1,0



Na podstawie 1 opinii
Tuban TU3641, Bubble wand
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
2%zniżki
Kupon jest już aktywny
Tylko do 20 października
Kupon jest już aktywnyTylko do 20 października
Rabat udzielony przez MATFEL
Rabat udzielony przez MATFEL
243,51 zł
Cena bez zniżki: 242,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
237,73 zł-2%
+ 14,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Bańki mydlane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Miecz Bąbelkowy Pustefix60,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Więcej informacji o reklamie
Pistolet do robienia baniek 668-5044,99 zł
-48%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Więcej informacji o reklamie
Pistolet na bańki mydlane35,15 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,27 zł
Sprzedawca: MATFEL

Zestaw Bavytoy Megabubble - Opony
219,30 zł/1l
70,39 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,79 zł
Sprzedawca: Easytoys

Tuban TU3603, Przezroczysty
12,44 zł/1l
62,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

PUSTEFIX® 420869874 PUSTEFIX® Seifenblasenflüssigkeit Nachfüllkanister XXL-Bubbles 2500 ml
44,01 zł/1l
110,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Różdżka do baniek mydlanych w kształcie syreny, duża - ok. 37,5 cm
290,64 zł/1l
31,97 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Tuban TU3637, Bubble wand, 3 lat(a)
71,53 zł/1kg
38,27 zł
Sprzedawca: MATFEL

Tuban TU3611, Bubble wand, 3 lat(a)
40,14 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Tuban TU3421
1 139,80 zł/1l
113,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tuban TU3442
1 055,40 zł/1l
52,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tuban TU3428
1 239,20 zł/1l
123,92 zł
Sprzedawca: MATFEL

Tuban TU3602, Przezroczysty
17,00 zł/1l
17,00 zł
Sprzedawca: Kimland

Tuban TU3441
48,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

PUSTEFIX® 420869475 PUSTEFIX® Seifenblasen Bubblegator
53,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Tuban TU3439, Zestaw bąbelkowy, 3 lat(a)
98,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

DAM 4869210, Pustefix, 4 lat(a)
1 620,00 zł/1l
68,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

GLUMI Jumbo bubble 75 cm
76,04 zł
Sprzedawca: somnia24

PUSTEFIX 420869381, 118 ml, 4 lat(a)
450,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zestaw do zamykania osób w bańce mydlanej - stworzysz z nim spektakularny pokaz, który uatrakcyjni każdą imprezę zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Sprawdzi się podczas zabaw i animacji. Polecany także dla profesjonalnych animatorów.
JAK SIĘ BAWIĆ:
ułóż podstawkę na płaskim i równym podłożu,
wlej do rynienki ok. 2 litry płynu do dużych baniek marki TUBAN,
umieść obręcz w płynie, tak aby była w nim całkowicie zanurzona. Zwróć uwagę na to, by zamoczyć także element łączący obręcz z rączką,
ustaw wewnątrz obręczy osobę, którą chciałbyś zamknąć w bańce.
UWAGA:
Do standardowej wielkości urządzenia jednorazowo możesz wlać ok. 2 litry płynu. Zalecamy wymianę płynu co najmniej raz w miesiącu. W trakcie pokazu pamiętaj o uzupełnianiu płynu na bieżąco.
Zestaw najlepiej sprawdzi się w zamkniętych pomieszczeniach, dlatego że bańka, która powstaje, jest delikatna. Każdy podmuch wiatru może sprawić, że bańka bardzo szybko pęknie.Dlatego do zabawy polecamy bezwietrzne dni, zamknięte pomieszczenia lub miejsca osłonięte od wiatru.
Do zamykania w bańce koniecznie użyj płynu marki TUBAN.
Wymiary naszego urządzenia (licząc od zewnętrznej strony):
wysokość: ok. 3 cm
średnica zewnętrzna podstawki: ok. 91 cm
średnica wewnętrzna podstawki: ok. 70 cm
średnica obręczy: ok. 83 cm
długość rączki: ok. 54 cm
Rozmiar opakowania: 95 x 95 x 7 cm
Wiek: 3+
WAŻNE:
Wykonaliśmy badania, które poświadczają wyprodukowanie baniek mydlanych zgodnie z normą PNEN-71 dotyczącą bezpieczeństwa zabawek.
WYPRODUKOWANO W POLSCE.
- Typ produktu:
- Bubble wand
- Sugerowana płeć:
- Chłopak, dziewczyna
- Kolor produktu:
- Zielony
- Zalecany wiek:
- Dziecko
- Kraj pochodzenia:
- Polska
- Liczba części:
- 1 szt.
Tuban - Gigantyczna różdżka do baniek - 90cm x 90cm - Duże bańki - Zamknij się w bańce - bez płynu do baniek
- 1x gigantyczny pierścień do baniek
- 1x uchwyt/rączka
- Wyprodukowano w Polsce
UWAGA!
NIEODPOWIEDNIE DLA DZIECI PONIŻEJ 3 LAT. MOŻE POZOSTAWIĆ PRZEBARWIENIA. OPAKOWANIE NIE JEST ZABAWKĄ!
- Liczba sztuk
- 1
- Producent
- EAN
- 5907731336413
- Kolor
- Zielony
- Numer producenta
- TU3641
- Waga
- 0.07 kg
- Liczba sztuk
- 1
- Producent
- EAN
- 5907731336413
- Kolor
- Zielony
- Numer producenta
- TU3641
- Waga
- 0.07 kg
Pasuje również do tego

Tuban TU3603, Przezroczysty
12,44 zł/1l
62,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

SES Creative Standing in a mega bubble, 750 ml, 5 lat(a), Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 r.ż.
112,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw Bavytoy Megabubble - Opony
219,30 zł/1l
70,39 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,79 zł
Sprzedawca: Easytoys

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

KlarsteinJet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein

Kuchnia drewniana XXL z oświetleniem LED, fartuszkiem i akcesoriami
538,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

Różdżka do baniek mydlanych w kształcie syreny, duża - ok. 37,5 cm
290,64 zł/1l
31,97 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Bazooka Przenośny głośnik Bluetooth boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 bryzgoszczelny/złącze radia/microSD/Aux-In/USB/oświetlenie/mikrofon
163,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bluetooth Głośnik multimedialny Subwoofer Pilot zdalnego sterowania Podświetlany PMPO 280W AUX USB Bluetooth Karta SD Radio LED Mp3
92,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zewnętrzna aktywna maszyna do baniek
1 126,61 zł/1l
132,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Samochód elektryczny dla dzieci Audi RS e-tron GT, 12V, z funkcją muzyki, szerokim siedzeniem i regulowanym pasem bezpieczeństwa, kolor czarny
660,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Basen Marimex Florida, średnica 305 x 91 cm, imitacja rattanu
949,84 zł
Sprzedawca: Eoshop

FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
430,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Rower dziecięcy Dino Bikes 412UL zielony 12" chłopcy
385,00 zł
Sprzedawca: KUBISPORT

ProfiCook PC-VK 1080, Czarny, Stal nierdzewna, Marynować, Stal nierdzewna, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
227,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BOXILAND® nostalgiczny kalendarz adwentowy 2026, 24 retro słodycze, klasyki
209,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Wolketon wanienka dla niemowląt wanienka dla dzieci składana składana bezpieczna kąpiel 3 w 1 0-6 lat
161,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Tylny fotelik rowerowy POLISPORT Guppy Junior do montażu - ciemnoszary/jasnoszary
313,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Płyn do baniek mydlanych Pustefix w kanistrze 2,5 l
39,25 zł/1l
98,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Denver TSP-456, 20,3 cm (8"), 60 W, Bezprzewodowy, Głośnik imprezowy, Czarny, Przyciski
536,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
382,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Cukier do waty cukrowej smak coli bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Pustefix Multi-Bubbler Super Bubbles 1/4l
207,40 zł/1l
51,85 zł
Sprzedawca: M_plus_L

S-012 RC Stunt Car 4WD 2.4 GHz RC Stunt Car 360° Offroad Car z czujnikiem gestów, prezent dla dzieci i chłopców
178,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
straszne
Produkt w ogóle nie pasuje do zdjęcia za te pieniądze. To po prostu koszmar, zwykłe kółko za 3 euro i rury grzewcze.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Dudu-Osun Czarne mydło afrykańskie, 150g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
59,93 zł/1kg

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Pink



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
70,30 zł
Sprzedawca: Mormark
14 060,00 zł/1l

Maszynka do baniek mydlanych automat generator kwiatek bańki światła



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,00 zł
Sprzedawca: EwaToys

Samochód śmieciarka Kiddygo z podświetleniem i dźwiękami, 19,5 cm
95,09 zł
Sprzedawca: Bambule

Zestaw do dmuchania baniek mydlanych, duży, 53,3 cm, 12 sztuk, z płynem do baniek mydlanych dla dzieci
269,47 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Orbico Bing Przytulony
113,19 zł
Sprzedawca: 3DToys

Tuban TU3641, Bubble wand



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
242,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

Relaxdays 10042393, 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
33,45 zł/1l

Zabawkowy pistolet do baniek mydlanych, dmuchawa do baniek mydlanych, zabawka do robienia baniek mydlanych, wytwarza setki bąbelków - Bubblegun
39,00 zł
Sprzedawca: OnetDigital
78,00 zł/1l

Zestaw baniek JOYIN, 18-częściowa różdżka i 6 rozwiązań dla dzieci na imprezy plenerowe
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Dziecięca maszyna do baniek z aparatem na szelkach, zabawka do baniek na świeżym powietrzu z muzyką świetlną
77,99 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 949,75 zł/1l

Fru Blu Róża do robienia baniek mydlanych z płynem 2 x 40 ml
53,12 zł
Sprzedawca: MATFEL
664,00 zł/1l

TMT FRU BLU zest traktor+płyn 0,4l DKF0396 00039
75,77 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,58 zł
Sprzedawca: MATFEL
178,95 zł/1l

Maszyna do baniek mydlanych w kształcie różdżki księżniczki
81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Bańki mydlane ptaszek maszynka do robienia baniek + płyn
33,80 zł
Sprzedawca: MALIS
338,00 zł/1l

Ślubne bańki mydlane, 24 szt.
72,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Kosiarka Dla Dzieci Na Bańki Mydlane Pchacz Jeździ Puszcza Bańki Płyn



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
53,90 zł
Sprzedawca: MALIS
456,78 zł/1l

Lebula płyn do dużych baniek mydlanych 5l
97,27 zł
-4,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,48 zł
Sprzedawca: Lebula

Pistolet do baniek mydlanych „Jednorożec” z podświetleniem – nie wymaga baterii



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,11 zł
Sprzedawca: Volksfestartikel-Berlin
562,38 zł/1l

Zabawka helikopter bańkowy z wyrzutnią i butelką baniek
81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla