5,0



Na podstawie 2 opinii
Groszek do pieczenia Leimer 100g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
3,66 zł
36,60 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Orzechy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Orzechy nerkowca 1kg - Schronisko Bukowina59,61 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Migdały blanszowane 500g Brat.pl54,72 zł/1kg
28,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Edamame, prażony i solony 250g200,08 zł/1kg
50,02 zł
Sprzedawca: DryFruit

Więcej informacji o reklamie
Orzeszki piniowe100g BIOPLANET275,36 zł/1kg
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Kasztany całe - słodkie i owocowe słoik 200g
128,35 zł/1kg
25,67 zł
Sprzedawca: taleoo

Cashewkerne - geröstet 100g
134,10 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

PISTACJE PRAŻONE I SOLONE100 g - NATURAVENA
222,80 zł/1kg
22,28 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

SEEBERGER Nusskernmischung 883467 150g
499,93 zł/1kg
74,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Studentenfutter - 500g
107,62 zł/1kg
53,81 zł
Sprzedawca: taleoo

Plasmon 70170211, 80 g, Groszek, Cukinia
40 030,00 zł/1kg
40,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Bananenchips 250g
89,56 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Migdały - blanszowane 100g
167,10 zł/1kg
16,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Twaróg z nerkowców 200g
107,45 zł/1kg
21,49 zł
Sprzedawca: taleoo

Helcom Bakalie Rodzynki 200 G
38,05 zł/1kg
14,04 zł
-45%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,61 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kluth Macadamias 100g
264,90 zł/1kg
26,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chrupiący precel pełnoziarnisty - pszenica 125g
51,28 zł/1kg
6,41 zł
Sprzedawca: taleoo

TALARKI GRYCZANE55 g - BIOMINKI
154,18 zł/1kg
8,48 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Pinienkerne 60g
373,17 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Cashews Wasabi 50g
231,80 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Pickerd posiekane zielone pistacje
768,00 zł/1kg
19,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Leimer Backerbsen - Groszek pieczony - Producent: LEIMER KG, Kotzinger Str. 16, 83278 Traunstein 1 opakowanie
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, olej palmowy, SŁODKI MĄKA PSZENNA, mąka kukurydziana, sól. Substancje spulchniające (E450, E500), skrobia, MĄKA Z CAŁYCH JAJ
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2145 kj Energia kcal 514 kcal Tłuszcz 30GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 15,9GRM Węglowodany 51GRM Węglowodany, w tym cukier 4GRM Białko 8,7GRM Sól 3,2GRM
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- LEIMER KGKotzinger Str. 16, 83278 Traunstein
- Nazwa handlowa
- Pieczony groszek
- Producent
- Leimer
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 864315
- EAN
- 4000186032105
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, olej palmowy, SŁODKI MĄKA PSZENNA, mąka kukurydziana, sól. Substancje spulchniające (E450, E500), skrobia, MĄKA Z CAŁYCH JAJ
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2145 kj Energia kcal 514 kcal Tłuszcz 30GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 15,9GRM Węglowodany 51GRM Węglowodany, w tym cukier 4GRM Białko 8,7GRM Sól 3,2GRM
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- LEIMER KGKotzinger Str. 16, 83278 Traunstein
- Nazwa handlowa
- Pieczony groszek
- Producent
- Leimer
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 864315
- EAN
- 4000186032105
Pasuje również do tego

Sony Interactive Entertainment PlayStation 4 Ultimate Player 1TB Edition, PlayStation 4, Czarny, 8192 MB, GDDR5, AMD Jaguar, AMD Radeon
Odnowiony
907,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: REFURBICA

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Groszek do pieczenia Leimer 200g
32,70 zł/1kg
6,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Tryb multiplayer, od 17 lat
96,29 zł
Sprzedawca: ak-trade

Pierogi z kaszą manną Leimer popularny dodatek do zup na 8 porcji 100g
113,10 zł/1kg
11,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pierogi Leimer Mark zwięzłe mocne praktyczne opakowanie 100g
56,30 zł/1kg
5,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Clatronic DVG 3686, 1400 W, Gril, Prąd elektryczny, Czarny, Okrągły, 220 - 240 V
226,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Walizka z twardą skorupą FCH, zestaw walizek podróżnych, zestaw na wózek, 3 szt., z płynnie obracającymi się kółkami 360°, ABS
405,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,15 zł/1kg
95,87 zł
Sprzedawca: somnia24

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
184,23 zł
-3,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
180,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

BUF BOOF® P100 Fotelik samochodowy i-Size R129 40–150 cm, obracany 360°, ISOFIX, ochrona boczna, funkcja leżenia do 165°, BlackBear
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BUF_BOOF

Leimer Natural Croutons Bon Appétit 100g
60,80 zł/1kg
6,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

FableKids MIKA fotelik samochodowy dla niemowlątRóżowy | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Kuchnia drewniana XXL z oświetleniem LED, fartuszkiem i akcesoriami
538,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml
43,76 zł/1kg
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
223,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, MicroSD (TransFlash), 32 GB
743,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Trampolina MONZANA® Ø 183 cm Kompletny zestaw z certyfikatem Süd GS, siatką zabezpieczającą, drabinką, osłoną krawędzi i akcesoriami Trampolina ogrodowa dla dzieci
512,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszny
Tak, bardzo
Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pistacje łuskane 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
147,98 zł/1kg

Orzechy pinii 500g Brat.pl
85,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
164,98 zł/1kg

Pistacje prażone 1kg Brat.pl
76,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
75,41 zł/1kg

Pistacje prażone niesolone 1kg
74,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,07 zł/1kg

Migdały prażone solone 1kg Brat.pl
63,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
62,96 zł/1kg

Orzechy włoskie POLSKIE 1kg Brat.pl
55,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
54,14 zł/1kg

Orzechy macadamia 500g Brat.pl
60,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
104,79 zł/1kg

MĄKA MIGDAŁOWA400 g -PLANET
45,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
113,47 zł/1kg

ORZECHY MACADAMIA200 g -PLANET
38,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
191,95 zł/1kg

Pestki z dyni łuskane - Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,34 zł/1kg

KASZTANY JADALNE CAŁE (GOTOWANE)320 g - DANIVAL
53,72 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
167,88 zł/1kg

Pistacje łuskane 200g Brat.pl
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
161,86 zł/1kg

Maryland polepszacz do sałatek z orzeszkami pinii 3 ziarna mix Zawartość 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,77 zł/1kg

Orzeszki piniowe100g BIOPLANET
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
275,36 zł/1kg

Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
66,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,01 zł/1kg

Schluckwerder marcepan ziemniaczany z mielonych migdałów 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,10 zł/1kg

MAX Premium, pistacje prażone i solone, opakowanie 225g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
40,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
178,67 zł/1kg

Żurawina dzika Valenzi typowy owocowy i cierpki smak 2000g
75,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Groszek zielony z Wasabi 140g - Khao Shong



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
87,40 zł/1kg

Chrumky Chrupki kukurydziane z orzeszkami 60 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,17 zł/1kg