5,0



Na podstawie 2 opinii
Cavendish & Harvey, karmelowe czekoladki wypełnione kremem, 130g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,96 zł
168,92 zł / 1kg
+ 87,53 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g45,09 zł/1kg
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cukierki Rocks indywidualnie pakowane z motywami owocowymi słodkie owocowe 150g78,00 zł/1kg
11,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g77,72 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Tex-Schmelz dekstroza malinowa, 33 g cukierków510,86 zł/1kg
17,88 zł
Sprzedawca: apohealth

Cavendish & Harvey Dropski wiśniowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Kawa Cavendish & Harvey Deluxe Drops 175 g
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish i Harvey dropsy malinowe i brzoskwiniowe 175 gramów
765,71 zł/1kg
134,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Cavendish & Harvey Double Fruit Drops - cytryna z truskawką
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey, kostki owocowe tropikalne, ZF, 175g
174,17 zł/1kg
30,48 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey – cukierki owocowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish and Harvey Double Fruit Drops - Grejpfrut/Ananas - 175 gramów
125,49 zł/1kg
135,00 zł
-113,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Open Food 4037719066993, 200 g, B, 1665 kJ, 392 kcal, 70 g, 3 g
675,00 zł/1kg
135,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Küfa Goldnüsse cukierki karmelowe z kremem czekoladowym 175g
66,97 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Goldnüsse cukierki karmelowe z kremem czekoladowym 1500g
47,40 zł/1kg
71,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukierki czekoladowe Gianduia Rossana 175 g
78,89 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Karmelki owocowe Böhme kwaśne 250g
38,32 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CIASTKA CYNAMONOWE BEZGLUTENOWE120 g - NATEN
168,42 zł/1kg
20,21 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Cukierki karmelowe Rossana Caramelle 150 g
77,72 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wawel Michałki Z Wawelu Kokosowe Cukierki W Czekoladzie 1000 G
62,30 zł/1kg
62,30 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Cavendish & Harvey Tropikalne cukierki owocowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nieporównywalnie kremowe. Dzięki cukierkom Cavendish & Harvey Filled Caramel Drops
z belgijską czekoladą Twoje kubki smakowe zostaną
w pełni zaspokojone. Te pyszne cukierki karmelowe mają bowiem przyjemnie kremowy
smak i powoli rozpływają się na języku. W środku kryje się
płynny rdzeń o cudownym czekoladowym smaku. Słodka
kompozycja, która w wysokiej jakości metalowej puszce zawsze pozostaje świeża i
pyszna.
- Lista składników
- Składniki: syrop glukozowy, cukier, słodzone mleko skondensowane odtłuszczone, ciemna czekolada (4%) (masa kakaowa, cukier, emulgator: lecytyna sojowa, naturalny aromat waniliowy), odtłuszczona serwatka w proszku, masło czyste, masło solone, sól, emulgator: lecytyna słonecznikowa.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 1675 kJ/395 kcal; Tłuszcz: 3 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2 g; Węglowodany: 92 g; w tym cukry: 70 g; Białko: 2 g; Sól: 0,7 g;
- Waga
- 130 g
- Firma spożywcza
- Cavendish & Harvey Confectionery GmbH Carl-Zeiss-Strasse 14-16 24568 Kaltenkirchen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Cukierki karmelowe z nadzieniem czekoladowym (13,5%)
- Producent
- Cavendish & Harvey
- Numer producenta
- 6721760022
- EAN
- 4037719067211
- Lista składników
- Składniki: syrop glukozowy, cukier, słodzone mleko skondensowane odtłuszczone, ciemna czekolada (4%) (masa kakaowa, cukier, emulgator: lecytyna sojowa, naturalny aromat waniliowy), odtłuszczona serwatka w proszku, masło czyste, masło solone, sól, emulgator: lecytyna słonecznikowa.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 1675 kJ/395 kcal; Tłuszcz: 3 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2 g; Węglowodany: 92 g; w tym cukry: 70 g; Białko: 2 g; Sól: 0,7 g;
- Waga
- 130 g
- Firma spożywcza
- Cavendish & Harvey Confectionery GmbH Carl-Zeiss-Strasse 14-16 24568 Kaltenkirchen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Cukierki karmelowe z nadzieniem czekoladowym (13,5%)
- Producent
- Cavendish & Harvey
- Numer producenta
- 6721760022
- EAN
- 4037719067211
Pasuje również do tego

Cavendish & Harvey Double Fruit Drops - cytryna z truskawką
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey – kremowe cukierki o smaku toffi, 175 g
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish and Harvey lychee and melon drops 175 gramów
777,14 zł/1kg
136,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Cavendish & Harvey Dropski wiśniowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey, kostki owocowe tropikalne, ZF, 175g
174,17 zł/1kg
30,48 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish i Harvey dropsy malinowe i brzoskwiniowe 175 gramów
765,71 zł/1kg
134,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Cavendish & Harvey – cukierki owocowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish and Harvey Double Fruit Drops - Grejpfrut/Ananas - 175 gramów
125,49 zł/1kg
135,00 zł
-113,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey, kostki z nadzieniem czarnej porzeczki i jabłka, 175g
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Kawa Cavendish & Harvey Deluxe Drops 175 g
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Open Food 4037719066993, 200 g, B, 1665 kJ, 392 kcal, 70 g, 3 g
675,00 zł/1kg
135,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Cukierki Rocks indywidualnie pakowane z motywami owocowymi słodkie owocowe 150g
78,00 zł/1kg
11,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cavendish & Harvey Kwaśne cukierki cytrynowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
56,50 zł/1kg
125,42 zł
Sprzedawca: somnia24

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Cukierki kawowe Indonezja 120g - Kopiko
60,69 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
45,09 zł/1kg
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladowe kulki Lindt Lindor z nadzieniem karmelowym i solą 137g
272,55 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toffees 4014400018530 Czekoladki, 125 g
90,60 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
329,08 zł/1kg
78,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition Baton czekoladowy 100g
531,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Chio popcorn do mikrofalówki słodki bezglutenowy wegetariański wegański 120g
50,70 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 9002859055591, Olej palmowy, C, e330, Root Vegetable, Sugar, Taproot Vegetable, Acid, Monosaccharide, Vegetable, Carrot, Disaccharide,..., 1665 kJ, 392 kcal
53,60 zł/1kg
10,72 zł
Sprzedawca: Katomix

Czekoladki After Eight® 200,0 g
351,85 zł/1kg
70,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bosch Serie 4 BBH3K2801, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Srebrny, Suchy, Filtracja, Bateria
1 239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Cavendish & Harvey Tropikalne cukierki owocowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Raz za razem
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Darmowa wysyłka


Darmowa wysyłka





STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,04 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg

Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg