5,0



Na podstawie 1 opinii
Cavendish & Harvey, kostki owocowe tropikalne, ZF, 175g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
30,48 zł
174,17 zł / 1kg
+ 87,53 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g41,14 zł/1kg
82,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g45,09 zł/1kg
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
ŻELKI OWOCOWE BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI161,33 zł/1kg
24,20 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
VIVIL® 0218 VIVIL® Extra Strong Zitronenmelisse Bonbons 75,0 g117,87 zł/1kg
8,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cavendish & Harvey Dropski wiśniowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Double Fruit Drops - cytryna z truskawką
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Krople z Owoców Leśnych Bez Cukru - Puszka 175g
174,91 zł/1kg
30,61 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish i Harvey dropsy malinowe i brzoskwiniowe 175 gramów
765,71 zł/1kg
134,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Cavendish & Harvey Tropikalne cukierki owocowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Open Food 4037719066993, 200 g, B, 1665 kJ, 392 kcal, 70 g, 3 g
675,00 zł/1kg
135,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Cavendish & Harvey – cukierki owocowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey, karmelowe czekoladki wypełnione kremem, 130g
168,92 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey – kremowe cukierki o smaku toffi, 175 g
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish and Harvey Double Fruit Drops - Grejpfrut/Ananas - 175 gramów
125,49 zł/1kg
135,00 zł
-113,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey, kostki żelowe o smaku wiśni i limonki, 175g
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Tropical Selection 966 g
77,03 zł/1kg
74,41 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Smint – kwaśne truskawki – 6 sztuk po 70 g
3 835,71 zł/1kg
187,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Cavendish & Harvey Cytrusy 966 g
77,53 zł/1kg
74,89 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Fruittella – truskawka – 20 rolek
66,12 zł/1kg
112,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Karmelki owocowe Böhme kwaśne 250g
38,32 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Cavendish & Harvey Tropical Fruit Drops sugarfree to bezcukrowe twarde cukierki w praktycznej metalowej puszce o pojemności 175 g. Cukierki te charakteryzują się intensywnym smakiem tropikalnych owoców i zapewniają doznania smakowe dzięki różnorodności owocowych aromatów. Cukierki są dostępne w 5 różnych smakach owocowych, które przywodzą na myśl tropikalne wakacje. Idealne dla tych, którzy chcą cieszyć się smakiem egzotycznych owoców bez spożywania cukru. Doskonałe jako mała przekąska między posiłkami lub owocowe orzeźwienie w podróży.
Składniki:
substancje słodzące (izomalt, syrop maltitowy), substancje zakwaszające (kwas cytrynowy), barwiące ekstrakty roślinne (żółta marchew, burak ćwikłowy), naturalne aromaty, substancje słodzące (acesulfam K).
Może zawierać śladowe ilości mleka.
Nadmierne spożycie może mieć działanie przeczyszczające.
Informacje o wartości odżywczej na 100 ml/g
Wartość energetyczna 239 kcal Wartość energetyczna 995 kJ Tłuszcz 0,5 g Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g Węglowodany 98 g Węglowodany, w tym cukry 0,5 g Białko 0,5 g Sól 0,01
Producent:
Cavendish & Harvey Confectionery GmbH
Carl-Zeiss-Strasse 14-16
D- 24568 Kaltenkirchen
- Lista składników
- Składniki: substancje słodzące: izomalt, syrop malitowy; kwas: kwas cytrynowy; barwniki pochodzenia roślinnego (marchew, burak), naturalne aromaty, substancja słodząca: acesulfam K. Może zawierać śladowe ilości mleka.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 239,00 kcal, 995,00 kJ; Tłuszcz: 0,50 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,10 g; Węglowodany: 98,00 g; w tym cukry: 0,50 g; Białko: 0,50 g; Sól: 0,01 g; Błonnik: 0,00 g;
- Waga
- 175 g
- Firma spożywcza
- Cavendish & Harvey Confectionery GmbH Carl-Zeiss-Strasse 14-16 24568 Kaltenkirchen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Cukierki o smaku owocowym z substancjami słodzącymi
- Producent
- Cavendish & Harvey
- Numer producenta
- 6504760022
- EAN
- 4037719065040
- Lista składników
- Składniki: substancje słodzące: izomalt, syrop malitowy; kwas: kwas cytrynowy; barwniki pochodzenia roślinnego (marchew, burak), naturalne aromaty, substancja słodząca: acesulfam K. Może zawierać śladowe ilości mleka.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 239,00 kcal, 995,00 kJ; Tłuszcz: 0,50 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,10 g; Węglowodany: 98,00 g; w tym cukry: 0,50 g; Białko: 0,50 g; Sól: 0,01 g; Błonnik: 0,00 g;
- Waga
- 175 g
- Firma spożywcza
- Cavendish & Harvey Confectionery GmbH Carl-Zeiss-Strasse 14-16 24568 Kaltenkirchen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Cukierki o smaku owocowym z substancjami słodzącymi
- Producent
- Cavendish & Harvey
- Numer producenta
- 6504760022
- EAN
- 4037719065040
Pasuje również do tego

Cavendish & Harvey, mieszanka suszonych owoców, opakowanie 175g
174,17 zł/1kg
30,48 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Dropski wiśniowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Krople z Owoców Leśnych Bez Cukru - Puszka 175g
174,91 zł/1kg
30,61 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Double Fruit Drops - cytryna z truskawką
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey, kostki z nadzieniem czarnej porzeczki i jabłka, 175g
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Wild Berry Drops 175g
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish i Harvey dropsy malinowe i brzoskwiniowe 175 gramów
765,71 zł/1kg
134,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Cavendish & Harvey, karmelowe czekoladki wypełnione kremem, 130g
168,92 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
45,09 zł/1kg
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4037719066993, 200 g, B, 1665 kJ, 392 kcal, 70 g, 3 g
675,00 zł/1kg
135,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Cavendish & Harvey Tropikalne cukierki owocowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
206,64 zł/1kg
119,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Cavendish & Harvey Kwaśne cukierki cytrynowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey – cukierki owocowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey – kremowe cukierki o smaku toffi, 175 g
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Kawa Cavendish & Harvey Deluxe Drops 175 g
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Oryginalne bezcukrowe cukierki z galaretką z czerwonych owoców i aloesem Sylter Brisen-Klömbjes, 70 g
362,29 zł/1kg
25,36 zł
Sprzedawca: apohealth

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
853,43 zł/1kg
59,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g
41,14 zł/1kg
82,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron Cola Gums Cola Bottle Fruit Gum bez cukru 1 kg
91,78 zł
Sprzedawca: Candyspot

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Homcom HOMCOM ławka do ćwiczeń brzucha z regulacją wysokości A91-072
258,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 4020400893114, Olej palmowy, Vitamin C, 120 g, C, e100, e140, e140ii, e141, e141i, e296, e330, e950, e951, e953, e965, e965ii, Essential Oil, E100, E296, Peppermint Oil, E965, Lime Juice Concentrate, Peppermint, E330, Juice,...
538,83 zł/1kg
64,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Coppenrath kruche ciasteczka maślane bez cukru 200g
64,50 zł/1kg
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Materac 160x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
899,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Guma owocowa mix bez cukru w 5 owocowych smakach 175g
101,71 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Capri Sun Ice Pops lód wodny do samodzielnego zamrażania 10x40ml opakowanie 400ml
34,57 zł/1l
13,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne cukierki
Bardzo dobre
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Darmowa wysyłka


Darmowa wysyłka





STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,04 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg

Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg