Najskuteczniejszy szampon wspomagający wzrost włosów. Oprócz 12 składników stymulujących wzrost włosów, szampon ten posiada również właściwości odżywcze. Przynosi ulgę skórze głowy, wspomaga walkę z łupieżem i tworzy bazę do zdrowego wzrostu włosów.
JAK DZIAŁA SZAMPON NA POROST WŁOSÓW NEOFOLLICS? Szampon Neofollics nakłada się bezpośrednio na skórę głowy opuszkami palców. Produkt dostarcza bogatych składników odżywczych, które są wchłaniane przez mieszki włosowe.
Składniki pielęgnacyjne zawarte w szamponie poprawiają ogólny stan skóry głowy. Jest to podstawa dla zdrowego wzrostu włosów i zahamowania ich wypadania. Składniki energetyzujące w szamponie dostarczają mieszkom włosowym odżywienia, którego potrzebują do wzrostu nowych i silniejszych włosów.
Badania naukowe pokazują, że stosowanie szamponu prowadzi do zmniejszenia wypadania włosów, sprzyja ich wzrostowi i nadaje włosom większą objętość.
Szampon Neofollics zawiera 12 sprawdzonych składników aktywnych, które wielokierunkowo przeciw...
Neofollics Hair Growth Szampon stymulujący wzrost włosów, 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
186,94 zł
747,76 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
czw. 1 – pon. 5 października
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
89,33 zł/1l
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Więcej informacji o reklamie
Szampon SEACURL Curls do włosów kręconych, 1000 ml
157,55 zł/1l
157,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej informacji o reklamie
Oway Szampon do włosów kręconych BeCurly Kąpiel do włosów kręconych
1 000,00 zł/1kg
50,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Więcej informacji o reklamie
Szampon zwiększający objętość włosów 250 ml
90 800,00 zł/1l
90,80 zł
Sprzedawca: apohealth
DERMEDIC CAPILARTE Szampon stymulujcy wzrost wosw 300ml
216,67 zł/1l
65,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Szampon Aliver batana wzmacniający wzrost włosów - 300 ml
200,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
Szampon przeciw wypadaniu włosów Naturvital (300 ml)
37,26 zł/1kg
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-10%
31,30 zł
Sprzedawca: Scentist
Natura Estonica Hair Growth Szampon pobudzający wzrost włosów, 400ml
124,75 zł/1l
49,90 zł
Sprzedawca: somnia24
Nurana szampon przeciw wypadaniu włosów 250ml
214,36 zł/1l
53,59 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Najskuteczniejszy szampon wspomagający wzrost włosów. Oprócz 12 składników stymulujących wzrost włosów, szampon ten posiada również właściwości odżywcze. Przynosi ulgę skórze głowy, wspomaga walkę z łupieżem i tworzy bazę do zdrowego wzrostu włosów.
JAK DZIAŁA SZAMPON NA POROST WŁOSÓW NEOFOLLICS? Szampon Neofollics nakłada się bezpośrednio na skórę głowy opuszkami palców. Produkt dostarcza bogatych składników odżywczych, które są wchłaniane przez mieszki włosowe.
Składniki pielęgnacyjne zawarte w szamponie poprawiają ogólny stan skóry głowy. Jest to podstawa dla zdrowego wzrostu włosów i zahamowania ich wypadania. Składniki energetyzujące w szamponie dostarczają mieszkom włosowym odżywienia, którego potrzebują do wzrostu nowych i silniejszych włosów.
Badania naukowe pokazują, że stosowanie szamponu prowadzi do zmniejszenia wypadania włosów, sprzyja ich wzrostowi i nadaje włosom większą objętość.
Szampon Neofollics zawiera 12 sprawdzonych składników aktywnych, które wielokierunkowo przeciwdziałają wypadaniu włosów i stymulują ich wzrost.
DLA KOGO JEST ODPOWIEDNI SZAMPON NEOFOLLICS? Szampon Neofollics jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą skutecznie poprawić kondycję włosów. Produkt jest także odpowiednim rozwiązaniem aby zahamować wypadanie włosów.
PRODUKT REKOMENDOWANY W SYTUACJI: - (Ekstremalnego) wypadania włosów - Przerzedzenia włosów - Łysienia plackowatego - Łysienia androgenowego - Łysienia telogenowgo - Wypadania włosów po ciąży - Wypadania włosów w okresie menopauzy
SPOSÓB UŻYCIA: Umyj włosy niewielką ilością szamponu, spłucz. Następnie zaaplikuj obfitą ilość produktu i delikatnie wmasuj w skórę głowy używając szczotki Neofollics oraz pozostaw na 3 minuty, aby składniki aktywne wchłonęły się w skórę głowy. Dokładnie spłucz.
Waga
300 g
Zawartość
250 ml
Składniki
Neofollics Hair Growth Szampon stymulujący wzrost włosów, 250 ml
Producent
Neofollics
EAN
8719992068067
Numer producenta
37585
Waga
300 g
Zawartość
250 ml
Składniki
Neofollics Hair Growth Szampon stymulujący wzrost włosów, 250 ml
Grzałka do akwarium 25 W, podwodny termostat do akwarium, wodoodporny termostat do akwarium, zanurzalna grzałka do akwarium, regulacja temperatury w akwarium
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35
Zestaw 3 w 1 wspomagający powrót do formy po porodzie – pas brzuszny na czas ciąży i macierzyństwa – pas modelujący sylwetkę dla kobiet – pas modelujący, rozmiar M
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
80,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Szampon czosnkowy 500 ml Bioblas, bezzapachowy, przeciw wypadaniu włosów dla kobiet i mężczyzn
100,06 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(195)Liczba wystawionych ocen: 195
36,02 zł
Sprzedawca: mk-tronic
Oral-B Idropulsore Health Center, Dorosły, Obrotowo-pulsacyjna szczoteczka do zębów, Niebieski, Biały, 2 min, 30 sec, Biały, Okrągły
328,42 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(114)Liczba wystawionych ocen: 114
394,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Stół do jadalni Flieks z 4 krzesłami, grupa siedzeń 5 sztuk, okrągły stół kuchenny z tapicerowanymi krzesłami, aksamitny pokrowiec na krzesła do jadalni, czarny szary
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
1 193,15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(66)Liczba wystawionych ocen: 66
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(533)Liczba wystawionych ocen: 533
174,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Komplet pościeli do łóżeczka dziecięcego Disney "Król Lew", z motywem Simby i Mufasy, składa się z: kołdry 100x135 cm oraz poduszki 40x60 cm, wykonanych w 100% z bawełny
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
79,00 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Krocoworld
Samochód zjeżdżalnia COIL z drążkiem do pchania, zjeżdżalnia 614W, zjeżdżalnia dla niemowląt, pojazd zjeżdżalnia, od 12 miesięcy, biały
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
207,75 zł
Sprzedawca: Seleo
OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Sztuczna choinka COSTWAY 210 cm z 950 końcówkami, igłami z PVC i metalowym stojakiem, jodła, choinka idealna do domu, biura i sklepów, biała
30,87 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(220)Liczba wystawionych ocen: 220
142,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
zestaw 6 elastycznych pokrowców na krzesła do jadalni elastyczny pokrowiec na krzesło zmywalny elastyczny pokrowiec na krzesła do jadalni pokrowiec na wesele biuro bankiety imprezy dekoracja, szary
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59
148,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Clatronic KM 3674, 6,2 l, Tytan, Miksowanie, LCD, 1200 W, 220 - 240 V
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
1 018,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(448)Liczba wystawionych ocen: 448
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/96 - Wella Professionals
514,50 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
30,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Lionelo Tris trójkołowy rowerek biegowy od 1 roku trójkołowy rowerek dziecięcy z kierownicą wózek dziecięcy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
775,19 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store
Wysokiej jakości materac niemowlęcy i dziecięcy | 80 x 160 cm | wyjątkowo przyjazny dla skóry pokrowiec | DREAMSTAR Ergo Kids
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(261)Liczba wystawionych ocen: 261
203,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
zestaw 6 elastycznych pokrowców na krzesła do jadalni elastyczny pokrowiec na krzesło zmywalny elastyczny pokrowiec na krzesła do jadalni pokrowiec na wesele biuro bankiety imprezy dekoracja, brązowy
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59
131,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Rower trójkołowy FableKids 5w1 Noemi szary | drążek do pchania, napęd do przodu i do tyłu
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(121)Liczba wystawionych ocen: 121
400,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
517,12 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
129,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Wysokiej jakości materac niemowlęcy i dziecięcy | 70 x 140 cm | wyjątkowo przyjazny dla skóry pokrowiec | DREAMSTAR Ergo Kids
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(261)Liczba wystawionych ocen: 261
182,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Przesuwany samochód Sportowy samochód SUV Przesuwany samochód zabawka od 1 roku życia Sage Sun Baby
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(58)Liczba wystawionych ocen: 58
158,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Babyboutik
Rowerek trójkołowy dla dzieci 1-4 lata - TOBI FREY - kolor różowy - obracany - pompowane koła + pchacz
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(125)Liczba wystawionych ocen: 125