Chcesz uzyskać fantastyczną opaleniznę i odżywioną skórę? W takim razie olejek do opalania Babaria 100 ml jest dokładnie tym, czego szukałaś! Teraz możesz cieszyć się kremem do opalania Babaria i innymi produktami samoopalającymi lub olejkami do opalania naszych w 100% oryginalnych marek.
Rodzaj: Balsam do opalania
Składniki:
Beta-karoten
Substancja zapachowa (parfum)
Uwodorniony olej kokosowy
Mika
Paraffinum liquidum
Palmitynian askorbylu
Olej kokosowy
Kopolimer butylen/etylen/styren
Ekstrakt z liści aloesu barbadensis
Tokoferol
Dwutlenek tytanu
Pojemność: 100 ml
Płeć: Unisex
Teksturyzacja: Olej
Właściwości:
Dwufazowy
Wodoodporny
Właściwości: Wzmacniacz opalenizny
Wü
Babaria Glow Effect Monoi Tahiti Olejek Rozświetlający Do Opalania
Preparat Babaria Glow Effect Monoi Tahiti zapewni jeszcze piękniejszą opaleniznę.
Właściwości:
Przedłuża opalony wygląd
Wspomaga zdrową opaleniznę
Przyspiesza naturalny proces opalania
Zapewnia skórze potrzebne nawilżenie
Odżywia i pielęgnuje ...
Babaria Glow Effect Monoi Tahiti Olejek Rozświetlający Do Opalania
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
40,00 zł
400,00 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
10h 14m 14s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Olejki pielęgnacyjne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
SINOZ NO:16 Miracle Oil - 100 ml olejek do ciała, twarzy i włosów
1 053,10 zł/1l
105,31 zł
Sprzedawca: mk-tronic
Więcej informacji o reklamie
Moroccanoil - Dry Body Oil 100ml
1 632,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
163,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej informacji o reklamie
Balea, konopie, konopny olejek do twarzy, 30ml
2 966,67 zł/1l
89,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
Więcej informacji o reklamie
Carroten Coconut Intensive Tanning Olejek do ciała SPF0 200ml
368,80 zł/1l
73,76 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
7suns Gold & Glow Eliksir Do Opalania Olejek
2 589,47 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,76 zł
Sprzedawca: TanningParadise
OWAY Odżywczy olejek do opalania Serum 100 ml
2 254,80 zł/1l
225,48 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Glow Shimmering Body Oil
109,00 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal
Melvita Beauty Argan 50ml
1 973,80 zł/1l
98,69 zł
Sprzedawca: taleoo
Nanoil Olejek makadamia do pielęgnacji włosów i ciała, 50ml
980,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,00 zł
Sprzedawca: TD-Markt
DoraLife | Olejek z mięty pieprzowej 20 ml
1 913,50 zł/1l
46,87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-18%
38,27 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Instituto Espanol Anfora Argan Nawilżający olejek do ciała, 400ml
125,87 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
50,35 zł
Sprzedawca: somnia24
Puressentiel Huile Ravintsara 10ml
6 950,00 zł/1l
70,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-2%
69,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Jurlique, Rose, Hydrating, Body Oil, 100 ml
1 596,60 zł/1l
159,66 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda
OLEJEK DO CIAŁA ROZŚWIETLAJĄCY 150 ml - ONLY BIO (RITUALIA)
218,20 zł/1l
32,73 zł
Sprzedawca: Katomix
Rilastil Regenerum Oil 30 ml
127 609,99 zł/1l
127,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe
Olejek do ust TIRTIR My Glow Honey
11 759,65 zł/1l
67,03 zł
Sprzedawca: somnia24
Uriage, Hyseac Olejek oczyszczajacy, 100 ml
1 140,70 zł/1l
114,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Vea Spray 50 Suchy olejek w sprayu do ciała 50ml
64 290,00 zł/1l
64,29 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Mokosh Argan Oil 12 ml - Olej arganowy
2 971,67 zł/1l
63,29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-43%
35,66 zł
Sprzedawca: Katomix
DoraLife | Violet Oil 20ml
1 698,50 zł/1l
42,57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-20%
33,97 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Chcesz uzyskać fantastyczną opaleniznę i odżywioną skórę? W takim razie olejek do opalania Babaria 100 ml jest dokładnie tym, czego szukałaś! Teraz możesz cieszyć się kremem do opalania Babaria i innymi produktami samoopalającymi lub olejkami do opalania naszych w 100% oryginalnych marek.
Rodzaj: Balsam do opalania
Składniki:
Beta-karoten
Substancja zapachowa (parfum)
Uwodorniony olej kokosowy
Mika
Paraffinum liquidum
Palmitynian askorbylu
Olej kokosowy
Kopolimer butylen/etylen/styren
Ekstrakt z liści aloesu barbadensis
Tokoferol
Dwutlenek tytanu
Pojemność: 100 ml
Płeć: Unisex
Teksturyzacja: Olej
Właściwości:
Dwufazowy
Wodoodporny
Właściwości: Wzmacniacz opalenizny
Wü
Babaria Glow Effect Monoi Tahiti Olejek Rozświetlający Do Opalania
Preparat Babaria Glow Effect Monoi Tahiti zapewni jeszcze piękniejszą opaleniznę.
Właściwości:
Przedłuża opalony wygląd
Wspomaga zdrową opaleniznę
Przyspiesza naturalny proces opalania
Zapewnia skórze potrzebne nawilżenie
Odżywia i pielęgnuje skórę
Preparat jest wodoodporny
Sposób użycia:
Niewielką ilość olejku wmasuj delikatnie w skórę całego ciała.
Babaria olejek do opalania w żelu z efektem rozświetlenia, 100 ml
Merax szafka pod TV z szufladami i otwartymi przegródkami, lowboard wysoki połysk, stolik TV z LED z APP, podstawa TV, 160x38x50,5cm, czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
956,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
UGG Buty Mini Bailey Bow II, 1016501CHE
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
971,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Babaria 31937, Olejek z filtrem przeciwsłonecznym, Body + Face + Hair, Spray, Przeciwstarzeniowy, Brązujący, Skóra uniwersalna, 300 ml
74,80 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
224,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Kölln 30293 Kölln Knusper Klassik Müsli 600,0 g
32,68 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Ekspres do kawy Tchibo Esperto mini, czarny, szerokość zaledwie 16 cm. Przygotowuje espresso, caffè crema i caffè XL. Zbiornik na wodę o pojemności 1,1 litra. Łatwa konserwacja
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
1 099,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Metler
Komoda Flieks z 4 szufladami, rattanowa komoda z uchwytami z litego drewna, szafka do salonu z szufladami, naturalne wykończenie, 80x38x80cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(1495)Liczba wystawionych ocen: 1495
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Tytan, Niebieski
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(340)Liczba wystawionych ocen: 340
Odnowiony
2 852,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz
Wysokiej jakości materac niemowlęcy i dziecięcy | 60 x 120 cm | wyjątkowo przyjazny dla skóry pokrowiec | DREAMSTAR Ergo Kids
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(261)Liczba wystawionych ocen: 261
152,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Konik na ubrania Vitapur Vitapur - konik na ubrania - konik na ubrania - składany konik na ubrania - składany konik na ubrania - długość suszenia 21 metrów - przenośny - wygląd drewna - czarny
20,27 zł/1m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(216)Liczba wystawionych ocen: 216
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi
Ziaja ochrona przeciwsłoneczna spf20 150ml
20,45 zł/100ml
30,68 zł
Sprzedawca: VISO
Blücher-Schering mydło siarkowe w kostce, 100 g
236,10 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
23,61 zł
Sprzedawca: apohealth
vidaXL Szafka kuchenna betonowa szara 60x46x81,5 cm płyta wiórowa
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(84)Liczba wystawionych ocen: 84
262,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(663)Liczba wystawionych ocen: 663
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Aga Wentylator kolumnowy 73 cm Czarny
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
251,71 zł
Sprzedawca: Aga24
Carroten Gold Tanning Gel - przyspieszacz opalania z mieniącymi się perełkami - żel opalający Carotten do szybkiej opalenizny, 150 ml
646,20 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
96,93 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek
Babaria Sun Reflections Galaretka ochronna do opalania Spf15 300ml
23,00 zł/100ml
69,01 zł
Sprzedawca: somnia24
Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(195)Liczba wystawionych ocen: 195
4 999,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Gastromark
Apple iPhone 15 Pro , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Tytan, Niebieski
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(283)Liczba wystawionych ocen: 283
Odnowiony
2 439,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz
Składany leżak ogrodowy COSTWAY, leżak z otworem na twarz, 3 poduszki i regulowanym oparciem, leżak plażowy o nośności do 150 kg, wymiary 194 x 63 x 37 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
207,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym
27,50 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
59,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-8%
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(420)Liczba wystawionych ocen: 420
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
De’Longhi Eletta Explore, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny, Srebrny
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(294)Liczba wystawionych ocen: 294
3 932,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Pure Chemical | Olejek Neem - 20 L - Tłoczony Na Zimno - 100% Naturalny - Właściwości Zdrowotne
1 734,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
86,74 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Eteryczny Cytronella - 1 L - Naturalny - Relaksujący - Aromaterapia
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
479,69 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
479,69 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Neem - 5 L - Tłoczony Na Zimno - 100% Naturalny - Właściwości Zdrowotne Oleju
489,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
97,94 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Migdałowy - 10 L - 100% Naturalny - Odżywczy - Kanister Hdpe
481,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
48,14 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 1 L - Bogaty W Kwasy Tłuszczowe - Naturalna Pielęgnacja - Zdrowie Skóry
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
400,43 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
400,43 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 100 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Olejek Rumiankowy
373,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
3 734,80 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Moringa - 1l - 1kg - Nawilżający - Naturalny Olejek Do Pielęgnacji Skóry
373,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
373,48 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 1000 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny Olej Kameliowy
373,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
373,48 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Migdałowy - 5000 Ml - 100% Naturalny - Witaminy A, E, D - Pielęgnacja Skóry
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
259,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
51,87 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Rycynowy - 5 L - Tłoczony Na Zimno - Nierafinowany - Naturalny Olejek Rycynowy
267,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
53,53 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Eteryczny Sosnowy - 0,5 L - Kiełkowy Zapach - Naturalny - Wysoka Czystość
258,93 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
517,86 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Eteryczny Eukaliptusowy - 1 L - Naturalny - Aromaterapia - Eukaliptus
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
244,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
244,51 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 0,5 L - 100% Naturalny - Tłoczony Na Zimno - Witaminy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
224,18 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
448,36 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Jojoba - 1 L - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny - Olejek Jojoba
221,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
221,99 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 500 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Olejek Rumiankowy
201,44 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
402,88 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Moringa - 0,5 L - Tłoczony Na Zimno - Naturalny Olejek - Pielęgnacja Skóry
201,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
402,48 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Z Pestek Malin - 500 Ml - Nierafinowany - Zimnotłoczony - Naturalny Olej
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
177,46 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
354,92 zł/1l
OLEJ MARULA 4% Q10 1% HAGEBUTTENÖL 4% Serum do skóry suchej 30 ml
73,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London
2 433,33 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Z Nasion Marchwi - 0,5 L - Tłoczony Na Zimno - Witamina E - Pielęgnacja Skóry
145,21 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
290,42 zł/1l
Pure Chemical | Olejek Awokado - 1 L - Właściwości Nawilżające - Regeneracja Skóry - Naturalny Olej