4,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Ziaja Bio Aloesowy krem nieperfumowany do cery suchej i wrażliwej, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
6,35 zł
12,70 zł / 100ml
+ 13,35 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bepanthol Derma Regenerujący krem do twarzy, 50 ml Krem193,94 zł/100ml
96,97 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Eveline Ceramides & Niacinamide Krem do twarzy dla cery 50+ 50 ml49,88 zł/100ml
24,94 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Więcej informacji o reklamie
Eveline Cosmetics Krem-Ampulle – krem do twarzy, nawilżenie, ukojenie39,58 zł/100ml
19,79 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Więcej informacji o reklamie
Ducray Kelual emulsja 50 ml137,46 zł/100ml
68,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Ziaja Bio Aloes, krem, 100ml
19,95 zł/100ml
19,95 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Equilibra, Aloesowy krem przeciwzmarszczkowy do twarzy, 50 ml
450,00 zł/100ml
225,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Biffidi

Ziaja, Krem wielowitaminowy, nawilżający, 100 ml
11,40 zł/100ml
11,40 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ziaja, Krem rumiankowy, 100 ml
23,56 zł/100ml
23,56 zł
Sprzedawca: VISO

Bielenda Goldenpl Krem Do Twarzy Dla Cery Dojrzałej 50 Ml
87,96 zł/1kg
22,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Ziaja - Słonecznikowy krem przeciwzmarszczkowy - krem przeciwzmarszczkowy do cery dojrzałej 50ml
21,34 zł/100ml
10,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ziaja Nagietek krem nieperfumowany 50 ml
8,31 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

NIVEA 82348 NIVEA BERUHIGENDE NACHTPFLEGE Gesichtscreme 50,0 ml
168,00 zł/1kg
16,80 zł
Sprzedawca: Metler

WELEDA Sensitiv, krem nawilżający, bez zapachu, 10 ml
99,00 zł/100ml
9,90 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Fitomed Mój Krem No.5 Arganowy przeciwzmarszczkowy krem do cery suchej i dojrzałej, 55 g
117,98 zł/100ml
70,11 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,99 zł
Sprzedawca: Katomix

Bielenda Kuracja Młodości 70+ Krem Rewitalizujący 50 Ml
83,96 zł/1kg
20,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Ziaja Sopot Krem brązujący przeciwzmarszczkowy, 50 ml
57,24 zł/100ml
28,62 zł
Sprzedawca: Katomix

Yope Krem Do Twarzy Na Dzień 50 Ml
234,48 zł/100ml
117,24 zł
Sprzedawca: Katomix

Bielenda Krem Do Twarzy Przeciwzmarszczkowy 15 Ml
150,20 zł/100ml
22,53 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Ziaja, Krem przeciw zmarszczkowy, do cery dojrzałej, 50ml
34,46 zł/100ml
17,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Nivea Soft Krem intensywnie nawilżający, 200 ml
14,50 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ziaja Aloes Krem do twarzy 50 ml bezzapachowy
ZIAJA
️
ZIAJA ALOES KREM DO TWARZY 50 ML BEZZAPACHOWY
Odkryj moc naturalnego aloesu z kremem do twarzy Ziaja Aloes! Ten bezzapachowy krem o pojemności 50 ml to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących delikatnej pielęgnacji skóry, szczególnie wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Aloes, znany ze swoich właściwości kojących i nawilżających, zapewni Twojej skórze komfort i zdrowy wygląd. Lekka formuła kremu szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy, co czyni go doskonałym pod makijaż.
Ziaja to polska marka kosmetyczna z ponad 30-letnią tradycją, której misją jest tworzenie wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry, opartych na naturalnych składnikach. Krem Ziaja Aloes jest testowany dermatologicznie, co potwierdza jego bezpieczeństwo dla skóry wrażliwej.
Ten krem aloesowy to doskonały wybór dla osób w każdym wieku, które cenią sobie naturalną pielęgnację. Może być stosowany zarówno na dzień, jak i na noc, zapewniając skórze odpowiednie nawilżenie i ochronę. Jego delikatna formuła sprawia, że jest idealny dla osób z cerą suchą, normalną i mieszaną. Regularne stosowanie kremu pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji, zapobiegając przesuszeniu i podrażnieniom.
- ️
Unikalna formuła kremu Ziaja Aloes opiera się na synergii aloesu z innymi składnikami nawilżającymi i odżywczymi. Dzięki temu krem nie tylko nawilża, ale również regeneruje skórę, poprawiając jej elastyczność i wygląd. Jego lekka konsystencja sprawia, że jest przyjemny w użyciu, a bezzapachowa formuła minimalizuje ryzyko alergii. To idealny krem dla osób, które szukają skutecznej i delikatnej pielęgnacji skóry w jednym produkcie.
Krem Ziaja Aloes to niezbędny element codziennej pielęgnacji, który zapewni Twojej skórze zdrowy i promienny wygląd. Wybierz krem Ziaja Aloes i ciesz się piękną i nawilżoną skórą każdego dnia!
ZIAJA ALOES KREM DO TWARZY 50 ML BEZZAPACHOWY
- Intensywne nawilżenie dzięki zawartości aloesu
- Delikatna pielęgnacja dla skóry wrażliwej
- Bezzapachowa formuła minimalizuje ryzyko podrażnień
- Szybkie wchłanianie bez efektu tłustej skóry
- Idealny pod makijaż jako baza nawilżająca
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 90015
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 90015
- 0%+1.00PLN)] [C=0%|S-3szt.]
- Dodatkowe informacje.
Ziaja Aloes Krem do twarzy 50 ml bezzapachowy
ZIAJA Numer: 5901887001058, PGD-BFF8-90015. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Pielęgnacja/Twarz/Kremy (nawilżające, przeciwzmarszczkowe, na dzień/noc)
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Ziaja Aloes Krem do twarzy 50 ml bezzapachowy, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Nawilżający krem do twarzy z sokiem ze świeżych liści aloesu. Skutecznie łagodzi podrażnienia oraz zwiększa poziom nawilżenia naskórka. Przywraca skórze miękkość i elastyczność. Odpowiedni dla cery suchej, wrażliwej i normalnej.
produkt wegański
NIE ZAWIERA KOMPOZYCJI ZAPACHOWEJ
Sposób użycia: /Krem nanieść na skórę twarzy, szyi i dekoltu, następnie delikatnie wklepać.
ZIAJA_Bio aloesowy krem nieperfumowany cera sucha wrażliwa normalna 50ml
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Ziaja Bio Aloesowy krem nieperfumowany do cery suchej i wrażliwej, 50 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 5901887001058
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Ziaja Bio Aloesowy krem nieperfumowany do cery suchej i wrażliwej, 50 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 5901887001058
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Ziaja, Krem tłusty, odżywczy, przeciw zmarszczkowy na noc 30+, 50ml
59,46 zł/100ml
29,73 zł
Sprzedawca: VISO

Ziaja Kozie Mleko krem pod oczy skóra sucha 15ml
10,28 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Witamina A i E Hevert Vital, 60 kapsułek
1 591,40 zł/1kg
79,57 zł
Sprzedawca: apohealth

Ziemia ogrodowa uniwersalna do warzyw i kwiatów 40L Beztorfowa z kompostem
0,90 zł/1l
35,88 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Ziaja, Krem wielowitaminowy, tłusty, 50 ml
133,50 zł/1kg
8,01 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Ergonomiczna nakładka z pianki komfortowej | 90 x 200 | do wszystkich materacy | Nakładka na materac XDREAM Pure
169,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Kremowy, Kobiety, Uspokajający, Nawilżający, Skóra sucha, 500 ml, 480 g
0,14 zł/1kg
69,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Tefal Secure Trendy YS22Z4, 4 l, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 4 l, Plastik
326,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ziaja Sopot, Masło kakaowe, Spray, 100 ml
18,63 zł/100ml
18,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,31 zł/1kg
55,77 zł
Sprzedawca: somnia24

KREM NAWILŻAJĄCY do włosów suchych i bardzo suchych 50ml
75,48 zł/100ml
37,74 zł
Sprzedawca: apohealth

Nuxe Merveillance Lift - Krem pudrowy ujędrniający - dla skóry normalnej i mieszanej
132,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Krzesło SONGMICS Executive, ergonomiczne, składane podłokietniki, czarne
1 153,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kenzo Ca Sent Beau Woda toaletowa, 50ml
3 741,40 zł/1l
187,07 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

SodaStream 1100065490, Butelka karbonizowana + ładowarka saturatora, Wielobarwny, Szkło, Plastik, Stal nierdzewna, 60 l, 1 szt., CE, FCC
272,06 zł
Sprzedawca: Sotel

60 płatków pod oczy, Aloe Vera Collagen Gel Eye Pads na zmarszczki, drobne linie, cienie pod oczami, zmniejsza obrzęki, łagodzi zmęczenie
144,48 zł/1kg
72,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Trendy-Shop

Maybelline Lash Sensational Sky High Mascara (Very Black) 7,2 ml
4 958,33 zł/1l
35,70 zł
Sprzedawca: MANADA

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml
313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Valentino Bags Vbs7b303 Pattina Zero Re Czarny
387,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Arebos 4252023110389, Czarny, 2 szt.
230,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Torebka Valentino Bags Damska Czerwona
433,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ziaja naturalny oliwkowy krem lekka formuła cera sucha i normalna 50ml
131,00 zł/1kg
6,55 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Łóżko tapicerowane Flieks 90x200cm ze stelażem z listew, łóżko na sprężynach hydraulicznych ze schowkiem, łóżko pojedyncze ze stelażem do przechowywania, łóżko funkcjonalne, jasnoszare
1 114,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Krzesło biurowe COMHOMA, krzesło dla graczy, ergonomiczne krzesło biurowe, materiałowa powierzchnia z podnóżkiem, regulowana wysokość, krzesło do biurka, krzesło kierownicze, niebieski materiał
859,99 zł
-180,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
679,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER

Merax 2-osobowa rozkładana sofa z funkcją spania, regulowane oparcie, uchwyt na kubek, schowki, poduszki, sofa, rozkładana sofa, pościel, szary
2 279,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Valentino Bags Lady Synthetic Bag Alexia Beżowy
464,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LANG-ON

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Ziaja Nagietek krem nieperfumowany 50 ml
8,31 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Krem do twarzy
Bardzo wysokiej jakości i niedrogi krem do twarzy. Bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia błyszczącego filmu.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
191,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,33 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,96 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 896,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 958,66 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,46 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,09 zł
Sprzedawca: apohealth
691,55 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,24 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,43 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml