Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - 5 litrów

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

539,00 zł

107,80 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – pon. 5 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:

Nasze najlepszeoferty
Oleje z oliwek i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Open Food 8007153008060, Oliwa z oliwek, 1000 ml, C, Olej palmowy, 824 kcal, 3389 kJ
Open Food 8007153008060, Oliwa z oliwek, 1000 ml, C, Olej palmowy, 824 kcal, 3389 kJ
58,49 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeża
Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeża
60,39 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
301,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
60,50 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
302,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek extra virgin, tłoczona na zimno, 5 litrów
Oliwa z oliwek extra virgin, tłoczona na zimno, 5 litrów
50,73 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
253,65 zł
Sprzedawca: Rheinline
Zdjęcie produktu dla Naturalna oliwa z oliwek z greckiej wyspy Kreta, 3 litry, tłoczona na zimno, oliwa z oliwek extra virgin, najwyższej jakości Zeytinyagi Kanister
Naturalna oliwa z oliwek z greckiej wyspy Kreta, 3 litry, tłoczona na zimno, oliwa z oliwek extra virgin, najwyższej jakości Zeytinyagi Kanister
57,14 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
171,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sympathischerladen
Zdjęcie produktu dla IURACE, oliwa z oliwek extra vergine, pochodzenia włoskiego, 5 litrów – tłoczona na zimno, 100% z Włoch, region Kalabria
IURACE, oliwa z oliwek extra vergine, pochodzenia włoskiego, 5 litrów – tłoczona na zimno, 100% z Włoch, region Kalabria
53,16 zł/1l
265,78 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: IURACE
Zdjęcie produktu dla Premiato Oleificio Vanini Osvaldo - Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia - 3 litry
Premiato Oleificio Vanini Osvaldo - Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia - 3 litry
178,85 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
536,54 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia Laudemio, 500 ml
Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia Laudemio, 500 ml
334,00 zł/1l
167,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek extra virgin, nierafinowana, 3 litry.
Oliwa z oliwek extra virgin, nierafinowana, 3 litry.
162,91 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
488,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Open Food 8004123000222, Oliwa z oliwek, E, 824 kcal, 91,6 g, 13 g
Open Food 8004123000222, Oliwa z oliwek, E, 824 kcal, 91,6 g, 13 g
48,17 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
48,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Open Food 8002470028142, Oliwa z oliwek, D, 822 kcal, 91 g, 13 g
Open Food 8002470028142, Oliwa z oliwek, D, 822 kcal, 91 g, 13 g
93,29 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Open Food 3445020222709, Oliwa z oliwek, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
Open Food 3445020222709, Oliwa z oliwek, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
90,12 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,06 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Terra Creta oliwa extra virgin Estate 5 l
Terra Creta oliwa extra virgin Estate 5 l
71,09 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
365,88 zł
-10,44 zł
355,44 zł
Sprzedawca: kreta24
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek Kalamata DOP, najwyższej jakości, 0,5 l | RAPUNZEL
Oliwa z oliwek Kalamata DOP, najwyższej jakości, 0,5 l | RAPUNZEL
143,34 zł/1l
71,67 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek/włoska z pierwszego tłoczenia 100 ml
Oliwa z oliwek/włoska z pierwszego tłoczenia 100 ml
274,70 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,47 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Casa Rinaldi 100% włoska oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 500ml
Casa Rinaldi 100% włoska oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 500ml
201,76 zł/1l
100,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Agrestis Nettar Ibleo - Oliwa z oliwek extra virgin, 500 ml |GOURMET
Agrestis Nettar Ibleo - Oliwa z oliwek extra virgin, 500 ml |GOURMET
247,38 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
123,69 zł
Sprzedawca: artbook-service
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek - Extra Virgin, Peloponez/Grecja, 500 ml | VITA VERDE
Oliwa z oliwek - Extra Virgin, Peloponez/Grecja, 500 ml | VITA VERDE
139,12 zł/1l
69,56 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Oliwa extra vergine z pierwszego tłoczenia Decantato 1l - Monini
Oliwa extra vergine z pierwszego tłoczenia Decantato 1l - Monini
59,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia Casa Rinaldi Oliwa z oliwek Trufla
Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia Casa Rinaldi Oliwa z oliwek Trufla
87,67 zł/1l
87,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska 100% abruzyjska

Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia z Abruzji, ze wzgórz Casalincontrada w prowincji Chieti. Ręcznie tłoczona oliwa z naszej własnej produkcji, w 100% włoska z oliwek Leccino i Gentile. Oliwa o krótkim łańcuchu dostaw, z oliwek zbieranych z pasją i tradycją oraz w harmonii z naturą, przetwarzana we właściwym czasie dojrzewania i natychmiast w tłoczni z systemem ciągłego tłoczenia na zimno.

Filozofia Oleum Comitis

Oliwa z oliwek extra virgin pochodząca z tłoczenia oliwek z Abruzji, starannie wyselekcjonowanych przez naszych zaufanych rolników, którzy z wielką pasją i tradycją dbają i poświęcają się naszym gajom oliwnym na łagodnych i wspaniałych wzgórzach Abruzji.

Nasze gaje oliwne charakteryzują się spektakularnym widokiem na Gran Sasso d'Italia, Maiella i fascynującym widokiem na czyste, błękitne Morze Adriatyckie na wybrzeżu Abruzji, co nadaje naszym oliwkom wyjątkowy smak.

Nasze obszary produkcyjne z gajami oliwnymi mają wszystkie składniki do produkcji oliwy w 100% włoskiej jakości z oliwek Leccino i Gentile di Chieti, aby uzyskać wyjątkową i doskonałą oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia.

U podstaw dobrej oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia leżą dwa składniki: drzewo oliwne i zręczna ręka tych, którzy wiedzą, jak się z nim obchodzić. Oleum Comitis ma na celu podkreślenie tych elementów wraz ze znaczeniem wyjątkowego obszaru pochodzenia, takiego jak Abruzja.

Właściwości

Bogata w polifenole, naturalne przeciwutleniacze, które utrzymują komórki naszego ciała w młodości, niska kwasowość jest oznaką świeżości smaku i doskonałego przetwarzania produktu.

Przetwarzanie

Ekstrahowane na zimno i mielone w ciągu kilku godzin od zbioru. Przechowywany w kontrolowanych warunkach klimatycznych, produkt jest butelkowany w ciemnych, szczelnie zamkniętych butelkach, aby chronić olej przed światłem słonecznym.

Formaty i opakowania

w 5 różnych formatach: szklana butelka o pojemności 100 ml, idealna na stoły restauracyjne, wygodne i wszechstronne szklane butelki o pojemności 500 ml i 750 ml na rodzinny stół lub jako pomysł na prezent, kanistry o pojemności 3 i 5 litrów zapewniające maksymalny okres trwałości i wygodę.

Przechowywanie i użytkowanie
Produkt należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła.
Zawartość
5 l
Lista składników
Oliwa z oliwek
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze na 100 g: wartość energetyczna: 884 kcal, białko: 0 g, węglowodany: 0 g, cukry: 0 g, tłuszcze nasycone: 13,808 g, tłuszcze jednonienasycone: 72,961 g, tłuszcze wielonienasycone: 10,523 g, cholesterol: 0 mg, błonnik pokarmowy: 0 g, sód: 2 mg
Alergeny
Zawiera gluten.
Waga
5000 g
Firma spożywcza
Oleum Comitis - hergestellt und abgefüllt bei Frantoio le Macine sas - Contrada Ruano 5 Manopello PE
Producent
Oleum Comitis
Pochodzenie
Włochy
Numer producenta
OLEUM-5L
EAN
7427266697998

Przechowywanie i użytkowanie
Produkt należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła.
Zawartość
5 l
Lista składników
Oliwa z oliwek
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze na 100 g: wartość energetyczna: 884 kcal, białko: 0 g, węglowodany: 0 g, cukry: 0 g, tłuszcze nasycone: 13,808 g, tłuszcze jednonienasycone: 72,961 g, tłuszcze wielonienasycone: 10,523 g, cholesterol: 0 mg, błonnik pokarmowy: 0 g, sód: 2 mg
Alergeny
Zawiera gluten.
Waga
5000 g
Firma spożywcza
Oleum Comitis - hergestellt und abgefüllt bei Frantoio le Macine sas - Contrada Ruano 5 Manopello PE
Producent
Oleum Comitis
Pochodzenie
Włochy
Numer producenta
OLEUM-5L
EAN
7427266697998
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Kilner 0025.839, 3 l, Szkło, Przezroczysty, Stal nierdzewna, 127 mm, 260 mm, 300 mm
Kilner 0025.839, 3 l, Szkło, Przezroczysty, Stal nierdzewna, 127 mm, 260 mm, 300 mm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
185,00 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
60,50 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
302,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
Zdjęcie produktu dla Terra Creta oliwa extra virgin Estate 5 l
Terra Creta oliwa extra virgin Estate 5 l
71,09 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
365,88 zł
-10,44 zł
355,44 zł
Sprzedawca: kreta24
Zdjęcie produktu dla Rapunzel 1001040, Oliwa z oliwek, 500 ml, Szklana butelka, Sałatka, Grecja, 900 kcal
Rapunzel 1001040, Oliwa z oliwek, 500 ml, Szklana butelka, Sałatka, Grecja, 900 kcal
139,58 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
69,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - 3 litry
Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - 3 litry
126,33 zł/1l
379,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek extra virgin, tłoczona na zimno, 5 litrów
Oliwa z oliwek extra virgin, tłoczona na zimno, 5 litrów
50,73 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
253,65 zł
Sprzedawca: Rheinline
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
76,23 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
381,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
Zdjęcie produktu dla Cretan Mythos oliwa wczesnego zbioru extra virgin 5L
Cretan Mythos oliwa wczesnego zbioru extra virgin 5L
77,41 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
387,03 zł
Sprzedawca: kreta24
Zdjęcie produktu dla Premiato Oleificio Vanini Osvaldo - Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia - 3 litry
Premiato Oleificio Vanini Osvaldo - Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia - 3 litry
178,85 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
536,54 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek extra virgin, nierafinowana, 3 litry.
Oliwa z oliwek extra virgin, nierafinowana, 3 litry.
162,91 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
488,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeża
Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeża
60,39 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
301,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
Zdjęcie produktu dla Open Food 8007153008060, Oliwa z oliwek, 1000 ml, C, Olej palmowy, 824 kcal, 3389 kJ
Open Food 8007153008060, Oliwa z oliwek, 1000 ml, C, Olej palmowy, 824 kcal, 3389 kJ
58,49 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Open Food 3445020222709, Oliwa z oliwek, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
Open Food 3445020222709, Oliwa z oliwek, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
90,12 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,06 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Bertolli Oliwa Extra Vergine 750 ml
Bertolli Oliwa Extra Vergine 750 ml
60,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - 500 ml
Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - 500 ml
298,00 zł/1l
149,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Oleum Comitis - oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - pudełko upominkowe z 2 butelkami 750 ml
Oleum Comitis - oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - pudełko upominkowe z 2 butelkami 750 ml
212,67 zł/1l
319,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Open Food 8002470028142, Oliwa z oliwek, D, 822 kcal, 91 g, 13 g
Open Food 8002470028142, Oliwa z oliwek, D, 822 kcal, 91 g, 13 g
93,29 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek extra virgin z zielonych oliwek 750 ml. - Frantoio di Santa Tea
Oliwa z oliwek extra virgin z zielonych oliwek 750 ml. - Frantoio di Santa Tea
17,08 zł/1l
128,13 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Open Food 8007153001016, Oliwa z oliwek, 1000 ml, D, 824 kcal, 3450 kJ, 91,6 g
Open Food 8007153001016, Oliwa z oliwek, 1000 ml, D, 824 kcal, 3450 kJ, 91,6 g
51,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa extra virgin Physis of Crete Sitia PDO 0,2% 1 l puszka
Oliwa extra virgin Physis of Crete Sitia PDO 0,2% 1 l puszka
65,00 zł/1l
65,00 zł
Sprzedawca: Aleora
Zdjęcie produktu dla Open Food 8004123000222, Oliwa z oliwek, E, 824 kcal, 91,6 g, 13 g
Open Food 8004123000222, Oliwa z oliwek, E, 824 kcal, 91,6 g, 13 g
48,17 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
48,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Open Food 5201671802510, Oliwa z oliwek, 500 ml, 15 g, C, 824 kcal, 92 g
Open Food 5201671802510, Oliwa z oliwek, 500 ml, 15 g, C, 824 kcal, 92 g
109,40 zł/1l
54,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia Laudemio, 500 ml
Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia Laudemio, 500 ml
334,00 zł/1l
167,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Z zielonych oliwek - Minimalna kwasowość - Bogata w polifenole - Extra Virgin - Złoto-zielonkawy kolor - EV GREEN
Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Z zielonych oliwek - Minimalna kwasowość - Bogata w polifenole - Extra Virgin - Złoto-zielonkawy kolor - EV GREEN
67,98 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
Zdjęcie produktu dla Oleum Comitis - oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - pudełko upominkowe z butelką 750 ml
Oleum Comitis - oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - pudełko upominkowe z butelką 750 ml
238,67 zł/1l
179,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - Pudełko upominkowe z 2 butelkami 500 ml i Parmigiano Reggiano DOP Vacche Rosse 30 miesięcy
Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - Pudełko upominkowe z 2 butelkami 500 ml i Parmigiano Reggiano DOP Vacche Rosse 30 miesięcy
249,00 zł/1l
249,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Niska kwasowość - Niefiltrowana - Extra Virgin - Zielonkawy kolor - z Grecji - EVO
Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Niska kwasowość - Niefiltrowana - Extra Virgin - Zielonkawy kolor - z Grecji - EVO
90,93 zł/1l
272,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek extra virgin 3 l – Desantis
Oliwa z oliwek extra virgin 3 l – Desantis
65,30 zł/1l
195,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek extra vergine CLASSICO - 5 litrów - Quattrociocchi
Oliwa z oliwek extra vergine CLASSICO - 5 litrów - Quattrociocchi
124,43 zł/1l
622,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - Pudełko upominkowe z butelką 750 ml i Parmigiano Reggiano DOP Cantarelli 30 miesięcy
Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - Pudełko upominkowe z butelką 750 ml i Parmigiano Reggiano DOP Cantarelli 30 miesięcy
398,67 zł/1l
299,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 3x5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
Kanakis | Oliwa z oliwek 3x5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
1 109,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
73,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 2x5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
Kanakis | Oliwa z oliwek 2x5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
739,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
73,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 2x5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
Oliwa z oliwek 2x5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
586,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
58,69 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
381,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
76,23 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Z zielonych oliwek - Minimalna kwasowość - Bogata w polifenole - Extra Virgin - Złoto-zielonkawy kolor - EV GREEN
Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Z zielonych oliwek - Minimalna kwasowość - Bogata w polifenole - Extra Virgin - Złoto-zielonkawy kolor - EV GREEN
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
67,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeża
Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeża
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
301,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
60,39 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
302,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
60,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - 5 litrów
Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - 5 litrów
539,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: YESEATIS
107,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Open Food 8007153008060, Oliwa z oliwek, 1000 ml, C, Olej palmowy, 824 kcal, 3389 kJ
Open Food 8007153008060, Oliwa z oliwek, 1000 ml, C, Olej palmowy, 824 kcal, 3389 kJ
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
58,49 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwy z oliwek 3x1 L - Tłoczone na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeże
Kanakis | Oliwy z oliwek 3x1 L - Tłoczone na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeże
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
287,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
95,81 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Niska kwasowość - Niefiltrowana - Extra Virgin - Zielonkawy kolor - z Grecji - EVO
Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Niska kwasowość - Niefiltrowana - Extra Virgin - Zielonkawy kolor - z Grecji - EVO
272,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
90,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak
Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
240,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
48,18 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek extra virgin, tłoczona na zimno, 5 litrów
Oliwa z oliwek extra virgin, tłoczona na zimno, 5 litrów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
253,65 zł
Sprzedawca: Rheinline
50,73 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 3 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
Kanakis | Oliwa z oliwek 3 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
246,93 zł
Sprzedawca: GreekBox
82,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oleum Comitis - oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - pudełko upominkowe z 2 butelkami 750 ml
Oleum Comitis - oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - pudełko upominkowe z 2 butelkami 750 ml
319,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: YESEATIS
212,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 2x750 ML - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki - Szklana butelka
Kanakis | Oliwa z oliwek 2x750 ML - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki - Szklana butelka
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
195,97 zł
Sprzedawca: GreekBox
130,65 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwa Extra Vergine Integrale Redoro 1 l
Oliwa Extra Vergine Integrale Redoro 1 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
99,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 3 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
Oliwa z oliwek 3 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
192,50 zł
Sprzedawca: GreekBox
64,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak
Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
174,90 zł
Sprzedawca: GreekBox
58,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 2x750 ML - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Szklana butelka
Kanakis | Oliwa z oliwek 2x750 ML - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Szklana butelka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
165,77 zł
Sprzedawca: GreekBox
110,51 zł/1l