5,0



Na podstawie 4 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Kérastase Nutritive Nectar Thermique nektar termiczny do włosów suchych normalnych i grubych 150ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
237,65 zł
158,43 zł / 100ml
Darmowa wysyłka
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml16 532,67 zł/100ml
247,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml162,84 zł/100ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml80,00 zł/100ml
159,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Działanie regenerujące i termoochronne Sisley Hair Rituel The Cream 230226,97 zł/100ml
340,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ELVIVE EXTRAORDINARY COCONUT OIL włosy normalne i suche 100 ml
75,80 zł/100ml
75,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Inebrya Dyscyplinująca wzmacniająca maska do włosów, 1000ml
5,79 zł/100ml
57,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Farmona Radical Mgiełka wzmacniająca do włosów osłabionych, 200ml
25,32 zł/100ml
50,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Nurana Argan Oil 20ml
317,80 zł/100ml
63,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Volumizer - Fluid do włosów 150ml
394,33 zł/1l
59,15 zł
Sprzedawca: taleoo

Krem nawilżający Oribe Supershine (150 ml)
185,53 zł/100ml
278,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alpecin Coffein Liquid Hair Energiser 200 ml
44,94 zł/100ml
89,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Szampon KUNDAL łagodzący łupież
429,23 zł/100ml
643,85 zł
Sprzedawca: VISO

Milk_Shake Maske Argan Deep Treatment
33,39 zł/100ml
66,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

No Inhibition Smoothing Cream wygładzający krem do włosów grubych i trudnych do ułożenia 200 ml
26,67 zł/100ml
53,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

DAVINES Coloring Vibrachrom Mask – odżywka do włosów farbowanych – 100 ml 5,0
1 171,50 zł/1l
117,15 zł
Sprzedawca: somnia24

Hildegard Braukmann Professional Revital Repair Ampulle (7 x 2 ml)
6 132,00 zł/100ml
122,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Institut Esthederm Eau Cellulaire Melting Moisturising Cream 50 ml
634,74 zł/100ml
317,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Tresemme Lakier do włosów Volume & Lift, 200 ml
22,04 zł/100ml
44,08 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Pantene, Natural Waves, Haarstyling Creme, 235ml
11,60 zł/100ml
27,27 zł
Sprzedawca: Di-Life
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nektar termiczny Nutritive Kerastase
Kerastase Nutritive Nektar Thermique do włosów od Kerastase to wygładzające mleczko termoochronne do stylizacji na gorąco do włosów suchych, normalnych i grubych. To upiększające mleczko do włosów chroni suche włosy przed niszczącym wpływem stylizacji na gorąco i zawiera polimery zapobiegające przesuszaniu, dzięki którym suche włosy są dobrze odżywione, lśniące, wygładzone i łatwo się rozczesują. Nektar termiczny dostarcza niezbędnych składników odżywczych, dzięki którym formuła doskonale odżywia i wzmacnia włosy.
To odżywcze mleczko do włosów ma konsystencję lekkiego białego kremu i chroni włosy przed szkodliwym wpływem stylizacji na gorąco do temperatury 230°C. Ograniczenie puszenia do 85% bezpośrednio po zastosowaniu.
Stworzona przez znakomitych perfumiarzy kompozycja zapachowa Kerastase Nutritive Nektar to ikoniczny kwiatowy zapach o dwóch kultowych nutach – świeżej pudrowej oraz piżmowej, kobiecej wywołującej uczucie nostalgii, otulonych trzecią, elegancką, urzekająco kwiatową wonią. Liście fiołka i jagodlin wonny (Ylang Ylang) tworzą jej kwiatowe serce, fasola tonka i biały jaśmin to nuty głowy, a bazę stanowią biały cedr i drzewo sandałowe. Nektar do włosów skutecznie nawilży Twoje włosy nada im odżywienia oraz blasku.
Kerastase nektar do włosów to produkt typu must have.
SPOSÓB UŻYCIA
KROK 1
Spryskaj osuszone ręcznikiem, wilgotne włosy na całej długości, sekcja po sekcji.
KROK 2
Wysusz włosy suszarką lub zostaw do naturalnego wyschnięcia. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłucz je wodą. Lotion Thermique Sublimatrice można używać po umyciu włosów Kąpielą Bain Satin i zastosowaniu Lait Vital z linii Nutritive.
Zobacz wszystkie produkty Kerastase Nutritive
Odkryj wysokiej jakości produkty do pielęgnacji włosów, które zapewnią zdrowy wygląd, wzmocnią i odżywią Twoje włosy. Od codziennej pielęgnacji po intensywne zabiegi – nasze starannie wyselekcjonowane produkty dostarczają włosom i skórze głowy cenne składniki odżywcze, nawilżają i wspierają naturalną witalność. Dla wszystkich rodzajów włosów i indywidualnych potrzeb – aby Twoje włosy każdego dnia były miękkie, lśniące i pełne życia.
- Waga
- 210 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 3474637155063
- Numer producenta
- 88EZ3NHOWI
- Waga
- 210 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 3474637155063
- Numer producenta
- 88EZ3NHOWI
Pasuje również do tego

Kérastase - Nutritive Lotion Thermique Thermal Hair Protection - termoochrona do włosów normalnych i suchych 150ml
1 081,73 zł/1l
162,26 zł
Sprzedawca: VISO

Przeciwłupieżowy krem do kąpieli Kérastase Symbiose (250 ml)
742,88 zł/1l
185,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wiltec wybieg dla królików 180 x 75 x 75 cm, wybieg i klatka dla małych zwierząt dla królików, zajęcy, świnek morskich, wybieg jako klatka dla królików
189,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Kérastase Nutritive Lait Vital High Nutrition Ultralekka odżywka do włosów
885,00 zł/1l
177,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 217,00 zł/1l
310,85 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zestaw 15 półokrągłych mat schodowych 65 x 24 cm Mata schodowa Ochraniacz na schody Samoprzylepny beżowy
221,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

Nawilżający szampon do suchych włosów KÉRASTASE Nutritive Bain Satin, 250ml
655,40 zł/1l
163,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kérastase Nutritive Masquintense Miękka maska głęboko odżywiająca
1 220,00 zł/1l
244,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Olejek Kérastase Elixir Ultime do uzupełniania 75ml
3 105,20 zł/1l
278,38 zł
-45,49 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
232,89 zł
Sprzedawca: Glampact

KÉRASTASE Gloss Absolu Glaze Drops 45 ml
5 266,44 zł/1l
236,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Biały, 6 szuf., Płyta wiórowa, Monochromatyczny, Nowoczesny, Płyta wiórowa
450,99 zł
Sprzedawca: TOPESHOP

Kerastase Genesis Serum do włosów, 90ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3 133,33 zł/1l
282,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Odżywka do włosów falowanych i kręconych Curl Manifesto (Lightweight Moisture Replenishing Conditioner), 250 ml
916,76 zł/1l
229,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon do włosów osłabionych i skłonnych do wypadania Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
739,36 zł/1l
184,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Kérastase Resistance Fondant Extentioniste Odżywka wzmacniająca długość 200 ml
891,75 zł/1l
178,35 zł
Sprzedawca: VISO

Kérastase Genesis Thermal Defense 150 ml
1 604,53 zł/1l
240,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kérastase Resistance Thermique Extentioniste krem do stylizacji 150 ml
951,71 zł/1kg
161,79 zł
Sprzedawca: VISO

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum 90 ml
3 677,56 zł/1l
330,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Kerastase Resistance Masque Therapiste Maska przywracająca jakość włókna włosa, 200 ml
1 307,15 zł/1l
261,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Serum na rozdwojone końcówki włosów Nutritive Nutri-Supplement (Serum na rozdwojone końcówki włosów) 50 ml
4 654,20 zł/1l
232,71 zł
Sprzedawca: VISO

Kérastase - Résistance Bain Extentioniste Shampoo - Szampon wzmacniający do włosów wolno rosnących 250ml
537,28 zł/1l
134,32 zł
Sprzedawca: VISO

Kąpiel zagęszczająca Kérastase Densifique (500 ml)
620,62 zł/1l
310,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Kerastase Genesis Fort. Odżywka przeciw wypadaniu włosów
950,00 zł/1l
190,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

CDGlobal szafa, szafa 69 x 136 x 50 cm (szer. x wys. x gł.), łatwy montaż, składana szafa wielofunkcyjna z drzwiami magnetycznymi, szafa do salonu, sypialni, biała
504,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnboxGermany
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo wydajny.
Mój ulubiony produkt do ochrony przed gorącem.
Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

By Terry Hyaluronic Global Serum, Kobiety, 30 ml
352,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 173,53 zł/100ml

Sisley Curl Care Jelly, Żel do włosów, Unisex, Kręconych włosów, 150 ml, Tubka, 24 h
265,01 zł
-10,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
254,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 696,87 zł/1l

AHAVA Extreme Day Cream, Krem na dzień, Kobiety, Starzejąca się skóra, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Zwężanie porów,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
195,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
391,02 zł/100ml

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Cream, krem 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,64 zł
Sprzedawca: apohealth
209,28 zł/100ml

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
75,35 zł
Sprzedawca: apohealth
60,28 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
325,13 zł
-10,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
315,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
630,00 zł/100ml

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(338)Liczba wystawionych ocen: 338
313,00 zł
Sprzedawca: LOGNOW
313,00 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
472,70 zł
-11,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
460,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 151,82 zł/100ml

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
81,24 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
163,65 zł
-16,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,28 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
2 945,60 zł/1l

Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion z bio-fermentem do twarzy 200 ml dla kobiet
387,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 939,65 zł/1l

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
150,77 zł
-12,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,70 zł
Sprzedawca: AltaShop
2 774,00 zł/1kg

Estée Lauder Delikatny ujędrniający krem do twarzy, 75 ml
367,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 065,92 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
151,03 zł
-12,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,67 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
277,34 zł/100ml