5,0



Na podstawie 11 opinii
Kevin Murphy Re.Store Repairing Cleansing Treatment 1000 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
366,36 zł
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Toniki do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Balancing Toner – tonik harmonizujący do twarzy 147 ml732,11 zł/1l
107,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
DERMASENCE Tonik odświeżający do twarzy, roztwór 200 ml71,19 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe, tonik micelarny nawilżający, 400 ml
65,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Eisenberg Toning Lotion 150 ml
75,27 zł/100ml
112,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bioderma Sébium H2O Purifying Micellar Water 500 ml
63,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nurana woda micelarna 500ml
75,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Clinique Clarifying Lotion (487ml)
184,84 zł
Sprzedawca: Tersorte

Apivita Apivita Aqua Beelicious Perfecting & Hydrating Toner 200ml
90,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Lab Biome Hydration Toner do twarzy 200ml
87,13 zł
Sprzedawca: somnia24

COSRX AHA/BHA Clarifying Treatment Toner 150 ml
41,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr.Althea Anastatica Skin Conditioning Toner 250 ml - tonik nawilżający
64,61 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Arval Puractive, tonik do twarzy, 200 ml
110,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Maska do włosów Valquer
174,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Uresim Tonik nawilżający 150 ml
137,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Babor Regeneration Rebalancing Toner 200ml
132,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dermasence Rosamin Aha Toner 160 ml
60,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Garnier SkinActive 400ml
76,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Obnovující péče pro poškozené vlasy
- Waga
- 1050 g
- Zawartość
- 1 l
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 9339341018568
- Numer producenta
- 12052
- Waga
- 1050 g
- Zawartość
- 1 l
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 9339341018568
- Numer producenta
- 12052
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Kevin Murphy Angel.Wash Shampoo 1000 ml
375,99 zł/1l
375,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 1000 ml
329,82 zł/1l
329,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kevin Murphy Re Store Repairing Cleansing Treatment 200 ml
920,60 zł/1l
184,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml
366,05 zł/1l
366,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Kevin Murphy Repair-Me Rinse Reconstructing Strengthening Conditiner 1000 ml
372,11 zł/1l
372,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
54,44 zł/100ml
54,44 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Kevin Murphy - Leave-in.Repair Nourishing Leave-in Treatment 200ml
736,50 zł/1l
147,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Hydrate-Me Moisturising and Smoothing Masque 1000 ml
358,29 zł/1l
358,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kevin Murphy Young.Again.Rinse Restorative Softening Conditioner 1000 ml
370,04 zł/1l
370,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kevin Murphy Maxi.Wash szampon głęboko oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
279,30 zł/1l
279,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kevin Murphy - Blonde Angel Wash Szampon wzmacniający kolor (włosy blond i rozjaśniane) 1000ml
295,50 zł/1l
295,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kevin Murphy Everlasting.Colour Wash Szampon do włosów farbowanych 1000 ml
343,11 zł/1l
343,11 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: NutraBestBG

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask maska wzmacniająca do włosów bardzo suchych i zniszczonych 150 ml
2 796,67 zł/1l
419,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml
419,96 zł/1l
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Kevin Murphy, Blonde Angel, Hair Treatment Cream Mask, For Hydration, 1000 ml
330,40 zł/1l
330,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laneige Lip Sleeping Mask EX - Berry
3 805,00 zł/1l
76,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Smooth.Again.Wash Szampon wygładzający 1000 ml
290,50 zł/1l
290,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kevin Murphy Angel Rinse Odżywka zwiększająca objętość 1000 ml
383,73 zł/1l
383,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kevin Murphy Heated Defense 150ml
1 042,67 zł/1l
156,40 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Kevin Murphy Young.Again.Wash Restorative Softening Shampoo 1000 ml
329,63 zł/1l
329,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bloomique - Phoenix Canariensis - Palma daktylowa kanaryjska - Palma mrozoodporna - Rośliny ogrodowe - 100-120 cm wysokości - Doniczka 21 cm
214,10 zł
Sprzedawca: Bloomique

Kevin Murphy, Re Store, Hair Cream Treatment, For Repairing, 40 ml
1 051,75 zł/1l
42,07 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kevin Murphy, Repair-Me Rinse, Hair Conditioner, For Repairing, 40 ml
1 009,00 zł/1l
40,36 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kevin Murphy Stimulate-Me Wash Stimulating Shampoo 1000 ml
316,05 zł/1l
316,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kevin Murphy, Staying Alive, Hair Cream Treatment, Restores, 1000 ml
376,45 zł/1l
376,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml
618,48 zł/1kg
166,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Kevin Murphy Everlasting.Colour Rinse odżywka do włosów farbowanych 250 ml
680,80 zł/1kg
204,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kevin Murphy, Killer Curls Wash, Hair Shampoo, For Nourishing, 1000 ml
305,80 zł/1l
305,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Blow.Dry Wash Nourishing and Repairing Shampoo 1000 ml
305,80 zł/1l
305,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Odżywka wygładzająca 250 ml
642,08 zł/1l
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy! Szybka dostawa i świetna cena
Najlepszy produkt
Oceniono dnia 5 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda hialuronowa NUTRASKIN - 30 ml
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash

Beauty of Joseon - Green Plum Refreshing Toner 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

SC Rose & Traube – produkt do oczyszczania skóry twarzy
64,36 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Kevin Murphy Re.Store Repairing Cleansing Treatment 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
366,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

MARY KAY Tonik TimeWise Moisture Renewing Freshener 147 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
823,95 zł/1l

Płatki Medicube – Zero Pore Pad 2.0 (70 szt.)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
89,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Glycolic Acid 7% Exfoliating Toner tonik złuszczający z kwasem glikolowym 240ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah

Woda micelarna Mary Kay Woda micelarna do oczyszczania twarzy
117,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Dr. Melaxin Peel Shot Glow White Rice Toner 200ml
84,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
420,00 zł/1l

MARY KAY Balancing Toner – tonik harmonizujący do twarzy 147 ml
107,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
732,11 zł/1l

Instalash Lash & Face 2w1 pianka do mycia rzęs i twarzy, 100ml
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Haruharu Wonder - Black Rice Hyaluronic Toner - Nawilżający tonik do skóry wrażliwej 300ml
77,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Caudalie 3522930003434, Balsam do twarzy, Kobiety, 400 ml, Skóra trądzikowa, Skóra tłusta, Oczyszczenie, Matujący, Nawilżający, Wygładzający, Butelka
151,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kiehl's Calendula Herbal Extract Toner (tonik z ekstraktem z nagietka)
203,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
81,20 zł/100ml

Tonik micelarny Darphin Intral Daily Micellar Toner



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
132,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Beauty Elixir balsam i spray dla kobiet 100 - Caudalie
187,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 877,60 zł/1l

Jeanne Piaubert Tonique Vegetal 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
118,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
295,07 zł/1l

Thayers Astringent Lemon 355ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
89,80 zł
Sprzedawca: VogueVista