Najważniejsze informacje w skrócie

  • Odkryj wodę perfumowaną (EDP) o pojemności 100 ml.
  • To zapach unisex, idealny dla kobiet i mężczyzn.
  • Urzeka świeżymi nutami bergamotki i kwiatu pomarańczy, przechodząc w jaśmin i tuberozę, by osiąść na ciepłej bazie wanilii i paczuli.
  • Charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością.
  • Pochodzi od renomowanej marki Lattafa z Dubaju.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Lattafa Emaan, Kobiety, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Blackcurrant, Orange blossom, Jasmin,Pot marigold Tuberose, Cedarwood. Patchouli, Vanilla, White musk

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

107,50 zł

1 075,00 zł / 1l

+ 16,89 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – czw. 8 października
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Essential Parfums Orange Santal 100 ml EDP
Essential Parfums Orange Santal 100 ml EDP
4 201,00 zł/1l
420,10 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana dla kobiet TUBEROSE
Woda perfumowana dla kobiet TUBEROSE
4 815,40 zł/1l
248,25 zł
-7,48 zł
240,77 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Sandalwood Neroli Parfém 50 ml UNISEX
Bohoboco Sandalwood Neroli Parfém 50 ml UNISEX
11 595,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
579,76 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Miu Miu L'Eau Bleue, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Konwalia, Fioletowy, Białe piżmo
Miu Miu L'Eau Bleue, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Konwalia, Fioletowy, Białe piżmo
8 062,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
403,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Lattafa Sakeena, Kobiety, 100 ml
Lattafa Sakeena, Kobiety, 100 ml
988,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
98,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 440
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1496
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
1 085,40 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 107
108,54 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1030
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
915,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
91,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 023,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
102,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Zdjęcie produktu dla Lattafa Adeeb Woda perfumowana, 80 ml
Lattafa Adeeb Woda perfumowana, 80 ml
736,25 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
69,73 zł
-15%
58,90 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Zdjęcie produktu dla Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 125
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 248
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 375
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 623
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfume Ente Faqat 100ml EDP
Lattafa Perfume Ente Faqat 100ml EDP
699,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
69,98 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Lattafa Al Azal Edp 100ml
Lattafa Al Azal Edp 100ml
640,00 zł/1l
66,75 zł
-4%
64,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Opis:

Emaan, perfumy marki Lattafaا, są odpowiednie dla kobiet. Dokładny rok wydania tego zapachu nie jest znany, ale urzeka on owocowo-słodkimi nutami. Emaan charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością i zapachem. Ten wyjątkowy zapach jest nadal produkowany i ."

Składniki:

  • Góra: bergamotka, jeżyna, kwiat pomarańczy
  • Serce: jaśmin, nagietek, tuberoza
  • Baza: wetyweria, wanilia, piżmo, bursztyn
  • Rodziny zapachowe: paczula, wanilia, białe piżmo, drzewo cedrowe

Pojemność:100 ML

Kraj pochodzenia: U.A.E

Lista składników może ulec zmianie. Prosimy o zapoznanie się z opakowaniem zakupionego produktu.

O marce LATTAFA:

Lattafa, renomowana marka perfum z Dubaju, oddaje bogatą esencję chwalebnego dziedzictwa kultury arabskiej w swoich autentycznych orientalnych zapachach, przenosząc hipnotyzujący świat tych zapachów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich do ludzi w ponad 60 krajach na całym świecie.

Pomysł stworzenia zapachów, które odzwierciedlają i elegancję kultury arabskiej, został wymyślony w 1980 roku przez szejka Shahida Ahmada i Shoaiba Iqbala. Nadali oni swojej marce nazwę "Lattafa", zainspirowaną arabskimi terminami "Latif", co oznacza "delikatność" i "Lateefa", co tłumaczy się jako "przyjemny". Założyciele mieli wizję opracowania najwyższej klasy i h zapachów dla lokalnych klientów na Bliskim Wschodzie. Jednak ten start-up szybko przekształcił się w szanowaną firmę, która eksportuje swoje produkty na cały świat. Z biegiem czasu trzy pokolenia rodziny Sheikh przyczyniły się do rozwoju i poszerzenia portfolio.

Podaruj sobie kawałek arabskiego luksusu i wypróbuj zapachy od Lattafa. Perfumy tej marki dają możliwość podkreślenia swojej osobowości, pozostawienia niezapomnianych wrażeń i wywołania pozytywnych emocji. Na przykład dzięki zapachom unisex, takim jak urzekający "Lattafa Ana Abiyedh Rouge", pikantny "Lattafa Badee Al Oud Oud For Glory" lub zmysłowy i pikantny "Lattafa Oud Mood". Woda perfumowana "Lattafa Raghba For Man" oferuje świeżą, cytrusową wersję orientalnych zapachów dla mężczyzn, podczas gdy "Lattafa Velvet Oud" nadaje szczyptę zmysłowości zarówno mężczyznom, jak i kobietom

Wskazówki dotyczące aplikacji:

Aby wydychać perfumy, zalecamy rozpylenie wody perfumowanej na punkty tętna, takie jak nadgarstki, za uszami, dekolt, kark, a nawet tułów. Ponieważ są to obszary, w których koncentruje się ciepło ciała, pozwalają one na lepsze utrwalenie i uwolnienie perfum. Nie zapominaj również o stawach, które uwalniają subtelny zapach przy najmniejszym ruchu.



Odpowiedni dla:
Kobiety
Pojemność:
100 ml
Model:
Perfumy w płynie
Wysoka nuta (nuta głowy) zapachowa:
Bergamot, Blackcurrant, Orange blossom
Średnia nuta (nuta serca) zapachowa:
Jasmin,Pot marigold Tuberose
Nuta bazowa (nuta głębi) zapachowa:
Cedarwood. Patchouli, Vanilla, White musk
Typ dozownika:
Butelka
Ilość na paczkę:
1 szt.


png Lattafa Perfume Emaan 100ml EDP Lattafa 6291108738498

Producent: Lattafa
Rodzaj: Woda perfumowana
Pojemność: 100ml

Perfumy Emaan marki Lattafa Perfumes to perfumy dla kobiet.

Nuty zapachowe:
- nuty serca: cytrusy, jaśmin, orzech włoski
- nuty głowy: piżmo
- nuty podstawy: wanilia, paczuli

 

Kto lubi te perfumy, lubi także:
- Gucci Bloom
- Giorgio Armani My Way



LATTAFA LADY EMAAN 100ML WODA PERFUMOWANA

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cytrusy, jaśmin, orzech włoski

Nuty serca: piżmo

Nuty podstawy: paczuli, wanilia

Rodzaj: woda perfumowana

Pojemność: 100ml

Perfumy Emaan marki Lattafa Perfumes to perfumy dla kobiet.



UNISEX Eau de Parfum
kwiat pomarańczy, bergamotka, czarna porzeczka
tuberoza, jaśmin, nagietek
wanilia, piżmo, paczula, drzewo cedrowe



Emaan&nbsp/orientalnej i znanej na całym świecie marki&nbsp/Lattafa&nbsp/to szyprowo-kwiatowa propozycja dla kobiet.&nbsp/



Emaan marki Lattafa to woda perfumowana dla kobiet i mężczyzn. Ten świeży zapach otwierają nuty kwiatu pomarańczy, bergamotki i czarnej porzeczki. Jaśmin, nagietek i tuberoza tworzą serce zapachu. Baza łączy luksusowe zapachy cedru i białego piżma, uzupełnione pyszną wanilią i paczulą. Przyjemny i dyskretny zapach, który Cię zachwyci.



Woda perfumowana Emaan 100 ml

    • Marka: Maison Alhambra
    • Zapach dla kobiet
    • Pojemność: 100ml
    • Nuty głowy: Bergamotka, jeżyna, kwiat pomarańczy
    • Nuty serca: Jaśmin, nagietek, tuberoza
    • Nuty bazy: Paczula, wanilia, białe piżmo, drzewo cedrowe
    • Kraj produkcji: Zjednoczone Emiraty Arabskie


Pozwól, aby w Parfum Lattafa EDP Emaan 100 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Lattafa!



  • Pojemność: 100 ml
  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Nazwa zapachu: Emaan
  • Płeć: Unisex
Od 41,35 / 100ml

Informacje o ogólnych przepisach dotyczących bezpieczeństwa produktów:
Lattafa Perfumes
Dubai Investment Park, PO Box 22573, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
22573 - Dubaj
+97148866272
[email protected]



Woda perfumowana marki Lattafa została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.

LATTAFA EMAAN EDP SPRAY 100ml

Lattafa Eman Edpu 100 ml
Model
Emaan
Wersja
Unisex
Waga
0.15 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Lattafa Emaan Woda perfumowana, 100 ml
Producent
Grupy docelowe
Unisex
Kobiety
Mężczyźni
EAN
6291108738498
Numer producenta
1622

Model
Emaan
Wersja
Unisex
Waga
0.15 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Lattafa Emaan Woda perfumowana, 100 ml
Producent
Grupy docelowe
Unisex
Kobiety
Mężczyźni
EAN
6291108738498
Numer producenta
1622
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Lattafa Sakeena, Kobiety, 100 ml
Lattafa Sakeena, Kobiety, 100 ml
988,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
98,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
915,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
91,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1496
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 125
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 440
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 023,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
102,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 536
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
724,50 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 135
72,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 282
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
1 085,40 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 107
108,54 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
990,83 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 327
59,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 144
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 245
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad Zanzibar, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarny pieprz, Lawenda, Irys, Sól morska
Lattafa Asad Zanzibar, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarny pieprz, Lawenda, Irys, Sól morska
921,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1496
92,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
1 038,90 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
103,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 623
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1496
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 339
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 377,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 165
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1030
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml
Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml
1 757,50 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 89
175,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 338
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Zdjęcie produktu dla Rave - Now Women EDP 100ml
Rave - Now Women EDP 100ml
699,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
69,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 375
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Paris Corner Khair Confection EDP 100ml
Paris Corner Khair Confection EDP 100ml
879,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 178
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Recenzje klientów

Na podstawie 47 opinii

Zdjęcia klientów

Oceniono dnia 18 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Niesamowity zapach
Oceniono dnia 31 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Niezawodna, schludna i szybka dostawa. Wszystko jest super.
Oceniono dnia 9 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Perfumy
Oceniono dnia 20 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobre perfumy
Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Cudownie!!!
Oceniono dnia 8 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Czysto, schludnie i świeżo
Oceniono dnia 17 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Najwyższa jakość
Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetnie
Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 130,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,41 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
276,97 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,70 zł/1l