}
{PRODUCT_DESCRIPTION}
{SPECIFICATIONS_TITLE}
{COLOR_LABEL}: {COLOR}
{MATERIAL_LABEL}: {MATERIAL}
{DIMENSIONS_LABEL}: {DIMENSIONS}
{WEIGHT_LABEL}: {WEIGHT}
{MANUFACTURER_LABEL}: {MANUFACTURER}
{REVIEWS_TITLE}
{CUSTOMER_1}: {REVIEW_1}
{CUSTOMER_2}: {REVIEW_2}
{CUSTOMER_3}: {REVIEW_3}
{CTA_TEXT}
Bańki są jak magiczne balony, które dziecko może wyczarować i podziwiać ich tęczowy kolor. Na górze znajduje się okrągły labirynt - układanka z kulką. To bardzo satysfakcjonująca zabawka, która zapewni dziecku rozrywkę na długi czas. Doskonała zabawka na przyjęcie dla dzieci! Odpowiednia dla dzieci w wieku od 3 lat.
Bańki mydlane o pojemności 60 ml dostępne w opakowaniach z wizerunkiem ulubionej postaci z kreskówki - Bluey. Bańki te nie tylko zapewniają fantastyczną zabawę, ale także stymulują rozwój motoryczny i sensoryczny dzieci. Łatwe w użyciu, idealne na prezent! Zawierają bezpieczny płyn, który tworzy kolorowe, trwałe bańki.
4 modele - losowa.
Pakirt Bluey Bluey and Friends Little Library wer. angielska
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,12 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Pościel Little favourite person 100 x 135/40 x 60 cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
140,05 zł
Sprzedawca: M_plus_L
COSTWAY Drewniany domek dla lalek, domek dla lalek z meblami i akcesoriami, willa dla lalek 3 piętra, zabawka dla lalek dla dziewczynek
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(64)Liczba wystawionych ocen: 64
218,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zjeżdżalnia dla dzieci Fortuna Lai 4 w 1 z huśtawką, obręczą do koszykówki, wykonana z HDPE, antypoślizgową drabinką, z zaokrąglonymi narożnikami, do użytku wewnątrz i na zewnątrz
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
353,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta
Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Dumbo słonik Disney komplet pościeli dla malucha 100x135 40x60cm 100% bawełna NOWOŚĆ
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
86,12 zł
Sprzedawca: VISO
Dulcop International Maxi Paw Patrol, 175 ml, Paw Patrol, 3 lat(a), Hipoalergiczny, Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 r.ż.
87,89 zł/1l
15,38 zł
Sprzedawca: VISO
Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(42)Liczba wystawionych ocen: 42
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime
Dodo Bańki Mydlane Peppa Pig 450Ml - Gigantyczne Bąble, Zabawa Dla Dzieci
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
57,99 zł
Sprzedawca: homerci
VTech 560204, 3 lat(a), AAA, Wielobarwny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
138,08 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Obrus Świnka Pepa 180x120cm - tib
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,31 zł
Sprzedawca: VISO
Mówiąca pluszowa zabawka Chomik Powtórzenia Elektroniczna zabawka dla niemowląt Dzieci Powtórzenia Funkcja Mówiący pluszowy chomik Prezenty Retoo
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(182)Liczba wystawionych ocen: 182
19,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-20%
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Łóżeczko dziecięce Relaxdays z zabezpieczeniem przed wypadnięciem, wys. x szer. x gł.: 60 x 77 x 143 cm, stelaż z listew, łóżeczko dla malucha z motywem łabędzia, MDF, biało-różowe
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
438,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Bańki mydlane 60ml Minions 611008 /36
207,33 zł/1l
2,6Średnia ocena: 2,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,44 zł
Sprzedawca: LAVONIO
TRAMPOLINA OGRODOWA STAMM SPORTS Ø 244 cm z siatką zabezpieczającą i zabezpieczeniem przed przewróceniem, sprawdzone bezpieczeństwo!
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(68)Liczba wystawionych ocen: 68
Używany
726,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro
Knorrtoys 37000, Zestaw do kąpieli, Wielobarwny
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
74,54 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Przyczepka dziecięca HOMCOM 2 w 1 składana z odpinanym przednim kołem i tylnymi hamulcami dla 2 dzieci od 18 miesięcy, ładowność do 26,4 kg, kolor czerwony
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
841,90 zł
15% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
Wózek wielofunkcyjny 3w1 Kiduku
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(257)Liczba wystawionych ocen: 257
879,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(2190)Liczba wystawionych ocen: 2190
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore
Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(306)Liczba wystawionych ocen: 306
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Dudu-Osun Czarne mydło afrykańskie, 150g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
59,93 zł/1kg
Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Pink
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
70,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
14 060,00 zł/1l
Maszynka do baniek mydlanych automat generator kwiatek bańki światła
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys
Samochód śmieciarka Kiddygo z podświetleniem i dźwiękami, 19,5 cm
95,09 zł
Sprzedawca: Bambule
Zestaw do dmuchania baniek mydlanych, duży, 53,3 cm, 12 sztuk, z płynem do baniek mydlanych dla dzieci
269,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Orbico Bing Przytulony
113,19 zł
Sprzedawca: 3DToys
Tuban TU3641, Bubble wand
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
242,58 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Relaxdays 10042393, 1 szt.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
33,45 zł/1l
Zabawkowy pistolet do baniek mydlanych, dmuchawa do baniek mydlanych, zabawka do robienia baniek mydlanych, wytwarza setki bąbelków - Bubblegun
39,00 zł
Darmowa wysyłka5% zniżki
Sprzedawca: OnetDigital
78,00 zł/1l
Zestaw baniek JOYIN, 18-częściowa różdżka i 6 rozwiązań dla dzieci na imprezy plenerowe
248,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Dziecięca maszyna do baniek z aparatem na szelkach, zabawka do baniek na świeżym powietrzu z muzyką świetlną
78,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
1 974,75 zł/1l
Fru Blu Róża do robienia baniek mydlanych z płynem 2 x 40 ml
53,12 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
664,00 zł/1l
TMT FRU BLU zest traktor+płyn 0,4l DKF0396 00039
75,77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5%
71,58 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
178,95 zł/1l
Maszyna do baniek mydlanych w kształcie różdżki księżniczki
78,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
Bańki mydlane ptaszek maszynka do robienia baniek + płyn
33,80 zł
Sprzedawca: MALIS
338,00 zł/1l
Ślubne bańki mydlane, 24 szt.
69,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
Kosiarka Dla Dzieci Na Bańki Mydlane Pchacz Jeździ Puszcza Bańki Płyn
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
53,90 zł
Sprzedawca: MALIS
456,78 zł/1l
Lebula płyn do dużych baniek mydlanych 5l
97,27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-4,79 zł
92,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula
Pistolet do baniek mydlanych „Jednorożec” z podświetleniem – nie wymaga baterii
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,11 zł
Sprzedawca: Volksfestartikel-Berlin
562,38 zł/1l
Zabawka helikopter bańkowy z wyrzutnią i butelką baniek