5,0



Na podstawie 2 opinii
Biotrade Pure Skin Glow Revival Night Fluid nawilajcy do twarzy 50ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
132,71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,42 zł-5,29zł
254,84 zł / 100ml
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy na noc i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
La Mer – odmładzający krem na noc2 456,87 zł/100ml
2 456,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Skin Chemists Green Caviar Night Moisturiser 50 ml60,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Więcej informacji o reklamie
ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)1 170,52 zł/100ml
585,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
StriVectin Advanced Retinol Nightly Renewal Moisturizer 50 ml461,90 zł/100ml
230,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Biotrade Melabel Rozjaniajcy krem na noc przeciw plamom pigmentowym 50ml
236,96 zł/100ml
132,92 zł
-14,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
118,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Guinot, Newhite, Brightening, Night, Cream, For Face, 50 ml
481,90 zł/100ml
240,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Payot, Roselift, Sculpting, Night, Cream, For Face, 50 ml
401,66 zł/100ml
200,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr Sebagh Retinol Night Repair Serum do twarzy na noc, 30 ml
2 735,25 zł/1kg
218,82 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Mizon, Snail Wrinkle Care, Snail Mucus, Anti-Wrinkle, Night, Cream, For Face, 80 ml
98,75 zł/100ml
79,00 zł
Sprzedawca: Skin79

Missha Night Repair Cream 50ml
263,90 zł/100ml
131,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe Skin Renewing krem na noc Night Cream 48 g
2 451,25 zł/1kg
117,66 zł
Sprzedawca: VISO

Dr. Hauschka - Regenerating Intensive Night Serum 30ml
1 112,30 zł/100ml
333,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Murad Retinol Youth Renewal Night Cream krem regenerujący na noc
636,76 zł/100ml
318,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA

Nachtcreme Dr.Grandel Hydro Active Hyaluron Night Cream Refill
552,78 zł/100ml
276,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Thalgo Source Marine Revitalising Night Cream 50 ml
457,22 zł/100ml
228,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rodial, Retinol, Firms & Smoothes, Night, Gel, For Face, 50 ml
368,60 zł/100ml
184,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FRESH & PURE suero night reinewal 30ml
669,50 zł/100ml
200,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Filorga Time-Filler Night 5XP Krem na noc 50 ml
458,46 zł/100ml
229,23 zł
Sprzedawca: VISO

Martiderm Amatist Night Cream Amatist krem na noc 50 ml
335,64 zł/100ml
167,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Omorovicza Odmładzający krem na noc
875,70 zł/100ml
437,85 zł
Sprzedawca: Tersorte
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pure Skin Glow Revival Night fluid to regenerująco-rozświetlający fluid do twarzy, który zapewnia silne nawilżenie 3D i nadaje skórze nową gęstość. Pomaga przy pierwszych oznakach starzenia i wspiera naturalną odnowę komórek i syntezę kolagenu. Lekka i rozpływająca się konsystencja głęboko dostarcza aktywny kompleks kwasu hialuronowego, niacynamidu, oligopeptydu 24 i skwalanu, który przywraca skórze młodzieńczy wygląd już pierwszej nocy.
Ciesz się promienną i jedwabiście gładką skórą, spowalniając efekty upływu czasu i starzenia się twarzy.
Wskazania:
Nadaje skórze nową gęstość
Stymuluje syntezę kolagenu
Rozjaśnia i odmładza skórę
Wyrównuje koloryt całej cery
Intensywnie nawilża skórę i utrzymuje poziom nawilżenia do 72 godzin
Przywraca równowagę mikrobiomu
Wypełnia i wygładza drobne linie i zmarszczki
Stosowanie:
Nakładaj Pure Skin Glow Revival Night Fluid codziennie wieczorem na dobrze oczyszczoną skórę. Można go stosować jako ostatni krok nawilżający i regenerujący po użyciu serum lub wzmacniacza w wieczornej rutynie.
Pure Skin Glow Revival Night Fluid może być stosowany w ciągu dnia ze względu na lekką i bogatą w składniki aktywne formułę, ale nie zapewnia skórze ochrony przeciwsłonecznej.
Składniki aktywne:
Kwas hialuronowy - zapewnia silne i długotrwałe głębokie nawilżenie 3D; blokuje wilgoć w skórze przez 72 godziny, tworząc idealne środowisko dla naturalnego procesu regeneracji. Kwas hialuronowy jest uzupełniony w płynie specjalnym składnikiem Aquaxyl, który działa jak wzmacniacz działania.
Skwalan - składnik pochodzenia naturalnego o silnym działaniu antyoksydacyjnym; zapewnia długotrwałe nawilżenie, łagodzi, zmiękcza i wspomaga funkcje ochronne skóry.
Niacynamid - działa przeciwzapalnie, regenerująco i silnie antyoksydacyjnie; wygładza drobne linie i zmarszczki oraz poprawia strukturę skóry. Dodaje skórze blasku i wyrównuje koloryt cery.
Oligopeptydy 24 - wygładzają drobne linie i zmarszczki poprzez aktywne tworzenie nowych komórek skóry; stymulują syntezę kolagenu i mają udowodniony wpływ na procesy naprawcze skóry.
Fosfolipidy - zapewniają jedwabiście gładką i rozpływającą się konsystencję oraz umożliwiają lepszą penetrację składników aktywnych.
Witamina E - silny przeciwutleniacz.
- Wymiary
- 4.5 x 5 x 14,2 cm
- Model
- Pure Skin Glow Revival Nacht Feuchtigkeitsfluid
- Waga
- 80 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- AQUA, SQUALANE, TRIGLICERYD KAPRILINOWY/KAPRYNOWY, GLICERYNA, OLIGOPEPTYD-24, PANTHENOL, NIACYNAMID, INULINA, HIALURONIAN SODU, ACETIAN TOKOFERYLU, DIMETYKON, FENOKSYETANOL, KOPOLIMER AKRYLANU SODU, STEARAN GLICERYNY, STEARAN PEG-100, PARFUM, LECYTYNA, PROSZEK Z JOGURTU, ALKOHOL ARACHIDYLOWY, ALKOHOL CETYLOWY, ALKOHOL BEHENYLOWY, ETYLHEKSYLGliceryna, Ksylozydek, Ksylitol, STEARAN PEG-75, ANHYDROKSYLITOL, EDTA DISODOWA, CETETH-20, STEARETH-20, Ksyilitol, TETRAMETYL ACETYLOKTADEKANAPHTALEN, LINALYL ACETATE
- Producent
- biotrade
- Zakres dostawy
- Pełna pozycja
- Grupy docelowe
- Dzieci
- EAN
- 3800221842079
- Wymiary
- 4.5 x 5 x 14,2 cm
- Model
- Pure Skin Glow Revival Nacht Feuchtigkeitsfluid
- Waga
- 80 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- AQUA, SQUALANE, TRIGLICERYD KAPRILINOWY/KAPRYNOWY, GLICERYNA, OLIGOPEPTYD-24, PANTHENOL, NIACYNAMID, INULINA, HIALURONIAN SODU, ACETIAN TOKOFERYLU, DIMETYKON, FENOKSYETANOL, KOPOLIMER AKRYLANU SODU, STEARAN GLICERYNY, STEARAN PEG-100, PARFUM, LECYTYNA, PROSZEK Z JOGURTU, ALKOHOL ARACHIDYLOWY, ALKOHOL CETYLOWY, ALKOHOL BEHENYLOWY, ETYLHEKSYLGliceryna, Ksylozydek, Ksylitol, STEARAN PEG-75, ANHYDROKSYLITOL, EDTA DISODOWA, CETETH-20, STEARETH-20, Ksyilitol, TETRAMETYL ACETYLOKTADEKANAPHTALEN, LINALYL ACETATE
- Producent
- biotrade
- Zakres dostawy
- Pełna pozycja
- Grupy docelowe
- Dzieci
- EAN
- 3800221842079
Pasuje również do tego

Biotrade Pure Skin Glow Revival Day Cream SPF 50+ z kwasem hialuronowym 50 ml
265,42 zł/100ml
132,71 zł
Sprzedawca: Emerosa

Pure Skin glow revival eye cream - serum przeciwzmarszczkowe i przeciw cieniom pod oczami
774,40 zł/100ml
119,40 zł
-3,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Biotrade rozjaniajce serum do twarzy z witamin C 15% i peptydami
4 057,33 zł/1l
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Biotrade Pure Skin Pianka oczyszczajca przeciw duym porom i zaskrnikom 150ml
93,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Biotrade Pure Skin tonik zuszczajcy przeciw duym porom i zaskrnikom 60ml
121,53 zł
-5,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Serum nawilajce Biotrade z kwasem hialuronowym i niacynamidem 30 ml
2 135,44 zł/1kg
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Biotrade Melabel rozjaniajcy krem na dzie SPF 50+ przeciw plamom pigmentacyjnym 50ml
291,38 zł/100ml
145,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Biotrade Acnut Restorative Cream Dla skry z zaczerwienieniami i wypryskami po trdziku SPF 30
386,27 zł/100ml
122,28 zł
-6,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Krem do pielęgnacji skóry problematycznej Haut Acnaut (Active Cream) 30 ml
132,92 zł
Sprzedawca: Emerosa

Biotrade Acnaut Hydro Active Cream krem do twarzy do skóry tłustej 60 ml
223,92 zł/100ml
134,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Biotrade Melabel Rozjaniajcy krem na noc przeciw plamom pigmentowym 50ml
236,96 zł/100ml
132,92 zł
-14,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
118,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Biotrade AzeB3 krem intensywnie pielgnujcy z kwasem azelainowym i niacynamidem do skry z przebarwieniami
121,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Biotrade Melabel Forte krem wybielajcy z witamin C przeciw plamom pigmentowym 30 ml
4 760,33 zł/1l
142,81 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MadiHealth

TABWEE T20 Tablet z Androidem 16, 10,1 cala, 24+256 GB z akcesoriami, Tablet PC, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8 MP + 5 MP, GPS
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: BVODEShop

iMoshion® Powerbank 20000 mAh Czarny Funkcja szybkiego ładowania USB, USB typu C i Micro USB
142,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Biotrade Acnaut Active Lotion eliminuje zaskrniki i pryszcze
140,00 zł
-16,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Silikonowe etui na telefon Samsung Galaxy A25 5G Protective Cover Matt Black Backcover Etui na telefon komórkowy
34,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget

MECO Resistance Hip Bands, opaski fitness opaski oporowe opaski treningowe zestaw z 3 różnymi opaskami rozciągającymi do treningu nóg, treningu siłowego i podciągania
80,04 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: StarCommerce

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

3x Magnolia Mix – Drzewo bobrowe – Krzew – Łatwy w utrzymaniu – ⌀09 cm - 20-25 cm
87,35 zł
Sprzedawca: Bloomique

Remington S8590, Prostownica, Ciepły, 160 °C, 230 °C, 15 s, Brąz
139,99 zł
Sprzedawca: FANEO

7-strefowy materac ergonomiczny 180x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
599,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
129,00 zł
Sprzedawca: x-planet

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Biotrade Acnaut Oxy Wash żel oczyszczający do skóry tłustej 200ml
94,50 zł
Sprzedawca: Emerosa

Myda z kwasem salicylowym Biotrade Acnaut do skry bardzo tustej i trdzikowej
63,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Biotrade Acnaut Tonik Matujący Rozszerzone Pory Pryszcze Zaskórniki 60ml
132,92 zł
Sprzedawca: Emerosa

Biotrade Melabel Sun Krem przeciwsoneczny SPF 50+ UVA i UVB 50ml
232,88 zł/100ml
116,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Biotrade Acnaut pianka oczyszczająca do twarzy do skóry normalnej i tłustej 150ml
89,01 zł
Sprzedawca: Emerosa
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Juvena Juvenance® Epigen Lifting Anti-Wrinkle Night Cream 50 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
240,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
481,42 zł/100ml

La Mer – odmładzający krem na noc
2 456,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 456,87 zł/100ml

MARY KAY Krem na noc Volu-Firm Night treatment Retinol 48 g
262,30 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 464,58 zł/1kg

Estée Lauder Re-Nutriv Lightweight, Kobiety, 50 ml, Krem, Skóra sucha, Bardzo sucha skóra, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, Słoiczek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
699,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 399,76 zł/100ml

SC Pro-5 Kolagen, krem na noc z jadem pszczoły, nawilżający, 50 ml
85,96 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
429,80 zł/1kg

Estée Lauder Advanced Night Repair, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Przeciw otępieniu, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Oczyszczający, Naprawa, Słoiczek, Methyl Trimethicone , Water\Aqua\Eau , Bifida Ferment Lysate , Dimethicone , Dimethicone/Vinyl...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
1 738,00 zł/100ml

La Mer – odmładzający krem na noc



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
808,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 694,40 zł/100ml

ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)
585,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 170,52 zł/100ml

MARY KAY Krem na noc TimeWise Nighttime Recovery – pielęgnacja na noc 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Skin Chemists Green Caviar Night Moisturiser 50 ml
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Lancaster Golden Lift Night Cream (50 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
415,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
830,70 zł/100ml

Estée Lauder Advanced Night Repair Overnight Treatment, Krem na noc, Kobiety, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Twarz, Energetyzujący, Nawilżający, Wygładzający, 65 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
333,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
513,58 zł/100ml

Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream 50ml
363,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
726,86 zł/100ml

44QE01 La Mer Odmładzający krem na noc
465,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 101,87 zł/100ml

Intensywny Krem Na Noc 50G
131,21 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 624,20 zł/1kg

5 x Balea MED - Krem na noc / Krem do twarzy Ultra Sensitive (5 x 50 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
59,60 zł/100ml

Mary Kay Extra Emolientowy krem na noc 60g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
134,63 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
224,38 zł/100ml

Jeanne Piaubert Divinskin Odmładzający krem na dzień i na noc 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
262,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
524,44 zł/100ml

Lancaster 365 Skin Repair krem na noc z pamięcią młodości
265,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
530,98 zł/100ml