3,0



Na podstawie 2 opinii
Schwarzkopf Professional Osis+ Tipsy Twirl Galaretka podkreślająca loki i fale, 300 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
38,47 zł
128,23 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Żele do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml649,95 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 2x100ml284,95 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml67,99 zł/1kg
67,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml45,99 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional - Osis+ Bounty Balm Rich Curl Cream 150ml
261,20 zł/1l
39,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell StyleSign Żel do loków 150 ml
316,67 zł/1l
48,62 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,50 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Got2B phenoMENal Pasta do wosw modelujca 100ml
340,60 zł/1l
34,06 zł
Sprzedawca: MANADA

Krem definiujący loki Stylesign 75 ml
881,07 zł/1l
66,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sachajuan Pasta do włosów 80 ml
1 678,25 zł/1l
143,59 zł
-9,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
134,26 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

L3VEL3 - Paste - Pasta do włosów 150ml
193,33 zł/1l
29,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Schwarzkopf Professional Silhouette Żel o bardzo silnym utrwaleniu 250 ml
136,08 zł/1l
34,02 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Got2B Glinka Do Włosów 75Ml - Pasta Modelująca, Utrwalająca
1 405,73 zł/1l
105,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Schwarzkopf Osis+ Mess Up 100 ml
471,30 zł/1l
47,13 zł
Sprzedawca: VISO

BARBERTIME Żel do stylizacji włosów 300ml Keratyna
145,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Bioturm - Pasta do stylizacji wosw - 110ml
362,27 zł/1l
39,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Schwarzkopf Osis+ G.Force, 150 ml
386,40 zł/1l
57,96 zł
Sprzedawca: VISO

Umberto Giannini, Żel do włosów, Żel do stylizacji, Definiuje loki i dodaje objętości, średnie utrwalenie, 50 ml
1 494,00 zł/1l
74,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kallos Perfection, Żel do włosów, Kobiety, 250 ml
72,04 zł/1l
18,01 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Balmain Pianka do wlosow silnie utrwalajaca i zwiekszajaca objetosc, 300ml
48,91 zł/100ml
146,74 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Żel do włosów Schwarzkopf Got2b Ultra Glued 150ml
591,00 zł/1l
29,55 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
OSiS+ Tipsy Twirl to galaretka podkreślająca loki i fale stworzona z myślą o wzmocnieniu i zdefiniowaniu naturalnej tekstury włosów kręconych. Zapewnia średnie utrwalenie oraz lekką objętość, bez efektu sztywności. Doskonale definiuje loki i fale, nadając im miękkość i sprężystość. Dodatkowo chroni włosy przed wilgocią.
Korzyści:
• Średnie utrwalenie
• Mocna definicja loków
• Lekka objętość
• Delikatna, elastyczna tekstura
• Ochrona przed wilgocią
Sposób użycia: Nałóż na wilgotne włosy i zdefiniuj naturalne loki i fale palcami. Wysusz włosy na powietrzu lub użyj dyfuzora. Delikatnie ugnieć włosy po wysuszeniu, aby odsłonić zdefiniowane loki i fale.
Ostrzeżenia: /Chronić przed ciepłem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.Teksturyzująca galaretka do loków OSiS+ Tipsy Twirl redukuje puszenie się włosów i sprawia, że są gładkie i podatne na układanie. Definiuje naturalne fale i loki o średnim utrwaleniu i zapewnia lekką objętość bez obciążania włosów.
- Średnie utrwalenie
- Mocne utrwalenie
- Lekka objętość
- Miękka, nieklejąca się konsystencja po stylizacji
- Pomaga chronić przed wilgocią
[Aplikacja]
Przed nałożeniem rozetrzyj teksturyzującą galaretkę Curl Jelly w dłoniach. Nałożyć na wilgotne włosy i zdefiniować naturalne loki i fale palcami. Pozostawić do wyschnięcia na powietrzu lub użyć dyfuzora. Po wyschnięciu delikatnie rozprowadź na włosach, aby uzyskać miękkie, wyraziste loki i fale.
Składniki
Aqua (Water, Eau), Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Sucrose, Chondrus Crispus Powder (Carrageenan), Benzyl Alcohol, Sodium Polyitaconate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Dehydroacetic Acid, Linalool, Methyl Benzoate
Stwórz niesamowite loki dzięki Schwarzkopf Professional Osis+ Tipsy Twirl Jelly:
- Lekka formuła galaretki zapewnia łatwą aplikację i elastyczne utrwalenie.
- Definiuje loki, dodając im blasku i elastyczności.
- Odporna na wilgoć i puszenie się, zapewnia długotrwałe, efektowne loki.
Średnio utrwalający żel podkreśla naturalne fale i loki, pozostawiając włosy miękkie i podatne na układanie.
{Odkryj doskonałą definicję loków dzięki Schwarzkopf OSiS+ Tipsy Twirl, luksusowemu kremowi do stylizacji, który nawilża i modeluje loki, zapewniając im sprężystość i brak puszenia się. Idealny do tworzenia miękkich, zdefiniowanych loków o naturalnym połysku}
Stylingové želé Schwarzkopf Professional Osis+ Tipsy Twirl definuje přirozené vlny a kadeře se střední fixací a poskytuje lehký objem aniž by způsobovalo křupavý efekt. Veganské složení obohacené o glycerin poskytuje vlasům potřebnou hydrataci a dělá z nepoddajných vlasů poddajné, vláčné a plné života. Želé napomáhá omezovat krepatění vlasů a dodává jim odlehčený objem po celý den.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Żele do włosów Schwarzkopf Professional z kolekcji Osis+ zostały stworzone z myślą o kręconych i puszących się włosach specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 300 ml.
Osis Bouncy Curls Gel 2873981 NIEMCY pudełko @ 1 sztuka x 300 ml
Schw. OSIS+ Tipsy Twirl Curl Enhancing Jelly 300ml
Schwarzkopf Osis Tipsy Twirl 300ml Int
Poznaj żel do włosów Schwarzkopf OSiS Tipsy Twirl (300 ml), idealnego partnera do definiowania fal i loków. Ten lekki żel, wzbogacony gliceryną i pudrem z czerwonych alg, zapewnia średnie utrwalenie i podkreśla naturalną strukturę włosów bez ich obciążania. Ciesz się sprężystymi lokami i falami, które nie puszą się i są chronione przed wilgocią, bez uczucia chrupania.
- Waga
- 350 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Schwarzkopf Professional Osis+ Tipsy Twirl Galaretka podkreślająca loki i fale, 300 ml
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 4045787936650
- Numer producenta
- 2984324
- Waga
- 350 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Schwarzkopf Professional Osis+ Tipsy Twirl Galaretka podkreślająca loki i fale, 300 ml
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 4045787936650
- Numer producenta
- 2984324
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego
Bestseller




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(125)Liczba wystawionych ocen: 125




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(123)Liczba wystawionych ocen: 123




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2122)Liczba wystawionych ocen: 2122




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(52)Liczba wystawionych ocen: 52




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(53)Liczba wystawionych ocen: 53




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(205)Liczba wystawionych ocen: 205




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(326)Liczba wystawionych ocen: 326




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(789)Liczba wystawionych ocen: 789




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3Bestseller




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(355)Liczba wystawionych ocen: 355




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(130)Liczba wystawionych ocen: 130




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(610)Liczba wystawionych ocen: 610




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(169)Liczba wystawionych ocen: 169

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml
109,97 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional - Osis+ Bounty Balm Rich Curl Cream 150ml
261,20 zł/1l
39,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Włosy suche, Naprawa, Wzmacniający, Butelka
2 955,67 zł/1l
88,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml
134,95 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
134,12 zł/1l
33,53 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Stół do jadalni VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x H), okrągły stół kuchenny, industrialny design, brąz vintage
302,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Suszarka z pompą ciepła Hoover NDE H9A2TSBEXS-S 9 kg Aplikacja hOn Auto Care AquaVision
3 156,30 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Schwarzkopf Professional Osis+ Soft Dust Puder nadający włosom objętość, 10 g
3 899,00 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Drewniane pudełko na herbatę Van Henry z 9 przegródkami i okienkiem - białe pudełko na torebki herbaty
266,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
285,90 zł/1kg
66,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Swiffer 5413149750470
837,93 zł/1m²
56,29 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,27 zł
Sprzedawca: Katomix

Makita Adventskalender 24 Türchen
525,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Podkładka pod mysz XXL Gaming800x400 mm Duża podkładka na biurko Duży rozmiar Specjalna powierzchnia podkładki na biurko Poprawia precyzję Szybkość Retoo
13,49 zł
Sprzedawca: Retoo

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Lakier do włosów mocno utrwalający, 300 ml
93,30 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Koszyk na zakupy Relaxdays z funkcją chłodzenia, składany, z pokrywą i uchwytami, pojemność 27 litrów, termoizolacyjny koszyk na zakupy, poliester, aluminium, kolor szary
97,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Ritter Sport Pistazie, Czekolada mleczna, 100 g, Pistacja, 1 szt., Mleko, Soja, 2252 kJ
141,90 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Samsung Galaxy S22+ SM-S906B, 16,8 cm (6.6"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 12, Biały
5 164,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: G-Electronics

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Termowentylator 2000 W, HHL 2000/3/4
153,60 zł
Sprzedawca: Sotel

Schwarzkopf Professional Osis+ Glow Serum nabłyszczające do włosów, 50 ml
711,00 zł/1l
35,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Remington D52DU, Dysza dyfuzora, Remington, Czarny, 1 szt.
49,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lehmann LHODF-1880D, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 76 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
229,00 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Glynt Pure Shampoo szampon oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów 40 g
738,60 zł/1kg
36,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

COSTWAY 4-częściowy zestaw poduszek ortopedycznych, poduszka klinowa z pianki z pamięcią kształtu Poduszka pod plecy ze zdejmowanym zagłówkiem i regulowaną poduszką do czytania
377,00 zł
-107,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
270,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Exquisit UBH 08, 136 m³/h, Kanałowy, G, G, B, 67 dB
310,04 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Od A+++ do DSprzedawca: NeuertsShop

Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Piaskowy
Odnowiony
3 810,12 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Alloccaz

Łóżko tapicerowane ProximaX 140x190 cm z funkcją ładowania, LED i regulacją wysokości zagłówka, łóżko podwójne ze stelażem listwowym i 4 szufladami, łóżko do przechowywania pościeli, szare
1 052,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnboxGermany
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
50%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Dla mnie to najlepszy produkt do moich naturalnych loków. Po prostu mega Mam nadzieję, że pozostanie na rynku
Oceniono dnia 21 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Bestseller





Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.
Rabat 4% od 2 szt.

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
109,97 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Elastyczna guma włóknista, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,90 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - Elastyczność - Objętość - Szybkoschnący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
287,77 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
297,76 zł/1l

Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml
129,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
649,95 zł/1l

Alfaparf – wegański mus modelujący do utrwalania fryzury, 250 ml
99,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
344 793,11 zł/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 2x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
296,63 zł/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
66,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
66,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
67,99 zł/1kg

Stylesign Creative Texture Dry Texturizing Spray (Dry Boost) 200 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 099,83 zł/1l

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Pasta do włosów, 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
60,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
406,60 zł/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 2x100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
284,95 zł/1l

Goldwell - Stylesign Heat Styling Straightening Balm 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
55,99 zł/1kg

American Crew Whip 85g
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
56 990,00 zł/1l

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
45,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
45,99 zł/1kg

Matowa pomada do włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Oryginalna pomada do włosów
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Toppik Włókna Budujące do Włosów 27,5 g Ciemny Brąz
212,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 723,27 zł/1kg