Napój owsiany Oatly Barista Edition 500 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
18,66 zł
37,32 zł / 1l
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Napoje roślinne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Napój Owsiany Bez Dodatku Cukrów1 L - NatumiJednorazowe11,68 zł/1l
11,68 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Napój Owsiany Bez Cukru Bezglutenowy1 L - NatumiJednorazowe14,27 zł/1l
14,27 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Napój Ryżowo - Waniliowy Bez Dodatku Cukrów Bezglutenowy1 L - NatumiJednorazowe34,36 zł/1l
34,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Napój Migdałowy Bez Cukru Bezglutenowy1 L - BeriefJednorazowe33,51 zł/1l
33,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Oatly Oat Drink Barista Edition roślinna alternatywa 1000mlJednorazowe
16,45 zł/1l
16,45 zł
Sprzedawca: Katomix

Alpro Barista napój owsiany czysto roślinny bez dodatku cukru 1000mlJednorazowe
12,90 zł/1l
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

OATLY! 3641947004 OATLY! KAKAO Haferdrink 1,0 lJednorazowe
26,16 zł/1l
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorazowe
76,16 zł/1kg
19,04 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Alpro napój owsiany bez cukru UHT wegański i bez laktozy 1000 mlJednorazowe
11,84 zł/1l
11,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Alpro Barista Napój Owsiany 750 MlJednorazowe
17,80 zł/1l
13,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

alpro® 4594111001 alpro® BARISTA Kokosnussdrink 8x 1,0 lJednorazowe
171,74 zł
Sprzedawca: somnia24

Napój owsiany Lovege Barista 330 mlJednorazowe
17,94 zł/1l
10,50 zł
-43%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Napój Migdałowy Barista Bez Cukru1 L - NatumiJednorazowe
14,27 zł/1l
14,27 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

OATLY! 5025168009 OATLY! VANILLE Haferdrink 1,0 lJednorazowe
26,16 zł/1l
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

ALPRO Barista Karamell Drink 750 ml – 8 x 750 mlJednorazowe
131,11 zł
Sprzedawca: Katomix

Napój migdałowy bez cukru BEZGL.200 mlJednorazowe
43,55 zł/1l
13,64 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Napój Owsiany Chai1 L - NatumiJednorazowe
13,41 zł/1l
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Napój Owsiano - Sojowy Barista Bez Dodatku Cukrów1 L - NatumiJednorazowe
33,77 zł/1l
33,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Napój migdałowy o smaku waniliowym bez cukru BEZGL.1 lJednorazowe
17,90 zł/1l
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Napój migdałowy Barista BEZGL.1lJednorazowe
12,79 zł/1l
12,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nie czekaj, zamów Oatly Barista Edition już dziś! Dodaj kremowej pianki do swojej kawy i ciesz się wyjątkowym smakiem!
Jesteś baristą? Świetnie. Jesteśmy firmą, która wynalazła napój owsiany. Też świetnie. Teraz opracowaliśmy napój owsiany, który można spienić i który świetnie smakuje z kawą. Jest on (podobnie jak wszystkie nasze produkty) w stu procentach oparty na roślinach - więc jeśli dobre latte sprawia, że jesteś szczęśliwy, z pewnością miło jest wiedzieć, że Matka Ziemia też będzie szczęśliwa. Jeśli wiesz, co mamy na myśli. A co najważniejsze, jest super smaczna. I możesz wyczarować serca i liście w piance, tak jak zwykle. Wystarczy użyć takiej samej ilości mleka Barista Edition zamiast mleka krowiego. Nie wspomnieliśmy nawet o wszystkich dobrych stronach Barista Edition, takich jak wysoka zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych w oleju rzepakowym*. Może trochę mniej dobrego Dodaliśmy trochę środka regulującego kwasowość, aby nadać Barista Edition odpowiednie właściwości. Możesz mieć pewność, że wszystkie składniki naszych produktów są starannie wyselekcjonowane i naukowo zatwierdzone do spożycia. Wszystkie składniki są pochodzenia roślinnego, a wszystkie produkty są całkowicie wolne od mleka krowiego, soi i GMO. Powtarzamy: nigdy, nigdy GMO. * Barista Edition jest bogata w tłuszcze nienasycone. Zastąpienie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga utrzymać poziom cholesterolu we krwi na prawidłowym poziomie.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Może być przechowywany w lodówce przez 4-5 dni po otwarciu.
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- Baza owsiana(woda, owies 10%), olej rzepakowy, regulator kwasowości (fosforan dipotasowy), węglan wapnia, fosforany wapnia, sól jodowana, witaminy (D2, ryboflawina i B12).
- Informacja o wartościach odżywczych
- 100 ML kJ: 247 - tłuszcz: 3,0 - w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,3 - jednonienasycone kwasy tłuszczowe: - wielonienasycone kwasy tłuszczowe: - węglowodany: 6,6 - w tym cukier: 4,0 - błonnik: 0,8 - białko: 1,0 - sól: 0,1
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. owies) i produkty pochodne
- Waga
- 5000 g
- Firma spożywcza
- Oatly AB, Företagsvägen 42, SE-261 51 Landskrona
- Nazwa handlowa
- Oatly Oat Drink Barista Edition - 0,5L
- Producent
- OATLY
- Numer producenta
- OABAR500
- EAN
- 7394376617904
- Przechowywanie i użytkowanie
- Może być przechowywany w lodówce przez 4-5 dni po otwarciu.
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- Baza owsiana(woda, owies 10%), olej rzepakowy, regulator kwasowości (fosforan dipotasowy), węglan wapnia, fosforany wapnia, sól jodowana, witaminy (D2, ryboflawina i B12).
- Informacja o wartościach odżywczych
- 100 ML kJ: 247 - tłuszcz: 3,0 - w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,3 - jednonienasycone kwasy tłuszczowe: - wielonienasycone kwasy tłuszczowe: - węglowodany: 6,6 - w tym cukier: 4,0 - błonnik: 0,8 - białko: 1,0 - sól: 0,1
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. owies) i produkty pochodne
- Waga
- 5000 g
- Firma spożywcza
- Oatly AB, Företagsvägen 42, SE-261 51 Landskrona
- Nazwa handlowa
- Oatly Oat Drink Barista Edition - 0,5L
- Producent
- OATLY
- Numer producenta
- OABAR500
- EAN
- 7394376617904
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

Oatly Oat Drink Barista Edition roślinna alternatywa 1000mlJednorazowe
16,45 zł/1l
16,45 zł
Sprzedawca: Katomix

25x Fluorecare BIO-TECH COVID-19 i zestaw testów na grypę A/B i antygen RSV Zestaw szybkiego testu na antygen | CE 2934 | 25 zestawów do samodzielnego wykonania testu na grypę
312,18 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Półmaska klasy europejskiej FFP2 / i EN / 30 sztuk - / uniwersalna M-L
31,05 zł
Sprzedawca: Surtep

Napój owsiany - Barista Edition 1LJednorazowe
28,04 zł/1l
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Alpro Barista napój owsiany czysto roślinny bez dodatku cukru 1000mlJednorazowe
12,90 zł/1l
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, Słuchawki, Biały
753,00 zł
Sprzedawca: MMGlobalTrade

Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorazowe
76,16 zł/1kg
19,04 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Apple iPad Air 5 (2022) Wi-Fi 64 GB szary Bardzo dobry
Odnowiony
2 696,01 zł
Sprzedawca: NESATEC

alpro® 4594111001 alpro® BARISTA Kokosnussdrink 8x 1,0 lJednorazowe
171,74 zł
Sprzedawca: somnia24

OATLY! 3641947004 OATLY! KAKAO Haferdrink 1,0 lJednorazowe
26,16 zł/1l
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Apple MagSafe, Wewnętrzna, Bezprzewodowe ładowanie, Srebrny, Biały
126,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Alpro napój owsiany bez cukru UHT wegański i bez laktozy 1000 mlJednorazowe
11,84 zł/1l
11,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Słuchawki APPLE AirPods (3. generacja)
557,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Latarka LED, akumulatorowa, COB 3w1. Ręczna latarka, ładowalna, z portem USB. Kieszonkowa latarka, idealna na kemping i do pracy. Retoo
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Bomann WA 7175, Od przodu, 7 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
3 384,99 zł
-2 288,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 096,30 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Czarny
4 999,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Gastromark

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
Odnowiony
629,22 zł
Sprzedawca: JANADO

Apple iPad Air, 33 cm (13"), 2732 x 2048 px, 128 GB, 8 GB, iPadOS 17, Szary
5 653,38 zł
Sprzedawca: Shop-Mediarado

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Zestaw 6 szklanek do latte macchiato o pojemności 300 ml z uchwytem oraz 6 łyżeczek ze stali nierdzewnej Szklanki do kawy Szklanki do herbaty
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sendez_GmbH

Markiza zewnętrzna Wodoodporna osłona przeciwsłoneczna do ogrodu Patio Balkon Markiza z tkaniny Oxford Kwadrat 4X4m (Szary, 4x4m)
247,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Rozkładany stół jadalny, okrągły, czarny, PERO, 90/140 cm, blat z drewna dębowego w kolorze złoty, styl loft, skandynawski
1 129,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dekori_Interiors

Koszulka piłkarska Germany Home - Paski czarno-białe - Dzieci i dorośli - S
173,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fussballmeister

alpro soya Sojadrink Original 8003687 1l
12,00 zł/1l
12,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Apple iPad Air, 27,9 cm (11"), 2360 x 1640 px, 1 TB, 8 GB, iPadOS 17, Beżowy
11 598,48 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw 4 krzeseł barowych, obity materiałem przypominającym aksamit, z regulowaną wysokością, podnóżkiem i oparciem. Napój owsiany
2 400,14 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Alpro napój sojowy z wanilią Bogaty w białko roślinne 1000ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3,07 zł/1l

Mleczko kokosowe 400ml - Valcom
8,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,15 zł/1l

Kier Ekstrakt Z Kokosa 400 Ml
8,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
21,22 zł/1kg

Napój Sojowy O Smaku Waniliowym Bezglutenowy1 L - The Bridge



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,19 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
15,19 zł/1l

Mleczko kokosowe Aroy-D 1 litr do curry i deserów



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
21,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,69 zł/1l

COCONUT MILK - NAPÓJ KOKOSOWY BEZ GUMY GUAR (17 % TŁUSZCZU) BEZGLUTENOWY400 ml -ZENTRALE
19,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
48,52 zł/1l

Orzeszki ziemne w chrupiącej panierce z mleczkiem kokosowym 185g - Khao Shong
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,90 zł/1kg

Napój Migdałowy Bez Cukru Bezglutenowy1 L - Berief
33,51 zł
Sprzedawca: superbrandshop
33,51 zł/1l

Coconut Milk - Napój Kokosowy Do Picia 2 % Tłuszczu Bez Dodatku Cukrów Fair Trade1 L - Coco (Dr Martins)
16,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
16,45 zł/1l

Coconut Milk - Napój Kokosowy (17 % Tłuszczu)1 L - Cocomi
24,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
24,65 zł/1l

Mleczko kokosowe KKP 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,13 zł/1l

Mleko kokosowe 17-19% 400 ml Asia Kitchen
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,22 zł/1l

Mleko kokosowe 5-7% 400ml - Asia Kitchen
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,97 zł/1l

Alpro Barista napój owsiany czysto roślinny bez dodatku cukru 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,90 zł/1l

Alpro Oat Drink Original czysto roślinny bez dodatku cukru 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,17 zł/1l

Mleczko kokosowe 82% ekstraktu 400ml - Diamond
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,22 zł/1l

NEKTAR GRUSZKOWY200 ml - ALCE NERO
7,23 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
36,15 zł/1l

Mleko kokosowe tł.17-18% 1L
19,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
19,99 zł/1l

alpro® 4897949004 alpro® THIS IS NOT M*LK 1,8% Haferdrink 1,0 l



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
18,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
18,40 zł/1l