Jelly Belly Harry Potter Bertie Botts Every Flavour Beans, Żelki, 125 g, Wielobarwny, 1564 kJ, 364 kcal, 92 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

71,87 zł

574,96 zł / 1kg

+ 33,02 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Cukierki do żucia i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla The Jelly Bean Factory 36 Gourmet Flavours Jar Geleebohnen 1400g
The Jelly Bean Factory 36 Gourmet Flavours Jar Geleebohnen 1400g
111,04 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
155,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Jelly Bean Jelly Beans Factory 36 Gourmet Flavours słoik konserwujący 700g
Jelly Bean Jelly Beans Factory 36 Gourmet Flavours słoik konserwujący 700g
106,34 zł/1kg
74,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g
Open Food 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g
75,66 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
226,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Aromaty Bertiego Botta z Grajeas (zestaw) – Harry Potter
Aromaty Bertiego Botta z Grajeas (zestaw) – Harry Potter
500,57 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,52 zł
Sprzedawca: Magule-cz
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly opakowanie upominkowe 20 smaków, 250g
Jelly Belly opakowanie upominkowe 20 smaków, 250g
579,96 zł/1kg
158,99 zł
-14,00 zł
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Fasolki Harry Potter Bertie Botts
Fasolki Harry Potter Bertie Botts
400,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
92,83 zł
-76%
21,63 zł
Sprzedawca: Magule-cz
Zdjęcie produktu dla Kwaśne żelki Warheads (12 x 113 g)
Kwaśne żelki Warheads (12 x 113 g)
104,78 zł/1kg
11,84 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly Bean Boozled Jelly Beans (24 x 54 g)
Jelly Belly Bean Boozled Jelly Beans (24 x 54 g)
193,71 zł/1kg
349,65 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla The Jelly Bean Factory 36 GOURMET FLAVOURS CUP, 200 g, 1 szt., 382 kcal, 1600 kJ, 92 g, 74 g
The Jelly Bean Factory 36 GOURMET FLAVOURS CUP, 200 g, 1 szt., 382 kcal, 1600 kJ, 92 g, 74 g
224,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
44,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
74,52 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
74,52 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla MAOAM 57548 MAOAM Kracher blue Dose
MAOAM 57548 MAOAM Kracher blue Dose
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
85,27 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly 5 Sorten Sours Mix 70 g
Jelly Belly 5 Sorten Sours Mix 70 g
413,14 zł/1kg
28,92 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Hitschies Crunchies – mieszanka kwaśnych cukierków 75 g
Hitschies Crunchies – mieszanka kwaśnych cukierków 75 g
455,47 zł/1kg
34,16 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Żelki Jelly Belly o smaku waty cukrowej 70 g
Żelki Jelly Belly o smaku waty cukrowej 70 g
413,14 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,92 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly Truskawkowy sernik 70 g
Jelly Belly Truskawkowy sernik 70 g
413,14 zł/1kg
28,92 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly Prażone pianki marshmallow 70 g
Jelly Belly Prażone pianki marshmallow 70 g
416,86 zł/1kg
29,18 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla STORCK Nimm2 4014400910148, Miękkie cukierki, 800 g, Owoce, Wielobarwny, 1586 kJ, 374 kcal
STORCK Nimm2 4014400910148, Miękkie cukierki, 800 g, Owoce, Wielobarwny, 1586 kJ, 374 kcal
82,17 zł/1kg
65,74 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Mentos Fruitballen 220g – Owocowe cukierki do żucia o intensywnych smakach
Mentos Fruitballen 220g – Owocowe cukierki do żucia o intensywnych smakach
97,59 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Typ produktu:
Żelki
Pojemność:
125 g
Kolor produktu:
Wielobarwny
Wartość energetyczna (na 100 g):
1564 kJ
Wartość energetyczna (na 100 g):
364 kcal
Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
92 g
Zawartość cukru (100 g):
66 g
Zawartość tłuszczu (/100 g):
0 g
Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
0 g
Zawartość białka ( na 100 g):
0 g
Zawartość soli (na 100 g):
0,17 g
Skład:
Sugar, glucose syrup, modified cornstarch, flavourings, fruit and vegetable concentrates (apple, spirulina, carrot, black currant, pumpkin, hibiscus), salt, colours (E100, E150a, E153, E171), glazing agents (E901, E903, E904), acidity regulator (E330), black pepper, tapioca dextrin.
Koszerny:
Tak
Nie zawiera:
Produkty mleczne, Gruby, Gluten
Rodzaj opakowania:
Pudełko
Ilość na paczkę:
1 szt.


Harry Potter - Bertie Botts Beans Gift BOX, 125g

Magiczne fasolki Bertie, 1000 razy inne. Kolekcja Jelly Belly przedstawia fasolki Harry Potter. Dokładnie takie, jakie znasz z filmów o Harrym Potterze. UWAŻAJ NA NAPRAWDĘ PASKUDNE SMAKI.


W opakowaniu znajdziesz:

trawę, zgniłe jajko, kiełbasę, mydło, wymiociny, czarny pieprz, dżdżownicę, smark, brud, woskowinę uszną

Pudełko może czasami różnić się wyglądem.

Składniki:
Cukier, syrop kukurydziany, modyfikowana skrobia kukurydziana, Zawiera 2% lub mniej: przecieru jagodowego, przecieru cytrynowego, przecieru bananowego, soku wiśniowego, soku arbuzowego, soku jabłkowego, czarnego pieprzu, kwasu cytrynowego, kwasu jabłkowego, maltodekstryny, naturalnych i sztucznych aromatów, E129, E102, E133, wosku pszczelego, wosku carnauba, glazury cukierniczej, tapioki, soli.

Wartości odżywcze na 100 g:
Energia: 1547 kJ / 364 jcal
tłuszcz: 0 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
węglowodany: 91 g, w tym cukry 62 g
białko: 0 g
sól: 0,12 g



Jelly Belly. Bertie Bott's Every Flavour Beans - świat smaków w 20 miniaturowych żelkach. Odkryj tylko 10 dziwacznych smaków w nowym opakowaniu prezentowym.

Lista składników
Cukier, syrop glukozowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, aromaty, koncentraty owocowe i warzywne (jabłko, spirulina, marchew, czarna porzeczka, dynia, hibiskus), sól, barwniki (E100, E150a, E153, E171), glazury (E901, E903, E904), regulator kwasowości (E330), czarny pieprz, dekstryna z tapioki
Informacja o wartościach odżywczych
Ne
Waga
125 g
Firma spożywcza
California VS
Nazwa handlowa
Jelly Belly
Producent
Numer producenta
32000660
EAN
0071570009748
71570009748

Lista składników
Cukier, syrop glukozowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, aromaty, koncentraty owocowe i warzywne (jabłko, spirulina, marchew, czarna porzeczka, dynia, hibiskus), sól, barwniki (E100, E150a, E153, E171), glazury (E901, E903, E904), regulator kwasowości (E330), czarny pieprz, dekstryna z tapioki
Informacja o wartościach odżywczych
Ne
Waga
125 g
Firma spożywcza
California VS
Nazwa handlowa
Jelly Belly
Producent
Numer producenta
32000660
EAN
0071570009748
71570009748
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Aromaty Bertiego Botta z Grajeas (zestaw) – Harry Potter
Aromaty Bertiego Botta z Grajeas (zestaw) – Harry Potter
500,57 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,52 zł
Sprzedawca: Magule-cz
Zdjęcie produktu dla kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
896,83 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
53,81 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz cyklonowy ZEEGMA wysoka moc ssania 2 47 50 Zonder Base Mesh
Odkurzacz cyklonowy ZEEGMA wysoka moc ssania 2 47 50 Zonder Base Mesh
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 655
414,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Myjka elektryczna do okien LEHMANN SARGO Ściągaczka do okien ze spryskiwaczem, odurzacz do okien, myjka elektryczna do wysokich okien wydajna na 100m2
Myjka elektryczna do okien LEHMANN SARGO Ściągaczka do okien ze spryskiwaczem, odurzacz do okien, myjka elektryczna do wysokich okien wydajna na 100m2
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 240
139,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Hermia Concept, BNMPOLYAS12-5 v2, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (12 sztuk), antracyt, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 9,5 cm
Hermia Concept, BNMPOLYAS12-5 v2, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (12 sztuk), antracyt, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 9,5 cm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
115,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Zdjęcie produktu dla Bosch 06039A800S, Wielobarwny, 215 RPM, 4,5 N·m, 5 mm, Bateria, 3,6 V
Bosch 06039A800S, Wielobarwny, 215 RPM, 4,5 N·m, 5 mm, Bateria, 3,6 V
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 89
194,59 zł
Sprzedawca: conquestgmbh
Zdjęcie produktu dla Makita DUB185Z, Dmuchawa ręczna, 192 m³/h, Czarny, Niebieski, Prąd elektryczny, Bateria, 18 V
Makita DUB185Z, Dmuchawa ręczna, 192 m³/h, Czarny, Niebieski, Prąd elektryczny, Bateria, 18 V
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
247,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10016109, 1 szt.
Relaxdays 10016109, 1 szt.
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
197,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10024092, 1 szt.
Relaxdays 10024092, 1 szt.
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny nakładka z pianki komfortowej – 140 x 200 cm Nakładka na materac do wszystkich materacy i łóżek kontynentalnych – nakładka na materac
Ergonomiczny nakładka z pianki komfortowej – 140 x 200 cm Nakładka na materac do wszystkich materacy i łóżek kontynentalnych – nakładka na materac
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 377
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Look O Look Candy Pizza Creation guma owocowa o smaku owocowym 435g
Look O Look Candy Pizza Creation guma owocowa o smaku owocowym 435g
127,64 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Rower dziecięcy Volare Sportivo - chłopięcy - 20 cali - niebieski - dwa hamulce ręczne
Rower dziecięcy Volare Sportivo - chłopięcy - 20 cali - niebieski - dwa hamulce ręczne
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
1 182,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly opakowanie upominkowe 20 smaków, 250g
Jelly Belly opakowanie upominkowe 20 smaków, 250g
579,96 zł/1kg
158,99 zł
-14,00 zł
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Look O Look Candy Kwiatowy bukiet gum owocowych Cukier piankowy 145g
Look O Look Candy Kwiatowy bukiet gum owocowych Cukier piankowy 145g
395,17 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
57,30 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
198,40 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
59,52 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Haribo Harry Potter gumy owocowe z magiczną nutą torebka 160g
Haribo Harry Potter gumy owocowe z magiczną nutą torebka 160g
58,31 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 989
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 790
124,90 zł
-5,90 zł
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1106
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Sony Playstation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, biały
Sony Playstation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, biały
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 162
3 798,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1957
422,72 zł
-35,32 zł
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 955
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel
Zdjęcie produktu dla Fasolki Harry Potter Bertie Botts
Fasolki Harry Potter Bertie Botts
400,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
92,83 zł
-76%
21,63 zł
Sprzedawca: Magule-cz
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly BEAN BOOZLED SPINNER GIFT BOX 7 EDYCJA Z GRĄ
Jelly Belly BEAN BOOZLED SPINNER GIFT BOX 7 EDYCJA Z GRĄ
776,50 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
77,65 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Jelly Bean Jelly Beans Factory 36 Gourmet Flavours słoik konserwujący 700g
Jelly Bean Jelly Beans Factory 36 Gourmet Flavours słoik konserwujący 700g
106,34 zł/1kg
74,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla The Jelly Bean Factory 36 Gourmet Flavours Jar Geleebohnen 1400g
The Jelly Bean Factory 36 Gourmet Flavours Jar Geleebohnen 1400g
111,04 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
155,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly Harry Potter Choclate Frogs, Chocolate snacks, Czekolada, 15 g, Torebka foliowa
Jelly Belly Harry Potter Choclate Frogs, Chocolate snacks, Czekolada, 15 g, Torebka foliowa
1 788,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,82 zł
Sprzedawca: Magule-cz
Zdjęcie produktu dla The Jelly Bean Factory 36 Huge Flavours Cup słodkie żelki 80g
The Jelly Bean Factory 36 Huge Flavours Cup słodkie żelki 80g
99,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
7,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Jelly Beans – mieszanka owocowych żelków o smaku owocowym, 1000 g
Jelly Beans – mieszanka owocowych żelków o smaku owocowym, 1000 g
72,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
72,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 5 czerwca 2023 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mentos Mini Mint 120 pastylek do żucia o smaku miętowym w puszce 1260g
Mentos Mini Mint 120 pastylek do żucia o smaku miętowym w puszce 1260g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
73,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Stripes cukierki do żucia częściowo z colą worek 7kg
Haribo Maoam Stripes cukierki do żucia częściowo z colą worek 7kg
344,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Cola Kracher 1,2 kg
Haribo Maoam Cola Kracher 1,2 kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla The Jelly Bean Factory 36 Gourmet Flavours Jar Geleebohnen 1400g
The Jelly Bean Factory 36 Gourmet Flavours Jar Geleebohnen 1400g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
155,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cool Soft cukierki do żucia o smaku owocowym 6 różnych miotów 3000g
Cool Soft cukierki do żucia o smaku owocowym 6 różnych miotów 3000g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
121,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz antygrawitacyjny Nawilżacz z kroplami wody Cicha praca Drobne nawilżanie Odporne na wycieki Nawilżacze mgły zasilane przez USB Zielony
Nawilżacz antygrawitacyjny Nawilżacz z kroplami wody Cicha praca Drobne nawilżanie Odporne na wycieki Nawilżacze mgły zasilane przez USB Zielony
157,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Jelly Bean Jelly Beans Factory 36 Gourmet Flavours słoik konserwujący 700g
Jelly Bean Jelly Beans Factory 36 Gourmet Flavours słoik konserwujący 700g
74,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
106,34 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g
Open Food 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
226,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
75,66 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Vanilla miękkie słodycze karmelowe 1000g
Fudge Old English Toffee Vanilla miękkie słodycze karmelowe 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
50,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Vanilla - miękkie słodycze karmelowe 300g
Fudge Old English Toffee Vanilla - miękkie słodycze karmelowe 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maoam Bloxx 10x5 indywidualnie pakowane cukierki do żucia 5 różnych 220g
Maoam Bloxx 10x5 indywidualnie pakowane cukierki do żucia 5 różnych 220g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
7,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
32,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAOAM 10004196 MAOAM Joystixx Kaubonbons 325,0 g
MAOAM 10004196 MAOAM Joystixx Kaubonbons 325,0 g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
14,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, Strawberry, E100, E901, E418, E414, E330, Juice, Starch, E473, Citrus Fruit, Fruit Juice,..., 389 kcal, 71 g
Open Food 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, Strawberry, E100, E901, E418, E414, E330, Juice, Starch, E473, Citrus Fruit, Fruit Juice,..., 389 kcal, 71 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
87,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAOAM 10054723 MAOAM Brause Pause Kaubonbons 200,0 g
MAOAM 10054723 MAOAM Brause Pause Kaubonbons 200,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Bloxx Eisdiele, opakowanie 5 sztuk, waga 110g
Haribo Maoam Bloxx Eisdiele, opakowanie 5 sztuk, waga 110g
3,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Kracher TwoFruits – drażetki do żucia, opakowanie 200 g, Obraz wygenerowany przez AI
Haribo Maoam Kracher TwoFruits – drażetki do żucia, opakowanie 200 g
8,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
44,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Kracher Berry Shake Limited Edition Packung 200g
Haribo Maoam Kracher Berry Shake Limited Edition Packung 200g
8,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
44,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
8,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maoam Mao Mixx cukierki rozpuszczalne 70g
Maoam Mao Mixx cukierki rozpuszczalne 70g
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina