Piasek BRILIANT dekoracyjny naturalny 600g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,73 zł
36,22 zł / 1kg
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Piaski dekoracyjne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Akrylowy zestaw dekoracji diamentowych na wesele Boże Narodzenie DIY 4200 sztuk przezroczysta dekoracja rozproszona wypełniacz wazonu2 616,29 zł/1kg
183,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Krucyfiks San Damiano drewniany krzyż św. Franciszka krzyż ścienny krzyż 22cm drewno bukowe brązowy208,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Więcej informacji o reklamie
Krucyfiks LUDA STUDIO C09.30.02 Krzyż drewniany krzyż ścienny krzyż wiszący 30 cm drewno bukowe brązowy149,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Więcej informacji o reklamie
Krzyż męski, łańcuszek, srebro próby 925, mozaika z abaloni, opalu i malachitu, biżuteria religijna, prezent612,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Piasek dekoracyjny 12 kolorów 2,4 kg
77,68 zł/1kg
186,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KinderWonderland

Piasek 1kg fioletowy
282,50 zł/1kg
28,25 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Dekoracyjny granulat pomarańczowy, 5 kg, gruboziarnisty piasek dekoracyjny do wazonów
33,12 zł/1kg
165,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vaihana

Piasek barwiony, kolor fuksji, 600 g, do dekoracji i rękodzieła
150,64 zł
Sprzedawca: oCreon

Ultra piasek - pomarańczowy 200g
38,52 zł
Sprzedawca: Bambule

Piasek do świec w kolorze kremowym – opakowanie zbiorcze
191,41 zł/1kg
80,01 zł
Sprzedawca: M_plus_L

MEGApísek – niebieski (1 kg)
45,92 zł/1kg
45,92 zł
Sprzedawca: VISO

Dyniowe karmelki zapakowane w jesienny prezent
7,11 zł
Sprzedawca: Arthome

AQUA DECORIS żwirek fuksja 2-3 mm (1 kg)
92,08 zł/1l
92,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ruchome Oczy 7mm 150szt
15,99 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: VISO

Tworzenie zestawu opasek na głowę
28,36 zł
Sprzedawca: VISO

Solidchoice - 400g białego piasku do ogrodów zen i kreatywnych projektów
381,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SilkyStar

Kurtka Rains 12010SAND dla Męskie
412,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Stateside

com-four® 2 opakowania dekoracyjnego piasku białego, po 700 g każde - piasek do rękodzieła o ziarnistości 0,1 - 15 mm
45,07 zł/1kg
64,99 zł
Sprzedawca: com-four

Pompony Brokatowe Mix Rozmiary 80szt
16,85 zł/1kg
16,85 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Drobny piasek dekoracyjny tworzy wyjątkową dekorację w misce, świeczniku lub wazonie. Można go również łączyć ze świecami lub kwiatami w dowolnym kolorze lub rozmiarze, tworząc piękne elementy dekoracyjne do domu. Waga opakowania: 600 g. Kolor: naturalny.
- Waga
- 0.6 kg
- Producent
- PADU
- EAN
- 8590811579861
- Numer producenta
- NG59332
- Waga
- 0.6 kg
- Producent
- PADU
- EAN
- 8590811579861
- Numer producenta
- NG59332
Pasuje również do tego

Piasek dekoracyjny 12 kolorów 2,4 kg
77,68 zł/1kg
186,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KinderWonderland

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Hama Fit Watch 5910, Opaska do monitorowania aktywności, 3,3 cm (1.3"), LCD, Wodoodporny, IP68
681,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Świecznik, różowe złoto, 3cm (1 op. / 4 szt.)
11,90 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Zestaw 4 drzewek owocowych – 1 Jabłoń, 1 Grusza, 1 Wiśnia, 1 Śliwa – Wysokość 70/100 cm – Doniczka 11 cm – Mix A
200,60 zł
Sprzedawca: Schramas

Apple iPhone 13 Pro Max, 17 cm (6.7"), 2778 x 1284 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Niebieski
Odnowiony
1 858,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Merax komoda kredens z 4 drzwiami i regulowanymi półkami, złota metalowa rama i funkcja push-to-open, szafki do salonu kredens z litego drewna, 120*30*80 cm
729,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Tommy Hilfiger Zegarki na rękę 1710383
380,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
176,80 zł
-3,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
173,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Apple iPhone 13, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Czarny
Odnowiony
1 363,82 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: JANADO

Rower górski Licorne Bike Strong 2D Premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - przednie i tylne hamulce tarczowe - 21-biegowa przekładnia Shimano -
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Lamele Ścienne Akustyczne PCV na Czarnym Filcu 30x60x2 cm 2 szt
51,00 zł
Sprzedawca: Ekado24

Dyniowe karmelki zapakowane w jesienny prezent
7,11 zł
Sprzedawca: Arthome

Kolaż Ścienny Różowy 50 szt 10x15 cm Plakaty Dekoracja Pokoju
26,00 zł
Sprzedawca: Ekado24