Baton - Coconut Mylk Chocolate 40g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

13,41 zł

335,25 zł / 1kg

+ 28,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – czw. 8 października
Łap promocję, póki trwa!
Batony czekoladowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Twix Xtrapoliuretan (batony 30x75g)
Baton czekoladowy Twix Xtrapoliuretan (batony 30x75g)
129,40 zł/1kg
323,51 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla KitKat 12492159 KitKat Knusprige Stücke 400,0 g
KitKat 12492159 KitKat Knusprige Stücke 400,0 g
136,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
54,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt 947296 Lindt CLASSIC Pralinen 200,0 g
Lindt 947296 Lindt CLASSIC Pralinen 200,0 g
320,15 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
64,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mars 481854 baton czekoladowy Twix 32 sztuki x 50 g
Mars 481854 baton czekoladowy Twix 32 sztuki x 50 g
74,77 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
119,63 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Batony czekoladowe Nuts 24 szt.
Batony czekoladowe Nuts 24 szt.
179,35 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
180,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Batony Scholoriegel 37 g, 36 szt.
Batony Scholoriegel 37 g, 36 szt.
93,12 zł/1kg
124,04 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Baton z surowej czekolady - Coconut Cocoa Nibs Mild 40g
Baton z surowej czekolady - Coconut Cocoa Nibs Mild 40g
325,25 zł/1kg
13,01 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Maltesers Teasers (24 x 35g)
Maltesers Teasers (24 x 35g)
131,28 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
131,28 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla TrioCrea.Pea.Butt.Snick.54,75g
TrioCrea.Pea.Butt.Snick.54,75g
160,48 zł/1kg
288,87 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Wiśnie w czekoladzie 100g Bacówka
Wiśnie w czekoladzie 100g Bacówka
152,50 zł/1kg
15,25 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
106,26 zł/1kg
40,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Baton Warszawski - Ananas i kokos 50g
Baton Warszawski - Ananas i kokos 50g
178,91 zł/1kg
9,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Czekolada wielkanocna - kokos + marcepan 70g
Czekolada wielkanocna - kokos + marcepan 70g
384,00 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Twix 50G
Twix 50G
59,17 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
94,67 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Baton Reese's Nutrageous (18 x 47 g)
Baton Reese's Nutrageous (18 x 47 g)
185,56 zł/1kg
187,42 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla TWIX Riegel Single 462873 50g 32St
TWIX Riegel Single 462873 50g 32St
108,68 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
173,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Batony czekoladowe Sekacz Batony waflowe z nadzieniem Advocaat (38x32g) Wisla
Batony czekoladowe Sekacz Batony waflowe z nadzieniem Advocaat (38x32g) Wisla
140,92 zł/1kg
181,74 zł
-10,38 zł
171,36 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Baton z karmelem i wafelkami 46 g
Baton z karmelem i wafelkami 46 g
101,80 zł/1kg
5,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Verkade Chocorondjes Caramel 153g – Chrupiące czekoladowe rondje z nadzieniem karmelowym
Verkade Chocorondjes Caramel 153g – Chrupiące czekoladowe rondje z nadzieniem karmelowym
177,12 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla BeRAW Crispy Fruit Cherry & Cocoa 40g
BeRAW Crispy Fruit Cherry & Cocoa 40g
108,50 zł/1kg
4,34 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Mam dobrą i niezbyt dobrą wiadomość. Miłośnicy kokosa będą zachwyceni, ponieważ jest to smak, którym z pewnością można naprawdę cieszyć się na języku.

Jestem całkowicie wolny od laktozy, oleju palmowego, glutenu i soi, oferuję naturalną słodycz i jestem wykonany tylko z najlepszych składników.Dziewczyny z Lini's Bites przywiązują dużą wagę do naturalności i zdrowszego sposobu podjadania. Właśnie dlatego nie dodają żadnego rafinowanego cukru. Słodzone są jedynie dodatkowym cukrem z kwiatu palmy kokosowej lub syropem ryżowym.

Do każdego opakowania batonów Lini's Bites Coconut Mylk Chocolate dołączony jest darmowy pokarm dla pszczół Veggie Sweets.

Dodatkowe informacje o produkcie:
Składniki:BEZGLUTENOWE PŁATKI OWSIANE*, syrop ryżowy*, czekolada* (masło kakaowe*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, masło kakaowe*, mleko kokosowe w proszku* (pasta kokosowa*, mleko kokosowe*, mąka kokosowa*)) (19%), płatki kokosowe* (11%), olej kokosowy*.
Może zawierać migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, orzechy makadamia, orzeszki ziemne, nasiona sezamu i mleko. Może zawierać sporadycznie kawałki pestek owoców i łupin orzechów.

Informacje o wartościach odżywczych na 100 g:
Energia kJ: 1992 kCal: 478, tłuszcz: 28 g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 22 g, węglowodany: 47 g, w tym cukier: 24 g, błonnik: 6,1 g, białko: 6,6 g, sól: 0,02 g,

Alergeny, patrz wyróżnione składniki.

Przed użyciem należy uważnie przeczytać etykietę dostarczanych przez nas produktów. Składniki, alergeny i informacje żywieniowe mogą różnić się w poszczególnych przypadkach od informacji na naszej stronie internetowej; składniki na etykiecie są wiążące.



Coconut Mylk Chocolate to jedyny baton Lini's Bites bez orzechów. Kremowe ciasteczka kokosowe i rozpływająca się w ustach wegańska czekolada. Podobnie jak wszystkie produkty z rodziny Lini's Bites, baton Coconut Mylk Chocolate jest wegański, bezglutenowy i wolny od rafinowanego cukru, oleju palmowego i soi.

Wskazówki dotyczące postępowania i przechowywania
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze poniżej 18°C.

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem i światłem.
Lista składników
Bezglutenowe płatki owsiane*, syrop ryżowy*, czekolada* (masło kakaowe*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, masło kakaowe*, mleko kokosowe w proszku* (pasta kokosowa*, mleko kokosowe*, mąka kokosowa*)) (19%), płatki kokosowe* (11%), olej kokosowy*. *z certyfikowanych upraw ekologicznych (DE-ÖKO-037)
Informacja o wartościach odżywczych
Informacja żywieniowa na 100g: energia: 478kcal, tłuszcz: 28g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 22g, węglowodany: 47g, w tym cukier: 24g, białko: 6.6g, sól: 0.02g
Waga
40 g
Firma spożywcza
VEGGIE SWEETS VEGANE SNACKS & SWEETS
Nazwa handlowa
Baton czekoladowy
Producent
Lini's Bites
EAN
4270001075383

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem i światłem.
Lista składników
Bezglutenowe płatki owsiane*, syrop ryżowy*, czekolada* (masło kakaowe*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, masło kakaowe*, mleko kokosowe w proszku* (pasta kokosowa*, mleko kokosowe*, mąka kokosowa*)) (19%), płatki kokosowe* (11%), olej kokosowy*. *z certyfikowanych upraw ekologicznych (DE-ÖKO-037)
Informacja o wartościach odżywczych
Informacja żywieniowa na 100g: energia: 478kcal, tłuszcz: 28g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 22g, węglowodany: 47g, w tym cukier: 24g, białko: 6.6g, sól: 0.02g
Waga
40 g
Firma spożywcza
VEGGIE SWEETS VEGANE SNACKS & SWEETS
Nazwa handlowa
Baton czekoladowy
Producent
Lini's Bites
EAN
4270001075383
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Hazelnut Choco Nougat Pralinés 23g Czekoladki w tym Veggie Sweets Bee Food Wegańskie Bez oleju palmowego Bez glutenu Bez soi
Hazelnut Choco Nougat Pralinés 23g Czekoladki w tym Veggie Sweets Bee Food Wegańskie Bez oleju palmowego Bez glutenu Bez soi
272,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo
TABLICZKA KAKAOWA Z KAWAŁKAMI CIASTEK KAKAOWYCH FAIR TRADE BIO 80 g - ICHOC (VIVANI)
TABLICZKA KAKAOWA Z KAWAŁKAMI CIASTEK KAKAOWYCH FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
109,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,42 zł
-15%
8,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Baton - solony karmel orzechowy 40g
Baton - solony karmel orzechowy 40g
289,75 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pralinis Date Balls - Cashew Choc Caramel 46g
Pralinis Date Balls - Cashew Choc Caramel 46g
251,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Ciemna czekolada Lindt bez dodatku cukru z wysokiej jakości ziaren kakaowca 100g
Ciemna czekolada Lindt bez dodatku cukru z wysokiej jakości ziaren kakaowca 100g
266,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla TABLICZKA KAKAOWA Z WANILIĄ FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
TABLICZKA KAKAOWA Z WANILIĄ FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
140,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,27 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Fisherman's Friend Mint bez cukru 24 x 25g
Fisherman's Friend Mint bez cukru 24 x 25g
426,58 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
255,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla David Rio Chai "Flamingo Vanilla", puszka 337g
David Rio Chai "Flamingo Vanilla", puszka 337g
313,35 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Solone masło orzechowe Pralinés 23g Czekoladki, w tym Veggie Sweets Bee Food Wegańskie Bez oleju palmowego Bez glutenu Bez soi
Solone masło orzechowe Pralinés 23g Czekoladki, w tym Veggie Sweets Bee Food Wegańskie Bez oleju palmowego Bez glutenu Bez soi
251,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla GUMA DO ŻUCIA Z KSYLITOLEM O SMAKU MIĘTY (12 szt.) 17 g - BIRKENGOLD
GUMA DO ŻUCIA Z KSYLITOLEM O SMAKU MIĘTY (12 szt.) 17 g - BIRKENGOLD
312,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,03 zł
-41%
5,31 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla VIVIL® 2917 VIVIL® Limette-Minze ohne Zucker Bonbons 84,0 g
VIVIL® 2917 VIVIL® Limette-Minze ohne Zucker Bonbons 84,0 g
753,93 zł/1kg
63,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Syrop Monin o smaku melona – idealny do lemoniad i mrożonej herbaty, 1000 ml
Syrop Monin o smaku melona – idealny do lemoniad i mrożonej herbaty, 1000 mlJednorazowe
50,16 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
50,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
230,41 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
50,69 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kids Creamy Milky & Crunchy 19g
Kids Creamy Milky & Crunchy 19g
986,32 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
18,74 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
23,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla VIVIL® 2362 VIVIL® Extra Stark ohne Zucker Bonbons 120,0 g
VIVIL® 2362 VIVIL® Extra Stark ohne Zucker Bonbons 120,0 g
517,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
62,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
62,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Pralinis Date Balls - Raspberry Almond Caramel 46g
Pralinis Date Balls - Raspberry Almond Caramel 46g
272,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla CZEKOLADA GORZKA 88 %40 g - COCOA
CZEKOLADA GORZKA 88 %40 g - COCOA
515,25 zł/1kg
20,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Guma owocowa mix bez cukru w 5 owocowych smakach 175g
Guma owocowa mix bez cukru w 5 owocowych smakach 175g
101,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt Hello Vegan Dark Crunchy Cookie z kawałkami ciemnych herbatników 100g
Lindt Hello Vegan Dark Crunchy Cookie z kawałkami ciemnych herbatników 100g
267,90 zł/1kg
26,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
69,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ravazzi guma owocowa niedźwiedzie bez cukru stała wegańska guma owocowa 1000g
Ravazzi guma owocowa niedźwiedzie bez cukru stała wegańska guma owocowa 1000g
64,78 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
64,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czekolada mleczna w pastylkach Callebaut 823, 400 g
Czekolada mleczna w pastylkach Callebaut 823, 400 g
101,56 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
50,78 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Zdjęcie produktu dla Fisherman's Friend Eukaliptus bez cukru 24 x 25 g
Fisherman's Friend Eukaliptus bez cukru 24 x 25 g
314,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
188,63 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla De Bron Cola Gums Cola Bottle Fruit Gum bez cukru 1 kg
De Bron Cola Gums Cola Bottle Fruit Gum bez cukru 1 kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
91,88 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla VIVIL® 4743 VIVIL® Creme Life Latte Macchiato Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4743 VIVIL® Creme Life Latte Macchiato Bonbons 90,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
62,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
246,43 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
52,12 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Knoppers® 471472 Knoppers® 375,0 g
Knoppers® 471472 Knoppers® 375,0 g
56,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
21,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Bezcukrowe 10 Lizaków 110G Bezcukrowe Cherry Cola Truskawka
Chupa Chups Bezcukrowe 10 Lizaków 110G Bezcukrowe Cherry Cola Truskawka
175,67 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
21,08 zł
Sprzedawca: Ajuy

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
127,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
184,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
86,34 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku
Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku
75,11 zł
Sprzedawca: Heartforcards
274,12 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,51 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)
Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
154,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,69 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Milka Waffelini Milk 5s
Milka Waffelini Milk 5s
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
148,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dobra Kaloria Baton Orzeszki & Czekolada 35 G
Dobra Kaloria Baton Orzeszki & Czekolada 35 G
21,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
527,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dobra Kaloria Baton Owocowy Kokos & Orzech 35 G
Dobra Kaloria Baton Owocowy Kokos & Orzech 35 G
19,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
477,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dobra Mini Bat Muffin Jagodowy  102G
Dobra Mini Bat Muffin Jagodowy 102G
32,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
327,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dobra Kaloria Kulki Kakao & Nuta Pomarańczy Na Okrągło 65G
Dobra Kaloria Kulki Kakao & Nuta Pomarańczy Na Okrągło 65G
27,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
387,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dobra Kaloria Baton Z Nerkowców Tarta Malinowa 35 G
Dobra Kaloria Baton Z Nerkowców Tarta Malinowa 35 G
21,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
529,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g
Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cadbury Wonderful Peanut Multipack
Cadbury Wonderful Peanut Multipack
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Baileys Chocolate Truffle Bar Czekolada mleczna z Baileys 35g
Baileys Chocolate Truffle Bar Czekolada mleczna z Baileys 35g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
311,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KitKat 12492159 KitKat Knusprige Stücke 400,0 g
KitKat 12492159 KitKat Knusprige Stücke 400,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
54,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
136,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Banany w białej czekoladzie 42g - Orion
Banany w białej czekoladzie 42g - Orion
4,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Batony czekoladowe bez cukru Misura 120 g
Batony czekoladowe bez cukru Misura 120 g
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
113,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Twix Multipack Orzech laskowy 5 x 46 g – pyszny smak orzechów laskowych, opakowanie 230 g, Obraz wygenerowany przez AI
Twix Multipack Orzech laskowy 5 x 46 g – pyszny smak orzechów laskowych, opakowanie 230 g
21,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Draże Skawa z orzeszkami Clown 70 g
Draże Skawa z orzeszkami Clown 70 g
67,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
971,29 zł/1kg