5,0



Na podstawie 1 opinii
Venita Henna Color naturalna farba do włosów 7 - rdzawa czerwień (75ml), 13225
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,77 zł
210,27 zł / 1l
+ 21,60 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3Rabat 4% od 2 szt.





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
Rabat 5% od 2 szt.




Rabat 5% od 2 szt.





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Creme Osis+ Volume Upload174,95 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Sisley Hair Rituel Odbudowujący balsam odżywczy 125 g2 685,04 zł/1l
361,65 zł
-26,02 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
335,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
MONTIBELLO Smooth Absolute Plus 150ml259,93 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
KMS Paste Hair Play Style Molding Paste1 199,13 zł/1l
179,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr Hauschka Nim Balsam do włosów 100ml
1 233,70 zł/1l
123,37 zł
Sprzedawca: somnia24

It's a 10 Miracle Leave-In For Blondes, Lakier do włosów, Unisex, Włosy blond, 120 ml
447,92 zł/1l
59,43 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,75 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Redken Brews Clay Pomade 100 ml
1 394,10 zł/1l
139,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sunsilk Balsam do włosów kręconych, 200 ml
83,52 zł/1kg
20,88 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Intensywna kuracja wzmacniająca do włosów rozjaśnianych Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner
718,04 zł/1l
179,51 zł
Sprzedawca: VISO

Fructis Garnier All-In-One Leave-In 400ml
96,80 zł/1l
38,72 zł
Sprzedawca: VISO

KMS MoistRepair Intense Restore Treatment 100ml
846,70 zł/1l
84,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Balsam do włosów With Cedar 500ml HERBAL TRADITIONS
28,18 zł/1l
14,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Tenax Pomada do włosów Clay, 125 ml
258,16 zł/1l
32,27 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Garnier Fructis Hair Food Papaya Shampo
646,10 zł/1kg
74,25 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

BingoSpa Skrzyp polny 100% do włosów, 100 ml
281,87 zł/1kg
47,91 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,28 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf Strait Styling Therapy Krem prostujący 0 300ml
440,07 zł/1l
132,02 zł
Sprzedawca: somnia24

KMS ColorVitality Intense Gloss Treatment 100ml
944,00 zł/1l
94,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Balsam do włosów farbowanych Elseve Color Vive (Color Protecting Balsam), 200 ml
33,46 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Cameleo Pukanka do wosw z wod lawendow 02 Fioletowa, 200ml
249,75 zł/1l
49,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Balsam koloryzujący Henna Color z naturalnym ekstraktem z henny to propozycja dla wszystkich, którym zależy na zdrowych i lśniących włosach. Henna Color nie tylko koloryzuje, ale także intensywnie odżywia i pielęgnuje włosy oraz poprawia ich kondycję po każdej aplikacji. Zapewnia piękny, promienny i naturalny kolor.
Składniki Woda, glikol propylenowy, glukozyd kokosowy, ekstrakt z henny, alkohol denaturowany, hydroksyetyloceluloza, quaternium-91, HC blue no. 2, PEG-12 dimetikon, alkohol laurylowy, PEG-75 lanolina, betaina kokamidopropylowa, chlorek guar hydroksypropylotrimonium, metosiarczan cetrymonu, alkohol cetearylowy, polyquaternium mind -10, etanoloamina, metylochloroizotiazolinon, metyloizotiazolinon, BHT, zapach, salicylan benzylu, cynamal heksylowy, HC yellow no. 2, n,n'-bis(2-hydroksyetylo)-2-nitrop-p-fenylenodiamina, HC blue no. 12, ci 76540, siarczan tetraaminopirymidyny.
Stosowanie: Umyć włosy szamponem i osuszyć ręcznikiem Okryć ramiona ręcznikiem i założyć rękawiczki ochronne Wycisnąć zawartość tubki do plastikowego pojemnika lub bezpośrednio na włosy i rozprowadzić równomiernie na całej długości włosów. Wmasuj odżywkę we włosy, aby zapewnić równomierne rozprowadzenie koloru od nasady aż po końce Pozostaw odżywkę na włosach przez 20-40 minut lub wcześniej niż wskazano w teście wytrzymałości włosów. Intensywność koloru zależy od czasu przechowywania. Intensywność koloru można zwiększyć, owijając go folią lub ręcznikiem Dokładnie spłucz włosy ciepłą wodą, aż woda będzie czysta. Zastosuj odżywkę, aby wydłużyć trwałość koloru.
- Model
- Henna Color Kupfer №7
- Waga
- 75 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Woda, glikol propylenowy, glukozyd kokosowy, ekstrakt henny, alkohol denaturowany, hydroksyetyloceluloza, quaternium-91, barwnik HC niebieski nr 2, PEG-12 dimetikon, alkohol laurylowy, PEG-75 lanolina, kokamidopropylobetaina, chlorek guarhydroxypropyltrimonium, cetrimoniummetosulfat, alkohol cetearylowy, polyquaternium-10, etanolamina, metylchloroisotiazolinon, metyloizotiazolinon, BHT, substancja zapachowa, benzylosalicylan, heksylocynamal, barwnik HC żółty nr 2, n,n'-bis(2-hydroksyetyl)-2-nitro-p-fenylodiamina, barwnik HC niebieski nr 12, ci 76540, tetraaminopirymidynosulfonian.
- Producent
- VENITA FABRYKA KOSMETYKÓW SP. Z O.O.
- EAN
- 5902101000246
- Model
- Henna Color Kupfer №7
- Waga
- 75 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Woda, glikol propylenowy, glukozyd kokosowy, ekstrakt henny, alkohol denaturowany, hydroksyetyloceluloza, quaternium-91, barwnik HC niebieski nr 2, PEG-12 dimetikon, alkohol laurylowy, PEG-75 lanolina, kokamidopropylobetaina, chlorek guarhydroxypropyltrimonium, cetrimoniummetosulfat, alkohol cetearylowy, polyquaternium-10, etanolamina, metylchloroisotiazolinon, metyloizotiazolinon, BHT, substancja zapachowa, benzylosalicylan, heksylocynamal, barwnik HC żółty nr 2, n,n'-bis(2-hydroksyetyl)-2-nitro-p-fenylodiamina, barwnik HC niebieski nr 12, ci 76540, tetraaminopirymidynosulfonian.
- Producent
- VENITA FABRYKA KOSMETYKÓW SP. Z O.O.
- EAN
- 5902101000246
Pasuje również do tego

Matrix Total Results Miracle Creator Kuracja do każdego rodzaju włosów, 190ml
347,74 zł/1l
66,07 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml
361,26 zł/1kg
180,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

American Crew Fiber Cream, Krem do włosów, 100 ml, Teksturowanie, Tubka, Aqua/Water/Eau, PVP, Cera Alba (Beeswax (Cire D’abeille)), VP/VA Copolymer, Glycerin, C12-15..., 1 szt.
309,90 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Redken Brews Clay Pomade 100 ml
1 394,10 zł/1l
139,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

It's a 10 Miracle Leave-In For Blondes, Lakier do włosów, Unisex, Włosy blond, 120 ml
447,92 zł/1l
59,43 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,75 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Artègo Good Society 90 Free Shape Crystal Drops serum przeciw puszeniu się włosów 100 ml
341,80 zł/1l
34,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel do loków Aunt Jackie's Flaxseed Don't Shrink 15oz.
209,68 zł/1kg
209,68 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

Schwarzkopf Creme Osis+ Volume Upload
174,95 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Krem formujący American Crew 50g
699,00 zł/1kg
34,95 zł
Sprzedawca: Tersorte

Intensywna kuracja wzmacniająca do włosów rozjaśnianych Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner
718,04 zł/1l
179,51 zł
Sprzedawca: VISO

Milk_Shake Creme Lifestyling Krem wygładzający
341,27 zł/1l
51,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fructis Garnier All-In-One Leave-In 400ml
96,80 zł/1l
38,72 zł
Sprzedawca: VISO

Wella EIMI Perfect Setting Föhn Lotion 150ml
501,27 zł/1l
75,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sisley Hair Rituel Odbudowujący balsam odżywczy 125 g
2 685,04 zł/1l
361,65 zł
-26,02 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
335,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sebastian Lotion Sebastian Seb Man The Cooler Tonik bez spłukiwania 100ml
1 368,80 zł/1l
136,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lockhart's - Enigma - Krem do włosów, zwiększający objętość 226g
339,47 zł/1kg
129,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Depot NO. 316 Krem do stylizacji 125ml
322,48 zł/1l
40,31 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
bardzo dobry efekt
Kolor bardzo dobrze kryje szarość, jestem naprawdę zadowolona. Ciekawe, jak długo to wytrzyma
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Rabat 4% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.

Rabat 5% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.

Schwarzkopf Creme Osis+ Volume Upload



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
174,95 zł/1l

Sisley Hair Rituel Odbudowujący balsam odżywczy 125 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
361,65 zł
-26,02 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
335,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 685,04 zł/1l

Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73
180,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
361,26 zł/1kg

KMS Paste Hair Play Style Molding Paste



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
179,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 199,13 zł/1l

American Crew Fiber Cream, Krem do włosów, 100 ml, Teksturowanie, Tubka, Aqua/Water/Eau, PVP, Cera Alba (Beeswax (Cire D’abeille)), VP/VA Copolymer, Glycerin, C12-15..., 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
309,90 zł/1l

MONTIBELLO Smooth Absolute Plus 150ml
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
259,93 zł/1l

KMS Spray Hair Play Style Sea Salt Spray



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
117,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
586,20 zł/1l

KMS Add Volume Liquid Strength Rinse 150 ml – płyn wzmacniający
122,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
818,13 zł/1l

Sebastian Lotion Sebastian Seb Man The Cooler Tonik bez spłukiwania 100ml
136,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 368,80 zł/1l

KERASILK Specialists Curl Balm 50 ml
76,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
511,80 zł/1kg

4 SZTUK Kołki do namiotu Przenośny gwóźdź ze stopu aluminium do baldachimu na dziedzińcu na zewnątrz Materiały kempingowe
140,70 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Wella EIMI Perfect Setting Föhn Lotion 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
75,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
501,27 zł/1l

Balsam do włosów With Cedar 500ml HERBAL TRADITIONS
14,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
28,18 zł/1l